Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
18. máj 2011

@bellablonde aha... tak to mohli hned napisat, ze to je len pre chlapcov 😀

bellablonde
18. máj 2011

@kafoditka konkretne som sa na to dnes pozerala, fakt ani jedno volne miesto 🙄 🙄 nejake baby tam dosli na autach a museli parkovat na pruhoch,,,, esteze nesli okolo mestski policajti, lebo oni su rychli ako hruskove hovno, ked co i len 20cm stojis na ciarach, uz nasadzuju papucu
citala som o Filipkovi, ako mu je? uz buva?

@aalexis007 a tvoj Filipko je uz na tom lepsie?

mirka285
18. máj 2011

@katty17 Kati a nechces teraz Jane predat?som to ocekovala,tu jettu a mi pride,ze mas dva kociky rovnakej kategorie...inak moja Linda nema moc rada Teutonku,ja som uz silno rozmyslala,ze ju predam,napr. dnes mi v nej zase vobec nevedela zaspat a to spala za cely den pol hodku,a v sicku mi zaspi bez problemov 😠 ale na zimu nemozem mat len golfac,tak som sa rozhodla,ze este si ju necham a po zime hned predam...

mirka285
18. máj 2011

@bellablonde
@katty17 baby som rada,ze nie som jedina co doma chlasta 😀

bellablonde
18. máj 2011

@mirka285 ja som pravidelny alkac, decko vinka nikdy neodmietnem 😀

kafoditka
18. máj 2011

@bellablonde ano, uz buva, od 17 mal total utlm, teplota 38,7 tak len sedel na mne prituleny a kukal TV, dostal cipok, sprej do nosa a od 18:45 spinka.. inak cez den bol celkom fajn, aj papal, aj sa zahral..

kafoditka
18. máj 2011

@bellablonde
@mirka285 , @katty17 pripajam sa do klubu po veceroch vinkujucich 😉 aj ked ja uz mam pekne resty 😀

mirka285
18. máj 2011

koceny no idem si teda naliat to vinko a kuknut co robi moj milovany,ale asi kuka Panelak...tak cafte zatial

bellablonde
18. máj 2011

@kafoditka 😉
idem off, trocha zehlit a potom rychlo do postele, akasi som nevyspata a zajtra ma caka zase den s 3 kusmi

papa vsetkym dobru noc

kafoditka
18. máj 2011

aj ja odchadzam rovno do postele, minulu noc som toho vela nenaspala.. dobru noc

maxara
18. máj 2011

@zuzik1983 nam s tym mliekom povedali to iste, tak to asi bude pravda a tiez som zohnala v BA poslednu 2ku a trojku vobec nemali.. tu v PK este mozem skusit kuknut, ale pochybujem.. kupila som Bebu, mali ju v akcii prave v DMke, tak jednu som zobrala, celkom jej chuti.

@katty17 Kati kupili sme take biele celokozene clenkove s ruzovym listom na boku a znacku teraz neviem, neviem najst krabicu a topanky su hore, ale kupovala som ich v zdravotnickych pomockach.. su nieco ako tie RAK na prve kroky, ale ovela krajsie .. este jej kupim neskor nejake sandalky a budem spokofon
No a tie zle spravy.. co ti poviem, zo vcera na dnes sa mi snivalo, ze mi vypadli zuby, ze som bola na nejakej akcii, kde som sa stale musela usmievat a stale mi vypadavali dolne ocaky a ja som si ich stale davala naspat a vsetci mi vraveli, ze neboj, vobec ti to nevidno.. a hned ako som si uvedomila, co sa mi snivalo, mi napadol moj otec ☹ vcera bol u lekara, tak si vravim, ze sa ho spytam, zavolala som mu a on, ze je to zle.. 😢

maxara
18. máj 2011

pripajam par fotociek z dnesneho dna, vratane topanociek a novych ?opalovaciek? .. neviem ako sa vola tento kus odevu, co mala dnes Ninka na sebe 🙂 No a babka ju potom pekne vyfesakovala, dala jej do vlaskov kvety na copiky.. a este tam vidim pridanu nasu malu Ripku (toto je najnovsie meno toho steniatka - Ripa), ako sa uvelebila na mm mokrych smradlakoch

katka55
18. máj 2011

@maxara paradne fotecky. ninka je uz taka velika. krasna paradnica 😉 a drzim palce s tym tvojim ocinom ☹

maxara
18. máj 2011

@katka55 hej paradi sa riadne 🙂 babka jej kupuje hadam kazdy tyzden nieco .. s ocom uvidime az po CT a vysledkoch krvi..

merikac
18. máj 2011

@maxara neskutocne rozkosna bozkavacia fotka s ocinom 😵

merikac
18. máj 2011

@mirka285 mirka predaj ak si myslis, ze ozaj ju nema rada a na zimu uvidis,,mozno este nejaky kocik kupis ak zistis ze bude treba v zime 😉

maxara
19. máj 2011

Ranko, tak my sme uz dve hodiny hore.. som unavena dost, kedze som ponocovala..
Tak si aspon vychutnavam kavicku. Mm dnes isiel sice do roboty, ale o druhej odchadzaju na teambuilding strielat holuby a budu mat aj pecene prasa, takze sa predpoklada prichod cca o polnoci.. cize my dnes bacujeme same. Nemam ju ani kam dat, keby som chcela ist na tanecky a ani sa mi tam dnes nechce, cize.. dnes kvasime doma.

maxara
19. máj 2011

oo a este ma napadlo, ze Ninka si dnes rano pri piti mliecka objavila nosnu dierku.. teda to, ze sa da v nej pekne sparat a strasne sa na tom smiala, ked jej tam ten prst zaliezol. Tak sa chvilku rehotala a striedavo vytahovala prst a davala dnu, az vydolovala nejaky susnisko.. 🙂

monline
19. máj 2011

bré ránko prajem

@maxara pripájam sa ku kombinácii- sova+škovránok 🙂 nechápem, prečo to dieťa nespí, keď môže? 🙂 reval za Nikou, som jej ho chcela pribaliť do školy 😀

gabika41
19. máj 2011

Dobre ranko sa praje... 🙂 takze noc po ockovani je v pohode za nami....dnes ma byt az 28,takze si to treba uzit...prajem prijemny den...... 🙂

kafoditka
19. máj 2011

Dobre rano...
@maxara Peti krasny dnik ste mali vcera, mala je chutna s tymi copikmi 🙂 a tvojmu tatinovi drzim palce, treba verit, ze to bude dobre.. 😔
@monline Mon ako v praci?

merikac
19. máj 2011

dobre ranko mamulky,,,,,,,,,tak ja som bola hore do 3,20- som sa zacitala,,, 😕 skoro ma rachlo ked som videla ten cas,,,,,,,,,,,,,,
@monline to poznam,,, a myslim, ze nase velkecske deti by ani neprotestovali, keby sme im ich pribalili 😀 a tym uz pracujes? z domu?

noemarta
19. máj 2011

ahojte, dobre rano,
@maxara pekne fotecky, Nina vam ozaj rastie do krasy 🙂
Peti, nechcem ta strasit, aleeee aspon u mna to plati a straaaaasne prestrasne sa bojim tych snov, ked vypadaju zuby, znamena to smrt. A ked sa ti sniva, ze vidis aj krv tak to zomrie niekto pokrvny, ak len tak vidis ze vypadavaju zuby, moze to byt hoc kto.... ☹ ☹ ☹ ☹ Hovorim, u mna sa to bohuzial potvrdilo..... ☹ ☹ ☹
Ale velmi drzim palce ocinovi....
@gabika41 jej, cakala som ze napises aka bola noc, tak chvala bohu o.k. 😉
@kafoditka a vy ako , filipko?
Inac aj nela sa dnes zobudila o 4,40 a do 5,20 bola hore akoze podme stavat, ale potom chvala bohu zaspala a spala do 7,15.

noemarta
19. máj 2011

@merikac ahoj, a ty si doma, ci pises z praaaci???

kafoditka
19. máj 2011

@noemarta Maci noc bola lepsia, aj ked okolo 1 vymyslal a chcel sa hrat.. mal teplotku, ale nie taku vysoku, tak som mu dala len viburcol, potom spal do 6 🙂

No a co sa vypadania zubov v sne tyka, tak je to indi-vindi pretoze mne sa o tom snivalo celu pubertu.. ze mi padali zuby a potom ze som padala z mesiaca, normalne som citila, ako letim a ked som mala dopadnut na zem, tak ma niekto chytil do narucia.. 😕 😉

maxara
19. máj 2011

@noemarta Maci ja viem, co to znamena, mne sa takto snivalo uz vela krat a vzdy sa to vyplnilo.. ale moze to znamenat aj tazke ochorenie.. ocovi sa snivalo viacero snov (on je taky, ze si vyklada sny) a vravel, ze taku postupnost to malo, ze tazka choroba, nerijemne spravy, ale nakoniec zvrat v dobro.. tak verim mu, prorokovi..
Ozaj Maci a ty nebudes mat chut v piatok si dobehnut po misku a lyzicku? Pride aj cigi a mozno aj Katka55

@kafoditka ano krasna je, opica maminkina 🙂

zuzik1983
19. máj 2011

dobre raanko,
@maxara dakujem,hadam coskoro dodaju...krasne fotecky,ste mali pekny den,ninka tam uz vyzera taka velika 🙂 a drzim palce,urcite to bude dobre
my sme mali zas strasnu noc,no nikolka bola hore do pol jednej v noci a aj tak vstala o 6,no nechapem 😕 ale teraz zaspala,tak som zvedava,ci to bude zas len na polhodinky

maxara
19. máj 2011

@monline veru, ale tato kombinacia je trvalo neudrzatelna podla mna 😅 uz meliem..

maxara
19. máj 2011

@zuzik1983 vdaka

zuzik1983
19. máj 2011

aj mne sa nedavno snivalo,ze mi trhaju zuby a aj som ochorela 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre