Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
29. apr 2011

dobre rano,
kocky my sme mali priiisernu noc, to tie prerezavajuce sa dvojky ☹ ☹
od polnoci skoro 2 hodiny plac, na chvilku sa dal ukludnil, zaspal, potom do minuty zase rev,
sadal si v postielke, tak som ho dala k nam do postele, a tam este vacsi rev, no des,
tak som ho v noci nadopovala Panadolom, dnes mu asi budem ten Panadol davat uz
dopredu preventivne, jedaval mi malinko, dnes rano uz vobec skoro nic nechcel 😠
ja sa z tych zubov zblaznim!

katarina7777
29. apr 2011

@noemarta
@mirka285 baby tak my uz toto leto budeme tahat spolu 11 rokov, ani verit sa mi nechce 😀 😀 😀

akoze ja upratujem spalnu a leo tu na zemi rozhadzuje a este sa mi pritom smeje do chsichtu... ten ale bude bity 😀

katarina7777
29. apr 2011

@katty17 velmi pekne foto mas 🙂

inak dneska vecer fandime aj my 😉

katarina7777
29. apr 2011

@adelaine chudacik maly, nas este len horne zuby cakaju a uz mam stresy z toho, vela trpezlivosti to chce a riskovi veru pomoz liekmi aby netrpel ☹

tinaki1275
29. apr 2011

@adelaine a zabera ti panadol ? som este neskusala..ale sa mi vidi ze aj nam idu horne jednotky ..neuveritelne vsetko kuse..a nechuti jej zase jest a celkovo je nervozna..no to bude zase zabava..skoda ze nemozu vyjst vsetky naraz napr za tyzden.. 😠

gabika41
29. apr 2011

Caute damy....takze uz mam upratane aj umyte aj sprchu som stihla,takze som pripravena na dnesny den,idem si pozriet aj svadbu a vecer hokej......mam pocit,ze druhy zubok ide v zavese s prvym a nase prve slovo je TATA,takze mm dnes rano ked to pocul na vlastne usi....som mala z toho chvilu aj zly pocit,lebo obcas mam pocit,ze som len taky serviswomen....

katty17
29. apr 2011

baby, som rada ze sa vam nase foto pacia. konecne mam aj ja so sandrickou nejake spolocne fotky, lebo vsade je sama fotena ... nemal nas kto fotit :(
@noemarta - maci, prisla ku nam kamaratka a kedze jej hobby je fotenie, tak nas chvilu pocvakala. strasne som sa potesila.
zuzanu si teraz nemozem dovolit... ale chcela by som v lete tiez narobit nejake vonkajsie fotky na travicke, v bazeniku.... 🙂
babule, co budete robit cez vikend? dajte nejake napady... chystate sa niekam?

katty17
29. apr 2011

prave sme sa vratili z rannej prechadzky a uz spinka na terase. jupiiiiii. konecne som si dala sprsku 🙂 vonku je prijemne. ani teplo ani zima. tak akurat na prechadku.
ozaj baby, nedali by sme v blizkej dobe to ZOO?

monline
29. apr 2011

@katty17 krásne fotky, kamoška vás pekne pofotila 🙂 a koľko stojí tá Zuzana??

My sme hore od šiestej, teraz pred chvíľou zaspal, aj som premýšľala, či pospím s ním, nakoniec som ale vyliezla z postele..sledujem poločkom svadbu, premýšľam čo variť...

cigaretka5
29. apr 2011

cafte baby , nejak snme uz nejak nemam cas chodit. Tak som vas iba na skok prisla pozdravit. Nasa mala kasle na stvornozkovanie rovno z lahu pod ho na nohy a pomaly aj krokuje , jasne ze sa erste klati a vyzera zé stvornozkovanie preskocime ....................inak uz sa un nej krasne prejavuje ako si vydobija pozornost a ako musi byt po nej.
V ramci prechadzky som bola pozuriet tu v sukromnych jasliach a mala mi odtial nechcela ist domov..............

cigaretka5
29. apr 2011

iank baby mam mrte kamosov co fotia deticky ceny maju rozne. Ale mam naj kamosku co foti viac pre zabavu ako biznis a foti dobre a velmi prijatelne ceny ma . Nema atelietr a foti najradsej u vas doma ak by ste kceli dam kontakt

monline
29. apr 2011

@cigaretka5 jasne, daj kontakt..ja už sa rozhodujem, že by som malého nechala fotiť až bude mať rok, čo je onedlho

noemarta
29. apr 2011

@monline mon to je ta moja svagrina a pyta dost.... ☹ aleee, tak za kvalitu sa plati...
@katty17 tiez som za stretko v zoo, niekedy cez tyzden, uvidime ake bude pocko.
My cez vikend budeme asi iba doma na zahrade, tedaaa... vyzera ze doma vnutri, lebo cely vikend hlasia skaredo... 😠
Nela drochme,ja mam poupratovane, tak sa idem obriadit jaaa.

katty17
29. apr 2011

baby, neviete o nejakej vybornej operke pre rocneho chlapceka? !!!

noemarta
29. apr 2011

@katty17 ze ani nie.... 😒
no my ideme za chvilu von, tak hadam to pocko vydrzi, ze nezacne prsat.... 😉

maxara
29. apr 2011

@katka55 ona visi, takze dohora ani doboku sa ti tahat nebude (ta thunbergia alata myslim) a ked sa ti bude zdat byt uz dlha dole, tak si ju zastrihnes a mas aj na okrasu, dekoraciu 😉

@merikac moja, ja si myslim, ze JE to krok do tabulky 😖

maxara
29. apr 2011

@mirka285 pocuj, dnes som omrkla tie detske boticky gummie bubles ci jak sa volaju.. ale len tak zbezne.. tie su zle?

@kafoditka Kafko a pre teba som videla dvoje telove lodicky s otvorenou spickou, jedny s uzavretou a jedny take ruzovo bezove.. velmi pekne.. v Bata outlete pri carefoure v Petrzalke

@bellablonde 😉 my mame presne o tyzden 🙂 a tiez kvetinovo ovocne 😉 ale spolu sme uz 8 rokov a 25 dni 😀

maxara
29. apr 2011

@cigaretka5 pocuj, ty v prvom rade zajdi do sukromnej megastretko temy 😉 tam by si asi nemala chybat a rovno tam zober tu kamosku, nech nam vsetkym pofoti deticky 😉

tinaki1275
29. apr 2011

babule co poviete na kralovsku svadbu?

maxara
29. apr 2011

@tinaki1275 Tinka, dosla ti IP? 😕 lebo jedna nedosla, tak ...

tinaki1275
29. apr 2011

@maxara nic nevidim 😕

maxara
29. apr 2011

@tinaki1275 to fakt??? 😲 tak idem ti este poslat raz

tinaki1275
29. apr 2011

@maxara posli este raz..

maxara
29. apr 2011

@zrzulka @cigaretka5 @izira @ivka8255 @tutifruti @sunnygirl @luminkasp @sunavianka DAMY mate resty 😠 zabudli ste na to, ze vase detuchy maju uz 9 mesiacov.. a samozrejme, aby ste neboli v tom jedine, aj ostatne baby.. ked hovori mama, uplne prvy krat ked vas oslovi mama aj pri placi ale mysli tym vas, tak to je ten datum.. prvy samostatny krok, aj ked si vzapati sadne, proste take nieco, ako dava Tinakina Leia, to je ten spravny datum. A o zube ani nehovorim.. ked cinka o lyzicku, je pravoplatny.. uff, uz sa tesim, ked budu mat decka rok a vsetky budu behat a vrieskat mama zubatymi ustami, nech mam od tabulky pokoj. A kedze to uz bude aj po megastretku, tak som si vsetky moje povinnosti splnila a konciiiim s tymito poctami, ktore sa mi od vas dostavaju 😒
@bellablonde @vierkaha damy, vam len vopred pripominam, aby ste nezabudli 😉

sunnygirl
29. apr 2011

@maxara no niekedy si ja osobne nemám ani kedy sadnúť, nie to ísť na internet 😒 Lenka ma zamestnáva na 100%, zúbok nemáme ani necinkáme, mama sme začali hovoriť pred týždňom, daj 18.4.2011. Prvý krok môžeš dať tiež od 18.4.2011, A váhu ti zatiaľ nepoviem, lebo do poradne ideme až o 2 týždne. Zatiaľ pa pa 😉 .

gabika41
29. apr 2011

@tinaki1275 ...myslim si ze Kate bola krasne jednoducha a ako par posobia velmi dobre....myslim si,ze pokial sa nic nestane,tak Charles im to len preda.... 🙂

maxara
29. apr 2011

@sunnygirl Eri, ja to nerobim pre seba 😒

pre mna za mna, serte na to vsetky

katarina7777
29. apr 2011

@maxara peti kto ti posle udaje budu v tabulke, kto ti neposle tak ho vymaz a hotovo, uz nam robis sluzbu ze to zapisujes a hadam sa nebudes niekomu doprosovat aby ti poslal udaje 😠

ja neviem ale podla mna ta Kate vyzera strasne neuprimna... nie je taka nevinna ako sa prezentuje... no tazky zivot ju caka zit na ociach verejnostiu... inak v tom vztahu je vodca ona a Willie len pritakava, taky mam pocit z toho celeho 😒

gabika41
29. apr 2011

....ze Nemci zdolali Rusko,no zacina to zaujimavo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre