Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
13. jún 2011

@strasska @mirka285...elefanten je moj byvaly zamestnavatel..... 😉 akurat vcera som s mm skonstatovala,lebo aj on tam pracoval,ze sme mohli mat vrecia topanociek a nemame ani jedny..... 😒 inak dlho s atato znacka vyrabala na Slovensku a teraz tusim niekdo kupil licenciu a robia sa na vychode Slovenska

katka55
13. jún 2011

@gabika41 nebola to firma Jela Produkt?

jaj, a este som vam chcela napisat, ze moje dieta chcelo vcera asi odist z domu. nalozil si do toho choditka-tlacitka knizku, auto a zo skrine si pribalil ovocnu hippku a tak si stradoval. esteze sme mali zamknute dvere 😀
no a kusky ovocia papa, ale len banany, jahody, marhule a pod. jablko vypluje. asi mu je to tvrde 😒 a piskoty papa uz davnejsie 🤐

gabika41
13. jún 2011

@katka55 ...nie Jella je dalsia nemecka firma,ktora tiez operovala v PE.... 🙂

katka55
13. jún 2011

@gabika41 ahaa. a skoda, ze ste si nezabezpecili vtedy tie topanocky do zasoby. teraz by sa sikli 😉

mirka285
13. jún 2011

@gabika41 Gabi no vidis,mohla si ich teraz na konovi pod ruku predavat 😀 baby moje zlate dieta spalo dve a pol hodky,tak som spokojna,idem ju nakrmit a vyrazam kupit ten darcek mamine,asi jej kupim nejaky pekny letny parfum...majte sa zatial

katty17
13. jún 2011

ahojte kocky. sandra prave zaspala tak si vas idem chytro precitat co kto ma nove. 🙂
@maxara - peti, vsetko naj naj naj k narodeninam, vela stastia, zdravia, lasky a nech sa ti vyplnia aj tie najtajnejsie snicky. 🙂
@mirka285 - miri ja mam pre sandru tiez topanky elefanten a su velmi fajn. ale tieto su cele topanocky cize este sandalky jej musim kuknut. mali tam aj sandalky elefanten?
@strasska - paradne sa ti podarilo schudnut od noveho roka. ja som od porodu dala celkovo 18 kg dolu ale este styri musia nejako zist. 😉
@katka55 - kati teplotujete po ockovani ci len tak?

maxara
13. jún 2011

Holaa holaaa..
som doma.. akoze ...
najskor kym som sa vychystala s mojou deravou hlavou, preslo asi pol hodiny. A ked uz som isla po poslednu zabudnutu vec, v tom zazvonil svokor a prisiel mi zobrat ten technicak.. ale teda nastastie sme to urobili tak, ze som isla s nim na policiu, kedze som isla tie pasy vybavit a on zatial siel riesit auta..
No a ja som sa taaaak nasrala, ze uz som zacala v duchu kuvikat, ako sa este viac naseriem.. skratka, policia ma take jeble pidiparkovisko pre pokokot aut 😠 to je cely kamen urazu.. svokor isiel druhym autom, cize on zaparkoval a ja som ostala v strede parkoviska (akoze dala by som to inam, ale vravel, ze bude treba auto na obhliadku, tak som chcela stat niekde pobliz). Cakala som na tetu extrapicu policajtku, ktora sa so svojim sluzobakom postavila rovno na stred uzulinkej ulicky, prepojky na dalsie vacsie vzdialenejsie, ale stale v pohode parkovisko.. A preco by si nepokecala so svojimi tuponmi kolegami, ved ja tam ktovie preco sedim v nastartovanom aute za nou.. 😠 😠 😠 no a potom ze drbem na to, idem inam a ked to svokor vybavi, bud si preparkuje alebo sa prejde aj s policajtom tam kde to odstavim. Zacala som teda cuvat. Auto za mnou nie a nie pochopit (blondinka), ze cesta je neprejazdna, cize otocka.. navela to pochopila, cuvla a vtedy sa za nami uvolnilo miesto a a ta suka mi ho surovo vyfukla 😠 😠 😠 ale nevadi.. cuvam dalej, lebo otocit sa bez sance.. a aha ho, vedla jedneho policajneho auta prazdny flek. Ale bola tam mlaka, tak som uvazovala, ci si zajebat nohy, alebo nie.. Ale vravim si, jediny flek, tak idem.. a ked som tam isla uz parkovat, vyskocil z toho policajneho sluzobaku pan vyprdeny chmulo a zahnojil, ze tam nesmiete parkovat, tam je voda 😕 😕 😕 😕 akozeee, pytam sa, voda? mlaka po dazdi? alebo snad nejaka havaria na potrubi? a on ze chodte prec, je tam voda.. Tak si vravim, chod do riti mantak, asi je tam free preto, ze tam je havaria a typek tam stoji, lebo ma odhanat auta.. vycuvam teda horko tazko von na cestu a parkujem v psej riti.. vytahujem kocik, s Ninou sa stradujem po hlavnej ceste bez chodnika, obchadzam auta az skoro stredom cesty 😖 a ked sa konecne blizim k miestu havarie na potrubi, na mlake zastavi pan sprepadeny vytrtilek, a hovori typkovi, co ma vyrazil, ze diky za flek, neviem kam by som to parkol.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Prechadzam okolo s hadim pohladom a on sa usklabil na mna ako slniecko na hnoji.. Prichadzam do budovy, pasy sipka rovno a tam schody.. vyvleciem Ninu v kociari hore, spotena jak hovado, zle mi je od rana.. pasy sipka vlavo.. otvorim dvere a jeeeb, schody dole.. 😠 😠 😠 😠 proste cela nasrata znasam Ninu v kociari po schodoch.. Uz som si predstavovala, ze ma posle na postu, kedze nemam kolok, ze to bude stat cely majetok, lebo to chcem skor ako o 30 dni.. ze znova schody, parkovisko v riti, posta, parkovisko v meste, zase zrejme v riti, vratim sa a... a teta, ze podte.. vraj ze tri eura, napockanie (do 5 rokov robia zapis do pasu). A dokonca ako manzelka mozem aj manzelovi.. a kedze to nejaky cas trvalo, tak som tam uplne vychladla.. a celkom som sa upokojila a milo som bola prekvapena a potesena a zaklincovala to Ninka, ktorej mrte prislo smiesne, ze teta dala do pasu peciatku a chytila taky zachvat smiechu, ze rozosmiala vsetky 4 tety a dvoch pacientov, co tam so mnou sedeli 😀 😀 Potom som uz aj schody v pohode zvladla, isla som do este do KIK, kedze somuz bola dobre naladena a dokonca som vychytila nejaku akciu a kupila som Ninke co som chcela z Wenice a este cosi navyse, cize @medved @bambola do wenice tento tyzden urcite nepojdem, lebo zajtra nemozem a mohla by som jedine v stredu, ALE svokor nevybavil ten technicak, cize v stredu budem bez auta.. takzeeeee, az nekdy priste 😉 ale @medved Dani mi sa vidime vo stvrtok zrejme.. mozno.. dame si vediet..
Dosli sme domov a Ninke sa tak pacilo vonku, ze som rovno porobila zopar fotiek.. neskor pridam
@merikac si ma pobavila, ty mrzana 😀 😀

katty17
13. jún 2011

@maxara - peti ako vidim nemala si cas sa nudit u policajtov 🙂

maxara
13. jún 2011
katty17
13. jún 2011

@maxara - peti milene fotky ma Ninka. neobuchala si kolienka na tej dlazbe? ide jej to tam v pohodicke?

maxara
13. jún 2011

@katty17 hned si klakla a zacala lozit.. ale asi o dva metre sa postavila na styri, vlastne tak, ako je odfotena.. a teda nechodila po kolienkach.. 😉 a ani travicka jej moc nevonia na lozenie

katty17
13. jún 2011

nasa krasotinka si takto soferuje 🙂 prve co chytila do ruky bola šalpaka 🙂))) na druhej foto je risiho rodinka a tretej my 😀 . baby boli sme na "50" tke kusok za rajkou v dunakility v jednej carde a musim povedat ze neskutocne krasne prostredie. mali tam jazero, paradne ihriska pre deti, zvieratka... proste paradicka. a este aj dobre papanie za fajn ceny..

katty17
13. jún 2011

@maxara - peti sandricka este nevie chodit :( len v stredu sa dva krat postavila ale za pomoci schodov na terasu a druhy krat o stol ... snazi sa babula 🙂

zrzulka
13. jún 2011

@maxara ...paradne fotky, testujes novy fotacik? 😉 trampoty s policiou....este ze nakoniec to dobre dopadlo, ja mam tiez vzdy nerv ked tam musim ist s kocikom, posledne som ho nechala pod schodami. inak minule jaky trapas ked som maleho sla dat zapisat do pasu. Pridem tam, pozeram ze nikde nikoho, v duchu sa tesim ze fajn, dobry cas som vystriehla. ale neslo mi to do hlavy lebo ked som malej vybavovala pas tak tam bolo mrtne ludi.(nastastie ma pustili dopredu) Tak vojdem dnu. pracovnicka ze co chcem, hovorim ze zapisat syna do pasu (kolok som uz mala prichystany) tak nevrlo na mna pozrela a utrusi ze ale dnes nemaju strankove dni. No ale uz som tam ostala. Aj ked nie s nadsenim zapisala ho aj ked nemali strankove, tak som mala stastie....ja len dufam ze tam nebudem musiet v najblizsich dnoch ist kvoli vodicaku 😝 😔 😨
@katty17 ...sandricka je zlata na tom traktore...tvari sa akoby ho riadila odjakziva...no podarena. my tiez este nechodime. postavit sa postavi aj uprostred izby, par krokov urobi ale hned sup na kolena, na tych sa citi najistejsie 😉

bambola
13. jún 2011

@maxara @katty17 baby pekne fotky 🙂
peti nevadi, aspon usetrim, aj cas aj peniaze 😎 si mala veselo u policajtov, ja este stale nemam pas a ani nikto nemame malu v pase a nechce sa mi tam 🙄 ale tak my aj tak maximalne do prahy tento rok 😅

bola som ukladat malu na poobednajsi spanok, lebo doobeda spala len 3 hodiny a tusim som zachrnela skorej ako ona 😀

bambola
13. jún 2011

@zrzulka Leni tusim som niekde vzdau citala, ze si si nebola po novy vodicak, teda ten povodny bol len v skusobnej lehote na dva roky a po ten po nom si si nebola. tak ale to tam budes musiet ist po neho 😀 😀

maxara
13. jún 2011

@katty17 ani Ninka este nechodi 😕 len tak s tym tlacidlom.. alebo po styroch ale nie po kolienkach.. (teda vnutri po kolienkach ano).. Sandricka je chutnucka 😉

maxara
13. jún 2011

@zrzulka no ved nakoniec dobre.. ale akoze ten zaciatok ma fakt nasral.. akoze mozno keby som bola v kondicke, ale od rana mi je na skapanie.. mam strasne silne kramy a som strasne unavena, kedze som spala veeelmi malinko 😔 navyse mam strasnu nadchu, sopel.. potim sa aj doma.. hlava ma boli.. ale uz som ticho, lebo uz som doma a nemusim nic, len byt s Ninkou.. navarila som, oprala.. a uz si len lahnem

maxara
13. jún 2011

@bambola Mati, ale aj praha je zahranicie 😕 pozor na to, si to zisti, lebo vraj ked na to pridu, ze mate nezapisane dieta so sebou, tak ti ju zadrzia.. najvacsi problem je cestou spat.. 😔

bambola
13. jún 2011

@maxara ja viem, ze je to zahranicie 😀 ved uz sme raz tak boli "nacierno" 😔 musim tam dokopat andreja nech si ide malu zapisat do pasu

katty17
13. jún 2011

@maxara , @bambola mati urcite musis mat malu niekde napisanu.!!! ... ja som si ju dala zapisat do pasu uz len kvoli tomu ze casto chodime do rakuska....

katty17
13. jún 2011

@bambola mati ja som si ju dala zapisat uz davno a musim povedat ze som vobec necakala.na pockanie to poriesili . Peti ani ty si necakala, vsak? cize na tvojom mieste by som si ju dala zapisat aj do tvojho pasu... nikdy nevies kedy ty s nou pojdes sama....

noemarta
13. jún 2011

ahojte holky, len tak na skok som skocila....
v prvom rade @maxara vsetko naj naj k narodeninam ti aj ja prajem s nelinkou, hlaaaavne vela zdraviiiicka.
@katty17 Sandra je total na tom traktoriku ako taky chalanisko, co zboznuje soferovat, hi hi zlataaa.
a aj Nina je zlataaaa...
ten dlhy prispevok od maxari si idem az teraz citat, takze zatim paaaa

noemarta
13. jún 2011

@bambola ja mam pre nelu zvlast jej pas na dva roky, lebo ja nemam platny uz daaavno.... 😉

bambola
13. jún 2011

@katty17 ja som povedala andrejovi, ze ma novy pas bude stat 30€ tak mi povedal,ze zapiseme zatial len do jeho pasu 😕 ked sme boli v prahe tak som mala EHIC potvrdenie pre malu a aj rodny list, pre istotu ale teda viem, ze by ma poslali 🙄
@noemarta no ak ho tam nedokopem tak to takto poriesim 🙂
nesmieme sa v tatrach ocitnut na polskej strane 😀 😀

maxara
13. jún 2011

@katty17 problme je, ze Bambi nema pas, teda ak som to spravne pochopila.. ja som necakala, teda len kym niekto vyjde z dveri, ale kedze som nevedela, ze mam cakat za dverami, lebo nikto tam nebol, tak som cakala vnutri, asi tri minuty, mozno menej

@noemarta vdaka.. kludne preskoc ten dlhy 😉 je to len vylev

maxara
13. jún 2011

@bambola Mati pas pre malu 8e do 30 dni a do 2 je to 32e

katka55
13. jún 2011

@maxara paradny pribeh 😀 som si to vedela zivo predstavit 😉 no a fotak vyzera byt tiez velmi dobry. ale zase ked mas taky uzasny objekt, tak bodaj by neboli pekne fotky, ze? 😉 aj ked fotit deti je niekedy riadne umenie, raz dva zdrhnu zo zaberu 😀
@katty17 ockovali sme sa este 31.5. , takze to bude asi siesta choroba 😒 a super fotky 😉
@bambola akurat som sa isla rozculit ( 😀), ze ste uz predsa boli s matkou v prahe a chcete ist na hippky do rakuska a nemate ju zapisanu, ale vidim, ze ste to uz doriesili 😉 a niekto sa uz zacina balit do tatier, cooo? 😉

bambola
13. jún 2011

@katka55 ustanovila som detsku postielku ako oficialne miesto kde sa znasaju veci, ktore ma napadnu, ze treba zobrat 😀 andrej sa ma prave opytal ci tam ma dat aj topanky 😠

denisse
13. jún 2011

caute zeny .. musim rychlo, kym zije notebook ... 😝 sa tak nahrieva, ze sa sam vypina, ale este nema ani rok, tak ho ideme reklamovat ...

improvizovana vcela hotova ... ufff ..,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre