Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. jún 2011

@katka55 ale nebude sam, ved vsetky decka to budu robit.. ale kedze budu vonku, tak to nebude take strasneee 🙂

maxara
15. jún 2011

@katka55 dyfam, ze sa Ninka nauci od Patrika ukazovat prstom, lebo titit jej este stale nie anie dojst.. ked jej prst chytim, tak potom to uz vie, ale ju to nenapadne samu..

katka55
15. jún 2011

@maxara ale on potom pisti este aspon 2 dni 🙄 ok, my vas naucime ukazovat prstekom a vy nas vsetky tie ostatne veci 😀 😉

maxara
15. jún 2011

@katka55 no uvidime, ci vymenime 😀

katka55
15. jún 2011

vyzehlene, idem spat. bru 😵

carrie84
15. jún 2011

@maxara - jeeeej, nova profilovka 🙂 Kocka!

maxara
15. jún 2011

@carrie84 😀 doraziiil 🙂

maxara
15. jún 2011

@carrie84 ale neskoro 😅 ozaj nespolahlivy

tutulka12
16. jún 2011

dobré ránko. za nami je desná noc, nič sme nespali, Teo sa nechal nosiť na rukách a hladkať. v noci mu vystúpila teplota na 39,5. tak sme robili zábaly chrobáčikovi. chvalabohu mu do hoďky klesla teplota o stupeń a trošku pospal. včera sa mi tak strašne dogrcal, musíme nanovo maľovať kuchyňu a to sme maľovali ani nie pred pol rokom...no ale hlavne, že už mu je lepšie...ideme sa obliekať a šup k dr, nech nám urobí krvné testy. dúfam, že tam zase nestvrdneme na pol dňa.
@maxara Ninka je úžasná a veru v tej čelenke je z ej riadna kočka 🙂
@mirka275 krásna profilovka
ja sa Tea chystám strihať. má síce rovnako dlhé vlasy, ale ofinka mu padá do tváre a tie vlasy nad ušami mu vždy tak smiešne odstávajú. ale nebudem ho zo strojčekom, iba s nožnicami skrátim, aby na svadbe vyzeral šmrncovne 😉
pekný deň

monline
16. jún 2011

dobré ránko
@tutulka12 bože, už aby ste boli v poriadku...si si teda užila noc ☹

naša noc bola fajn, malého po zaspatí prekladám do postieľky a kojím ho až nad ránom, kedy sa preberie a prelieza ku mne do postele..potom ešte zaspal a zobudil sa asi o pol 7, zase som kojila, ale to už ma komplet vytiahol 😀 Ududlával sa, čo mi začína vadiť, lebo už má riadne veľké zuby a keď zaspáva, klesne mu sánka a zubami poriadne tlačí na bradavku, normálne mávam zárezy z jeho zubov na nej..premýšľam, že ho skúsim kojiť posediačky, neuspávať pri tom..bude asi problém aby zaspal, tak uvidím, ako to zvládneme..lebo toto fakt bolí...
Teraz má Daniel zábavu - objavil Nikinu izbu, predtým tam moc nechodil, ale odkedy je zábrana pri schodoch, tak lozí po celom poschodí..a Nike tam zapína rádio, hrá sa so sprejmi a reorganizuje šatník 😀
..no a od rána ma príšerne bolí vaječník..ovulka ☹

maxara
16. jún 2011

@tutulka12 vdaka za pochvalu.. Chudatko Teo, asi ho drapla nejaka viroza.. pozeram ze to tam mate dost rozsirene.. ☹ ☹ snad vam to rychlo prejde.. Inak som ti pozerala fotky a teda musim povedat poprve, ze som si ta inak trosku predstavovala, ale ani ma nenapadlo, ze ty si taka mladucka maminka.. presne takto ako ty som to chcela mat zariadene aj ja 🙂 ale nevydalo.. a podruhe, ze si sa ani nepriznala, ze si mala meniny a mame spolocny zaklad mena 🙂 takze vsetko naaaj 😅

gabika41
16. jún 2011

Dobre ranko sa praje......u nas vsetko po starom...prajem prijemny den.... 🙂

zuzik1983
16. jún 2011

dobre ranko 🙂

denisse
16. jún 2011

ahojte zeny ..
my sme mali vcera pekne poobedie, v skolke bola zahradna slavnost, bolo super, aj barunka bola zlata .. len ma mrzi, ze nestvornozkuje ale sa plazi a to ju vonku nemozem hocikde dat na zem, tak ku koncu jej uz vadilo byt v kociari ..
ale tak boli sme tam hlavne kvoli nele, ta si to uzila, takze super 😀
ani som vas nestihle precitat, uz idem chystat ideme na uvitanie do zivota na jedenastu a potom budem cele poobedie balit, lebo zajtra rano vyrazame ...

a len tak pre pobavenie .. som obidve deti teraz posadila vedla seba na nocnik a ja som isla na zachod a po chvili prisla nela, ze uz je a treba jej utriet zadok ... a hadajte kam zatial barunka namocila ruku? mna to hned napadlo, ale nestihla som dobehnut ... cela rucka v hovienku 😀

mirka285
16. jún 2011

ranecko...
@tutulka12 booozinku,to ste mali noc,tak dufam,ze vsetko dobre u dokiny dopadne 🙂
@monline Tomasova izba fici u nas uz davnoaspon sa ma fesak na koho vyhovorit,preco v nej ma taky bordel,vraj Linda rozhadzala 😠 no koceny dnes to vyzera na krasny den,takze presuniem sa okolo desiatej k nasim na dvor a tam budem dnes cly den vegetit s malou pri bazene...aj tak mam krmy takze mi to vyhovuje 🙂 krasny den vsetkym

kristip
16. jún 2011

Dobre ranko, my sme spinkali dobre.
@monline tie stopy po zuboch na bradavke poznam...kojim vzdy po sediacky, menej ma boli chrbat 🙂

Boze, baby, ja som dnes dostala KRAMY, ja viem, ze vacsina z vas ich ma uz strasne dlho, ale pre mna je to akoby to bolo prvykrat. Normalne mi je nostalgicky. Akoby skoncila nejaka dalsia etapa zivota. Nemam vlozky, neviem predpokladat intenzitu a mne v prvy den byvavalo priserne zle, tak dufam, ze toto ma obide. ☹

Dnes ideme k nefrologicke, uz definitivne oznami den ukoncenia antibiotik. No a vobec neviem, co si mam obliect, mala som v plane totiz biele saty 😒

Pekny den vsetkym

minizu
16. jún 2011

Dobre ranecko.... Neviete ako to tie deti robia, ze rano su v pohodicke plne energie, ked v noci kazdu chvilu boli hore a este si na hodinku spravili diskoteku a ja som uuuuuplne odpalena....ak je to materskym mliekom, asi ho zacnem pit tiez 😀

noemarta
16. jún 2011

dobre ranko,
akoze nela sa rozhodla o 04,30 ze je vyspata, tak som s nou isla do obyvacky hodinu sa pohrala a potom sme isli zas spat a spali do teraz. akoooo....
A ozaj Nela uz ma vsetky styri stvorky vonku, hned lepsie spava v noci, ziadne mrncanie. 😉
@mirka285 akozeee moja, ja som teraz asi dve minuty kukala na tvoj prispevok, ze kto pise v tvojom mene aka babenka, ako , ja som bola v tom, ze je to minizu. vobec som si nevsimla novu profifoto 😀 😀 😀 len mi neslo do hlavy, ze preco pise o tomasovi... 😀 😀 😀
My budeme dnes napodobne, cely den vonku, a Nele asi napustim tiez bazen a ja sa budem slnit, teda dufam, ze sa pocko nepokazi.
@minizu tiez som minule nad tym rozmyslala, ze si cucnem mater.mlieka 😀 😀
@kristip vitaj v klube kramujucich, kazdeho si to pockalo...

noemarta
16. jún 2011

@tutulka12 fuha, dufam ze to nebude nic vazne, zhodou okolnosti, vcera mi toto iste hovorila suseda, ze mala grcala celu noc len penu... asi je vo vzduchu nejaka viroza.... 😔 😝

noemarta
16. jún 2011

@denisse hi hi to si mala radost s barunky, pichnu ruky tam kam treba.... 😀 😀
stastnu cestu.

carrie84
16. jún 2011

Dobre rano 🙂
Tak my sme hore od 5 😖 Neviem, co to dieta nemoze spat kusok dlhsie 😉
@monline - ked citam taketo prispevky, som rada, ze moj maly ma len 2 zuby 😀
@maxara - zacinam s treningom holubov oddnes! 😀 😀 😀 😀

mirka285
16. jún 2011

@noemarta Maci no lepsiu foto som nenasla 🙂 takze mame dnes rovnaky program,ma byt horuco,takze ja sa idem pomaly nachystat 😉

maxara
16. jún 2011

@denisse pocuj, mne Ninka sice krasne stvornozkuje, ale ked je vonku, tak jej vadi stvrokovat, tak chodi tak, ze rukami po zemi a s vystretymi nohami.. mozno aj Barunke by to vadilo, keby si ju na zem dala

@mirka285 tu fotecku si mohla trosku viac priblizit 😉

@carrie84 veru zacni, lebo ja som minule poslala spolahliveho 😉 uz dvakrat 😀

baby prave som sa nasrala na markiza.sk
Tak odkedy som na materskej, tak v podstate mam rano zapnute telerano a uz mi neskonale lezie na nervy ten blby tupelo Stevo moderator.. a dnes som sa rozhodla, ze to napisem do komentarom k clanku hitparada moderatorov a viete co? normalne ma vymazali !!!!! 😠 a to som tam napisala slusne, ze proste nechapem ake ma kvality, ze sa tam drzi.. akozeeee..
a popri tom som este zablahozela soosovej k tehu ale iba preto, ze tam bolo mrte trapnych komentarov aka je trapna a rozmaznana a chuuuda dieta a pod.. a tak som napisala, ze co su to za kriteria a tak.. a vymazali ma aj tam.. a potom som jej tam napisala, ze som jej chcela zapriat stastie a zdravie , ale panovi adminovi sa pozitivna reakcia na nu ocividne nepacila, tak ma vymazal a vymazal ma znova :D kokot.. tak aby ste vedeli, ake mienkotvorne je medium

kafoditka
16. jún 2011

Ahojte...
@mirka285
@noemarta baby v dobrom vam zavidim tu pohodu na dvore pri bazeniku 😉 ja mozem akurat zajst do DMky kupit malemu plienky do vody, dat par koliecok tu po okoli a "spokojna" ist domov... maly mi spi ale kazdu chvilu bude uz hore, ja som sa vykaslala na upratovanie a docitavam knihu v posteli, sak co, den este predo mnou...
@tutulka12 dufam, ze malemu bude uz lepsie, chudatko zlate 😔
@denisse 😀 Barunka si nasla akuuu zabavku, sak vsetko treba vyskusat, no nie?

minizu
16. jún 2011

Baby, teraz z ineho sudka.... Uz vam prisli tento mesiac peniaze - rodicovska? Lebo vzdy mi to chodi 13., 14. den v mesiaci, ale teraz stale nic a uz som z toho nervozna 😠

kafoditka
16. jún 2011

@minizu mne este nie, ale svokra volala na UPSVaR a zevraj dnes by mi mali nabehnut, vcera ich posielali.. 😒 oni maju termin do konca mesiaca a ako im vyjde vyuctovanie, tak vtedy posielaju eurase...niekedy poslu aj 13teho, inokedy aj 16teho 😠

minizu
16. jún 2011

@kafoditka no podla mna tam maju pekny bordel 😎 dufam, ze to neposlu niekedy vecer 🙄

noemarta
16. jún 2011

@kafoditka ani ja nemam este prasule, vcera som ich cakala, dufam ze dnes dojdu 😒
Baby, normalne sa pohravam s myslienkou ze idem zacat umyvat okna, take su zadrbane a az poobede sa pojdem slnit..... nechce sa mi, ale asi idem na to... 😖 😖

noemarta
16. jún 2011

@maxara pocuj a je fakt ta soosova tehu?? lebo na nej to vobec nie je vidno....
to je zaujimave, ze aj pozitivne spravy ti vymazali.... 😕 😕

medved
16. jún 2011

@minizu ahoj mne prisli uz vcera 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre