Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
16. júl 2011

@alllexa to bude reklamou..ale je fakt, že som link poslala svojim kamoškám 🙂
super, že oslava vyšla..potom chceme vidieť fotky 🙂

noemarta
16. júl 2011

baby... 😝 😝 😝 😝 tak uz mam zavarene uhorky... ale vypluta som jak hovado, 12st poharov mi vyslo. idem ja hajen,som unavena jak jedno hovado.
@alllexa sasi, dotatocne prajem miskovi len to naj naj, hlavne vela zdravicka k prvemu rociku !!!!
paaa dobruuuu

tinaki1275
16. júl 2011

tak baby hlasim ze mama dosla ok ..aspon to ..a uz sa vecer vytesovala s malou.. 🙂 A ta sa predvadzala jedna radost .. 😀 a doniesla my horalky 🙂) mnam mnam...no idem rychlo do sprchy a este mam papierovacky .. 😠 peknu nedelu prajem vsetkym ..

monline
17. júl 2011

ránko dámy
tak dnes sme hore od siedmej, ja by som ešte tak spala...práve som nenápadko otvorila Nikine dvere, nech ju Danko preberie a ja mám aspoň minútku 😀 😀

bambola
17. júl 2011

Dobre ranko 🙂
tak ja som uz dovarila polievku ockovi na tyzden, idem pobalit, este musime zbehnut na postu do mesta a potom rovno do BB 😉 Nasi odisli vcera na Siciliu tak ideme na tyzden na dom krmit psi. dufam, ze vyjde pocko lebo sa chystam malej napustit bazen a ja sa trochu oslnit aj inde ako na rukach 😀
tak uz frcim aby som stihla vyrazit na malej spanok. papa

bambola
17. júl 2011

jaj este som zabudla, ak budete mat cez tyzden cestu cez BB kludne sa ozvite, mam volny dom 😀 😀

alllexa
17. júl 2011

Dievcata, ja z toho nechapem - ako sme maleho pred par dnami (na mm podnet) prestahovali do druhej izby, tak lepsie spava! Normalne sa prestava v noci budit! Rano sa zobudim, ze uz je fakt rano a ze mi vyteka mliecko🙂

@macik27 - no, chudatko male:( Blbe, ze ste museli prerusit dovolenku... Nas Misko mal tiez hnacky, asi tri dni, davali sme mu na to enterinu - to su take ampulky tusim s vytazkom cucoriedok.

@noemarta - zlate fotky! No mne pride, ze sa ponasa dost aj na Teba, minimalne ocka a pohlad ma Tvoje!
Si sikulka s tymi uhorkami! A kam sa to chystate na dovcu, som nepostrehla...

@monline - no ale divne je, ze tu mam tu platenu reklamu uz asi 2 tyzdne a statistika navstevnosti bola len cca 1 clovek za den, tak nechapem, preco posledne dni to slo lepsie... Ale tiez som si vsimla, ze ked som si zapla kona, ze to tu na boku svietilo. Mozno oni to nejako obmienaju. A dakujem, ze si to poslala aj kamoskam, osobna referencia je najlepsia reklama!🙂
Inak, mne sa zda, ze Danko ma po Tebe usta. Inak vobec mi nepripada mensi, je taky akurat, chutny🙂

@bellablonde - to je podarene, mozno bude nakoniec chodit do Lucnice🙂

katka55
17. júl 2011

dobre ranko. moje dieta si dalo o pol 1 v noci mliecko a potom tahalo spanok do stvrt na 10, tak normalne nechapem 😵 dnes nas caka narocne slnenie a kupanie v bazene 😎 😀
@bambola stastnu cestu, uzite si dom a v piatok nas tam mate 😀 😉 moj ocino sa teraz vratil zo Sardinie a teda si nevie vynachvalit 😉
@alllexa mne sa tiez zda, ze keby patrik spal vo svojej izbe, tak spi lepsie, lebo ho vyrusujeme, ked mu tam behame a kedze nam vrzga postel, aj pri kazdom otoceni ma hluk. nuz ale v dvojizbovom byte toho vela neporiesime 😒

tutulka12
17. júl 2011

ahojte. som tu len na skok. včerajšok vypálil úžasne, Vika bola krásna nevesta a aj ženích bol samozrejme pekný 😉 Teodor v kostole nevydržal, aj keď mali svadobný obrad bez omše, cca 30 min. takže som s ním bola vonku pri ostatných bábätkách. sála bola krásne vyzdobená,dídžej hral super. deti boli úžasné. Danuško tancoval skoro do 21vej, bol na parkete za hviezdu 😀 😀 Teodora mi zase kočíkovali sesterky po vonku, lebo mu nerobil dobre hluk a toľko neznámych ľudí pokope. jediné čo mi vadilo bolo, že šarišská pochúťka bola dosť slaná a aj keď bola v miestnosti klíma, bolo dosť teplo. skončili sme ráno o 4tej. deti nakoniec spali u kamarátky čo býva asi 500 metrov od sály, takže sme ich chodili kontrolovať. nohy mám na totálku zdevastované, idem si spraviť vodnú masáž a trochu oddýchnuť. Milan išiel ostrihať decká a na dozvuky ku svokrovcom.
@bambola sestra má 23, ale pre mňa bude stále malá. vždy som na ňu mala dávať pozor, lebo som vraj bola ako decko zodpovednejšia ako ona 🙂
@noemarta ja som mala stres skôr zo sestry, mamky a svokrovcov 😀 všetci nervní, ale nakoniec sa všetko podarilo ako malo. a to že som im pomáhala so všetkým, to nebol pre mňa stres, skôr som bola rada, že som na chvíľu vypadla zo stereotypu MD a mohla sa podieľať na prípravách 😉
no idem dospávať kým môžem, poobede máme s Mimkom výmenu, on bude oddychovať a ja zoberiem decká vonku. pekný deň

alllexa
17. júl 2011

Dievcata, stalo sa vam, ze ste mali menzes uz 18 dni po zaciatku poslednej menstruacie? Resp take slabucke krvacanie mimo cyklu?

lutsine
17. júl 2011
bambola
17. júl 2011

Ahojte,
tak sa hlasim z BB kym mala trochu drieme 😉
Hned ako sme dosli o tretej som nafukala malej bazen (trvalo mi to vyse polhodiny slapacou fukackou 😉 ), ja som si na seba supla plavky a spokojne sme sa vyvalili von. Mala sa hrala v bazeniku a ja vedla na stolicke s tiramisu zmrzkou 😝 samozrejme som sa jej odhladu prezrala a teraz ma boli hlava 😠 ale stalo to za to 😀 😀 uprimne vsetkym zavidim co maju dom aleboo moznost dietatu napustit bazenik a nechat cvachtat a vyvalit sa na slniecko, si to pekne uzijem tento tyzden 😎
@lutsine krasne fotky, vidno, ze bolo super. joj tak by som hned aj ja sla k moru, co uz, tento rok len okukam fotecky, zistim kde je najlepsie a buduci rok sme tam 😀
@katka55 nechcem ta sklamat ale s najvacsou pravdepodobnostou uz v piatok pojdeme naspat do Ba 😉 tak sa stretneme nikde D1-R1 😀

katka55
17. júl 2011

@alllexa mne sa to zatial nestalo... mne sa zase skratil cyklus 😠

katka55
17. júl 2011

@bambola vy nam vzdy zdrhate z BB 😠 minule na vychod, teraz na zapad... 😉 😀

katka55
17. júl 2011

ja som dnes zabila cely den pri PC. teda okrem hodinky, ktoru som sa vozila na nafukovacom kresle v bazene 😵 😎 😉 mala som cely den au-pair, tak som patrikovi spravila pol hodinove videjko, kde ma po mesiacoch usporiadane najlepsie fotky a videjka a povedala som, ze si to budeme povinne pozerat kazdy rok na jeho narodeniny 😀 este tam hodim nejaku dobru hudbu na podmaz a hotovo 😵 sa tesim. este mu chcem spravit fotoknihu z prveho roka a koncim 🙂

bambola
17. júl 2011

@katka55 no este to nie je iste ako to cele bude ale zatial je to takto 😉

bambola
17. júl 2011

@katka55 fotoknihu chceme spravit aj my lebo maju zase akciu v happyfote a andrej, ze uz mam celkom fotiek tak by sa dalo 🙂 navyse je to dobry darcek, teda starym a prastarym rodicom, ini asi az tak po tom netuzia 😀

bambola
17. júl 2011

jaj, este som chcela pridat fotky z kupania 🙂

bambola
17. júl 2011

jaj baby a som sa chcela opytat, neuzivate niekto pravidelne probiotika, resp. neuzivali ste? nieco by som chcela vediet, dakujem 🙂

mirka285
17. júl 2011

caute koceny,aj my uz sme doma...tak som si oddychla trosku,dobry gulas z diviny sme navarili,okupali sa,no pekny vikend za nami...a Linda uz nehnackuje,dva dni som poctivo davala ryzu a ziadne mliecne vyrobky,takze dik za rady 🙂
@bambola Mati si predstav,ze mi ten bazen odletel ked fukal ten hnusny vietor a praskol ☹ tak ho budem musiet zalepit,ak ked mala v nom nechce byt,jej sa paci viac vo velkom 😕 @lutsine super fotky 🙂
@tutulka12 takze dobre ste dosvadbovali nakoniec,inak dala by som si take dobre svadobne kolaciky 😝
@tinaki1275 citam,ze mamina stastne dorazila,tak si to budete spolu trosku uzivat 😉
@alllexa tusim Kafko mala menzes minule o dva tyzdne skor...

bambola
17. júl 2011

@mirka285 nechavala si ho von na noc? lebo prave rozmyslam kam ho ulozit. zalepit ti to pojde, ja som dokonca v baleni mala akoze taku lepku na pripadnu dieru 😉 no u nas si nemoze vyberat tak sa musi uspokojit s tymto 😀

noemarta
17. júl 2011

@lutsine, pekne fotky, ste velky symposi !!
@alllexa tiez som s tym nemala problem, mne sa skor cyklus natiahol.... ozaj, vidis, este furt ich nemam, a uz by tu mali byt daavno...teda asi... 😝 😕

mirka285
17. júl 2011

@bambola davala som ho na noc do altanku,mne ti ho odfuklo ked som ho vytiahla a chcela naplnit vodou ☹

cigaretka5
17. júl 2011

Cafte baby, tak my mame za sebou svadbu. Mala bola uplne uzasna, kazdych desat minut ju zabaval niekto iny, tak sme si s mm aj zatancovali. Normalne si cez svadbu pospala asi dve hodky a potom sa s nami bavila do 22,15

bambola
17. júl 2011

@mirka285 som inac rozmyslala ci ti ho odfuklo aj s vodou 😀
kukam, ze sa ma pohorsit pocko ☹ dokelu 😠 🙄 😒

cigaretka5
17. júl 2011

@mirka285 ty mas kde profilovku,?

bambola
17. júl 2011

@cigaretka5 ozaj, si nepisala ako v rodine prijali fakt, ze bude druhe babo 🙂

zrzulka
17. júl 2011

@bambola bambi my sme dlhodobo uzivali striedali sme dophilus s biogaiou

bambola
17. júl 2011

@zrzulka my akoze ty a niekto alebo decka myslis? 😀 lebo mne ide teraz o dospeleho cloveka 😀 teda ja berem

mirka285
17. júl 2011

@cigaretka5 nemam,ked idem niektorym babam na nervy,nech nemusia kukat na moj ksicht 😀 a inak fakt,co hovoria vasi na dalsi prirastok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre