Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 Miri tak potom je tu ta moznost, ze ich nemozu predat prave koli tomu, ze ich ma polka BA a radsej ju strelia za minimum ceny, len aby sa jej zbavili 😒 inak si to neviem vysvetlit... ved to je na hlavu, aby si za novy kocar dala tisic eur a predala ho za 400 😕 😕 ved ta korbicka je urcite v 99% nom stave, na nej nemas co znicit a sportak moze byt akurat tak osuchany, odrety a aj tak sa mi zda ta cena strasne nizka..
@noemarta Maci Peto mi uz z obyvacky krical, ze zlatoooo 30tky to istia cez vikend 😵 😵 teda klop klop klop radsej
@katty17 Kati no vidis, stacilo sa postazovat a Sandra hned vyvratila pochybnosti 🙂

kafoditka
3. júl 2011

@katty17 Kati a ty ties oslavujes okruhliny cez vikend??

maxara
3. júl 2011

@katty17 😀 😀 kakala si pocko?

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka no dost ma to rozladilo,a spirity sa predavaju este lacnejsie...teraz som pozerala stranku babymarketu,tak cisto nova sportova cast cosmo stoji 616 eur,ja mam kopec doplnkov vratane fusaku v hodnote asi 800 eur a budem asi rada ked to predam za polovicu cize 400 eur 😕 majn got

robika
3. júl 2011

Ahojte, tak sme spat, maly zaspal za 5 minut co bol taky vycerpany, lebo prisli aj mm krstny rodicia, tak to bolo na neho uz fakt dost ludi...
mam za sebou fajn vikend, ale normalne som utahana a ked si predstavim, ze tento tyzden bude este riadna makacka, tak by som brala nejaky prilev energie....
mali sme sa s mm dohodnut na farbach, lebo zajtra poobede ideme malovat a on tu na gauci chrni... musime v tom byte vymalovat a dat do poriadku parkety, potom uz len prestavat vsetko co mame, dokupit vsetko co nemame, inak sa velmi tesime, vsetko si budem robit po svojom a to bude uzasny pocit....
prave ma napadlo, ze kde budem mat kocik? baby co mate byty, kde mate kociky?

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 jeezis, sak mi srdce uz teraz krvaca, ked si pomyslim, ze kolko sme ju kupili 😔 ..... pocuj, pozeram si nejake nausnice tak predcasne k narodeninam a natrafila som na ppc krasne od Thomasa Saba. Kokos, on ma ale ine palky na niektore kusky 😕

kafoditka
3. júl 2011

@robika ja mam golfac doma na chodbe a sportak v kumbale, co mame spolocny 4 byty tu hned pri bytovych dverach

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka no Sabo neni zrovna lacny,ale pacia sa mi jeho veci..no ja serem nato,ze koko stale ale strasne ma sere za kolko sa predava,ved to je za menej ako polovicu,a tiez si myslim,ze je to preto,ze je ich vela ☹ akoze fakt ju dam na bazar,ci sa preda,ale aspon 5éé euri si budem pytat.

mirka285
3. júl 2011

@robika ja mam sportak v byte na chodbe a golfac v aute...

kafoditka
3. júl 2011

@maxara vies co ma napadlo? ty vyuzivas vlastne sportak od zelenaska???

medved
3. júl 2011

@robika ahoj ja mam sportak bud na chodbe alebo zastrceny v detskej pod oknom, ale vacsinou na chodbe a golfac mam v pracovni,mame 3 a pol izbovy byt

robika
3. júl 2011

@kafoditka dofrasa tu taky kumbal nie je, teda asi, takze budem musie najst v byte nejake miesto, lebo chodbu mame strasne malu a tam ho asi nevopcham nijako..

robika
3. júl 2011

tento byt je iba 2 izbovy na par mesiacov staci, kedze sme zvyknuti na dom, tak zo zaciatku bude problem sa vtesnat do bytu, ale za klud mi to stoji, tak zajtra si to tam nejako poskusam, ze kde nakoniec ten kocik skonci 🙂

noemarta
3. júl 2011

@kafoditka Sandricka sa narodila ako jaaaa, takze Sandruska oslavuje !!!!
Baby pozerate ten wipeout???? sa tu sulame s mm..... 😀 😀 😀

@mirka285 Ja viem ze vymyslas, a fakt je tych teutoniek plna rit v BA.... to by ma asi tiez sralo.... 😠 😠 😠 tiez to nemam rada,ked je nieco tuctove...

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 ty mas peknu kombinaciu aj s kvetinovou vlozkou, mozno ho predas za tu cenu a mozno nie.. ale v celku si mala stastie predat rychlo aj korbicku aj autosedacku, nie? 😉
@noemarta jaaaj a preco som si myslela, ze Sandricka je narodena tak nejak ako Nelka? 😨

mirka285
3. júl 2011

@noemarta Maci aj my to kukame s Gabom 😉 noo tak som rada,ze chapes preco mi Teutonka ide na nervy,ja z tohoto dovodu na nu uz dlhsie pindam,neskutocne ich je vela a k tomu ja ked som kupovala kocik,vsimala som si stale kocre a prisaham,ze ich nebolo tolko,vsak sama si videla ked sme boli na Magio,kam kuknes,tak Teutonka alebo maclaren 😠

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka Domi no ved uvidim,mam dost doplnkou ako fusak,prebalovacia taska,nanoznik,sietku proti hmyzu,pribalim termosku od Tomi Tipple a organizer Sunshine kids a clonu a ked ho nikto nekupi tak mam smolu 😖

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 do soly by si si kupila original fusak od nich?

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka musela by som ho vidiet na zivo,ak by sa mi pacil tak ano,ak nie,tak by som si kupila bud Lodger alebo Elodie details.. inac aj ohradku som uz predala...

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 jeeej ten elodie som teraz videla prvykrat a to ti velmi pekne vyzera 🙂 kde si k tomu prisla?

noemarta
3. júl 2011

@mirka285 pocuj, ty si sa nejak rozsupla s tym predavanim.... 🙂 tak ale zatial sa ti dari, tak hadam aj teutonku predas... ako teba chapem, ze uz asi tedaaa dalsie dieta neplanujete, tak asi by som to radsej teraz predala, pokial to ma aku taku hodnotu...
@kafoditka a ty chces, teda chcela by si celu teutonku predat, ze keby bolo dalsie babo, tak si kupis novy??
Ja zatial nad predajom jane vobec nerozmyslam....

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka co ti ja viem ja uz som minuly rok po nom pozerala,ale k Teutonke som chcela original Teutonacky lebo tam najlespie pasuje a elodie sa mi velmi paci..
@noemarta Maci ty mi normalne citas myslienky,presne toto som si hovorila,ze ty kokos to za rok kolko dostanem za Teutonku,200 eur? 😕 no a jasne,ze my uz dalsie neplanujeme tak preto co uz nepouzivame predavam,ved naco mi to bude,len to straca na hodnote..

kafoditka
3. júl 2011

@noemarta Maci ja ho teda predavat nebudem zatial, lebo.. a po zime uvidim. Vies, kebyze planujeme teraz niekedy pocat a viem, ze teutonku este vyuzijem, tak jasne, ze nepredam. Ale ked viem, ze mi po zime bude stat v kumbale a zapadat prachom par rokov, tak bude asi lepsie ju predat. Uvidim..

noemarta
3. júl 2011

@kafoditka a a a vy az kedy planujete druhe, ze paaar rokov.... sice ty si este mladucha, ty si mozes dat pauzicku s detmi, to viiiis, my co uz patrime do skupiny 30ciek, my si musime maknut s detmi.... 🙂 🙂 🙂
@mirka285 tak ten vilko nebude????
Skus to teda radsej teraz predat....
Baby, tusim tu mame dnes solo..... idem si spravit horuci kupel, na ten moj mechur, dufam ze mi to neprepukne do horsieho stavu.... zatial tam len citim,ze sa tam nieco deje.... ☹ ☹ ☹ packo...

mirka285
3. júl 2011

@noemarta jaj Maci neda sa aj dom stavat aj mat kopec deti...ved my uz mame tri deti dokopy,to staci 😀

adelaine
3. júl 2011

ahojte,
dakujem vsetkym, co si spomenuli 😉
pridavam nejake fotos z mini oslavy 😀

tinaki1275
3. júl 2011

@adelaine juj krasna torticka.. 🙂 ja uz teraz uvazujem kto mi tu taku peknu spravi .. 😒 tu robia len take gyce...aj so svadobnou som mala problem... 😒

monline
3. júl 2011

@adelaine Všetko najlepšie oslávencovi 🙂 samozrejme aj Leovi @katarina7777 prajeme všetko najlepšie 🙂
@mirka285 máte trojicu- moje, tvoje, naše 🙂 to je akurát 🙂

tinaki1275
3. júl 2011

@mirka285 ohradky sa musim aj ja zbavit....Leia ma uzasnu zabavu- splhat sa po tej sietke zvon dnu ..skoro si uz dvakrat hlavu rozbila ,v poslednej sekunde ked padala som ju zachytila...

monline
3. júl 2011

@tinaki1275 Leia je akrobatka 🙂)) fakt aby sme mali oči aj na chrbte 🙂

tinaki1275
3. júl 2011

brutalne mi blbne kon ..a to teraz ked mam chvilu a mozem pisat .. 😖 ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre