Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

minizu
25. jún 2011

@mirka285 ma aj topanocky, ale doma som ju chcela nechat len v ponozkach, nech nie je cely den v topanockach. mame kupeny pozemok v rakusku. pozemky su tam lacnejsie a je to aj dobry sme. po dialnici sme za 15 minut v centre BA a nie su tam zapchy 😎

mirka285
25. jún 2011

@noemarta ja som myslela skor deti nad 10 kil,ale niektore deti su velke po rodicoch,takze je to normalne 😉 vravim,hlavne nech su zdrave,no ne??uzite si to dnes,my ideme do stareho mesta..
@minizu my sme kupili pozemok v Madarsku,Rakusko bolo tiez v hre,ale nakoniec vyhralo Madarsko,malo viac plusov 🙂 ja malu nchavam doma v sandalkoch,nech sa jej ta nha vetra a ked sme vonku u nasich na dvore,nechavam ju bosu,papucky tiez nepouzivam,mala v nich celu nohu spotenu a chodila v nich tak tazkopadne 😒

minizu
25. jún 2011

@mirka285 aj my sme uvazovali nad rajkou, mame tam kamaratov. ale nakoniec nas sesternica ukecala na rakusko a kupili sme si susedne pozemky 🙂 zvyknem jej dat sandalky, ale dlho ju nebavi chodit, skor stvornozkuje a potom ju zaujme hracka a uz sa hra na zemi...a to jej tie sandalky vadia. a kvoli tej minute chodenia ma nebavi stale ju obuvat a vyzuvat, tak som myslela, ze protismykove ponozky budu najlepsia varianta 😀

mirka285
25. jún 2011

@minizu tak jasne to jej stacia,ked viac stvornozkuje,vtedy som ani ja nedavala...my mame v Rajke kupeny,mm vie po madarsky,takze lepsie sa nam tam vsetko vybavuje ako v Rakusku a chodi tam MHD,to bolo pre mna dost podstatne,nemienim robit totizto starsiemu synovi taxikarku 😀

mirka285
25. jún 2011

@minizu inak v Rakusku je pre slovaka dost drahy zivot pokial nerobis v Rakusku a neberies ich plat,nebojite sa toho?

minizu
25. jún 2011

@mirka285 fakt? lebo co sme si pocitali naklady na energie, tak to vobec nebolo take hrozne, mam pocit, ze tak rovnako. a este budem dostavat od nich na malu aj pridavky 200euro a nie 20 ako u nas. potraviny tam obcas chodime kupovat a nieco je drahsie, ale nieco zase lacnejsie, nieco stoji rovnako....ale v kazdom pripade, kvalitativne lepsie. teraz si ma normalne trochu vydesila

mirka285
25. jún 2011

@minizu nemyslela som potraviny...skor tie ostatne naklady,my ked sme sa rozhodovali,som nasla jeden zaujimavy clanok co napisala slovenka zijuca v rakusku a tam su drahe ine veci a aj vysoka dan je tam...a s tymi pridavkami to tiez nie je myslim take jednoduche...skusim ti pohladat ten clanok

mirka285
25. jún 2011

@minizu pozri si aj toto http://www.porada.sk/t85285-byvanie-v-rakusku-m... ono sa to nezda,ale zit za hranicami nie je az take lahke...vies o tom,ze ak mas auto,musis ho nahlasit v Rakusku?rakusania sa v tom momentalne vyzivaju a pokutuju za to jak blaznivy,mozu ta normalne zavriet za tom 😀

gabika41
25. jún 2011

dobre ranko sa praje......zelam pekny dnik.....vsetkym oslavujucim julovciatkam zelam super oslavy...nas to caka tiez uz na buduci tyzden.... 🙂

minizu
25. jún 2011

@mirka285 no idem si to precitat. o tom aute viem. len ked pouzivame auto, ktore je sluzobne, tak si neviem predstavit, ze by som ho prehlasila. ved je pisane na slovensku firmu, ktora podnika na sk a tu aj dani a tak

mirka285
25. jún 2011

@minizu precitaj si clanok na 11 strane,ale tym ta nechcem znechutit 😒

cigaretka5
25. jún 2011

@mirka285
@minizu no baby obdivujem Vas ze sa stahiujete do zahranicia , a v podstate idete byvat tam a pracovat tu. Chcem vas upozornit aj na vas zvlastny danovy rezim . Ked nastupite do prace treba si dobre rozmysliet kde budete podavat danove prizannie a dorovnavat dan. Vseobecne je to system trvaleho pobytu- tzv centra ekonomickych zaujmov. To by u vas znamenalo ze by ste dorovnavali dan na HU a AT , co je ale pre slovaka dost nevyhodne. Ja mam dost klientov, ktori ziju v AT , pracuju v AT a supli si trvaly pobyt na SK aby platili nizsie dane. Danove urady zacinaju aj po tomto dost ist, tak aby ste sa vy a vasi partneri nedostali do problemov

mirka285
25. jún 2011

@cigaretka5 cigi ano je tam zopar veci na doriesenie,ale ja budem mat trvaly pobyt na Slovensku,v Madarsku budem len vlastnit nehnutelnost,a neviem ako sa to robi...takze dufam,ze budes chodit aj potom na kona a poradis...viem,ze je tam vela veci,ktore si treba premysliet a vobec to neni jednoduche...ja by som napr. do Rakuska nesla z dovodu,ze rakusania ta nikdy neprijmu,pre nich budem stale cudzinec,kdezto v Rajke je to ine..

merikac
25. jún 2011

ahojte babulky,,vobec som nemala na vas cas,,,ale Denisov vencek dopadol super, teda, taka som bola dojata,,,nieco akoby skoncilo- normalne akoby sme dali bodku za denisovym detsvom, aj ked pre mna bude dieta stale 😵 ,,,,,,,,,,takze uz mam free, az kym nenastupi zas v septembri na strednu,,,,,,,kamen mi padol zo srdca 😀 uz sa idem tesit na dovolenku a veci s tym suvisiace,,,,a venovat sa VAM 😀 ......aspom vas pravidelne citat

@cigaretka5 od 1. uz idem pracovat normalne na pracovnu zmlluvu, dufam, ze si tym nieco nepobabrem, doteraz som pracovala na dohodu 😕

@mirka285 vies, co som zistila, ze Emma doteraz nosila tie sandalky 18 tky z ktorych jej zacina pretrcat ten palec- cize my sme skocili z 18 na 20 tak preto sa mi zdaju az tak velke 😀 ( fakt som bola presvedcena,ze to ma 19stky)

zuzik1983
25. jún 2011

@noemarta presne,pride,kedy ma 🙂
vsetkym chorym detickam prajem ,nech sa rychlo uzdravia
@kafoditka prajem vydarenu svadbu 😉
no jasom tiez dost poriadku milovna,ale druhemu by som upratat nedala,lebo by to nebolo,ako to chcem mat ja 😀
s tym opatrovanim,ja nenam nic proti,ked si niekto da opatrovat dieta,ale ja to proste nedokazem,ja uz som nervozna,aj ked ju necham len rodicom nachvilu 😕
@ywett pekne mala papa,me keby jej tak nakrajam nieco na kusky,tak to neje ale rozhadzuje naokolo
@sisaa @mirka285 nech sa vam oslava vydari 🙂
ja mam zas jedno z tych vacsich deti(9,7kg) ale podla mna tucna neni,je len trosku vacsia 😉

mirka285
25. jún 2011

@merikac Mery aj my nosime 20 tky,a akoze nechapem ako jej ta noha rychlo narastla,lebo aj tie 20 tky su jej akurat,proste vobec jej nie su trosku vacsie 😕 tak ale dufam,ze teraz jej bude noha chvilu stagnovat,lebo vcera som jej kupila nove platenky,tak nech ich aj ponosi trosku....viem presne ako sa citis,mame doma pomaly chlapov,co uz 😒 aspon,ze tie nase male baby sme si urobili a s nimi sa mozme mojkat 🙂 baby a ja som to nemyslela doslova,ze deti nad 10 kil su tucne 😀 to pisem preventivne aby ste sa do mna nepustili 🙂

cigaretka5
25. jún 2011

@merikac no zakon to uvolnil takze nevylucuje prijem a rodicak

cigaretka5
25. jún 2011

@mirka285 uvidim ako budem stihat ale IP si najdem vzdy

merikac
25. jún 2011

@cigaretka5 ja len, ci nechystaju daku kulihu,,,

denisse
25. jún 2011

ahojte ...
u nas je take cudne pocasie, ze ani neviem, co si poobede oblecieme, ked sa barunka zobudi a pojdeme sa trosku vyvetrat ... nela uz teplotu nema, tak snad sa jej nevrati ...

@zuzik1983
9,7 kg na rocne dieta nie je podla mna vacsie 😀 nasa nela mala v roku presne 10 kg a bola podla mna akurat a doteraz je v normale s vahou aj s vyskou ... vacsia je barunka .. aj na vysku aj na vahu v porovnani s nelou .. podla mna uz teraz ma 12 kil ... ale kym jej nedavam sladkosti a vidim, ze sa neprejeda do tucnoty, tak neriesim, pockam, ked bude behat a uvidime .. ak chuda zdedila priberanie aj z pohladu na jedlo, tak budeme davat pozor ... sa toho aj trosku bojim 😒

cigaretka5
25. jún 2011

@merikac ak by chystali tak k 1 januaru a retrospektivne by to nemalo ovplyvnit uz fungujuce veci

denisse
25. jún 2011

inak som dnes robila na obed toto a bolo to velmi dobre 🙂

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=89585

denisse
25. jún 2011

a aha, s cim som sa od vcera bavkala ... 😉

tutulka12
25. jún 2011

ahojte, tak konečne som si dnes kúpila šaty na svadbu, šak už najvyšší čas keď svadba je už o 3 týždne nie? 😀 jáj ale dobre mi padlo pobehať obchody so sestrou a maminou a trošku vypadnúť z toho cirkusu doma 🙂 Daniel mi dokolečka píli ušami spevom, teraz u nás fičí Coco jambo. akože spieva celkom dobre, ale počúvať celý deň to isté ma asi pripraví o nervy a zdravý rozum. Teodor si zase našiel zábavku v odpadkoch. neviem čo ho tak priťahuje smetný kôš 😠 u nás je strašné počasie, pol hoďku je slnečno a celkom teplo, potom sa rozprší, rozfúka. takže sme ani vonku moc neboli, lebo sme sa len obliekali a zobliekali a obliekali...
@mirka285 Teo váži presne 10 kg. je tučný alebo ešte chudý? 😀 😀 😀 sa smejem, za chvíľu predbehne Daniela vo váhe aj vo výške, pampúšik malý 😀 a ja mu tiež dávam jesť všetko, on si aj tak vždy ukradol z Danielovho a nič mu nebolo. aj včera si zgustol na makovníku, čo som dala Dankovi na olovrant 🙂

zuzik1983
25. jún 2011

@denisse vidis a to mne vsetci vonku hovoria,aka je velka na svoj vek 😕 a mas pekne zdokumentovane,ako deti rastli 😉
@tutulka12 presne tak isto je aj u nas

tinaki1275
25. jún 2011

dobry podvecer damy 🙂 ..tak sa dnes oficialne hlasim prvykrat z letiska 🙂 som si zobrala so sebou notebook a moj mobil s internet on the go tak si vas stihnem pocitat aspon chvilku .. mam este jeden prilet za polhodku a jeden odlet potom o desiatej vecer a potom uz fajront.. dufam ze to nedopadne ako minuly tyzden ked som stvrdla na letisku kvoli poslednemu letu co meskal az do rana.. ☹
@denisse krasne si to spravila..Nelka sa neuveritelne zmenila..🙂)

noemarta
25. jún 2011

@denisse koksooo.... perfekne si to vymyslela... super ta chvalim 🙂 🙂 ti poviem, ze mas podla mna, total odlisne deti !

gabika41
25. jún 2011

@merikac ...skoro som Ta nespoznala...nova profilovka..... 🙂

noemarta
25. jún 2011

baby, tak my sme boli na tej biofarme, velmi odporucam kazdemu... super restika, pekne okolie... jedenkrat sme schytali dazd, ale to bola taka chvilkova prietrz, potom sme boli v super cukrarni na kolaciky a hajde domov... nela odpadla do postele ako kabela, uz drochme. Takze sme mali krasny den....
No a teraz sa idem venovat mm... prajem krasny vecer.
@kafoditka myslim na vas, peknu zabavu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre