Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
24. mar 2011

@kafoditka Domi, nie je to rosalgin? teraz mali na tie bodyna tielkove a trickove s kratkym akciu, kus za 1,20 (za 1e bez dane)

maxara
24. mar 2011

@luludi som z nich unesena 🙂 a tesim sa, kedy jej ich obleciem, uz nech je teplucko

kafoditka
24. mar 2011

@maxara nie, rosalgin to nie je, mne sa mari ze to bolo tusim nieco od canestenu ale neviem to presne, tak preto sa pytam

denisse
24. mar 2011

dobre rano ...

@kafoditka Gyno-pevaryl su jedny take cipky ...

tak nasa nela vcera cely vecer zvracala a plakala, ze ju to boli, nakoniec okolo siedmej uz chcela ist spat ... este raz sa pred tym preventivne pozvracala, spala dve hodiny, zobudila sa smadna, dala si dusok vody a znova to vyzvracala .. tak potom pri smade si uz len vyplachovala pusu a vypluvala, nakoniec spala, nad ranom uz aj trosku pila a rano zjedla pol sucheho rozka a zatial klop klop ... tak teraz len dufat, ze jej to uz prejde a ze to nepreskoci na nikoho z nas ... ufff ...

zuzik1983
24. mar 2011

ahojte
@tinaki1275 ja mam doma presne to iste,kedysi mi krasne zaspavala do 10 min a teraz ju ukladam na 100x co sa mi stale stavia v postielke.v noci je hore asi kazdych 45min,niekedy aj castejsie,co ju musim stale uspavat nanovo minimalne 10minut a drzat,aby sa mi neprevaratila na brusko,lebo potom sa jeduje a place.a poobedny spanok,co sme mali minimalny 35minut tiez zrusila,takze naposledy mi spinka okolo 14 a je hore az do 19.30.uz som z nej taaak unavenaaa.veru mam dost 😒
@maxara pekne vecicky si nakupila.ja som malej tiez na kupila nieco na leto.tu u nas mali v jednom detskom obcodiku zlavy 50% na vsetko,tak napriklad kvalitne bavlnene bodynka ma vysli asi na 1,5eura,tak uz nejaku vybavicku na leto mam 🙂

katarina7777
24. mar 2011

tak ja mam za sebou hororovu noc, ale nie kvoli leovi ale ako mi bolo, totalne som stratila hlas a este ako bonus som dostala menzes.... akoze totalne na figu 😠 esteze na obed dorazi moja zachrana ... mamina 🙂
@maxara dobry nakup si spravila vcera 🙂

katarina7777
24. mar 2011

@denisse citam ze aj ty si mala zlu noc, dufam ze sa ma nelka lepsie.

gabika41
24. mar 2011

@kafoditka ...ano je to canesten...ja som ho dobrala minuly tyzden....ale ja som si davala na alldaysku aj gel s teatree oil....inak som nikdy na taketo pliagi netpela,zo jej jediny dosledok porodu...lebo osobne si myslim,ze som si nan zavarila,ked som minuly rok v lete 5tyzdnov mala iba vlozky medzi nohami.... 😉

bambola
24. mar 2011

Dobre ranko, tak my sme mali vcera den 😠

namiesto troch hodin doobeda spala len hodinu, takze sa to odrazilo na nej celkovo a cely den teda spala len hodinu a pol, co je teda oproti zvycajnym 4 dost rozdiel. vecer som si musela o pol 9 ist lahnut s nou, mm zaspal na zemi v obyvacke tak som ho prisla o pol 11 presunut a chcela som pocitat kona a samozrejme do 5minut plac zo spalne, tak som vsetko vypla a isla spat. poobede sme boli u svokry a mala zase nervozna, nevyspana, chuda ona ju inu ani nevidi 😔 akurat ked sme sli v aute tak sedela vzadu pri malej, mala sa rozculovala a pucila a ona jej cely cas hudla aka je krasna ked sa rozculuje 😠

dnes budicek o 6 ale uz zase spi tak dufam, ze tri hodky lebo neviem ako zvladne plavanie 🙄
@katka55 vy dnes idete s mm, ze ? tak my asi busom. daj mi vediet ako to mate vymyslene 🙂
@maxara saty su krasne 🙂 to aby ti ninka ladila k zelenym pancuskam? (vyryyyyyvam 😀 😀 )

ja letne veci este neriesim, jednak mam dost podedene lebo moja sesterka je augustova, mam to v skrini a chystam sa to uz asi tyzden popozerat a navyse neviem absolutne aku velkost 😕 ci ostane taka mrnava, ci ju naraz vytiahne a nejako poskoci....no proste, budem nakupovat za pochodu 😉 aj ked je pravda, ze som jej kupila uz asi 4 letne saty 😅 ale saty to je ine, plienka jej trcat moze 😉

bambola
24. mar 2011

@tinaki1275 spytam sa mm na tie lieky ale nic neslubujem, mozno nebude vediet a navyse on sa nerad vyjadruje k niecomu do coho uplne nevidi, lebo, ze tam moze byt este kopa inych ovplyvnujucich faktorov ale spytam sa 🙂 drzime kamoska aj malej palce 🙂

katka55
24. mar 2011

ahojte 🙂 ani neviem, co ste pisali, dufam, ze vecer sa k tomu dostanem 😉 @bambola ano, dnes ideme s mm a ani nie sme v Dubravke, takze dnes vas nevieme vziat ☹ tak sa teda vidime na plavani a ja mam dnes tu masaz 😕 😕 😵

noemarta
24. mar 2011

@kafoditka domi canesten, ale povedz ze chces ten jednorazovy cipok 😉 malo by ti to zabrat, ak nemas pred kramami....

noemarta
24. mar 2011

dobre ranko,
nasa Nelka ma dnes 8 mesiacikov, juuuj ale to letiiiiii 😉 🙂 🙂 🙂
prajem pekny den.

vierkaha
24. mar 2011

Dobré ráno, my sme mali super noc. Spal už o pol deviatej až do 7:30 a počas noci ani nemukol, tak som vyspatá 🙂 Ale, aby som nebola v moc dobrej nálade tak ešte nejedol 😒 iba vypil plnú fľašu čaju.
@maxara super si nakúpila, aj ja by som už mala niečo na leto kúpiť, lebo mám len jedny opaľovačky a 2 tričká- také obyč 😝 Včera sma malého vážili a za mesiac pribral len 130 g, asi chce byť solidárny a drží diétu so mnou 🙄

vierkaha
24. mar 2011

@noemarta gratulujem k výmesiacu 😉

noemarta
24. mar 2011

@vierkaha 🙂 🙂

kafoditka
24. mar 2011

@noemarta
@gabika41
@denisse baby dakujem, pojdem do lekarne pre ten canesten..
@noemarta babiznu velku uz mas doma 😉 inak baby mne sa vcera lekarka na poradni vobec necudovala, ze maly ma 9 mesiacov a je bez zubov, zevraj vela deti maju prve zuby az po prvom roku a niekedy aj neskor 😕 😉

noemarta
24. mar 2011

@kafoditka jasne ze sa necudovala, ja tiez poznam vela deti, co sa im prvy zub objavil az okolo 10teho mesiaca..

vierkaha
24. mar 2011

@kafoditka ja si budem musieť tiež kúpiť ten čípok, lebo mám gel a nemám pocit, že by mi zaberal. By ma zaujímalo, kde som to mohla chytiť 😠

kafoditka
24. mar 2011

@vierkaha ja som presvedcena, ze mam alergiu na latex.. chranime sa kondomami a odvtedy mam stale jemny vytok, cize ficim na intimkach.. 😖 poslednu dobu to uz bolo lepsie, ale teraz ma to chytilo nejak viac

vierkaha
24. mar 2011

Baby ja akurát pozerám na prime Prostřeno - obdoba našeho Bez servítky a oni si tam normálne šmíria po bytoch 😕 ako to nerobia ani moji kamaráti a nie to ešte cudzí ľudia 😝

Malému som nakúkala balónik, zaviazala ho šnúrkou a už pol hodinu sa s ním zabáva - ako málo stačí k detskému šťastiu 😀

vierkaha
24. mar 2011

@kafoditka ja mám tabletky, mm mal s kondómami furt nejaký problém 😀 tak fakt neviem. Inak kamoška má fakt, silnú alergiu na latex, jej frajer ju musel raz normálne odviezť na pohotovosť, lebo celá dole opuchla, ani sedieť ani stáť, hovorila, že to bola bolesť jak sviňa a na koniec sa jej tam urobili nejaké pľuzgieriky a tak jej to vlastne zistili 😕

kafoditka
24. mar 2011

@vierkaha fuj ma nestras s pluzgierikmi 😕 ja si kupim ten canestem a uvidim, ci to zaberie.

bellablonde
24. mar 2011

caute baby
ja som taka nasrata hned od rana
admini mi stopli inzeraty, v ktorych darujem veci a mam medzi vecami jednu aj s visackou s textom "cisto nove teplaky" na zaklade toho usudili, ze som komercny predajca... super ani som netusila, ze som pani podnikatelka ! takze tiez stopnute... akozeee dpc sama buzeracia na konovi
porad som zozrala zvysok tofifacov
nic som sa nevyspala, isla som o 1 a sasa rano kricala z postielky uz pred siestou
lebo ja som cica a cakam mm kedy dojde z prace, aby sme boli aspon hodinu denne spolu ☹ ☹ ☹ vcera dosiel pred polnocou a to prosim pekne nerobi na zmeny 😖

@kafoditka neboj jednorazovy canesten ti zaberie, nejedz aspon dva dni nic sladke... cukry podporuju rozmnozovanie tej pliagy ,.vynechaj aj take skryte cukry napr zemaky

@zrzulka budeme sa registrovat az tam na mieste,,,, urcite ked ta zbadam, ta oslovim a pokecame...
no vies ake je to, nemam cas si ani prdnut, aj teraz ma peto otravuje, lebo vidi, ze som pri pc 😠
sasenka buva, potom ideme hajde von
to je super ake je pocko, keby tak vydrzalo... ze dnes ma byt dost teplo
ale zase mm mi rano vravel, ze sa ma znova po vikende rapidne ochladit

caute a pekny dnik vsetkym
@noemarta vesele vymesacie 😉

vierkaha
24. mar 2011

@kafoditka ja si nemyslím, že to bude tvoj prípad, ona to mala hneď tak z ničo nič
@bellablonde ja síce inzeráty nemám, ale všimla som si, že sú tu nejakí drsní za poslednú dobu 😒 a nedá sa s nimi dohodnúť? Veď to je tvoja vec či daruješ použité alebo úplne nové veci 😕

bellablonde
24. mar 2011

@vierkaha akoze ja uz na kona nemam slov, nehovorim o tom, ze vzdy! ked mam chvilu cas si k nemu sadnut, tak zrovna vtedy mi ide bud hrozne pomaly alebo vobec a pravidla na vsetko
kolkokrat mi stopli profilovu fotku, lebo som mala bud moc malu alebo moc velku hlavu.
proste som z nich uplne znechutena

bellablonde
24. mar 2011

no ale tak nejdem tu rozsievat moju zlu naladu 🤐

napr uvazujem, co budem varit na obed,,, asi nejake cestoviny? uz sa mi treba rozhybat 🙂

kafoditka
24. mar 2011

@bellablonde Juli 🙂 vcera som sa ti chcela ozvat, ked som bola v tvojich koncinach, ale mala som fofry, tak som to nechala tak.. ja neviem, ale nie je tu niekto z adminov na teba vysadeny? ved toto asi nebude normalne... chces niekomu darovat veci, dobry skutok urobit a este ti to zatrhnu? 😕 velmi rozumne, naozaj 🙄

zrzulka
24. mar 2011

@bellablonde a nevies ako to je s registraciou? treba prist skor lebo to my akosik nestihame pretoze zrovna v sobotu sa rozhodli ze nam robia dezinsekciu v baraku od 9tej. tak zbehnem za domovnickou nech k nam pridu ako k prvym lebo vsak kvoli nim si nenechame ujst pretek. podla toho programu by mali ist lezuni od 10 - 11 ale na nejakej stranjke som nasla ze od 11tej tak teraz neviem ako to maju

zrzulka
24. mar 2011

mne inak stopli tiez inzerat tak sem uz ziadne nedavam a vlastne celkovo na kona chodim malo... nestiham ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre