Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
19. júl 2011

@bambola ja som tu vlozku do kocika prala spolu s potahom a v pohode... ako nova 😉

katka55
19. júl 2011

@adelaine ahaaa. no ale ja som ani neschudla a su fuc 😠 to ty si tak vela schudla?

bambola
19. júl 2011

@katarina7777 aj ty mas ten potah? tak to supnem spolu, na 30 sa mi to snad nesfarbi
@katka55 @adelaine baby mne nebude vadit ked mi kozy zmiznu po odstaveni len nech mi preboha nevisia 😠

katka55
19. júl 2011

@bambola visiet ti nebudu, ale to zmiznutie ti vadit bude 😀 😉

katka55
19. júl 2011

baby, uz len 349 prispevkov a mame ich tu 100 000 😉 idem ja drichmosit. bru noc 😉

bambola
20. júl 2011

ranko,
este by som pospala 🙄 mata dnes vstala uz o 6.45 😕

luludi
20. júl 2011

@katka55 @mirka285 @monline vdaka, za privitanie 🙂

@katka55 @ adelaine: nuz ja by som vzala mensie a hoc aj male prsia hned 😠 😠 😠 Mne sa teraz tak tazko kupuje oblecenie.

Bre raaanko, my uz sme hore a idem skusit, ci mlady muz nebude ochotny ranajkovat nieco ine MM 🙂

noemarta
20. júl 2011

dobre ranko, jaky uprsany den, ale uz to bolo aj treba, takze mi to nevadi....
@bambola aj ja by som spala...... 🙄
🙄 @luludi vitaj vitaj, stare tvare sa vracaju, to je super.
@adelaine som rada ze risko mal dobre vysledky
@katarina7777 vitaj, akurat som na teba vcera myslela,ze kto vie kde si, ze si sa tak dlho neukazala, a ty si dovolenkujes... 😉 😉 😉
@katka55 ty uz si prestala kojit, ako sa ti to podarilo, viem ze si o tom rozpravala ze ako na to, a a a tak rychlo si to docielila, poraaad.... ja uz kojim iba v noci....salim ju aj vodou, ale to tak zabere dva razy, potom nehrozi,..
Ja idem dnes poobede do rakuska, nakupit uz na dovcu, hlavne malej jedlo, kremy.... tak vam prajem pekny den. paa

luludi
20. júl 2011

@monline: este som ti chcela napisat, ze aj moj risko uz posledne 2 tyzdne nechce zaspavat na ciciku podobne ako patko u katka55, myslim, ze keby som chcela odstavovat, teraz by to slo bez bolestne, tebe este danko zaspava pri cucani?

katty17
20. júl 2011

Dobre ranko babule. sandricka sa prave zobudila po 11 hodinovom spanku vkuse 🙂 ja som sice hore uz od siestej a pracujem. chcem to chytro dorobit lebo dnes ma cakaju rozne obiehacky po meste. a navyse co v takomto pocasi :(
Vcera sme sa rozhodovali co s nasou nahradnou dovolenkou. takze asi to bude chorvatsko autami. ale pozerali sme desat dnovu predpoved a ma to tam byt dost onicom. presne ako u nas. @noemarta - kukali sme aj pag ze ci by nas tam na buduci tyzden nezavialo ;) ale este asi pockame par dni kvoli pocasiu.

noemarta
20. júl 2011

@katty17 kati, to ma ani nestras ze by tam malo byt skaredo, kolega ide dnes, a ze jeho baby su hotove, ze co tam budu robit, ked sa ochladi, a on mi hovori, ze teraz tam je 36 a ma sa ochladit na 29, takze ak to ma byt takto, tak mi to voooobec nevadi... Kati, kamoska tiez hlada ubytko pre troch na pagu, a zatial vobec nic nezohnala.... 😕 😕
@luludi, @monline ako nasa tiez nezaspava na cecku, ona by vobec nepotrebuje sa napit, ked ide spat, ona sa skor v noci zobudi a vtedy si ziada, nooo a to ju mam jak odnaucit, haaaaa.... 😕 😕 😕

denisse
20. júl 2011

ahojte baby .. ako som predpokladala, tak kona vobec nestiham 😒 cely den s dvoma detmi, furt je nieco ... vcera sme boli pol dna na uradoch kvoli pasom pre deti ... a po spani s nimi chodim von, barunka sa uz paradne zahraje na ihrisku, aj ked pre mna je to vycerpavajuce, lebo vsade chce vyliezt a vsetko vyskusat, ale je to super .... 😀
este nechodi, ja ju za ruky nevodim, takze lezie po 4 a chodi okolo nabytku ci muriku na ihrisku ...
v poslednej dobe ma stve, lebo sice pekne pije vodu z flase s makkym sosakom aj z luckovej flase, ktore sa sami nevylievaju, ale ona ked uz je napita, tak si naberie plnu pusu a bavi sa vypluvanim, takze je kazdu chvilu uplne mokra ....
a ked stihnem nieco precitat, tak aj zareagujem, teraz musim ist obriadit deti, este su v pyzamach 😀
pekny den vam prajem ... 😉

gabika41
20. júl 2011

Ranecko...tu uz tiez prsi,ale este som stihla prechadzku,lebo dnes zase od 6tej bacujeme.....prajem prijemny dnik...

luludi
20. júl 2011

@noemarta ahoooj 😉 tak to sa nelka zrejme uistuje, ze si pri nej a pre nu 🙂 podla mna sa to postupne samo upravi a teraz v horucom lete mala aspon zabezpeceny pitny rezim. 🙂 to aby som ta potesila a baby ti urcite nieco poradia, lebo na odstavovanie ja teba odbornik nie som 😀 😀 😀 drz sa

mirka285
20. júl 2011

dobre ranko...viete co sa mi stalo?Linda spala celu noc v topankach 😀 ja sm jej ich vcera zabudla vyzut,a jej to vobec neprekazalo 😝 pocasie je pekne hnusne vonku,musim vymysliet nejaky program na dnes..

zrzulka
20. júl 2011

baby mne po miske neostali ziadne prsia. som zvedava ako teraz 😝 Ale to jedno z ktoreho uz nekojim je sice mensie ale aspon nejake je. zatim. Inak mne aj dost bradavky pato vytahal takze africke zeny su oproti mne šuvix 😉 Obavam sa ze v mojom pripade asi skalpelu neuniknem. teda ak budu na to prachy tak by som do toho sla 😉
@noemarta kam sa chystate na dovcu?Snad vam to s pocasim vyjde. vacsinou ako tak sledujem predpovede moc nevychadzaju.

ideme s patom von. Baby ako to mate poriesene s obleckom do dazda pre drobcov? vyrabaju uz take pidi gumaciky? som chcela od jednej kocky objednat pre pata prsiplast a gumaciky. ma nenormaaaaaaaalne krasne veci do dazda. A ze az okolo cca 2 rokoch(+,-) vyrabaju. Ked by som mu kupila aj ten najmensi co ponuka tak mu to bude urcite velke pri jeho telesnych proporciach. Takze asi len cucat v kociku bude musiet hmmmmmmmm. V tescu som mu kupila taku nepremokavu bundu ale to je skor do vetra nech ho neprefuka.

zrzulka
20. júl 2011

@bambola Ja by som to chodenie za ruky az tak neriesila. ked bude pripravena rozchodi sa aj sama. a ruky vobec nebude potrebovat. Uvidis. V nedelu sme boli papat vonku. pato samozrejme stale vybiehal na dvor, tak ho vzala casnicka a viedla akoze za ruky. Tam s nim chodila a on sa nechal. nechal sa viest Zvlastne my sme s nim v nikto takto nechodil. Muz si robil srandu ze krpec maly uz si zbalil babu:O)))) Deti sa vedia "preprogramovat" zrejme podla potreby.Vidim to hlavne na miske aka je vychcana obcas. Presne vie co si ku komu moze dovolit.tymto chcem povedat len tolko ze ak Maťka zisti ze ty ju uz za ruky vodit nebudes ale dajhme tomu Andrej ano tak od teba to vyzadovat nebude ale od Andreja ano pretoze bude vediet ze u teba jej to neprejde kym u ocka ano.

mirka285
20. júl 2011

@zrzulka Leni ja nechodim von ked prsi,cize gumaky nam netreba 😀

bambola
20. júl 2011

@zrzulka jaaaj leni len u nas za ruky vodim prevazne ja, andrej len v nutnych pripadoch kedy sa tomu neda vyhnut 😉 ide o to, ze ja sa skoro vobec nemusim k nej sklonit a on sa musi riadne predklanat 😉
a gumaky su hlupost podla mna, takto male dieta este v dazdi nema von co robit, ved este ledva chodia , ked prsi tak sa ponahlas domov a vezmes ho na ruky a ked je mokro tak ja ani nevyberam z kocika a von sme len na prechadzke 😉
moja mama asi pred dvoma mesiacmi videla v tescku gumaciky a ze ci mala nepotrebuje, tak na nu kukam, ze ved este ani nechodi 😠

luludi
20. júl 2011

@mirka285 😀
@zrzulka kamoska ma dcerku rocnu a pol a viem, ze boli kupovat pidi gumaciky - niekde v stupave.

Inak ten moj zazrak si za ten svet sam nechce sadnut, bude stat a potom plakat, kym ponho niekto nepride a potom sa vyskriabe do narucia a necha sa odniest.. tak som zvedava, kedy sa osmeli 🙂

zrzulka
20. júl 2011

baby ja by som tiez nechodila von ale mam misku v skolke takze musim ist. a ked sa s nou potom idem domov tak to je hodka pretoze ona sa vsade zastavuje 😠 To ju vacsinou nalozim do kocika, maleho dam do manduci. Miestna atrakcia. 😀
Navyse miska ma rada mlaky cize ak pojdeme po dazdi von nech si uzije mlaky tak jedine aj s patom a on take ze sediet v kociku kym sa bude miska blaznit v mlake nehrozi. Pri nej mi gumaky riesit nenapadlo ale pri patovi to nejako budem musiet ked nebudem chciet pocuvat kvilenie pata v kociku alebo vzpieranie na mojej hrudi ze chce ist dolu 😀
@luludi V Stupave? nevies ci maju aj eshop?

luludi
20. júl 2011

@zrzulka ano v stupave, uz som jej pisala, dam vediet 🙂

zrzulka
20. júl 2011

@luludi jeeeeeeeeej dakujem si zlata, videla som ze aj crocss vyraba obuv do dazda. ale malinkom prevedeni asi nie...zatial to vidim tak ze von pojdeme v case patovho spanku, on sa aspon vyspi na cerstvom vzduchu (ja milujem prechadzky ked je po dazdi...aj celkovo letny dazd) a miska vyblazni v mlakach. 😉
to co robi richard ze za svet sa nepohne z miesta to robi aj patrik obcas. Ale on si na zem lahne nie sadne a zacne srdcervuco plakat kym po neho nepridem a nevezmem do narucia. v tom momente sa ukludni. u nas uz aj hadzanie o zem zacalo cize musim davat pozor nech si netresne hlavu o dlazbu 😝

denisse
20. júl 2011

@mirka285
necitala som vcera, ale ty si ju neprezliekala do pyzama, ze ostala v topankach? 😀 to je super

denisse
20. júl 2011

@zrzulka
ja ta chapem s gumakami, nela strasne rada chodi von ked prsi, alebo je po dazdi ... takze u nas su gumaky a prsiplast povinna vybava ... ale u barunky neriesim zatial, lebo este nechodi ... ale na jesen mozno aj my budeme potrebovat .. neviem, ake mam najmensie po nele, musim prehladat krabice ... my este ani topanky nemame ... zatial barca "chodi" v sandalkach po nele, ktore nela skoro vobec nestihla obut, takze su ako nove ... ale ked zacne sama chodit, tak jej na jesen kupim nejake poriadne plne topky ... a zda sa, ze bude mat vacsiu nohu ako nela, takze sa asi velkostne netrafi do nelinych topanok podla rocnych obdobi 😀 a to mame niektore naozaj minimalne nosene ... 😒

denisse
20. júl 2011

a inak som vam chcela napisat, ze dnes barunka prvykrat skoro uspesne davala tie kolieska drevene na tu tyc ... este jej to nejde uplne ale myslim, ze uz pochopila system ... 🙂

katka55
20. júl 2011

ahojte. my sme uz doma z kramarov, vsetko ok, tak sa tesim. patrik mi cestou zaspal v aute, tak som ho vylodila na balkon v kociku, prsiplast som mu navliekla a magori oproti na skole zacali zase zbijackovat. ja ich neznasam!! 😠
@noemarta ja ani neviem, ako sa mi tak lahko podarilo odstavit 😅 patrik uz tiez nezaspaval na ciciku, takze o to je to jednoduchsie 😉 dve noci sa budil dost casto a musela som ho ukolisat na rukach, lenze on nemohol vobec mlieko, takze mozno keby dostal v noci UM, tak by to bolo este lahsie 😉 ja som prave rada, ze som vyuzila moment, ked uz pri tom nezaspaval, ale este si neuvedomoval, ze si to moze vypytat. @monline to ma asi trosku tazsie, ked sikovnik danko uz vlieza pod tricko 😉

mirka285
20. júl 2011

@denisse ale coby,ja som ju okupala,ale este nesla spat,tak som jej obula sandalky nech nebeha bosa a tie som jej potom zabudla vyzut 😖

noemarta
20. júl 2011

@katka55 cize myslis, ze v noci ked sa mi zobudi, mam jej dat pit vodu a skusit ju ucicikat ?? lebo ja som to tak skusala, ale ona ked chce mlieko, tak vyslovene sa natahuje, toci sa jak paragraf,mrnci ani dudel nepomoze, takze nevieeeeem ako na nu....
a cez den alebo teda vecer mu das mlieko, ci vy ste uplne bez mlieka??
@mirka285 no teda, co si za mamu, ze dieta nechas spat s botami, csssss..... 😉 😀
dobre je skaredeeee.... nechce sa mi ist do toho rakuska, ale musim, kedy potom....

noemarta
20. júl 2011

@zrzulka ideme do chorvatska na pag, ja len dufam,ze sa dovtedy pocko umudri.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre