Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
10. apr 2011

Bra ranko vsetkym 😉 My dnes varujeme Jakuba, takze dnesny plan je ZOO, resp. hlavne Dinopark - na ten je Jakub zatazeny.. Krasne svieti slniecko, tak sa tesim 🙂
@mirka285 bolo vcera vela ludi??

noemarta
10. apr 2011

baby akoze ja mozem niekoho zobrat v piatok bud @monline alebo @katty17 ale nechcem vam slubovat ze kedy , lebo vsetko zalezi, kedy skoncim v praci 😒
@mirka285 tento vikend si ty za sikovnicu 😉 😉 ja makam nad papiermi, pokial mala spi, potom navarim a upeciem nieco, lebo poobede nas caka kafe na teraske s nasimi 😉 a uz nam doslo ihrisko, akoooo je suproveeeee.... 🙂

noemarta
10. apr 2011

pocujte holky, hadam sa vam to zoo neokuka, ved tam mame ist spolu vsetky, noooooo.... 🙂

maxara
10. apr 2011

@katty17 no super, tak sa posnaz tam nejako dopravit.. to ja mam doma golfac a sportiak, ale teda na chalupe nie je ziaden kocik. 😒 takze jedine co mozem, ze zoberiem oba kociky tam

kafoditka
10. apr 2011

@noemarta Maci, no Jakub mi zapotil, ze by chcel ist do ZOO alebo do kina v auparku, tak som mu kino hned zatrhla, kedze je vonku tak krasne 😉 (nejdem ti hovorit, ze aj v zoo je nejake kino, tak mi od rana pili usi, ci moze ist tam...)

maxara
10. apr 2011

@noemarta kto vsetci a kedy do zoo? 😲

noemarta
10. apr 2011

@maxara neviem kedy este, ale kto bude chciet ist z blavaciek+okolie

maxara
10. apr 2011

@noemarta ericic sa chysta do zoo na velkonocny pondelok 😉

adelaine
10. apr 2011

my sme boli v zoo minuly vikend a bolo tam mrte ludi, bolo pekne, tak sa sli rodiny s detmi vyzit 🙂

katty17
10. apr 2011

babule, ja som tiez za ZOO. 🙂 @maxara - nerob si starosti s trepanim kociku pre nas. ved ked sandra bude chciet hajat a nejako dietatko nebude vo svojom kociku tak nas hadam pritulite 😉

mirka285
10. apr 2011

@kafoditka Domi nebolo vela ludi vcera,asi si vsetci mysleli,ze fuka 😀 odporucam novy pavilon opic,je tam krasna mala opicka-mladatko...
@noemarta Maci no ja drem ale vyplatu nedostanem zato 😠 teraz Linda spi,Gabo isiel cvicit,tak mam klud...

katty17
10. apr 2011

@mirka285 - miri, idete cela rodinka k Peti? cize beriete aj najstarsieho? 😉

katty17
10. apr 2011

babule, my ideme dnes kupovat konecne autosedacku.. som zvedava s ktorou nakoniec dorazime domov 🙂

bambola
10. apr 2011

dobre ranko 🙂

zase sa snazime ulozit tu nasu potvoru na spanok, oci ako cinanek a ani za boha zaspat 😒

nech uz ide ten vietor dokelu. 😠

dnes k nam pride podvecer na veceru jedna novozelandanka takze mame o kulturny program postarane 😉 esteze pride na halusky takze nemusim vymyslat co navarit 😀

mirka285
10. apr 2011

@katty17 najstarsieho neberieme,by sa asi nudil s nami.....nikto sa na mna neurazte,ze som nikomu neponukla odvoz,ale kedze idem s Gabom,nechcem sa s nikym dohadovat,lebo on potom povie,ze vsak nech idem s kamoskami a vyzuje sa z toho,a ja by som bola rada,keby travil cas s nami aj takto...

mirka285
10. apr 2011

@bambola Mati a ty koho beries?ved aj ty by si mohla @katty17 zobrat ked ides z Ruzinova,ci?a @kafoditka ty si to ako doriesila?

kafoditka
10. apr 2011

@mirka285 vies co, drahy mi povedal NEVIEM, ze nema este rozpis akcii na buduci tyzden a nevie, kolko bude roboty, takzeeee 🙄 som ti spominala, ze tam ma toho mladuckeho kolegu a nechce ho nechat na krku dalsiemu, keby mali vela... proste sa mi ponukla bella, ze ma vezme, tak pojdem s nou.

bambola
10. apr 2011

@mirka285 miri uz som pisala katke ip ked som videla, ze sa ponukla bela pre kafko takze katka vie zatial ako som na tom 😉

mirka285
10. apr 2011

@kafoditka
@bambola takze vlastne vsetko v poradecku 🙂 nakoniec sa kazdy ma ako dopravit...

katarina7777
10. apr 2011

caute baby, ja sa uz strasne tesim na chaluparske stretko 🙂 my tu mame tiez pekne pocko, idem este postierat dlazky a pojdeme niekam von... leo strasne lubi sam papat chleba ale aky bordel pritom narobi 😕 normalne nechapem 😀
teraz lozi na zemi a hra sa s papierom od cokolady... velka zabava 🙂

meruska
10. apr 2011

my mame novu zabavku ...chytanie bubliniek z bublifuku 😵 😀

meruska
10. apr 2011

@bambola ozaj zabrala moja metoda vykladania noziciek? u nas este stale zabera 😉

bambola
10. apr 2011

@meruska este som nemala prilezitost vyskusat lebo vcera sme isli na prechadzku do lesa a prvych asi pat minut sa islo dole z kopca tak to sa jej nedalo sediet tak bola normalne opreta a potom sa uz neposadila 😀 ale nezaspala aj tak 😠

katty17
10. apr 2011

ahojte kocky. tak mi sme prave dorazili domov z nakupov. Sandrusa ma novu autosedacku. Risi sa z nej vytesuje asi najviac. pretoze este pred obchodom ju hned namontoval 😉 . sandricka v nej po ceste domov rovno zaspinkala. cize ma uspech. jupiiiiiiiiii. kupili sme este novu zehlicku lebo nas podareny pes od radosti sa potkol o snuru zehlicky a zhodil ju na zem... ale aspon mam novu zehlicku. cize dnes popri superstar ma caka asi dvojtyzdnove pradlo. bleeeeeeeeeee.
Inac baby, strcila som malu to golfacu Cybex a strasne sa jej v nom pacilo. velmi lahucko sa ovlada... cize uz mam vybrany golfac.len mali posledny a skaredu modru farbu. cize to som nemohla vziat. a este ciernu ale taku nechcem na leto...

maxara
10. apr 2011

@katty17 no super a aku ste kupili? a golfac ktory cybex?

kafoditka
10. apr 2011

Caute 🙂 Pekny den mame za sebou, ZOO bola super, maly mi uz spi, ideme si s Petom otvorit ruzove vinko a pozerat superstar, prijemny vecer vsetkym 😉

katarina7777
10. apr 2011

ozaj baby chcela by som kupit detsku sedacku na bicykel, nemate niektora dobry tip? dikes

katarina7777
10. apr 2011

@denisse diky... vyzera dobre ta sedacka...predpokladam ze v nej vozis Nelku, ci uz si skusala aj Barborku? ja som rozmyslala skor nad prednou sedackou aby som mala lea pod dohladom, plus on je strasne zvedavy tak sa bojim aby sa mi v tej zadnej stale nevyklanal do boku a tym mi neznizoval stabilitu , vy s tym nemate problem?

monline
10. apr 2011

@maxara @noemarta noe dík za ponuku odvozu, ja ale v tejto chvíli ešte neviem, či budem môcť ísť na stretko, má mi prísť kamoška na víkend a ona by prišla už v piatok rovno z práce (a pokiaľ by to ona zrušila, tak mi asi muž nanominuje svojich rodičov na víkend, lebo dávno u nás neboli, práve dnes to spomínal)..takže zatiaľ to nevidím pozitívne...☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre