Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
15. júl 2011

@adelaine - mati tie sopliky chytilo asi viacero deticiek co poznam. asi to je tym nestalim pocasim.... :(

noemarta
15. júl 2011

caute babulky,
nooooo....tak cely tyzden som tu nebola a a a a .................... 😠 😠 😠 😠 😠
Som tiez nahnevana, ako az teraz po precitani vsetkych prispevkom, som si vydedukovala, ze sa zalozila nova Sukromna tema..... akooooo.... ja neviem co sa take strasne stalo medzi maxarou a mirkou, ze mal potrebu si niekto zakladat vlastnu sukromnu temu a nas si nadalej citat, a nasledne nas tam preberat !!!! 😠 😠 velmi ma to mrzi, ze to takto dopadlo, a myslim si, ze je to kvoli totalnej malichernosti, blbosti, ako keby sme mali 15 rokov a nie dospele po tridstiatke a matky !!! a dala som si tu namahu, a prezrela som si hoooodne stran dozadu, a chcela som dojst na to, ze ktore baby odisli kvoli mirke, aleee......nic som nenasla, tak neviem ktore mali problem s mirkou a ktore tak strasne ranila so svojimi vyrokmi...
A aj ked vyjadrila svoj nazor, tak si myslim ze to nemyslela v zlom, napr. to akoze ja sa mam urazit, aj s katty17 ze mirka oznacila nas kociar za total nepodarok..... 😕 😕 😕 ako ved vyjadrila svoj nazor a hotovo, ja ked sa mi nieco nepaci, alebo som mala iny nazor, tak som ho vyjadrila a cooo... ved je to slobodne forum !!!!!!
Cizeeee, ja ostavam v tejto teme a mile rada budem s vami co tu teda ostali zdielat svoje skusenosti, nalady....
@katty17 take chute si mi narobila s tym menu, ze asi priiiidem !!! mnaaam
@adelaine risi nech sa rychlo uzdravi !!!
My konecne tento vikend nezurujeme, budeme si uzivat jeden druheho a tretieho 😉

noemarta
15. júl 2011

@merikac krasnu dovolenku prajem, my ideme za tyzden !!!! 😎

katty17
15. júl 2011

@noemarta - maci aj mne je luto ze sa to tu takto trosku pokazilo. ale asi to chce cas a nejako sa to utrasie 🙂
tak nastala zmena v menu. predjedlo mozarela a mascarpone, potom tatarak (uz sa chladi), potom panenka na grile a dezert pohariky tiramisu. 🙂 ved dobehni 😀
no idem ja zotriet dlazky kym sa idu vencit moje lasky.

kafoditka
15. júl 2011

Caute 🙂 tak uz sme doma, nakoniec sme boli navstivit mm babku... pocuj @mirka285 kedze sa maxi rozhodla odpojit a mat vlastnu temu, tak by si mohla tu k nam zavitat, hmm? 😉 urcite nie som jedina, co by to veeeelmi uvitala... 🙂

mirka285
15. júl 2011

ahojte...
@kafoditka a vies,ze som nad tym dnes aj uvazovala?ved v podstate tu ostali baby,ktorym nevadim,ci??
@katty17 akoze slinky sa mi zbiehaju na to menicko 😝 @merikac Mery uzite su dofcu,vyzera to tak,ze budete mat pekne pocko 😉 @adelaine no Mati ste to moc nevyhrali tymi soplami,nam na to nepomaha nic,len odsavat a vyvysit havu na spanok ☹ a co som to este chcela??jaaj,jasne,dakujem vsetkym babam,ktore ma podporili,verte,ze potesilo 🙂

maxara
15. júl 2011

@noemarta pre vysvetlenie..
nedavno som tu vyjadrila lutost nad tym, ze konik uz nie je to co byval a ze sem uz nepisu niektore baby, s ktorymi by som si ja osobne rada pisala.. pamatas? si sa vtedy cudovala, ale uzavrelo sa to tak, ze kto chce pise, kto nie nie.. tak som sa rozhodla, kedze sa nikto z nepisucich neozval, ze zistim co je vo veci a zistila som, ze nikto sa neda prinutit, aby pisal sem, ked sa tu neciti dobre.. a kedze ja som tu uz dlhsie tiez pisala, ze sa normalne az bojim pisat, co za sceny zase budu, co zas komu bude vadit.. a pod, tak som sa rozhodla, ze skratka zacnem pisat inam a to s babami, ktore sem nechceli pisat z rovnakeho dovodu ako ja.. je na tom nieco strasne nepochopitelne? ze si pisem inde s niekym inym? ty pises len? vsetky pisete len sem a nemozete inam? no to je strasne trapne ozaj, ked niekto prispeje aj do inej temy, vsak? naozaj by som sa mala hanbit, ze mi je tam lepsie, nikto tam na man v kuse neutoci a nenapada ma za to, ze mam iny nazor na takmer vsetko? tak ja teda naposledy teraz rychlo zahanbim teda a je to..
Ze som tam pustila aj baby, ktore si chcu tiez pisat s tymi, co si nepisu tu, tak to este neznamena, ze odisli definitivne, len ze tiez prispievaju inam, tak ako vsetky co pisete sem..
nikoho som nerozdelila na dva tabory, dva tabory boli.. jeden pisal sem a druhy nikam a teraz ten druhy pise inde. A niekto pise v oboch.
A co sa tyka mna, nemala som potrebu to tu pretriasat verejne, bola to moja sukromna zalezitost, moj problem.. nedalo sa nevsimnut, ze leziem Mirke totalne na nervy, tak som chcela vediet preco. Uprimne, priamo a otvorene mi napisala, ze jej nic nevadi, ved ako som na take cosi prisla.. 😒 tak som sa rozpisala, ze ako asi som na to mohla prist, co ju zrejme nastartovalo a vykricala mi toho viac, mimo ine aj to, ze som bola netaktna voci zopar babam, ktore kvoli mne prestali pisat. Tak som jej napisala, ze kvoli nej minimalne 14 a ja budem 15ta, lebo ma to uz ozaj nebavi. Chcela som tu pozvolne stichnut a odist do zabudnutia. Ale Mirka sa potrebovala vyplut, tak to trosku prekrutila sem, nech sa vie, aka som trapna ..
tak presne takato som trapna, odpustite mi.. vadil mi styl, ktorym sa kon uberal, tak som isla inam.. ked sa to zvrhne tam, pojdem zase inam.. nemam potrebu sem chodit, ked tu nenachadzam to, preco som sem chodila.. u mna to nebolo riesene zahoruca, trvalo to uz dlhsie.. neziadala som Mirku, aby odisla.. nechcela som ju dokonca ani urazit ani nasrat.. len si vysvetlit, co jej vadi..
Dufam, ze staci take vysvetlenie..

mirka285
15. júl 2011

ach jaj 😒

kafoditka
15. júl 2011

SORRY ale ja sa uz vazne musim smiat... 😔 o com to je?

noemarta
15. júl 2011

@mirka285 som rada ze si tu !!!!! 🙂
@maxara, akooo , tak si pis s babami co ti vyhovuju a nebudeme sa navzajom trapit, nic ine k tomu neviem dodat..... 😒 😒 😒

tutulka12
15. júl 2011

ahojte kočky. som myslela, že keď prídem už sa tu nebudú rozoberať vzťahy medzi Mirkou a Peťou 😔 no ale aspoň majú čitateľky čo čítať, keď už nič iné...
no konečne sedím na zadku 😀 nechty, koláče, misy, občerstvenie, posledné nákupy, dolaďovačky, vyzdvihnutie šiat a blá blá. už nech je po tom 😀 😀 moja mamča je už z toho na nervy a zlosť si vybíja na nás ☹
idem ešte hodiť sprchu, oholiť nohy a ľahnem pred telku, lebo som totálne zničená. ešte aby som nezabudla, som prišla dnes od kaderníčky a mám tmavohnedé vlasy a o polovicu kratšie a chudák Teo keď ma videl sa rozplakal, ani jesť nechcel odo mňa 😀 😀

bambola
15. júl 2011

@katty17 tak budete mat maskarpone aj ako predjedlo aj ako dezert? 😀 😀

my sme nakoniec sli do teska, tam sme sa odviezli a spat pesky 😉 esteze sa mala rada kocikuje 🙂 teraz som jej dala toaletak rolku nech sa chvilku hra 😀

mirka285
15. júl 2011

@bambola ja ked zabudnem zavriet dvere na zachode,uz sa mi to stalo tri krat,Linda je v momente strcena v hajzli...minule mi tam hodila celu rolku,potom ju vytiahla a roznosila po chodbe 😀

maxara
15. júl 2011

@noemarta no presne..

zuzik1983
15. júl 2011

@denisse vsetko najlepsie barunke
@bambola to ja keby dam nikolke rolku toaletaku,tak uz by sa z nej aj najedla,hned by bolo vsetko v ustach 😀
a je mi strasne luto,co sa tu stalo,o inej teme som ani nevedela ze je

monline
15. júl 2011

čaute baby
tak Daniel konečne zaspal..dnes bol problém udržať ho na posteli, stále zlezie dole a smeje sa..už má odvahu púšťať sa sám, tak robí prvé krôčky a strááášne sa teší..našťastie vie padať, dopadá väčšinou na zadok 🙂
@bambola @mirka285 rolku toaleťáku hodiť do záchoda ho ešte nenapadlo, ale veľmi rád pančuje v záchodovej mise..akonáhle je ticho, určite prepína telku, trhá listy na kvetoch, alebo pančuje v záchode 😀
@tutulka12 sranda...nepáčiš sa vlastnému synovi 😀 čo si to so sebou spravila? 😀
@noemarta vitaj..a kde si ty toľko bola? dovolenkovali ste? ako bolo?
@katty17 som zvedavá ako hosťom chutilo...vy ste gurmáni, potom sa nedivím, že aj Sandrička s takou chuťou papá..tuším začnem aj ja chystať rôzne voňavé delikatesy, možno sa Danko chytí a zachutí mu...🙂
@mirka285 fajn, že si späť 🙂

mirka285
15. júl 2011

@monline 🙂 kocky Linda od deviatej spi a ja uz pol hodinu hladam dialkove od telky,a ona ho tak dobre skryla ze ho neviem najst 😒 uz som vsetko prehladala,nikde neni,a ak ho vyhodila do smetiaku ma porazi,lebo poobede som bola vysypat smeti 😠
@zuzik1983 aj Linda ten toaletak je,potom sa jej to prilepi na dasno a slinta mi po byte 🙂
@tutulka12 a aku farbu si mala predtym?

monline
15. júl 2011

@mirka285 aj nám sa stáva, že hľadáme ovládače 😀 včera ráno som našla oba náhodne na rozťahovacom kresle pod vankúšom..to kreslo som deň predtým priniesla do spálne,a by mohla Evelinka s nami spať, keďže NIka nebola doma...a že ich oba práve tam skryje, by ma veru nenapadlo 😀 nedala ho do kočíka, nočníka, nejakej krabice s vrchnákom? to sú u nás top miesta 🙂

mirka285
15. júl 2011

@monline uz som vsetko pozrela a nenasla som,zajtra vyhadzem krabice s hrackami,teraz ju uz nechcem zobudit...najhorsie je,ze si nemozem ani telku zapnut bez dialkoveho a Gabo neni doma...

monline
15. júl 2011

@mirka285 ešte koľkokrát sa toto zopakuje 😀 no čo..máš net, koníka, aspoň niečo 🙂 prípadne nejakú fajn knihu...u nás je to tak, že horná telka je v spálni, tú vypínam keď uspávam..a dole sa mi nechce ísť pozerať, lebo malý sa občas preberie a ak by som nedoletela rýchlo, tak sa úplne zobudí..takže nemám prehľad čo je večer v telke

mirka285
15. júl 2011

@monline no ja mam zase druhu telku v spalni,takze tiez nemozem pozerat...akurat som pozerala na nete pocko a teda nic moc,akoze nieze by mala byt zima ale od pondelka to zase ma byt vselijake...tento rok je naozaj slabe to leto ☹

bambola
15. júl 2011

@zuzik1983 @mirka285 @monline baby vsak aj mne ten toaletak zuzle ale uz o nieco menej a zase tak casto sa k nemu nedostane 😉 a tiez som ju uz prichytila cabrat sa v zachode 😠

mirka285
15. júl 2011

asi to bavi vsetky deti 🙂 Linda ma uz tri dni hnacku asi zo zubov,myslite,ze mam jej nieco speci uvarit?dnes sa mi vecer tak posrala,ze az jej to pretieklo na teplaky 😔

monline
15. júl 2011

@mirka285 teraz ale máme výhodu, že sa môžeme slniť hocikedy..či je utorok či piatok..predtým sme sa mohli len cez víkend, ktorý bol zvyčajne aj tak pokazený...takže to nevidím tak zle 🙂

ja si práve prezerám @alllexa -ine šperky a fakt má krásne..a aj veľmi dobre spracovanú stránku

@bambola mne toaleťák nezje 🙂

monline
15. júl 2011

@mirka285 chudák Linda...dnes ráno ma zobudila smska od susedy, pýtala smectu..neviem, či niečo nie je aj vo vzduchu, nejaká črevná viróza...asi zahustenie stravou by mohlo zabrať..ryžový vývar sa má piť? ja ani neviem, nemali sme..

mirka285
15. júl 2011

@monline ani nehovor,dufam,ze to nebude nejaka viroza 😔 inak ja som uz opalena,po dlhej dobe,ja ked som chodila do roboty,som cele dni prespala,takze som sa nemala kedy opalit 😀

monline
15. júl 2011

@mirka285 ja som žiaľ tiež opálená, pritom som sa snažila vyhýbať slnku..no ako sa to dá? nedá sa..minimálne ruky a tvár a dekolt mi chytí furt..v lete sa mi zvýrazní vitiligo, tak mám blbý pocit, ak si ma obzerajú

mirka285
15. júl 2011

@monline ale co,vsak ja som si na tebe nic nevsimla,tak asi to nebude take hrozne 😉

kafoditka
15. júl 2011

@mirka285 daj jej 2x denne smectu a sprav jej ryzovy vyvar. ja som to dala malemu miesto UM ale ked ti Linda mlieko moc nepije, tak jej do toho popuc banan a tak jej to daj spapat...po dvoch dnoch by mala byt v pohode..

@monline mame rovnakych vymyselnikov doma - moja mamina uz je nestastna, aku ma otrhanu palmu 😅 ale maly vzdy tak nenapadne utecie a ked si odtrhne list tak je cely bez seba 😀 mne tak schoval kluce od bytu - nasla som ich nahodne schovane v kuchynskej linke v hrnci 😉

adelaine
15. júl 2011

ahojte...
ufff, uz sedim na zadku konecne.
...ja mam podobne chute ako pisala @katty17..takze predjedlo lahke paradajka s mozzarelou, olivkami a cerstvou bazalkou, ten salatik robim az zajtra, dnes som varila vybornu slepaciu polievku s knedlickami ako od babicky, slovensky salat a plnene rezne...klincom je prave tiramisu....

vsetko veci co milujem, tak budu hadam chutit aj navsteve 😉

@mirka285 var jej skor mrkvu a ryzu s chudym masom, alebo zemiak mrkva a maso..pomaha nastruhane jablko, banany.
vynechaj jogurty, sladkosti...piskoty, mozes jej dat nejake probiotikum a smectu 3 x 1 sacok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre