Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
15. aug 2011

Baby poraďte nejaký dobrý typ na tento víkend. Chcela by som, aby sme niekam vypadli z domu a neviem kam 😉 😀 Vďaka

aalexis007
15. aug 2011

@noemarta a tiež sa pripájam - prajem všetko najlepšie 🙂

bambola
15. aug 2011

ahojte,
tak my sme boli dnes celyyyy den v zoo 😉 este sme stihli tesko nakup a zmrzlinku v dubravke a predchvilkou sme sa vratili, mala uz chrni 😉
@noemarta vsetko naj 🙂

adelaine
15. aug 2011

baby, kde ste vsetky? asi vonku, ked je pekne....ja som momentalne doma, lebo risi mi spi este 2 spanok,
tak sedim pred PC...
inak,dnes sme s mm strihali risiho a to bol teda boj 😝 strojcekom sa to nedalo, jednak mal na strojcek pridlhe vlasy, zle to bralo a po dalsie sa ho strasne bal, tak sme ho nejako ocvakali noznicami, ma sice trochu " schody" ale to sa v rychlosti strati 😀 😀

monline
15. aug 2011

@adelaine v rýchlosti jeho chôdze? 😀

monline
15. aug 2011

my sme boli na ihrisku, ale taká čierňava od BA sa ťahá, že sme radšej prišli domov..v diaľke sa už blýska, vyzerá to na riadnu búrku

kafoditka
15. aug 2011

Cafte, my sme boli cely den vonku ale teraz podvecer bolo strasne sparno, maly bol komplet spoteny 😒 obloha je tu total cierna, tak cakam peknu burku v noci... baby prisli vam uz rodicaky na ucet??

bambola
15. aug 2011

Baby takze kedze od zajtra je to uz takmer oficialne a iste tak oznamujem , ze sa od novembra stahujeme do Prahy. Trochu necakane (povodny plan bol iny 😉 ) a dlho sme zvazovali dobru ponuku pre Andreja a vyslo nam do buducnosti viac plusov ako minusov pre nas vsetkych 🙂 akurat mi bude smutno, ze som si tu nasla kopu spolumamiciek, s ktorymi sme raz za cas sli von a pokecali a pokavickovali 😔 keby som sa mala rozhodovat na zaklade kona tak nikam nejdeme 😀 😀

bambola
15. aug 2011

@kafoditka domi teraz som kukla (aj ja ho uz cakam 😀 ) a mne prisiel dnes 😉

kafoditka
15. aug 2011

@bambola dokelu a mne nic 😠 😠 Mati super, pokial idete za lepsimi podmienkami tak je to fajn.. a tam budete v podnajme ci idete kupovat byt? a v ktorej casti Prahy budete? Mozno budes mat blizko k @dennise 😉

rolak
15. aug 2011

dnes nás bola pozrieť babka,a malá sa jej veľmi páčila ostrihaná, a hovorí jej: kristínka,daj mi pusu, dám ti 20evri...Kika samozrejme pusinkuje...dostala 20evri... a babkaa:Ty si taká zlatá,daj ešte jednu a dostaneš ďalších 20..... a Kikuška pusinkuje Ďalej 😀 😀 😀 takže za dve pusy zarobila 40 evri, tak teraz som si už istá,že bude mať v tomto biznise úspech...... čo už.... 😀 😀
@bambola podľa mňa je to super možnosť, praha je úžasnná, kde budete bývať?

luludi
15. aug 2011

@bambola fiiha bambi, to su velke noviny.. tesim s vami, len nam bude vsetkym v dubravke smutno za vami.. ale aspon na konovi ostanes s nami 🙂

bambola
15. aug 2011

@kafoditka domi isto ideme, teda andrej a zvazovali sme to zo vsetkych moznych uhlov, hlavne kvoli malej 😉 zatial do podnajmu, uvidime ako sa tam zabyvame a ked tak si vezmeme hypo ale asi az ked budem robit aj ja 🙂 a mali by sme byvat blizko denisse 😉

luludi
15. aug 2011

@bambola matka a tvoja skola? dostudujes v prahe? ci budes cestovat do bb?

mirka285
15. aug 2011

aute baby...
@bambola Mati ejha ake novinky,ale vsak v Praze je blaze,tak preco nie 😉 drzim palce nech vam vsetko vyjde podla predstav 🙂 ja som dnes total bez nalady lebo ma strasne boli ten chrbat,ani narovnat sa neviem 😢 aspon,ze mi dorazil ten kocik novy,velmi sa mi paci,presne nieco pre mna,ale ak by som ho mala zhrnut vseobecne,tak je trosku uzsi,takze urcite nie je pre velke deti,nastastie Linda je chrustik,takze pre nu je ako stvoreny a hlavne sa jej velmi v nom paci 🙂 velke plus ma ze je nepremokavy a s lodgerom vyzera suprovo a minus,ze trosku viac hrkocu koliecka ako som cakala...ale Gabo na to kukol,ze tam da nejake tesnenie a vraj to bude ok,cize som spokojna 🙂

bambola
15. aug 2011

@luludi lulu normalne budem dochadzat, tolko sa zase az do tej skoly nenachodim 😉

noemarta
15. aug 2011

ahojte,
fiha clovek tu chvilu neni a ze ake novinky @bambola, supeer, tak nech vam to vsetko vyjde 🙂
@mirka285 som rada ze ti aspon kociar vylepsil naladu 😉
baby preco nedavaju panelaaaak ??? 😠 😠

noemarta
15. aug 2011

@kafoditka ja uz mam pozehlene, akurat som skoncila 🙂

bambola
15. aug 2011

@rolak ludi este nevieme, andrej bude hladat prenajom niekde v okoli nemocnice, cize na prahe 5 😉

kafoditka
15. aug 2011

@noemarta Maci tak ja uz som tiez dozehlila, pekna kopa toho bola.. Preco ti nejde Panelak? Ved ja ho prave kukam..

noemarta
15. aug 2011

@kafoditka vidim ze uz ide, ale po spravach hned dali ukazky co pojde, a dali o 20,05 kriminalku, tak nechapem 😠 😠 a teraz sa chopil ovladaca moj mm a musim pozerat farmu, zajtra si ho pozriem rano ☹ 😖

rolak
15. aug 2011

že konečne 🙂

kafoditka
15. aug 2011

@noemarta Maci,ale to davali uputavky,co bude na joj plus,tam su kriminalky 🙂

kafoditka
15. aug 2011

@rolak zlata 🙂

adelaine
15. aug 2011

ahojte,
my sme tiez dorazili domov len tak tak, akurat padali prve kvapky, cernota veru riadna sa nakopila,
ale dalo sa asi cakat po takom sparne
@monline ano v riskovej rychlosti...to si nikto ani nevsimne, ze je riadne "osekany" 😀
@bambola urcite je to vazne rozhodnutie, nie je lahke opustit najblizsich...ale ako hovoris, ked plusy prevladaju,
nie je co riesit, prajem ti, nech sa ti tam lubi a nech sa vam dobre byva 😉
@mirka285 velmi pekny je, uz som ti ho "olajkovala" mas zmenu po cervenom sicku
a @kafoditka mne tiez este rodicak nedosiel 😠 som nasrata.

noemarta
15. aug 2011

@kafoditka to fakt,....moze byt, ja som videla iba uputavku.... 😎 som blbaaa....

@rolak ze co konecne, ze mala chodi, ci to ze je mm s malou vonku 😉 🙂
@adelaine ani ja som este nedostala rodicaaak...hadam zajtra uz hej 😉

monline
15. aug 2011

@noemarta maci a čo si dostala dnes k meninám? 🙂

tutifruti
15. aug 2011

Caute baby, tak ja sa hlásim takto nanoc 😅 ... ale, práve od nás odišla návšteva....ale hlavne Šimonko urobil prvých pár krôčkov.... 😀 Tááááák sa tešíme..... 😀

@noemarta gratulka k včerajším meninám 🙂

@bambola ufff, drzim palec, velké rozhodnutie.... , tak nech ste všetci spokojní.... Maťka bude v poho všade tam, kde budete spokojní vy 😉

bambola
15. aug 2011

@tutifruti gratulujeme simonkovi 🙂 ta nasa nadhera este sama nechodi ale za ruku uz aj beha 😀 ale vsak ma cas a mam ju pod kontrolou 😉

gabika41
16. aug 2011

Dobre rano.Vyzera to na dalsi pekny den,tak si ho vsetky pekne uzite..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre