Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
8. máj 2011

Dobre ranko babule.
Sandricka uz zalomila tak sa idem dat trosku dohromady. dnes sme si mali ist grilovat na chalupu ale neviem neviem. sakra. a to na dnes na bratislavu hlasili 20 stupnov slnecno... stavim sa ze zajta bude uzasne slnecne pocasie 😠 .

bambola
8. máj 2011

@adelaine mati ved aj ja uz chcem na stavanie ortopedicke, teiz mi tak povedal ortoped ale nas ocko akosik nema cas 😠 😒

katarina7777
8. máj 2011

caute maminy, dufam ze dneska nasi drobci budu dobrucki kedze mame ten sviatok 🙂
Ja som sa zobudila s prisernou bolestou chrbta ale uz je dobre, dneska tu ma byt nadherne, takze niekam vyrazime. Leo prave zaspal tak idem nieco rychle uvarit (asi cestoviny 😀 ) a dat sa trochu dokopy.
Peknu nedelu zelame.

merikac
8. máj 2011

babule, si predtavte, ze aj v dnesnej dobe existuju zlati ludia,,som bola vonku a kedze som videla, ze sa schyluje k burke, ponahlala som sa s emmou domov, strasne fukal vietor, tak som jej budu stiahla az nohy ( ocenujem pp).....a pri tom som stratila zo striesky telefon,,ani som nestihla prist domov, tak mi volal mm zo zahranicia, ze mu volali, ze som stratila telefon, nechali mi ho v krcme okolo ktorej som sla,,,,takze ma to stalo 2 velke piva 😀 😀 😀 😀

maxara
8. máj 2011

@gabika41 @merikac Mojej Nine to zabudli povedat, ze dnes ma vstat neskor 😠 5:35 😔

@bambola Mati, no ja tam popravde az tak prevela nekupujem.. dospelacke su tam vacsie ale decke sa mi zdali take akurat, mozno maaalinko vacsie. Ale teda by som kupila take akurat. Bodyna co som Ninke kupila tam (spolu iba 2) boli skor uzsie a dlhsie, takze jej boli dlhsie dobre (ma asi dlhsie telo alebo co) ale dupacky este davno co som kupila boli tak akurat. A v ktorom si bola? Ja som tam v raci pri brendone kupila nadherne capacky teniskove za 2,19 a mali tam aj take este maksie za 1,50 vtedy. Podla mna tie vacsie su namiesto ponoziek do kocika. Teda ze nepredpokladas, ze by chodilo, tak mu das tie capacky.. alebo do autosedacky, proste aby nemalo bose nohy a telo oblecene a zaroven aby nebolo obute

bambola
8. máj 2011

@maxara kurnik tak to si kupila este lepsie ako ja 😀 mna stali 4€ a to som bola cela hepy, ze aky kauf 😎 nam nedavno otvorili Kik tu priamo v Saratove 🙂 kukala som aj nieco pre seba ale to sa mi zdalo tentokrat opacne, ze nic nemali 🙄

maxara
8. máj 2011

A este perla.. tak nielen ze ma boli cela sanka vlavo, Nina ma strasne pohryzla do lica na lavej strane a asi dve sekundy na to mi hodila taku celovku rovno na hubu, ze v momente som mala plnu hubu krvi.. uz som si myslela, ze som prisla o jednotky zuby ☹ Takze ma boli okrem tej priposratej osmicky lezucej este aj cele predne dasno, ktore mam normalne nacate.. a aj peru hornu mam trochu opuchnutu 😖 😠

maxara
8. máj 2011

@bambola 😀 😝 ja som tam bola asi pred dvoma tyzdnami a mali tam len fakt minimum uz tych capaciek, mozno za jednu tu mriezku, ale spolu s tymi ponozkovymi s podosvou.. a pre chlapcov tam mali z tej kopy asi viacej. A predtym tyzden som tam bola len nakuknuta a sa i zdalo, ze aj pre mna maju kopec a vtedy ked som kupovala tie capajdy, tak som si aj skusala par veci, ale nic som si nekupila. ALE v piatok tu u nas som si kupila jedno take neutralne tricko pohodlne k riflam.. za 4,19 🙂

bambola
8. máj 2011

@maxara no ja co som malej zobrala tieto capacky tak to boli jedine jej velkosti, uz mali len velke a male

mirka285
8. máj 2011

@merikac tak to potesi 🙂 akoze to pocko je dnes blaznive,u nas prebehla strasna burka pred chvilou a teraz svieti slniecko zase tak idem hodit sprchu a pojdem malu prevetrat k nasim,kupila som mamine kvety,tak jej odnesiem...

mirka285
8. máj 2011

@bambola Mati a uz som dosla nato,co mi tak strasne stale vadi na maclarene 🤐 ze dieta tam sedi zadkom akoby zosuchnute dolu,proste nohy ma vysie ako rit,a je take vrazene v tom kociku 😕

katty17
8. máj 2011

@mirka285 - miri ty si taka zbehla v rifliach. hladma pre risiho nejake smrncovne kapsace riflove. nevies o nejakej stranke? ty si si kde objednavala tie rifle pre teba? na mimibazare? posli link na IP 🙂

merikac
8. máj 2011

@maxara no maj ju tatino propravit na tvoj dnesny den,,,,ked bude den otcov,,tak tiez jej to nepovedz a este k tomu nech ma sluzbu 😉

bambola
8. máj 2011

@mirka285 viem co myslis 🙂 ale ak si vsimnes ma to vela golfacov, dokonca myslim, ze bumbleride (ten co sa paci maxi) to ma este vyraznejsie. co uz, keby bola mala nespokojna tak menim 😀 zatial sa nestazuje 😉
@katty17 kati teba som sa chcela spytat ci uz si niesla moc k pedine. lebo vlastne uz len dva mesiace 😅

merikac
8. máj 2011

koceny, som cely vikend doma len s Emmou,,ako to je onicom,ked este ani ten krpec 15-nastrocny, co mi zere nervy, je prec,doslova ako ked sa vratite po letnej dovolenke na slovensko a vsade je tak ticho a pochmurne - poznate ten pocit?- ozaj musim sa pochvalit s Emmou, naucila sa schadzat z postele,,je taka smiesna pri tom, ked sa na jej kraji steluje na otocenie ritou smerom k podlahe,,,trvalo mi to mesiac,ale dievca pochopilo, odpiatku tak pekne schadza,,,,,,,,,,,,

maxara
8. máj 2011

@bambola no tak nejak ich tam mali nahadzane, ze z kazdeho druhu rozne velkosti.. a niektore uz boli len po jednom.. ja som kupila dvoje, jedny take clenkove a jedny take teniskove, oboje biele s ruzovym pasikom, ci dvoma..

@merikac 😉 ale v drvivej vacsine pripadov mam sluzbu ja a den otcov bude urcite jeho den, cizeeeeeeee 😔

@bambola ja som uz niesla ten polrocny moc.. na tu kontrolu (na polrocnej poradni mi to nakazala a mala som to stihnut do poradne 7 a pol mesacnej)

merikac
8. máj 2011

@maxara no a ,,ved dnes je tvoj den a vari sa prave dnes nestaras o ninku, ci si nebodaj k nej nevstala? 😕

katty17
8. máj 2011

@bambola - mati neniesla. nepodarilo sa mi to odchytiti rovno do skumavky. to nieje zas az take easy 🙂 ozaj, a mal by to byt ranny moc. akoze ked to odychtim napr. o deviatej rano mam to dat do chladnicky a odniest na druhy den do pol osmej? ci? spravne som nasu pedinu pochopila?

maxara
8. máj 2011

@merikac presne tak, je to moj den, staram sa o nu a vstala som k nej, ale na den otcov to urcite nebude naopak 😉

maxara
8. máj 2011

@katty17 ma to byt prvy ranny moc, takze este pred papanim a pitim a teda to mas odchytit co najskor, konkretne rozbalit pred casom, kedy sa Sandricka obvykle budi, aspon pol hodinu a pockat so skumavkou na cikanie 😉

mirka285
8. máj 2011

@bambola no asi detom to nevadi,mne to vadi 😀
@katty17 ja som si objednavala tie rifle z ceskeho mimibazaru a link nemam lebo som si to zabudla ulozit...Gabo si kupil super rifle minuly tyzden v Guesse v Rakusku,neviem co by som ti poradila,nase obchody su Replay,Gaudi,Pepe Jeans a napr. v Peek and Clopenburg urcite nieco dobre najdes...

katty17
8. máj 2011

@maxara - peti vy uz ten odber mocu mate za sebou? uz ste to davali pedine? ono to treba tusim do prveho roku dietata, vsak?

maxara
8. máj 2011

@katty17 hej, akurat som usok vyssie bambole pisala.. neviem dokedy to treba ale nam to kazala na polrocnej kontrole a tak.. cize ja som to mala nakazane tak, ze o 4tej rano rozbalit, odobrat moc do sacku a preliat do skumavky, odniest do labaku a na druhy den volat po vysledky pedine

mirka285
8. máj 2011

babyyyy,asi dostanem kramy a naladu mam,ze vrazdila by som 😠 pomoooc

noemarta
8. máj 2011

ahojte,
akurat sme sa vratili z prechadzky, ved az teraz je prijemne, fajn....
@mirka285 a co sa deje moja, ved dnes mas krasny dvojnasobny sviatok haaaa 😉
@merikac tak ti poviem, ze ozaj dobri ludia este nevymreli, ine stastie si mala 🙂

kafoditka
8. máj 2011

Caute, sme domaaaa 🙂
@mirka285 Miri ja som dostala ceresne dnes, takze aj tebe dojdu kazdym dnom, ked uz nemeskaju.. ja mam zasa zraci den a chut na uplne vsetko... vecerala som lupacku so syrokremom - co ti poviem... 😕

mirka285
8. máj 2011

@kafoditka Domi ja od rana otvaram hore dolu chladnicku,dnes som jedla uz slaninu,fasirky,kuracie maso s chrenom,polievku,4 kolace a nadajam sa colou,ktoru ja za normalnych okolnosti vobec nepijem 😕

bambola
8. máj 2011

@mirka285 zle sa ti tlaci ked to vidis 😀 😀
@katty17 @maxara baby pedina ale nespominala, ze to musi byt ranny moc. akurat, ze stredny prud, potom sup do chladnicky a doniest ked ma odbery 😉

katarina7777
8. máj 2011

@mirka285 kramy alebo zeby tehu? 😀

Tu je strasny vetrisko, blizi sa burka... tu uz vyse mesiaca neprsalo takze by sa aj zislo trochu dazda... ani vam nemusim pisat ako strasne sa prasi vsade 😠
Dneska tu bolo 27 stupnov, poobede sme boli u svokry, ktora ma nabalila jedlom na 2 dni takze aspon zajtra nemusim varit 😉

katarina7777
8. máj 2011

baby uz ste rozmyslali nad darcekmi pre drobcov na prve narodeniny? dajte nejake napady 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre