Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
11. júl 2011

@noemarta Maci aj tu prsalo,akurat ked som sa poobliekala s malou von,tak som sadla do auta a podho do Tesca kupit tie gumaky,vysla som z Tesca a vonku zase slnko,tak som odniesla auto a isli sme na ihrisko 🙂
@kafoditka na Harryho pojdem urcite,Gabo bude pindat,on to nepozerava,tak mozno pojdeme s Tomim 🙂 vobec sa neviem rozhodnut co s tym Liptovom,chatu mame 100 metrov od Liptovskej mary,takze to je super,no musim este to premysliet,lebo aj svagrina chce aby sme isli do Sale na vikend,ze budeme varit gulas vonku...

noemarta
11. júl 2011

@mirka285 no ved zváž co sa viac oplati, teda kam 😉
Ja ze co je to moje dieta take nepokojne co nevie spat, a dnes som jej nasla dalsie dva zuby vonku ....a mozno ich je aj viac, len uz si nechcela dat pozriet.... 😕 😕 chuda moje....

mirka285
11. júl 2011

@noemarta no ved to nejako premyslim,ze co my bude s malou lepsie...inak Linda uz ma 12 zobov,Nelina ma kolko?

kafoditka
11. júl 2011

@mirka285
@noemarta baby vy uz mate ake zubane doma 😕 my sme zatial stale na pocte 8

gabika41
11. júl 2011

....pokial ide o rezim,my mame od porodnice jedno krmenie v noci a teraz dva spanky pocas dna...akurat tento tyzden som posunula ukladanie az na 8 vecer,lebo som ju dlho uspavala a zatial tato zmena zabrala dobre......baby a tie co byvate na dome,ako to robite,lebo Lucka zistila,ze sa da chodit von aj viackrat za den a u nas to teda zacalo prebiehat tak,ze uz okolo 7:30 brazdime po ulici.....co by pre mna nebolo prekazkou,ale ona sa chce nosit a este sa dobija k susedke,tam ma kamaratku,normalne dnes do branky buchala a ked som odtial tahala,tak cela ulica zbystrila ze co sa deje....no skratka a dobre sme skoro stale vonku..... 😒

gabika41
11. júl 2011

@mirka285 12 zubov?no to nam veru nehrozi,my mame iba 4....

mirka285
11. júl 2011

@gabika41 no veru,a 12 som videla naposledy,mozno jej uz idu aj dalsie 😀 baby kde ste vsetky,ste sa vykecali na stretku a teraz neni o com???

monline
11. júl 2011

@mirka285 čauko 🙂 veru, vykecané sme...ja som neplánovane tiež zakotvila na stretku...šéf musel ísť preč, tak nakoniec som mu len odovzdala marhule a šla sa vyvenčiť...Daniel pomerne slušne jedol, tak som sa tešila,a si budeme chodiť na výlety častejšie..🙂 my máme 9 zubov a pri troch štvorkách má veľmi opuchnuté ďasná...a susedka malá, o 2 týždne staršia od Danka, má už vonku aj všetky trojky..🙂

noemarta
11. júl 2011

@mirka285 nooo co som nahlmatala dnes tak ma 11!! to som jej kukala iba spodok, tak zajtra kuknem vrch... 😉
Akoze aj my mame rezim, cez den dva spanky po hodine a pol az viac a vecer chodi spat tak okolo 20,30, no a v noci ako kedy je hore, dva razy, tri, styri..... Akurat hovorim, ze teraz horsie zaspava vecer, ale tak uz viem z coho zo zubov, tepla....

noemarta
11. júl 2011

@monline aj nela ma vsetky styri vonku, bez opuchov, bez horucok, bez hnaciek, dokonca uz su na kompletku cele vonku 🙂

monline
11. júl 2011

malý mi tu lozí, pred chvíľou jedol cesnakovo-tuniakové cestoviny, tak ani neviem, či sa pokúšať dať mu aj kašu..asi nedám, snáď postačí kojenie 🙂 ale kým nie je tma, nechce sa mu ležať, tak počkáme..rýchlo osprchujem a ide sa spať -)
baby díky za stretko, dobre mi to padlo 🙂 teším sa, že som videla známe tváre a spoznala nové baby..inak- bolo to komické ako som prišla skôr a obzerala sa po všetkých babách s kočíkom a premýšľala, ktorá by to mohla byť..a či sa prihovoriť, či radšej počkať 🙂 ale dobre, že som bola ticho, lebo tie dve, čo som si ich okukávala, nakoniec k nám nepatrili 🙂

mirka285
11. júl 2011

@monline Linda celkom zvladla zuby,teraz by jej mali ist trojky,ci?
@noemarta vsak Nelina slape Linde na paty,vo vsetkom ju dobieha,keby Linda chcela aspon spat kolko Nela 😖 Linda ma iba jeden obedny slofik a to hodinu a pol,niekedy dve,niekedy dva a pol ..ale vzdy ide spat okolo pol dvanastej

monline
11. júl 2011

@noemarta to je dobre, že jej to takto vyšlo, bez bolesti a problémov..bodaj by všetkým detičkám takto nekomplikovane vychádzali zúbky! my sme si už užili tri dni 39,5 teploty, ktoré mohli byť jedine zo zubov, pretože po nich nič nenasledovalo, ani prechladnutie, ani vyrážky..a aj predtým mal zúbky spojené s teplotami ☹

katka55
11. júl 2011

ahojte. dakujeme za sprijemnenie dnesneho dna 😉 velmi rada som vas videla a spoznala nove tvare 😉 a deti boli super, asi im prospieva spolocnost rovesnikov 😵 my sme dorazili domov pred 7, a to rovno do vane, potom kaša a kedze som sa dnes stazovala na UM, tak panko stiahol aj mliecko pred spanim 😵 takze @monline , aj my chodime na vylety castejsie 😀 😉

monline
11. júl 2011

@mirka285 áno trojky..

maxara
11. júl 2011

Vdaka baby za super stretko, super som sa vykecala.. ostali sme len styri ku koncu a o 18tej sme to rozpustili.. skoda toho dazda, ale nakoniec aj tak dobre. Spokofon.

maxara
11. júl 2011

a rezim mame aj my, ukazkovy..

mirka285
11. júl 2011

@monline Mon pocuj nepamatas si na taku kocku tu z konika,volala sa Monika,ona nemohla dlho otehotniet,mala nakupenu komplet vybavu,zariadenu detsku izbu,nakoniec aj otehotnela,pamatam si ju tak do 20 teho tyzdna a potom akoby sa zem po nej zlahla?baby neviete niektora co je s nou?

adelaine
11. júl 2011

ahojte kocky,
je mi luto, ze som tak rychlo zdrhla...ale nedalo sa mi inak....hadam nabuduce budem dlhsie...
a rada som videla "stare zname" aj nove tvare 🙂

monline
11. júl 2011

@mirka285 nie Miri..ja som v tých časoch ešte nečítala koňa...až zhruba v polčase tehotenstva tuším som začala..

alllexa
11. júl 2011

Ahojte, aj ja som rada, ze som sa dnes zucastnila - a podobne, ako adelaine, tak ma mrzi, ze moj maly uz vymyslal a hrabal sa z kocika... Nayvse este ten dazd a bala som sa, ze prechladne, ked sa ochladilo, to oblecenie som trochu podcenila. A fotecky nahodim za chvilku, ked maly zaspi, zatial sa mu vobec nechce...
Inak som dnes este stihla ist na bicykel, tak som rada, ze sa nakoniec vycasilo...

noemarta
11. júl 2011

@mirka285 si robis srandu, ze keby spala ako nela, hadam opacne, kedy jaaaa sa dockam, ze bude Nela spat ako Linda v nociiiii??!!!
Miri neviem koho myslis, tiez som sa pripojila neskor.... 😕

mirka285
11. júl 2011

hm by som chcela vediet co je s nou..no nic,idem kukat telku,pekny vecer

mirka285
11. júl 2011

@noemarta ja som myslela cez den...tak ale nakazem Linde nech Neline dohovori nabuduce 😉

kafoditka
11. júl 2011

Tak ja som poctivo bicyklovala, teraz som hodila sprchu a skoro ma vystrelo, ked som zistila, ze nejde tepla voda 😠
@mirka285 Miri myslis tu kocku, co mala vybavicku ako pre tri deti, taka tmava, vlasy po plecia, Monika?? tiez som ju tu dlhsie nevidela...

bambola
11. júl 2011

Ahojte,
tak mne mala zalahla o pol20, o hodinu som ju este dokojila a teraz spi ako dudek 😎 bodaj by nie ked zase spala cez den len 40min 😠
stretko super 🙂 idem natahat nejake fotky 😉

katka55
11. júl 2011

@bambola tahaj fotky, tahaj 😀 😉

monline
11. júl 2011

6 z 9...🙂

alllexa
11. júl 2011

Tak, fotecky su nahodene🙂 Mrzi ma, ak som niekoho neodfotila krajsie a spredu, nebol moc cas, musela som davat pozor, aby Misko nevypadol s hupacky🙂

monline
11. júl 2011

tak i ja idem pridať fotky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre