Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
2. jún 2011

@monline no super... segra mi hovorila ze tieto cysty su vraj velmi caste tak nemaj boj...budes raz stastna babicka...

tinaki1275
2. jún 2011

bambulky dnes mi ide trosku rychlejsie moj net cez mobil tak vas aspon pozdravim .. 🙂

zrzulka
2. jún 2011

@maxara preco vychodniarky odisli???? ani luludi nepise.... 😒

robika
2. jún 2011

@maxara Peti pockaj chvilu s testovanim, tak tyzden a potom si urob dalsi test a uvidis... ved Ninke treba surodenca 🙂
@monline tak to su velmi dobre spravy, je dobre ze to ma Nika za sebou a uz bude v poriadku, velmi sa z toho tesim...

monline
2. jún 2011

@zrzulka ty sem patríš, aké by to tu bolo bez zrzulky a Patrika a Mišky? 🙂 je obdivuhodné, že maminy s dvomi malými deťmi si nájdu čas a píšu..mne niekedy ten môj drobec dá riadne zabrať
@noemarta včera či kedy som žasla, ked som si čítala o tých Neliných štvorkách..chúďa..ale zas- bude ich mať šikovne naraz vonku...aj malá suseda Viki má tri (či už štyri?) vonku..a to mala teraz rok
@maxara potom asi kašli na testy a vyčkaj..skús až po týždni test, či gynekológa..

katka55
2. jún 2011

tak som sa na to vykaslala a odstrihla som to na hulvata cez jpg 😝
text este domyslim, ale asi nejako takto to bude vyzerat:

monline
2. jún 2011

@tinaki1275 ahoooj...myslela som na teba včera, že som si ťa dlhšie nevšimla, že asi kruto zarezávaš a nestíhaš, alebo problém s netom..ako sa má miláčik Leia?

robika
2. jún 2011

@maxara Peti ja si myslim ze sa nic nedeje, len pri tych nasich detoch je to coraz narocnejsie a obdivujem tie baby (aj Teba) ze si to viete tak zariadit, ze stihate... ja mam nonstop pocit ze nestiham, ako by povedal mm, ze mam zlu logistiku... 😀
a myslim si , ze baby jednoducho nestihaju...

maxara
2. jún 2011

@medved 🙂 veru.. malo vas pali buzeroval 😉 ja ked som isla prvy krat, tak ma tak zvozil, ze dovi.. 😀

@zrzulka asi nie.. rozpita farba byva dost casto taky fantom.. a navyse, uz mi dlhsie meskaju, cize uz by mala byt pekna ta ciarka 😒 uz si to ani nemyslim o sebe..

zrzulka
2. jún 2011

@katka55 ake peknucke...si sikula

robika
2. jún 2011

@tinaki1275 ahoj ako sa dari doma a v praci?

zrzulka
2. jún 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 tak potom mam doma dvoch fantomov...hod foto 😉

maxara
2. jún 2011

@zrzulka luludi a oacka su definitivne v erdzanoch a ostatne vychodniarky nas citaju a nepisu.. asi boli odignorovane 😉 😀

monline
2. jún 2011

@katka55 toto má Patrik veľmi krásne foto..🙂 a si šikovná, už teraz to vyzerá super

@robika @zrzulka určite si viete predstaviť ako mi odľahlo..ked si v papieroch čítaš o tumore ovarii a pošlú ťa na onkologický ústav, napadne ťa kadečo...a aj ked mi lekár vravel, že na 95% sú to dermoidy, aj tak máš v hlave zrazu myšlienky, čo by sme robili, keby..a potom ti je tak ťažko na duši..

maxara
2. jún 2011

@monline no ved.. pojdem na gyndu o tyzden

zrzulka
2. jún 2011

@maxara kde su??? 😕 😕 😕 nerozumim reci tvojho kmena...a preco to vzdali???

medved
2. jún 2011

@maxara myslis paliho gabora ci? lebo to bol moj sefino 🙂 ale ten bol moc zlaty na to aby nas drbal🙂 tipujem ze odvtedy sa uz pekne zmenila cela garnitura 🙂

noemarta
2. jún 2011

@katka55 jooooj tak to uz je cubidup, uz odratavas coooo.... ja hladam furt ubytko a nic, vsetko je zatial obsadene, ale skuuusam dalej.
@maxara tak to hej, vela bab odislo, aj mne sa to zda.... ☹

robika
2. jún 2011

@katka55 peknucka pozvanka, no to ma ani nenapadlo. tiez musime daco vymysliet...
ja mam zase dilemu s nasou oslavou, ze ako to urobit...
chcela som super velku rodinnu oslavu, ale... vela clenov rodiny sa nerodinuje, takze z mm strany bud pojde na oslavu jedna polka alebo druha polka rodiny a z mojej strany daco podobne...
ja som uz taka utahana z tychto nasich debilnych rodinnych vztahov, aj doma co mame, ani nebudem radsej zacinat... uz som sa aj chcela postazovat v sukromnej ale uz si pridem sama sebe dost trapne...

maxara
2. jún 2011

@katka55 ozaj kati, uz ste vybrali restiku? krasna je ta pozvanka

tinaki1275
2. jún 2011

@monline docitavam oNike a tesim sa ze je ok ..pozdravujeme ju ..a ja zatka samozrejme 🙂)
Leia je riadny certisko v poslednej dobe ,uz sa vie vysplhat aj z ohradky ,nechapem niekedy po kom to ma 😀 ale nejako to zvladame...akurat nespi velmi dobre v noci hlavne posledny tyzden..stale sa posadi s placom aj 4-5 x za noc ..sice zaspi potom ale aj tak ja mam potom problem..a inac chodi mi spat o jedenstej vecer ,proste skor nezaspi ..sice ju mam od desiatej v posteli ale zbytocne..hadam uz konecne vylezu nejake dalsie zuby ..stale sme na dvoch spodnych jednotkach ..

zrzulka
2. jún 2011

@monline jasne chapem tvoje obavy, tiez som mama 😉 nebolo by mi vsetko jedno ale ono vsetko sa posiela na onko. cysty su vraj veeeelmi caste, ja mam nejake na oblickach ale tie sa zevraj neoperuju 😒

maxara
2. jún 2011

@robika 🙂 viem, ze to tak nie je 😉 akoze urcite menej stihame, ale.. kukni na fb 😉

katka55
2. jún 2011

@maxara dakujem 😉 restiku sme zatial nevybrali. asi pojdeme k tomu kamosovi 😉

robika
2. jún 2011

@noemarta pozeras ubytko na dovolenku v chorvatsku? kde pozeras? my tiez uvazujeme, ze by sme isli...
inak zabudla som ze vitam nove baby 🙂
@monline Moni chapem ze to muselo byt pre vas velmi tazke, ked sa jedna o dieta tak je to o to tazsie, uz len pomyslenie na take nieco je hrozne, ale som velmi rada, ze je Nika v poriadku

noemarta
2. jún 2011

@tinaki1275 vitaj, aj ty tvrdo zarezavas zeee, a tusim ti furt blbne ten net, ale nezanevrela si na nas, to je hlavne 🙂
@monline ze, chuda moja nelina, ale tak aspon to bude mat rychlejsie za sebou.... 😉

maxara
2. jún 2011

@zrzulka Leni ja to vyhadzujem ☹ jeden som fotila, ale na tych fotkach nebolo nic poriadne vidiet, mam potrtkany fotak 😖

tinaki1275
2. jún 2011

@robika no zatial to ako tak zvladame ..ale s odretymi usami ..ale uz je treti den doma aj mm kedze si zobral tu trojmesacnu matersku ,na ktoru ma narok ,tak sa to teraz hadam zlepsi .. 😉 v robote je to riadna makacka..som ani necakala..mam omnoho viac ludi ako asme cakali no co uz dali sme sa na boj tak to dobojujeme..

zrzulka
2. jún 2011

@robika kazdy to ma v rodine tazke, myslim ze idealne vztahy nikde nefunguju.teda aspon v okoli nic take nepoznam, kazdy nadava bud na rodinu, bud na svokrovcov, svagrine....u nas je to tiez dost huste ale co narobim? nieco sa proste riesit neda, musi sa s tym jednoducho clovek vysporiadat...co ine mu zostava? 😒 kludne popis v sukromnej?mozno sa pridam, ja len ze urcite si v "srackach" neni sama 😉

maxara
2. jún 2011

@zrzulka vo vecnych erdzanoch.. tam sa chodi umierat z konika 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre