Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
2. jún 2011

@katka55 😀 som ta odignorovala.. ignorujem 99% fotiek vo fotoblogoch.. vlastne ja si uz ani nepridavam 😅 a to je fakt, ty ked sa zjavis utekam radsej 😀 zartujem..
a teda fakt som si take moje jubileum vobec nevsimla ☹ aspon vidis, co mam za depresie.. a ktory to je prispevok? asi v megastretku, nie?
a co ma Ninka, ked matka ma male nove a Patrik velke okale?

@tutulka12 @alica26 @gabika41 😔

@medved vitaj 🙂
nove tvare, hadam som vas neodradila ked uz ste sa konecne osmelili

katka55
2. jún 2011

@maxara ten jubilejny bol na tejto stranke hore 😉 a ninka ma predsa oooobrovske vlasy 😉

a pochvalim sa, ze uz mam asi hotovu pozvanku, ale neviem ju dokoncit, lebo neviem prist na jednu vec a mm nie je doma 😠 neviete, ako si mam zmensit pozadie alebo zvacsit "popredie", nech to mam rovnake? 😅

alica26
2. jún 2011

Aj ja by som chcela malému peknú oslavu pripraviť aj s pozvánkami a vymýšlam, že by bola aj tematická, napr. macko pú, ale ešte neviem...
Ak vás baby niečo napadá, radte.. 😉

alica26
2. jún 2011

@katka55 A v akom programe to robíš?

katka55
2. jún 2011

@alica26 vo photoshope 😅

medved
2. jún 2011

@maxara neboj neodradila si ma 😵 , sice ta nepoznam, ale podla prispevkov si mega sympaticka a mame aj nieco spolocne, raz si pisala, ze si robila pre ZSR pri poliklinike, a ja som tam v casoch mojej mladosti chodievala na skolenia 🙂

alica26
2. jún 2011

@katka55 fuuuu, tak to ti asi neporadím 😅 nemám skúsenosti

monline
2. jún 2011

pekný večer baby

@medved @tutulka12 @dominikaa vitajte a dobre sa tu cíťte a prispievajte 🙂

@maxara @katka55 prišla som vás odignorovať 😀
Ja sa ospravedlňujem všetkým, ktoré čakali možno aj na moju reakciu..ale mne sa v poslednom čase nechcelo písať, tak ale snáď už sa všetko obrátilo na dobré a bude väčšia pohoda...už máme Niku doma, odľahlo mi...uff
Peti robila si si ďalší test? Inak- meškanie ešte nemusí znamenať nejaký vážnejší gynekologický problém..možno len posun vďaka vonkajším vplyvom, ako je únava, choroba, počasie..či vajíčko napadnuté víťaznou spermiou 🙂 čo by bolo samozrejme krásne...ja som ale rada, že som deti nemala takto rýchlo po sebe..pôvodne moja predstava bola mať deti s dvojročným odstupom, dve dievčatká..ibaže veci sa mali stať inak ...a teraz si tento rozdiel neviem vynachváliť..je fakt, že mám dvoch jedináčikov..ale ako písala @mirka285, teraz, pri odrastenom dieťati je ten správny čas, kedy si toto dieťatko vieme viac užiť..mladneme ..mirka teda úplne že najviac, ale povedali to už aj o mne, tak ma to teší 🙂
@bambola máš pravdu, že máme šťastie, keď máme zdravé deti..naozaj nič nie je dôležitejšie
@mojalili Blahoželám menovcovi Danielkovi k prvému rôčiku a prajem všetko najlepšie, najmä zdravie a milujúcu rodinu...čo dostal Danko k sviatku? akú tortičku si piekla? inak- minule tu niekto dal link na album detí, ktoré mali jeden rok a všetky mali fotku pri torte, bolo to milé, možno by sme si aj my mohli urobiť (áno maxi, v duchu myslím na teba, že to "nahodíš" do júloviek 😀)
@katka55 dobrý nápad pozvánky..len komu to zadať? žeby maródujúcej Nike, ktorá sa v škle učí robiť aj na fotoshope? aj keď- mne k tomu stačí jeden telefonát a aj tak nás bude 20 🙂

Idem si pozrieť aj staršie príspevky, čítala som len tie posledné

monline
2. jún 2011

@katka55 liposukciou či silikónovými implantátmi? 😀

zrzulka
2. jún 2011

kolko novych tvari, chvilu som mala pocit ze som v inej teme....baby vitajte!!!! ste nam to tu riadne ozivili
@maxara maxi neber si to osobne ako uz baby povedali, mna tiez vacsinou v temach ignoruju aj celkovo v life, stretli sme sa tou rozna "zmeska" povah, nazorov na zivot, vychovu deti...je jasne ze si nemozes sadnut s kazdym, presne ako uz bolo napisane niektore sme si viac sympaticke, niektore menej... taky je zivot, nesadnes kazdemu. ak potrebujes pauzicku tak si ju daj ale urcite sa vrat pretoze je tu vela ludi ktori ta maju radi a ktorym si sadla....takzeeeeeeeeeeeee 😉

zrzulka
2. jún 2011

@katka55 ja sa photoshop ucim, akoze absolvovala som 3 dnove skolenie ale nemam ten klud sa k tomu dost navyse v poslednej dobe mame spomaleny comp...alebo zeby som ja bola spomalena 😒

robika
2. jún 2011

Ahojte, tak dnes som mala otrasny den, uz som bola zufala, lebo Filipko cely den vystrajal, mrncal a reval a ked nahodou nebolo po jeho tak take intenzivne mrncanie este u nas nebolo.. dokonca ani v kociku som ho nevedela uspat, cely cas mi reval, mm prisiel az pred kupanim domov a este sa ma s usmevom pyta, ze co som taka nervozna, lebo cely den som nemala ani sekundu klud, si v klude sadnut a aspon sa najest...

@monline Moni super ze je Nika uz doma a co povedal lekar?
@maxara Peti zeby si bola tehulka? robila si si test? este som nestihla vela precitat, takze nie som velmi v obraze...

monline
2. jún 2011

@zrzulka podľa mňa najväčší problém v tom "ignorovaní" je ten, že niekto sadne večer k pc a začíta sa..a aj keď sa v téme píšu veci, na ktoré by aj reagoval, kým dočíta (x strán), zistí, že buď zabudne na čo chcel, alebo na to odpovedali viacerí, alebo nevie čo by k tomu dodal, alebo nikto nie je práve online, tak to zabalí a ide spať..teda- toto všetko sa stáva mne 🙂
napriek tomu vás mám rada a čítam si a väčšinou aj pamätám čo ktorá prežíva, ako sa detičky správajú, ako napredujú,...snažím sa byť v obraze 😉

katka55
2. jún 2011

@monline 😀 som si to po sebe este raz precitala 😀 😀

@zrzulka stale som na to neprisla 😠 asi budem musiet pockat na mm, ale ja ani spat nepojdem, kym to nebude. v tomto som hrozna 😝

zrzulka
2. jún 2011

@robika idu mu zuby? my mame take dni casto... preto si ani nevsimnem kedy nam idu zuby ako teraz. zaujimave ze vzdy rastu v paroch... 😀

maxara
2. jún 2011

@katka55 ked popredie si daj nabok, zmensi alebo zvacsi a vrat naspat

@medved jjeeej, takze do tej starej budy? 🙂 skolenia byvaju na mojom poschodi 😉

@monline Mon, tak robila som si, ale stale je tam nejaky posraty fantom.. ja neviem.. proste keby to bolo, tak uz by mali byt riadne dve ciarky, takto to stale vyzera iba ako rozpita farba 😖 uz 4 dni.. a to je uz aj ina znacka testu.. proste normalne som nasrata 😖 🙄 a ja ta tiez ignorujem 😉 pozdrav Niku 🙂

@zrzulka 😉 nuf

robika
2. jún 2011

@zrzulka ja som mu aj pozerala do pusy, ale nic som ta velmi nove nevidela, ale mozno sa este niekde skryvaju... 🙂 , inak dufam ze zajtra bude lepsi, lebo to je na porazenie...
@monline to je presne moj pripad, cez den nemam vobec cas, mam ale je to vacsinou tak 2-3 minuty, pocas ktorych stihnem tak velky prd, takze vecer je jediny normalny cas si vklude nieco precitat, aj teraz som docitala dnesok a jednoducho nemam sancu reagovat na to vsetko co sa dnes popisalo, ked citam nejaku temu tak by som aj daco chcela napisat, ale pride mi uplne od veci reagovat s takym oneskorenim...
@maxara Peti ja Ta vnimam ako vodcu alebo vodkynu tejto nasej temy a neviem si to tu bez Teba predstavit,

alica26
2. jún 2011

@katka55 Normálne som si išla stiahnut free verziu toho photoshopu, lebo mi to nedá, že som neni v obraze... 😀

noemarta
2. jún 2011

ahojte,
nestiham vas vobec citat, zacali mi vyplaty, takze makam....
@kafoditka fuuuha, tak to neviem co sa robi Filipkovi ☹ drzim palce a verim ze sa umudri 😉 , detto dalsi filip @robika drz sa, asi maju nejake svoje dni, aj nasa nela je mrzuta, ale v noci, ale tak ja som zistila, jej idu 3 stvorky naraz, teda jedna uz je vonku.
Nove/stare baby vitajte, super ze ste sa osmelili, tiez si nemyslim ze ste dosli do nejakej napatej atmosferi, ved keby to tu tak bolo, tak by ste sa asi vobec neosmelili napisat, moj nazor. Takze @maxara skor si myslim, ze s tebou lomcuju hormony, zeby tehu, no drzim kazdopadne palce, viem ze by ta to potesilo 😉 a asi si mala vela citovych zazitkou/podujati naraz.... ☹
A asi sa tu najde viac takych, co boli nie raz odignorovane, ale tak co uz, nie vzdy mame naladu, cas odpisat, alebo jednoducho nevieme co odpisat.... 😉

maxara
2. jún 2011

@robika asi nie.. ani len hormony sa mi znova zblaznili ako pred tehu s Ninkou 😖 mozno aj preto som taka rozladena..

noemarta
2. jún 2011

@monline vystihla si to, napr ja teraz, citam strany od rana 😉

noemarta
2. jún 2011

@katka55 kati vy kedy idete do toho chorvatska?

zrzulka
2. jún 2011

@monline tak to si dobra, ja som dost casto mimo obraz kedze nestiham tu byt tak casto ale zase som rada ze mam vacsinu na FB cize aspon tymto sposobom sledujem pokroky nasich netovych kamosov, tesim sa na stretko u Maxi ze budem zase kus s vami on line 😉 ale je pravda ze niekedy ma tiez ten pocit ze sem nepatrim, napriek tomu z casu na cas nakuknem i ked som casto poriadne mimo, reagujem len na posledne strany...cize tiez som nepostrehla ziadne konflikty tu v teme, cudujem sa o com tu maxi furt toci....fakt som mimo diania.snad si budeme mat co povedat na stretku

monline
2. jún 2011

@robika Lekár povedal, že jej vyoperovali cysty bez poškodenia vaječníkov, že to bola učebnicová operácia, tak dobre prebiehala..málo krvácala, cíti sa dobre..tak sa veľmi tešíme..o dva týždne budú výsledky histologie, ale že sa nemáme báť, že to boli dermoidy

Tie naše deti tiež môžu mať zlé dni..aj Danko bol akosi viac upišťaný, v poslednom čase za mnou veľmi plače, nesmie ma vidieť odchádzať..

medved
2. jún 2011

@maxara no to bolo asi pred 9 rokmi, ked som skoncila vysku, cize pekne davno, robila som na generalnom riaditelstve ZSR, pekna ulievaren, tie skolenia, ale spominam dobrom 🙂 aj ked statny podnik ... 😖

noemarta
2. jún 2011

@monline oooh, tak to som rada, ze to takto super dopadlo 🙂

zrzulka
2. jún 2011

@maxara ty kks tak to budes asi fakt ze tehula 😲 aj rozpita ciarka je len ciarka...mozno si testla este skoro,vyckaj par dni...a budes tehulkovat s cigi 😉

robika
2. jún 2011

@maxara ak Ta to potesi, ja som tiez rozladena posledne dni... uz ani mm niekedy nechape, ale mam pocit ze ako chlap niektore veci ani nikdy nepochopi... 🙂

katka55
2. jún 2011

@noemarta my ideme 25.6. 😉 uz mam aj zoznam veci, co zbalit aj zoznam, co kupit do lekarnicky 😀

maxara
2. jún 2011

@noemarta 😔 asi.. no mne sa zda, ze nieco nie je v poriadku, lebo veeela bab odislo.. resp nas cita a nepise.. napr vsetky vychodniarky.. tak ale mozno ja to vnimam inak ako vy ostatne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre