Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
21. feb 2011

ahoj babulky, citam vas citam, nestiham ale pisat a zaroven striehnut na buba... dnes som ho vyprostovala hadam uz odvsadial a to len cuva 😕 ked bude stvornozkovat... ani neviem co potom

bambola
21. feb 2011

@maxara maxi vycesavam priebezne lebo sa jej to odlupava cely cas. vsak vecer jej hlavu este umyjem 😉 ved uz aj vcera som umyla len tie jej vlasisky nechcu pustit olej 😀
@gabika41 gabi podla mna je manduca dobra aj na turistiku lebo tam mas rozne nastavitelne tie popruhy, mozes malu nosit aj na chrbte (ale od 8kg) ale ak turistikujete vela a casto tak by som sla radsej do toho speci nosica turistickeho pre deti
nieco taketo
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

bambola
21. feb 2011

@luludi ideme teraz von, nejdete?

noemarta
21. feb 2011

@maxara tak vyzera to tak, ze asi dobehnem, este dam zajtra rano vediet, ale ked tak, tak az poobede, po jednej...
paaa idem von s nelou.

maxara
21. feb 2011

@katka55 tak sa vtri zajtra, ak chces 😉

maxara
21. feb 2011

@luludi a ty sa nenavtierkas k nam? 🙂

@bambola ano, aj my sme tak mali, ze na druhy den som umyla a stale boli take polomastne.. ale potom hned na dalsi krat uz boli dobre 🙂

@noemarta supis 😉

mirka285
21. feb 2011

@maxara ty si jasnovidka??keby som bola vedela,ze to je nejake zuctovanie dane tak sa ani neunuvam na tu postu...a co s tym mam robit?staci odlozit do suflika?taka je kosa vonku,ze len sme sa prevetrali na postu,do obchodu a isla som domov,vsak som normalne premrzla..

maxara
21. feb 2011

@mirka285 ved co ine by to bolo z roboty 😀 neviem co ti prislo.. ale ka je to uz zuctovanie, tak je to Fyi

gabika41
21. feb 2011

@mirka285 ...mala by sa zastavit za Vasou mzdou jednak za Teba urobia danove priznanie a mas to bez starosti.......... 🙂 inak si ho musis urobit sama.... 😝

mirka285
21. feb 2011

@gabika41 mne z roboty volali a povedali,ze ja ako zena na materskej danove priznanie nemusim podavat.....tak ako to je???

mbrnakova
21. feb 2011

@maxara aj ja chodím k Mudr. Dianiškovi a musím povedať, že je naozaj fajn kožný lekár, mám psoriázu a naozaj sa stará🙂 má aj súkromnú ordináciu v aupark toweri, ale ordinuje aj na Kramároch.

cigaretka5
21. feb 2011

kocky ked sa bavite o rocnom zuctovani , uz ste rozmyslali kam s 2percentami? Ak by ste nevedeli komu a chceli pomoct 16 mesacnemu chlapcekovi- mojmu synovcovi zacat chodit bola by som vam veeeeelmi vdacna. Jeo rehbilitacia stoji 4 000 euro za dva tyzdne a poteebuje do troch rokov chodit aspon 4 krat do roka

meruska
21. feb 2011

@mirka285 každý kto v minulom roku robil, musí podať daňové priznanie...a kedže sme robili len časť roka, je to pre nás výhodné, mali by sme mať preplatok na dani....pokiaľ si ale u zamestnávateľa nepožiadala aby ti urobili ročné zúčtovanie dane do 15.2. a oni ti poslali potvrdenie o prijme, musíš si podať sama

cigaretka5
21. feb 2011

@mirka285 mirka za 2010 by ti ho mal robit zamestnavatel, ak si mala prijem

mirka285
21. feb 2011

@meruska ale ja som v minulom roku nerobila,od decembra som na PN a moj prijem vraj nedosiahol hranici ....eur,a vraj tym padom ziadne danove podavat nemusim.....alebo ma zle informovali?

cigaretka5
21. feb 2011

@mirka285 nieco sa mi ale mari ze ty si bola PN a aksi mala za 2010 iba prijem z nemocenskej alebo matersku davku DP si nepodavas

katka55
21. feb 2011

@maxara zajtra nemozem, ale dakujem ;)
idem aj ja vybehnut trochu von, tak som zvedava, ako dlho vydrzime a ci nezamrzneme 😖 kvoli rocnemu zuctovaniu dane som bola v robote podpisovat nejake papiere, tak neviem, ako to mate vy... 😒

mirka285
21. feb 2011

@cigaretka5 porad ty sa vyznas...

cigaretka5
21. feb 2011

@mirka285 dobre ta informovali PN a materska davka nie su predmetom dane z prijmu

mirka285
21. feb 2011

@cigaretka5 si ma predbehla,dakujem,to iste mi povedal zamestnavatel...

luludi
21. feb 2011

@bambola v poslednej dobe chodievame von doobeda, to ma bubo viac trpezlivosti, poobede drichme 2 - 3 hodinky v posteli, ale si zlata, ze na nas myslis 🙂

@maxara: Petka vtierkla by som sa rada, zajtra ale ideme do mm prace a potom randit, v stredu zase k byvalej kolegyni pozret babatko, vcera sme boli na stretku z prace, celkom sa tesim, ze sa dostanem medzi ludi... akurat voci konovi mam STRASNE resty ☹ zase budem lutostivo slintat nad fotkami

meruska
21. feb 2011

@mirka285 v takom prípade neviem čo s tebou 🙂

maxara
21. feb 2011

@mbrnakova 😉 a aj je celkom sympatak

@katka55 @luludi ale fakt mate strasne resty, damy ☹

gabika41
21. feb 2011

@mirka285...na materskej si od maja....a co do maja 2010?...ja som si na to dala zvlast pozor,bola som vo firme minuly tyzden a normalne mi urobia dane,lebo jednak som do marca pracovala + ked si na materskej tak to mas ako PN,lebo peniaze dostavas zo zdravotnej a nie zo socialky....a druhy dovod bol ten,ze som si zobrala potvrdenie pre mm ktory si moze uplatnit na mna danovy bonus... 🙂

maxara
21. feb 2011

@meruska ty k nam prides na dvor kempovat? 🙂

maxara
21. feb 2011

@cigaretka5 mne ani nevyjdu 2%ta 😝 😔

gabika41
21. feb 2011

@mirka285 ..aha pokial si bola stale PN,tak asi ma cigaretka pravdu... 🙂

meruska
21. feb 2011

@maxara v prípade priaznivých poveternostných podmienok a správnej konštalácii hviezd a podľa mm nálady 😀 😀 😀

mirka285
21. feb 2011

vsak by ma v robote neoklamali...bola som od decembra na pn ke 🙂

meruska
21. feb 2011

@maxara stan i spacáky máme 😵

mirka285
21. feb 2011

baby aky je rozdiel medzi ohradkou a cestovnou postielkou?lebo ja ziadny nevidim..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre