Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
29. máj 2011

@zuzik1983 mna vacsinou zatiahne do obchodu aby som si nieco vybrala, alebo si sama nadiktujem co chcem, hi hi

mirka285
29. máj 2011

@zuzik1983 mala by si s nim hodit rec,to si ako predstavuje 😠

cigaretka5
29. máj 2011

dobra tema, ja mam narodky zajtra a som zvedava ako to mm vyriesi, a este k tomu on je az do stvrtka v BA a my s malou na domceku. Tak budem zurovat s malou...................

zrzulka
29. máj 2011

@monline ufff a co idu nike operovat?....nech vam to dobre dopadne babulky!!!!
@katty17 drzim palce na jazdenie...to zvladnes...ja sa este furt odhodlavam, dokonca mam kupene uz aj 4 kondicky ale ani k tomu sa neviem dokopat.... 😝

@mirka285 joooooooooj krasna kytica...pozorny skoromanzel, sqely vecer....

u nas muz nosil poctivo kvety kym som mu to nezatrhla u nas som zgrlava ja 😲 ale ked my ich ani poriadne nemame kde mat bez toho aby detiska nevyvalili vazu....ked podrastu tak snad sa k tomu vratime ak muz dovtedy uuuuuuuuuuplne nezabudne....ale na sviatky dostanem kvetiny...obcas ked sa pozabudne tak aj len tak

noemarta
29. máj 2011

@cigaretka5 jeeej, tak aby som nezabudla, tak vsetko naj naj 🙂

katka55
29. máj 2011

ahojte. ja som dnes stravila polku dna v kuchyni 😠 ale poobede sme sa vylebedili na terasu a cestou domov sme si isli obzriet strassku k maxi, takze nakoniec super 😉

@noemarta ten hotel sa vola Ivan 😉
@monline budeme mysliat na Niku 😉 ja idem zajtra s malym na kontrolu na Kramare, tak dufam, ze bude vsetko ok.

bambola
29. máj 2011

@mirka285 ja viem, ze neochrani aj on to vie, ale mu to je proste luto. radsej proste kupi ten crepnikovy 🙂

u nas "ficia" skor take beznejsie pozornosti akoze napriklad, ked sa rano vracia po sluzbe tak kupi cerstve syrove zemle alebo nejake mnamky 😉 alebo si kupime fajnove syry a vinko 🙂 cize namiesto kytice dostanem fajny smradlavy syr 😀
ale som na tom podobne ako noe ale tiez sa nestazujem, mame ine vyhody 😉 co ine nam ostava 😀 😀

zuzik1983
29. máj 2011

@noemarta asi tak nejak aj u nas
@mirka285 jaaaj,by ma ani nepocuval
@cigaretka5 tak vsetko najlepsie 😉

cigaretka5
29. máj 2011

baby a k tomu soferovaniu, je dolezite odhodlat sa co najskor, lebo dopadnete ako moja mama ma vodicak skoro tridsat rokov a sedela za volantom asi 5 krat . Najlepsie je ze tatino ma dve auta a ona ked sa ma niekam premiestnit tak idem busom

zrzulka
29. máj 2011

mnamky nosi aj mne muz alebo si ich nahadzem do kosika ked nmakupujeme so slovami ...ved si zasluzim..... 😉 ja sa na darceky nemozem stazovat....vzdy mu poradim dobre...spokojnost na oboch stranach

cigaretka5
29. máj 2011

@bambola podla mna je to rfajn, ja si tiez spominam na casy ked mi mm este ako frajer na prve ranajky bezal kupit bambino syr a hrozno lebo som mu spomenula ze to mam uplne najradsej

zuzik1983
29. máj 2011

@katka55 ja mam taky pocit,ze uz dva dni som sa ani nezastavila,stale cosi robim.neznasam vikendy 😖

monline
29. máj 2011

@cigaretka5 gratulujem k narodkám aj k dvom čiarkam! super, skvelé 🙂
@zrzulka má dermoidné cysty na oboch vaječníkoch, tak toto jej laparoskopicky zoperujú

a díky všetkým za podporu, ste zlaté

zrzulka
29. máj 2011

@cigaretka5 vsetko najlepsie k sviatku,uzi si ho zajtra naplno...no asi spejem do stadia ako tvoja mamina 😒 vodicak mam uz 5 ci 6 rokov a sedela som sama za volantom tolko razi ze ich mozem spocitat na prstoch oboch
ruk 😖

kafoditka
29. máj 2011

@noemarta Maci my sme boli tiez v hoteli Ivan...babulky dobru noc, mne sa strasne huba otvara, idem si lahnut, pa

monline
29. máj 2011

@zrzulka ja tiež mám asi toľko vodičák a sedela som za volantom možno 4x, ale tesne po autoškole

zuzik1983
29. máj 2011

@zrzulka ja uz mam vodicak tiez asi 6 rokov a este somm nejazdila.najskor preto,ze som isla za pracou do zahranicia,a ked sme sa vratili,tak sme naskor auto museli kupit.a teraz sme auto kupili,tak ma bracho uci 😀 a uz sa tesim,ked tam budem jazdit sama.
baby dobru,idem si ja uz lahnut,lebo uz ani nevidim,kon mi nejak blbne a neviem,co ma zas v noci caka.tak nech sa aspon trochu vyspim

cigaretka5
29. máj 2011

@monline
@zrzulka tak dievcata aby ste co najskor nabrali odvahu.

katka55
29. máj 2011

ja som sa normalne musela kuknut do vodicaku, kolko ho mam. ze 12 rokov 😕 nastastie odvtedy aj vela jazdim a hlavne ma to bavi 😉 a je pravda, ze som rada, ze nemusim teraz zacinat so soferovanim. urcite je to tazke, a este ked ma clovek zodpovednost za babo. ale netreba sa bat a zakladom je ozaj vela jazdit 😉

katarina7777
29. máj 2011

@monline nemusis sa bat, dobre to dopadne... plus jej to robia laparoskopicky cize uz ten isty den bude na nohach, ani cievku nebude mat... Nika to zvladne lavou zadnou a aj brusko jej zostane dokonale 😉

robika
29. máj 2011

Ahojte,
@monline Moni drzim Nike palce, neboj urcite to dobre dopadne!!!
@mirka285 krasnu kyticu si dostala

maxara
29. máj 2011

Dobru noc vsetkym..
ja som si dnes teda privitala krasnu strassku, jej dve rozkosne deticky a funny muzika. 😵 Zakratko prisla aj @katka55 len tak okuknut 😉 a poklebetit o nakupe na stretko. Mam za sebou pekny den 🙂 dobre sme si pokecali.
Idem do busan, rano skoro vstavame (teda Ninka). Bruuu

a inak, ja keby som bola muz, tak som ten zgrlos.. ja kvety rezane netrham ani neziadam.. Mm mi obcas len tak prinesie, prakticky vzdy, ked ide napr na chalupu alebo k nasim, tak mi odtrhne. Ked som s nim, tak mu to zakazujem, mne sa najviac pacia tam, kde rastu. Ale o to viac by ma asi dojala velka narodeninova bukreta 😉

@monline draha Mon, Nike drzime palceky a verim, ze vsetko dobre dopadne 😔 .. neboj sa o nu, je sikulka, zvladne to.

@cigaretka5 je to este 10 minut, co by som mala vydrzat, aby som ti zagratulovala, ale tolko moje oci nevydrzia otvorene, takze vsetko naaaaj, krasny darcek si uz dostala 😉 a tak nech ti rastie do krasy 🙂

gabika41
30. máj 2011

Dobre ranko prajem.....vyzera,ze pekne pocasie sa zase vracia....dnes mozno vyskusam bazenik....prajem pohodovy den... 🙂

mirka285
30. máj 2011

dobre ranko... @cigaretka5 vsetko naj 😉 dnes to vyzera na pekny den

booklover
30. máj 2011

ahojte damy! @monline drzim palce!
co sa narodenin tyka, muzicek ma obdarovava casto, takze priamo na sviatky zvykne kvety a vinko 🙂
vodicak mam 14 rokov. najhorsie boli prve mesiace: odhodlat sa soferovat. panika to bola.. teraz v poho. snazim sa soferovat vzdy ked sa da. to sice nie je casto, ale zatial som snad nezabudla.. 🙂
ked som mala vozit malu, bola to panika ako prvykrat. som alergicka, ked nas niekto vezie a ide nad povolenu rychlost-to soptim ako diva. klasicky pripad cerstvo porodivsej diviacice, alebo medvedice-no skuste jej siahnut na mlade 😀
a pochvalim sa: dnes mi pride moj prvy kocik v mojom zivote 🙂 tak sa budem ucit, co a ako 🙂

mirka285
30. máj 2011

@booklover kocik vyzera fajn,tak si ho uzite a snad sa bude Janke v nom pacit 😉 kocky kedze Linda chodi a topanky mame troje rozhodla som sa vam napisat moj postreh...takze v tych ecco topankach uz mala pomaly uteka,ma v nich istotu,povazujem ich za najlepsie...potom mame sandalky,kotnik vyvyseny,v tych uz tak dobre nechodi ale myslim,ze su v pohode,kozene papucky od Raka mame tiez a mala v nich chodi akoby mala na nohach lyziarky,cize ja jej take uz nabuduce nekupim,v teniskach chodila tak ze da sa....aby som to zhrnula,celokozene kotnikove topanocky na prve krocky by som ja uz druhykrat nekupila,chodi sa v nich tazkopadne,naozaj akoby mala na nohach lyziarky...

booklover
30. máj 2011

@mirka285 dufam aj ja 🙂

monline
30. máj 2011

@mirka285 díky za postrehy..mala si prihodiť aj fotky, nech vieme aké boty to sú 🙂 mne Daniel ešte nechodí, občas chvíľu postojí, ale zatiaľ je mu najlepšie na štyroch..tie látkové botičky ako papučky s tým traktoríkom sú mu už len tak tak, ale rád ich nosí, tie kožené po členky som mu ešte nedala..sandálky čo má nosí nerád..tak neviem čo ešte kúpiť..ukáž aspoň tie ecco, díky 🙂

a ozaj- Nika šla druhá, tak cca o deviatej ju asi brali, lebo ráno sme spolu volali a sľúbila, že až sa bude niečo diať ozve sa..prezvonila, ale keď som jej zavolala, už nedvihla..tak dúfam, že to má úspešne za sebou, bože, ja mám takú hrču v žalúdku -( poobede idem za ňou, síce sestrička odkazovala, že dnes nie, až zajtra, ale aj tak idem

tutifruti
30. máj 2011

Ahojte
@cigaretka5 vsetko naj k narodeninám

@monline dobre to dopadne, neboj

Baby tak mi máme druhý pád za sebou, Šimon včera z postele zletel, do krabice na plienky.... Potom mi už aj smiešne bolo, lebo sa zachytil vankúša na kojenie a chudák vysel tam ako taká opička 😅 No ale má značku na čele.... Ale skôr sa zlakol ako sa udrel.... mne normálne nohy ruky stŕpli, ked som ho videla.... Tak dúfam, že sa mu pri tom páde stimulovalo nejaké to pohybové centrum 😉

mirka285
30. máj 2011

@monline neboj urcite je v poriadku...a taketo mame tie ecco,na prve krocky sa mi zdaju najlepsie,samozrejme nemusia byt konkretne tieto,ale nieco na tento styl https://www.ecco.com/collection/productdetail/P...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre