Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
21. júl 2011

@monline tak ste Dankovi dobre pokupili, ten bude cely bez seba, ked sa zobudi 🙂

bambola
21. júl 2011

@kafoditka neposlem 😀 navyse uz niekam odislo 😒 nastastie mala spi konecne ale som zvedava dokedy lebo tie idiotske psi zase stekaju, raz im tak nalozim, ze az 🙄
inac v manduce nosit je ovela lahsie ako na rukach 😉 to sa ja skor tebe divim, ze vladzes na rukach ako lulu, ze v manduce 😉

zrzulka
21. júl 2011

ja som tiez dnes nevarila, odvcera zostala sosovicova polievka nakyslo + granadir. Dnes spravim akurat kakaovy zavin. Som leniva ale ked sa s detiskami neda ist von tak som ledva zmyla podlahy popri nich 😝 @noemarta mam cukinu, neviem co s nou. hod mi prosim recept na placky ako ich robis ty, davas uz aj nele jest???

Danielom aj my prajeme krasny meninovy den.

zrzulka
21. júl 2011

@bambola ale posli nebud pes 😉

katka55
21. júl 2011

jaaaj, menila som si simku a moj sibnuty mobil mal nastavene, ze pri vymene sim ziada nejaky kod a ani boh nevie aky 😠 uz som poskusala vsetko mozne, preluskala cely net a akoze som stale bez mobilu. parada. a ked patrik videl, ze beham cele poobedie s mobilom, tak si aj on vzal svoj (ma taky stary nefunkcny) a chodil po byte s mobilom na uchu a nieco rozpraval 😀 musime uz davat pozor, co pred tymi nasimi detmi robime 😕 😀

tinaki1275
21. júl 2011

ahojte damy ..tak ja sa zase po dvoch dnoch hlasim ..desne horucavy tu mame vcera bolo 43... ☹ hned by som vam nejakych 10 poslala...a este nam strajkuju taxikari a vcera izavreli letisko a nenechali ani nase busy vojst tak museli klienti slapat v tej teplote asi pol kilometra von ... 😒 no ale brali to s humorom ..
Leia uz asi tyzden papa tak polovicne mnozstva z toho co zvykla...tak som z toho zbytocne nervozna,ale aspon mlieka pije az az...a dalsie zuby furt nikde... 😠 baby je tu este niektore dieta len s dvoma zubami ako my?

macik27
21. júl 2011

ahojte dievčatá...to máme ale upršaný deň 😠 ....Kajka dnes po piatich dňoch konečne papá príkrmi včera ju ešte prehnalo dnes zatiaľ dobre ťuk ťuk 🙂 ...v noci bloa furt na cicíku až som sa jej už od nervou vyhrážala Nutrilonom 😀 ráno sa na mňa usmiala a bolo dobre....včera sme behali po hračkárstve a hladali hračku pre malú k narodeninám ...a kedže má hračiek až až tak to bolo normálne namáhavé 😀 ale nakoniec sme vybrali toto http://www.ihracky.sk/18692-playskool-hracia-fo... sme vybrali inú ale po rozbalení malá len plakala a nechcela sa vôbec hrať tak sme to boli vymeniť

macik27
21. júl 2011

oprava 😀 pred touto hračkou sme vybrali inú a tá sa jej nepáčila táto je supeeeer 😉

noemarta
21. júl 2011

@zrzulka hej jedla ich aj nela, nastruham cukinu/tekvicu, pridam sol, potom to trosku vyzmycham a dodam korenie, majoranku, cesnak, dala som dve vajcia, muku hladku a je to... dobreee boli.
Ja som mala dnes strasny den, na infart,..... fakt, aj som si porevala. ☹ ☹ ☹ ako take pracovne vypatie som nemala uz veeeelmi davno, do toho nela nervna, lebo bola unavena, akooooo.... chvala bohu uz je to za mnou.... 😝 😝
Nastastie mm dosiel o dost skor, tak sme postihali aj nakupy na sobotu, objednala som torticku, takze som spokojna. 😉

noemarta
21. júl 2011

@macik27 tu hracku dostala aj nela, a velmi sa s nou hra.... 😉

noemarta
21. júl 2011

@katka55 ty si dnes tusim za sikulku.... 😉 😉 🙂

katka55
21. júl 2011

@noemarta a to este nie je vsetko 😔 cistila som rychlovarnu kanvicu, tak som do nej dala kys. citronovu, a kanvica zacala normalne tiect 😠 asi ju drzal pokope vodny kamen, alebo co... a to nie je ani stara a nebola ani lacna... 😒 no a v tej nokii su tiez sisi. daju tam kody, ze normalny clovek si ani necvrkne a musim ist dat preinstalovat cely soft, a vraj sa da spravit nejaky tvrdy reset, co ja neviem ako sa robi, ale ti, co kradnu mobily to vedia, takze ten kod je aj tak na 2 veci... takze som bez mobilu, kedze ostatne mame doma blokovane... no dari sa 😎 a ty uz potrebujes dovolenku ako sol, ze? sme si odvykli od pracovneho vypatia 😉

gabika41
21. júl 2011

Caute koceny.....takze fakt Lucke vychadzaju vsetky styri vrchne zubky naraz....takze som spokojna,vcelku dobre to zvladla.....a dnes sme museli byt cely den doma a vo vnutri sa uz neboji chodit,vcelku jej to ide....pekny vecer sa praje... 🙂

mirka285
21. júl 2011

caute koceny,pridavam sa k depresivnej nalade ☹ bola som dnes sice u kamosky v novom obchodilu,pokecali sme,tesila som sa,ze sme spolu konecne,ale je to take chvilkove,lebo mam vnutri nejaku depku 😖 vsetko ma sere,vsetko mi vadi,od nervov somsi dnes objednala novy kocik 😖

noemarta
21. júl 2011

@mirka285 no ty si ksicht, a ja si mam co objednat????? 😉
keby si ma dnes videla, total troska....
@katka55 veru, potrebujem to volno ako sooool...
@gabika41 vidis aku sikulku mas doma...

kafoditka
21. júl 2011

Caute... baby dnes sme boli v tej eurovei, mm si skusal v Peeku tricko a zabudol si tam v kabinke dioptr. okuliare. Tie boli darcekom odo mna k jeho 30tke a neboli vobec lacne... po pol hodine sme na to prisli, vratili sa tam a okuliare nikde 😔 obaja sme boli z toho hotovi, mm to strasne mrzelo... nechala som tam kontakt na seba, ze keby naaaahodou ich nasli a viete co? ked sme prisli domov tak po hodine nam volali, ze okuliare nasla predavacka ale dlho sa venovala zakaznikovi, mala ich pri sebe a az potom ich odniesla na pokladnu 🙂 🙂 baby, taky kamen nam padol zo srdca 🙂
@mirka285 co to, co to? To je aj tym pocasim, uvidis, vyjde slniecko a bude lepsie 😉 tak predsa je uz luna na ceste? 😉 nevadi, teutonku sprac k vasim do garaze a hned budes mat miesto na chodbe v byte 😉 😉 😉

kafoditka
21. júl 2011

@noemarta Maciii ty tak isto? 😔 babyyy hlavu hore, Maci na dovolenke vypnes, oddychnes si, zrelaxujes sa, uvidis, ako dobre ti bude 😉

noemarta
21. júl 2011

@kafoditka tak to ste mali ine stastie, jak mirka, super, este aj dobri ludia sa najdu 🙂
ja verim ze vypnem ze bude dobre, lebo toto vypatie pred dovcou, to som mala po kazde ked som isla na dovolenku, a vidim ze to je aj teraz ked som na materskej, fasaa, nikto a nic neberie na mna ohlad.... 😠 😠

mirka285
21. júl 2011

baby je mi nejak clivo 😢 asi toto pocasie mi na nalae nepridava...
@kafoditka a vies co Teutonku serem,mam na nu momentalne alergiu,keby aspon Linda ten kocik mala rada 😖 a som nasrata na cely svet asi,a nic ma nebavi..

noemarta
21. júl 2011

@mirka285 daj si dobru cokoladu alebooooooooooo este lepsi napad, ulej si niecoho very good !!!! 😉

kafoditka
21. júl 2011

@mirka285 veru, daj si poharik do kazdej koncatiny a hned ti bude veselsie 😀 😀 😀

katka55
21. júl 2011

ozaj, ved aj ja si uz mozem dat poharik bez vycitiek 😀 😉 a mam si aj na co pripit. hackla som si mobil a uz fungujeee 😵 dokonca aj kontakty som nestratila, co mi je uz uplne zahadou 😀 ved ale dieta spi, mm je na futbale, tak co ine budem robit 😉

minizu
21. júl 2011

@ywett az teraz som sa po niekolkych dnoch dostala na net, takze oneskorene prajem leile vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravia a nech pekne rastie a robi rodicom radost 🙂

taktiez vsetkym ostatnym tohto tyzdnovym oslavencom prajem vsetko najlepsie....idem sa pustit do citania, za ten tyzden tu pribudlo mnozstvo stran 😉

ak si dobre pamatam este minuly tyzden ste tu riesili nejake jazykove kurzy....ak by ste niektora chceli lektorku anglictiny mozem vam odporucit moju maminu 😎

monline
21. júl 2011

ahojte
práve som napísala siahodlhý príspevok a blbý kôň mi ho neodoslal, lebo - neviem prečo, na stránke sa pracuje...tak ma to naštvalo a nechce sa mi zas písať ☹

adelaine
21. júl 2011

ahojte kocky, idem sa vam vyzalovat..ja som dnes preplakala cely den,
normalne som na trosku aj ja...
dnes rano zapnem mob. a pipla mi sms od pediny, ze jej mam zavolat ohladom riska, az mi zle doslo 😖
prosto vysledky konzultovali este s nejakymi hematologmi a kedze ma tie vysledky take vselijake plus tie uzliny,
zajtra na posielaju na kramare na hematologiu na specialnejsie odbery, mam taky strach o riska ze dovi 😢 😢
sa strasne bojim baby..

noemarta
21. júl 2011

kurniiiiiiiiiiiiiiik....@monline detto..... 😠 😠 😠
@katka55 ide ti karta dnes
@adelaine chuda moje, drzim moc palce a verim ze je to len pre istotu !!!! ☹

tinaki1275
21. júl 2011

@adelaine juj moja,..to musel byt sok ..ale neboj ..to urcite len preventivne...ale uplne ta chapem, ja by som uz inac vyvadzala......drzime prsteky ....

adelaine
21. júl 2011

@noemarta Macka, dakujem!

a inak, naozaj dost blbne ten blby kon, ma to nebavi 😠

tinaki1275
21. júl 2011

baby pridavam sa ku skupinovej depke...ale @mirka285 zatial kociar neobjednavam .. 🙂 ,aj ked by som rada..pockam este na vyplatu ci kvapne nieco viac... 🙂 mna vsetko serie..mm ma serie,mama ma rozculuje,este sme si nezvykli na seba.. 😒 ,segra furt chora vyvolava mi 10x denne a pyta sa nezmysly ....este cakam co sa mi poserie v robote.. 😒 a svokra ma serie tiez (ale to je uz zvyk).
tak som vas nabila svojou negativnou energiou a mozem ist makat .. 😖

monline
21. júl 2011

@adelaine neboj, určite len nechcú niečo zanedbať, Riško bude v poriadku...držím palce
@tinaki1275 to aby sme ťa nabili pozitívnou energiou...tuším si tiež na prášky..neboj, bude to onedlho oooo moc lepšie..ešte koľko musíš robiť? dva mesiace?
@noemarta tebe som písala, že ťa vnímam ako veľmi pozitívneho človeka, ktorý aj keď si poplače, vzápätí sa otrasie a o minútu sa už usmieva 🙂 a dnes som šla cez zálesie, ale keďže neviem v ktorej časti bývaš, tak som ti nekývala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre