Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
4. júl 2011

@noemarta hej hej, u nás..jedine u nás je taká predpotopná sedačka 😀

noemarta
4. júl 2011

@monline ty si sisi, ja som to napisala kvoli tym slnecniciam, to mi je take zname 🙂 🙂 🙂
@mirka285 joooj ty nasa akcna zienka, aj ku nam si mohla zavitat 😝 😝
@maxara ozaj, co tvoje drahe dieta ako sa ma ???

mirka285
4. júl 2011

@noemarta ale Maci,vsak ty furt glancujes nieco,tak konecne som aj ja poupratovala...a akoze skapal tu pes,takze idem pozriet mojho draheho ci sa uz neprebral,dal si takeho mensieho slofika v obyvacke a idem zistit co chce Tomi zajtra na obed 🙂

noemarta
4. júl 2011

@mirka285 veru, skapal tu kon..... 😖 idem sa aj ja venovat mm....

kafoditka
4. júl 2011

baby ja som teraz pozerala strasne krasny film, aj som si statne porevala pri nom 😅 ak mate chut na dojimavu oddychovku, pozrite si ho - Tajny zivot vciel - hra v nom Alicia Keys

kafoditka
4. júl 2011

@maxara pytala som sa preto, ze ta vacsinou na fotkach vidim s golfacom a vlastne som zelenaska nevidela od vtedy, co Ninka vyrastla z korbicky 😉

bambola
4. júl 2011

ahojte,
tak my mame dnes vylet do dedinky za sebou 😉 dakujeme @monline a danielkovi za spestrenie tyzdna 😎
@maxara peti ako ste dopadli u koznej?

robika
4. júl 2011

Ahojte, tak mm uz zacal makat na byte, nech sa mozeme co najskor prestahovat, ale nevidim to skor ako cez vikend, ale to uz ubehne velmi rychlo... len budem bez internetu, takze ma asi porazi...
@adelaine dnes som prisla na to, ze dovod preco Filipko prestal plakat vo vani nebolo sedatko, ale velka kopa peny a tak nevidel vodu, lebo dnes som dala iba tak malicko a samozrejme ze bol velky cirkus a nepodarilo sa mi to do vanicky ani posadit...
@katty17 teraz ked sa Ti Sandricka zacala stavat, uvidis ako rychlo bude robit pokroky, aj moj Filipko patril medzi tie lenivsie deticky, iba sa plazil, ziadne stvornozkovanie, ani zdvihanie sa pri nabytku... a odrazu uz 2 tyzdne stvornozkuje, hned v zapati sa zacal zdvihat a stavat, uz vie zist pekne sam aj z nasej postele, ide pekne nozickami, a uz sa postavi hocikde pri nabytku a to vsetko za 2 tyzdne... sice o to viac musim behat okolo neho 🙂

gabika41
5. júl 2011

Dobre rano sa praje.... 🙂 kedze je dnes sviatok,asi budem iba relaxovat.....prajem pekny den

adelaine
5. júl 2011

ahojte, dobre ranko,
aj mna caka relax 😉 sice teraz narychlo varim, ale o chvilku pojdem cvicit a potom na kafe s kamoskou, tesim sa.

merikac
5. júl 2011

dobre ranko buchty :D...........
@kafoditka tak uz srackuje aj Emma- ale jest jej chuti,,tak myslim, ze je to zo zubov,,ale vcera sme mali okadenych 5 plienok, dnes je uz skore 2....... 😖
@vierkaha, @mirka285 a ostatne babulky,,akurat mi hovorila svagrina cez vikend, ze bola na nejakom seminári, kde okrem inohe im prezentovali zdravotnicku obuv a tam im bolo povedane, ze najnovsie výskumy hovoria o tom, ze dieta do 3 rokov by nemamlo mat topanocku s ortopedickou vlozkou, lebo v tomto období sa dietatu ma prirodzene vytvorit klenba a nema byt na nu neprirodzene tlacene..........tak si vyberte......teda elefanten topanocky ano 😀

merikac
5. júl 2011

@maxara to neboli zarty,,,to bol fakt, seklo ti to v ten den......

mirka285
5. júl 2011

dobre ranko...akoze ja este lezim a pijem kafco 🙂
@merikac no ved ja som to brala tak,ze ked mame 6 topanok,tak snad vidim,ktore su dobre a elefanten dobre su 🙂
@adelaine Mati super plan dna,uzi si to 🙂 kocky dnes su akoze zavrete obchody ako Tesco a pod???

merikac
5. júl 2011

@monline krasne fotecky,,,no asi si urobim aj ja k vam vylet,,,,,,,,, 😀 ...........inac baby,,,,,,ked pojdete niekedy ktorakolvek cez PE- tak dufam, ze si vezmete od @maxara priklad a zastavite sa- no nie len pri branicke ale aspom na pohar vody 😀 ............ to len preto pisem, ze ked ja pojdem npr. smerom na BA alebo tak,,tak si istotne naplanujem k nejakej navstevu 😀 😀 ze dobry den- jmenuji se vtirka a budu tady bydlet 😀 --- a teraz sa bojte, ktoru si vyberiem 😀

merikac
5. júl 2011

@mirka285 no aj ja relaxujem pri kave,,som doteraz zapierala veci malej,,,idem dat prat a tie jahody, ceresne , rajciny, ci ine flaky by moja pracka nezvaladla,,a veru ma kazde jedno tricko oznacene jedlom 😖

maxara
5. júl 2011

Ranko,
tak u dr sme dopadli tak, ze kedze sa Ninke vyrazticky vychrastickovali, tak usudili, ze bola zrejme postipana nejakym infikovanym komarom, ktory jej tam zaviedol nejaky virus, ale NIE KIAHNE, ale nieco takeho typu. Usudili sme tak preto, ze na plazi a vsade chodila nalahko oblecena, cize ak by to malo byt zo slnka, soli a pod, tak by to mala vsade. A jedine oblecenie, ktore jej vsetko okrem tvare a ruciciek (od prstov po zapastia) vsetko zakryvalo, bolo pyzamko. A je fakt, ze prvu noc sme tam mali komare, ktore sme ale neskor vyzabijali a uz sme si to tam strazili. Takze prvu noc ju zrejme postipal nejaky zmrd a rozsirilo sa jej to potom ako sa aj kiahne rozsiruju, ze tie prve hlavne vyrazky su ine ako tie co sa potom vyhodia. Cize.. takto. Ale vlastne vychrastickovane uz su neinfekcne.

merikac
5. júl 2011

@maxara mooje male,,,,,znasala to statocne,,,iste ju to muselo aj svrbiet,,aj ked si spominala, ze sa neskriabala, hlavna vec, ze je to uz naustupe nech to bolo cokolvek

maxara
5. júl 2011

@merikac vyber si mnaaaaaa, vyber si mnaaaa 😀 😀 ale daj dopredu vediet 🙂 nech som doma

monline
5. júl 2011

@merikac kľudne príď, budeme sa tešiť 🙂

monline
5. júl 2011

chcem sa spýtať baby
Nika ide k otcovi do Pezinka o chvíľu a ževraj to víťazné víno už je dostať len cez Vlada Mrvu..takže- ak by to bolo možné, kto by mal záujem kúpiť si ho? samozrejme zistím cenu a dám vedieť...

monline
5. júl 2011

@maxara podstatné je, že to Ninka tak dobre zvládla..

bambola
5. júl 2011

@merikac mon odporucam, pripravi komplet obed a ma doma aupairku 😀 😀 ale nie 😉 zatial co som bola u bab tak kazda je velmi prijemna hostitelka 🙂
@maxara kuš, u teba uz bola 😀 super, ze tp ninka zvladla tak v podstate bezproblemovo, asi si uvedomovala, ze ste na dovolenke, ze nebude robit sceny 😀 😎

inac dobre ranko 🙂 ja som uplne zabudla, ze dnes je nejaky sviatok ale nastastie su obchody otvorene 😅 inak by sme mali asi aj post 😀

monline
5. júl 2011

@maxara inak - skoro som sa dnes k tebe vtirkla..nika najskôr chcela ísť busom do Pk, potom ma napadlo, že ked muž príde okolo druhej z práce, že by sme ju tam hodili a navtirkli sa na kafe..ale nakoniec príde ex po ňu..

merikac
5. júl 2011

@bambola cize davas dobre odporucania 😀 😀 , --------- no toto je aj dobry tip- "nevies ako vyuzit volny cas??"- chod na navstevu k julovke :D

kafoditka
5. júl 2011

Ranko 🙂 ja som vstala s vrtulou v zadku, takze uz mam povysavany byt, zmyte podlahy, prezlecene pradlo a teraz idem utriet prach a umyt okno v nasej izbe a v kuchyni, lebo su tak zadrbane, ze dovi... je u nas Jakub, takze mam o Filipa postarane 🙂 svokra pecie plnene kura, fajne to tu rozvoniava... no ficim dalej, len som vas dosla pozdravit
@monline ak by sa dalo, tak ja by som si lahvinku vzala 😉
@merikac a kaka riedko? to budu zuby, nam vyliezaju teraz tak cudne - horne stvorky a zaroven spodna dvojka..

maxara
5. júl 2011

@monline 🙂 to ano, vobec sa neskriabala a nemala ani teploty ani nic.. takze pohodka.. akurat nam posunuli pre istotu ockovanie. Cozeeee? ved sak nemozete odviezt vy ako vzorni rodicia? 😒 Jasne ze som doma a cakam ta. Akurat sa prezleciem z pyzama 😀

@bambola Bambi noaco ze bola?! 😀 ma u mna misku, takze musi ku mne prist tak ci tak.. a navyse kde je napisane, kolko navstev moze absolvovat v jednom dome? ha? 😀

maxara
5. júl 2011

@kafoditka Domi, rtebe som chcela.. no jasne, ze si ma nevidela so zelenaskom, ked si u nas nebola odkedy Ninka z korbicky vyrastla.. a vravim, do auta vzdy beriem golfac, ktory povazujem za najlepsiu investiciu 😉 ja som ho vzdy chcela predsa. A v sportiaku sa vozime len tu po okoli, ked idem s nou len tak von tu sa poprechadzat same dve. Takze neviem ako by sme sa odfotili tu na prechadzke. Ale pouzivam ho, male ale predsa, odlozeny este nie je a v zime ho urcite budem pouzivat viac.

maxara
5. júl 2011

tatianka.g tak som sa prave dozvedela, ze budem oddychovat v destinacii Tatry o par dni na par dni a budem aj vo Vrbove asi dva dni.. no skratka, ze ci nahodou nebudes mat chut pokecat 🙂

zuzik1983
5. júl 2011

dobre ranko, ako sa tu mate, uz nejako nestiham ani kona citat 🙂 od rana sa mi nic nechcce,akurat som prezliekla postele a dala prat.a to som ani v plane nemala,len drnda sa vycikala,tak ze necham ju nech sa chvilu vetra,ze uz cikat nebude a ona v priebehu 10 minut 4x ocikala postel 😕

mirka285
5. júl 2011

@monline aj mne zajednaj dve flase ked sa da 🙂
@merikac ser na baby,dojdi ku nam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre