Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
3. aug 2011

ahojte bambule,,,myslite, ze niekedy budem mat znova normalne cas na konika a pravidelne prispievanie?! 😖 ....citam poslednu stranu a vidim ze slniecko vam urobila naladu.........veru mohlo by takto zostat,,,,,,,,,,mam rada bud teplo,,alebo zimu so snehom 😖
Najde sa du dobra dusa, co by ma informovala o "podstatnych " veciac ktore sa tu za poslednych 5 dni udiali?! 😕

rolak
3. aug 2011

ahojte,kočeny,ešte som vás nečítala, ale čakám na správu od @noemarta . Už písala,ako bolo? nikde to nevidím. myslela som na teba, noe, som zvedavá,ako ste sa mali!

mirka285
3. aug 2011

caute koceny 🙂
@rolak noe este nepisala zazitky,lebo nejako nestiha,ale mali sa dobre,urcite este napise podrobnosti 🙂
@merikac aj by som ti to zhrnula,ele v podstate nie je co,nic sa take nestalo,boli sme deprimovane z pocka,ale nastastie uz sa aj slnko ukazalo...ja som bola hyrit v piatok,tak som cela rozjarena ze som konecne vypadla s kamoskami 😉 a fakt ma nic nenapada.. dnes bolo zase super vonku,cely den sme boli vonku,a nasavali slniecko a pozitivnu energiu,tricko mi vyreklamovali aj bez bloku,od dnes uznavam ten obchod 😀 prave som dovarila omacku a chystam sa ulozit Lindu 🙂

merikac
3. aug 2011

@mirka285 dakujem- som rada, ze mi nic takeho neuslo
@rolak vy uz mate dovolenku za sebou?? ako bolo??

kafoditka
3. aug 2011

Cafte 😎 uplne svetovo bolo vonku na slniecku, kedze maly spal poobede len 40min. tak teraz uz spokojne drochme a ja idem do sprchy..
@mirka285 super, ze si dobre pochodila, som ti to vravela 😉 😉

noemarta
3. aug 2011

caute , dobry vecer,
vidim ze ste nedockave, hihi
akooo, dnes som sa cely den nezastavila, pranie, upratovanie, a este aj v robote som bola....tvrda realitaaaa... 😒
Takze holky, bolo uplne super, pocasie bola nastastie super, kedze sme boli na ostrove, bolo pekne, od mora neboli nikdy mraky, ale ked sme sa kukli na pevninu, tam bolo vidno, ze prsi...takze pocasie bolo dobre, ku koncu asi tri dni total vypek, takze spokojna som bola. Neline sa velmi pacilo aj vo vode sa dost santila, zacala tam chodit skoooro sama, ale teraz doma, sa jej uz moc nechce, tak uvidime, kedy sa total osamostatni. Ostrov sa nam velmi pacil, vybali sme skoro uplne v centre Novalje a na plaz sme chodili s autom, ale uplna pohoda, boli sme kuknut aj mesto pag, to mesto sa mi zdalo trosku ze dost o nicom, ale novalji sa nam total pacilo, je to sice zivelne mesto hlaaavne pre mladych, ale dobre bolo, takze total spokojnaaaa 🙂 🙂 A ozaj, pre info, vsimala som si tam kociare, a bolo tam veeela stoke a @mirka285 skoro som odpadla, bolo tam total vela nasiiiich nepodarkou Jane, fakt, takzeee nie je az taky zly, iba dve teutonky som videla, aj to boli slovaci a z golfacov prevladali maclereny, bambola takze tvoj je tiez v kurze !! to len tak pre info... 😉 BAby a vy co nove, okrem toho ze ste tu vyplakavali ze je tu hnusne depresivne pocko????

noemarta
3. aug 2011

@rolak ooh dakujem, to sa asi viacero za nas modlilo, myslelo, aby sme mali dobre pocko, ale ako si mi pisala, urcite vam bude super, tak aj bolo, ja som bola hlavne spokojna, ze sa nele pacilo a ze si to tam uzivala. A este co sa tyka cesty, poviem vam, ze tam sme isli na noc, a naspat cez den, a ten den ovela lepsie zniesla, takze do polska ked pojdeme, tak sa nebudem bat, ze by to nezniesla.

noemarta
3. aug 2011

@merikac meri, a ty si kde bola ze nevies co sa dialo pat dniiii, zeby tvrda realita v praaaci??? ☹ ja tiez neviem co sa tu dialo, a a a nemam na to cas, si to citat, musim ist zas makat....

merikac
3. aug 2011

@noemarta ved to,,ze nemam kedy citat,,ked to zapnem a aj chcem mala zacne strajkovat a mam po citani,,,,,,,,,,,od dovolenky som sa este nezastavila a nic poriadne nedokoncila. Ozaj ako bolo?? vy ste boli na tom pagu?? kde ake bolo pocko?? pis a prehanaj 😀

adelaine
3. aug 2011

ahojte kocky,
tak den blbec za mnou 😖 dnes risko tak nestastne spadol, ze si rozbil usta chuda moje male krasne 😖
dosli sme domov od kamosky a on sa okamzite ako som ho vybrala z kocika, sup ho na styri a uz utekal,
ale nejako nestihli ruky a on sa naplestil na dlazbu ustami, hned vsade koopec krvi, normalne mi zle doslo,
uplne som dostala krc do brucha, ale rychlo som ho ratovala, najprv som nevidela odkial to leje, ale ma ufaklene z pery (asi si odkusol kusok hornej pery) ostatne uvidim, ked odpuchne...chuda moje, tolko placu bolo 😢
aaach jaj

merikac
3. aug 2011

@adelaine ach jaj adel,,vy mate taku smolu,,,,,,neboj,,chlap z neho bude poriadny zato 😉

noemarta
3. aug 2011

@merikac meri citaj vyzsie, uz som tam vsetko napisala, ale bolo super aj pocko aj pag bol super!!
@adelaine jeejda mati, to ti verim, ja by som tiez mala krce v bruchu...chuda risino, ten si toho uz uzil.... ☹ 😔

mirka285
3. aug 2011

@noemarta Maci vsak v Chorvatsku Jane fici,lebo oni su pozadu 😝 ale ne moja,srandu si robim,vsak musime dat stretko a vsetko mi porozpravas...
@adelaine Mati moja,neboj vsetko bude dobre,je to len sliznica,ako si ma utesovala ked spadla Linda,zle to vyzera ale rychlo sa to hoji 😉 no musim ist lebo moje dieta este nespi 😠

adelaine
3. aug 2011

baby ja viem, ale ja som taka koza...on je modry ako slivka chuda, furt volaco mame... 😢 😢

merikac
3. aug 2011

@noemarta ved sa capem po hlave,,,,,,,,prisam vacku,,ze sa mi az teraz aktualizoval nejako mk a nabehla mi ta sprava 😀 ale popisala si presne moje pocity priamo z pagu,,,to je fajn,,ze vam vyslo pocasie a hlavne, ze bola s malou pohoda. Tu krutu realitu ti nezavidim -ale rychlo si na nu zvykne,,nech to neni az take bolestive 😀

adelaine
3. aug 2011

@noemarta Macka, vidis, tak si sa bala, super ze vam vyslo pocko, mirka mala pravdu,
treba ist na dovolenku s pocitom, ze bude urcite dobre....
ja sa snazim ten pocit vsugerovat uz teraz, my odchadzame v nedelu 🙂

to uz aby som si zacala pisat zoznam veci, co potrebujem dokupit a co treba zbalit

noemarta
3. aug 2011

@adelaine a kam idete mati???
@mirka285 😠 😠 😠 tyyyy, nahodou,ked vedia byt taky uzasny kseftari - odrbavaci.... tak hadam nie su pozadu.... 😉 😀
@merikac takze aj vam sa pacilo na pagu??? mne sa v tej novaliji velmi pacilo, aj ked bolo to tam az moooc ziveee...take pre mladez, prosto tam bolo malo rodin s detmi, ale tak nele to nevadilo, myslim v noci, tak pohoda.

adelaine
3. aug 2011

@noemarta my sme praveze na slovensku, do demanovej ideme... o to viac mam bobek z pocasia

merikac
3. aug 2011

@noemarta priamo pag sa mi nepacil,,no novalija bola zas proti nemu luxus a ozaj pekna,,my sme v nej nezostali len pre tu vzdialenost na plaz,,tiez by sme museli chodit autom,,alebo sme objavili taku,,co sa za nu platilo,,viac sme tam uz nevladali pobehat, pretoze nam to vzalo akosi energiu,,ale ostrov a tie okolite skaly,,,to je cosi magicke,,,,,,krasne,,,,,,

adelaine
3. aug 2011

baby, ako sme sa tesili zo slnka, tak na zajtra hlasia dazd, ako tak kukam a ze 18 st. cez den 😠

rolak
3. aug 2011

@noemarta no super puper! my sme skoro každý rok tak chodili na dovču,že na Slovensku dážď, a pri mori slniečko... more bolo dobré? nelka sa kúpala? našu sme z vody nemohli dostať, musela sa totálne vybiť a rovno išla spať do kočíka 😀

@merikac my sme boli 9.-16.7. to bol ten horúci týždeň aj u nás, mali sme sa výborne, rada na to spomínam,jakú sme mali pohodičku,...

noemarta
3. aug 2011

@merikac no my sme prve tri dni chodili na plaz zrce, tam sa platilo, a tam to total zilo, a potom sme chodili do obci gajac a tam bolo super, pekna plaz, pekny barik.... a kde ste teda potom dopadli uplne niekde mimo??
@adelaine to faakt,fasa, takze zas kosa a dazd.... nooo tak to ti fakt nezavidim ten stres ze ake bude pocko.. 😒

noemarta
3. aug 2011

@rolak ako bolo more studensie, ale v pohode sme sa kupali, aj nelina, tej sa tam pacilo, nechce ist ani z vody...
Tiez som rada ze nasa prva dovca s nelinou vysla na jednicku !!!

noemarta
3. aug 2011

pridala som par foto do mojho albumu... 😉

rolak
3. aug 2011

@noemarta
@mirka285 a k tým kočíkom v Chorvátsku - my sme boli vo vyslovene rodinnom stredisku,takže tam milión kočíkov a samé staré golfáče,žiadne extra novinky veru, storočné kárované Graca apodobné. a poslúžili výborne 😀

noemarta
3. aug 2011

@rolak tak ja som pozerala tak celkovo kociky, cize neviem co to boli za ludia, ci chorvati, alebo nejaky turisti.... 😉

kafoditka
3. aug 2011

@noemarta tak som rada, ze ste si to uzili a vyslo vam pocasie 🙂 pekne fotecky, strasne podarena je Nelka 🙂
@adelaine Mati, verim, ze ste si poplakali obaja ☹ chudatko male Risko, neboj, o par dni bude pusina v poriadku 😉

cigaretka5
3. aug 2011

Baby inak na konovi je zasa dalsi uchyl - sa stalo kocke na v inom fore. ze miekto zobral cely jej profil aj s fotkami a urobil sa nou na ceskom konovi. Grcat sa mi chce z takych ludi a preto sem ani nikam na net nase fotky nedavam. nepotrebujem aby niekto onanoval nad fotkou mojej rodiny
Dnes o 23:23

noemarta
4. aug 2011

@cigaretka5 booze, to fakt, aj ked mas uzavrete tie fotky, ze to mas iba pre priatelov???
jak moze byt niekto tak blby..... 😖 😠
Inac ze dobre ranko, to akoze co je za pocasie.....

kafoditka
4. aug 2011

Ranko... esteze sme boli vcera cely den vonku, ked je dnes zasa uprsany den 😖 doobeda upratujem, poobede to shopping isti... boooze sak kam s tymi detmi ked je taketo pocasie? 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre