Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
3. apr 2011

Kocky dobru noc, nejak mi usta otvara stale, tak idem radsej spat..
@katarina7777 Kati, dnes som cvicila 😉

kafoditka
3. apr 2011

@monline Mon, mozno sa ti zajtra ten dvojhodinovy spanok s malym zadari 😉

katarina7777
3. apr 2011

@kafoditka dobra si , aj ja som sa chystala a pri chystani som aj ostala ☹

monline
3. apr 2011

@kafoditka zajtra nie, lebo ideme do BA s Nikou na vyšetrenie..držte nám palce..

robika
3. apr 2011

@monline Moni nie som vobec v obraze a ak sa mozem opytat, ma Nika nejake zdravotne problemy?

tinaki1275
3. apr 2011

@monline budem na vas mysliet ..drzte sa.a adaj vediet..

tinaki1275
3. apr 2011

baby odchadzam..boli ma zase ta fuga po zube ,ale uz aj cely krk a uzliny mam navrete..prajem vam dobru ..

monline
3. apr 2011

@robika zajtra dúfam sa potvrdí, že nemá..ale mám strach a veľký..zajtra napíšem viac..

monline
3. apr 2011

@bambola si tu?

robika
3. apr 2011

@monline budem drzat palce, aby bolo vsetko v poriadku

monline
3. apr 2011

@robika díky moc, to potrebujeme
@bambola vzala som si od Peti tvoje číslo, pre istotu, ak by sme tam blúdili, tak budeš moje GPS 🙂

bambola
3. apr 2011

no konecne som docitala. @monline ano uz som tu 🙂 kludne zavolaj, inac ak by ste chceli a mali naladu po vysetreni tak mozme skocit na kavu 😉

monline
3. apr 2011

@bambola vôbec neviem odhadnúť ako to bude zajtra..muž nás tam vezie, ale ideme aj s danielom, muž len odbieha z práce, tak neviem, či nás nehodí na nivy a odíde

bambola
3. apr 2011

takze vidi, ze viac ludi ma velmi podobne problemy s dennym spankom ako my @monline @katarina7777 😠 mala vymyslala uz cely tyzden ale vysperkovala to cez vikend ked v sobotu spala do dvoch hodin (na dva razy) a v nedelu hodinku a pol a v aute hodinu. uz aj ked sa nam v aute zobudila tak to je v keli 😒 to tu uz nikto nic negarantuje? 😨 v kociku ani za boha oko zavriet, presne ako danko a leo, ani ocko zavriet, sedi tam a drzi sa madla a cumakuje, vsak co keby nieco uslo a doma mi zase rozhadzuje rukami a nohami v posteli, niekedy ju musim cela zavalit 😕
uvidime co sa z tohto vykluje 😅

bambola
3. apr 2011

a aby som stihla, Riskom, Risom, Bubovi a Risimu vsetko naj 😀

monline
3. apr 2011

@bambola danko vydržal celú cestu ležať ..a aj tak nezalomil..fakt nám nikto nič negarantuje..a asi aj záručná doba vypršala..či nie? 😀

bambola
3. apr 2011

@mirka285 obrucky su krasne a neviem ci si to uz prezradila @monline ale tusim si september spominala,ze ? 😉

katarina7777
3. apr 2011

@monline drzime palce, uvidis vsetko bude v poriadku , posielame veeela pozitivnej energie 🙂

@bambola ja tiez nerozumiem co sa s nasim malym deje, cim viac je aktivnejsi tym menej potrebuje spat, dneska nabehal za den skoro kilometer a spal za cely den jednu hodinu (na dvakrat), ani u nas uz auto nefunguje... aspon ze v noci spi lebo ked aj to prestane tak ma drbne. 😒

katarina7777
3. apr 2011

@bambola ale zato naladu ma stale dobru, vkuse sa smeje jak blazon 😀

monline
3. apr 2011

@katarina7777 dakujem pekne

bambola
3. apr 2011

@katarina7777 kati ale keby nebola unavena tak prosim, ale na nej vidis, ze je ochrapana, oci ako cinanek a nezaspi ani za boha 😠

katarina7777
3. apr 2011

@bambola no zvedavi su ti nasi krpci ... co uz 😒

katarina7777
3. apr 2011

idem spat lebo mi uz oci klipkaju.... dobruuu

bambola
3. apr 2011

@katarina7777 dobru 🙂

maxara
4. apr 2011

ranko

monline
4. apr 2011

krásne

jaruska8
4. apr 2011

@monline Tiež nie som v obraze, že čo sa deje, ale držte sa!!
Ahojte baby, ja sa dnes do tej NR nedostanem. 😒 😒 Ja som sa na to fakt tešila, ale mm proste nemá čas. No a ja som ešte sama s autom v NR nebola, čiže nechcem riskovať s malou cestu autom. 😢 😢
Vypýtam si heslo od Dugy a aj ja prispejem. U mňa je problém to, že PC máme v spálni a tam malá spinká. A je to aj od ruky, ona má sídlo v obyvke. 😉 A čo máme nové???? Už sa jej rysuje detská izbička, dali sme tam vstavanú skriňu a tapetu. Malá mi včera prespala celú noc, čo bol asi zázrak, nechcela papať. 😉 😉 Ale dnes si už raz vypýtala. 😉 😉 😉 😉 Čiže asi náhoda. Už sa vyše týždňa stavia na nôžky, potvorka jedna a lašuje mi všetky šuflíky, minule mi vedru vyliala, musím na ňu striehnuť, lebo všetko, čo nájde ide do pusy. 😉 😉 😉 😉

mirka285
4. apr 2011

dobre ranko....pridavam Lindu do klubu nspavcov,ani ona nechce cez den spat ani za svet,ale v noci spi uplne ukazkovo,tak aspon ze tak 🙂 vonku svieti slniecko,tak som spoko 😉 doobeda poupratujem a poobede idem do Rakuska pre Hippky...a dakujem za pochvalu obrucok,tiez si myslim,ze som pekne vybrala 🙂

meruska
4. apr 2011

dobre ranko

@monline @bambola aj moj uz zaspava v kociku tazko, tiez ho vsetko zaujima a lahnut si nechce ani za nic..ALE mam nanho fintu....vylozim mu nohy na madlo, jemu sa to paci a tym padom si nevie sadnut 🙂 a krasne zaspi..vtedy mu nozky zlozim a pohodicka

noemarta
4. apr 2011

tiez prajem dobre ranko,
@monline drzim palce nech je Nika zdrava!!!!!
Baby ja som vcera isla malu uspat okolo 20tej hod. a a a zaspala som s nou a spala az do rana, ja som bola uplne k.o.
dnes mame perny den, tak idem aby som to vsetko postihala. pa zatim a uzivajte si krasneho dna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre