Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
20. okt 2011

@noemarta este som necekovala, ked ja som leniva 😀 my si tu doma bacujeme a akonahle niekam idem tak jej tym porusim spanok a teda pridem o svoje volno 😅

noemarta
20. okt 2011

@kafoditka vsak az tak naruzivo sme sa nebozkavali 😀 😀 ale nie, no zatial nic nemam, tak hadam.... teba vcera dobre ofuklo... ☹
@katty17 ja s domcou sme kupovali oteplovacky v tescu za 12,-Eur ale ci ich este maju..... 😕 lebo ozaj nikde nic nemaju, a ked tak, tak prilis drahe...

noemarta
20. okt 2011

@bambola nebud hnila a hajde voooon, ved mala nema problem spat vonku nieee !!

katty17
20. okt 2011

@noemarta - joooj, tak ja furt zas nakupovat nemozem. na to nemam 😉 kupim len tie najnutnejsie veci lebo ked som teraz robila poriadok tak som zistila ze sandra polovicu veci na sebe ani nemala :( ale za to na ciapky a topanocky som maniacka 🙂

katty17
20. okt 2011

@noemarta - ozaj, vo wenice nemali oteplovacky? to ma nenapadlo.

noemarta
20. okt 2011

@katty17 a kolko ma sandra topanok a ciapok ??? ja som tiez maniacka na neline veci, ale nemyslim si, ze kupujem nazvys len aby to bolo doma... takze mozno mame vyrovnany stav a minas rovnako ako ja napr. 😉

bambola
20. okt 2011

@noemarta vsak ano ale menej a ja musim tlacit 😀 ale akurat kukam kde pojdeme 😉
@mirka285 ja idem dnes skusit dukatove buchticky, som zvedava lebo ja sa moc s kysnutym cestom nekamaratim 😠 😅

noemarta
20. okt 2011

@katty17 vo wenice som nebola velmi dlho, takze netusim....

noemarta
20. okt 2011

@bambola joooj, tak kup hotove neee a uvaris iba puding 😉

kafoditka
20. okt 2011

@monline Mon vsetko najlepsie k narodeninkam! vela lasky a hlavne zdravicka 🙂

bambola
20. okt 2011

@noemarta no cosi , ved ja chcem fajnove 😝

noemarta
20. okt 2011

@monline tiez prajem vsetko naj naj 🙂 🙂 🙂 🙂

noemarta
20. okt 2011

@bambola ty...fajnove.... 😉

bambola
20. okt 2011

juj, prave som zistila, ze uz tu mam aj teple topanky takze si dam dnes moje bombulkove cizmy 😎 😎

katty17
20. okt 2011

@noemarta - fuha, tak to netusim kolko ma ciapok a kolko topanok. nejako som to neratala 🙂 ale tych najhrubsich zimnych ciapok ma cca 6 -7. podarilo sa mi vymaknut akciu v jednom obchode tak som neodolala 🙂

bambola
20. okt 2011

baby mam dost bananov neviete nejaky fajn rychly recept? 😝

mirka285
20. okt 2011

@bambola fajnova huba,ale tak budu lepsie o tom potom 😝 @monline aj odomna vsetko naj 😉

noemarta
20. okt 2011

@katty17 no vidis, to nela nema tolko ani z daleka, ma zimnych asi tri... takzeeeee kazdy ma nejaku uchylku... 😉

noemarta
20. okt 2011

@bambola jasne ze vieeem, na mimibazare som nasla, aj mirka ho uz robila 😉

katty17
20. okt 2011

@bambola - kolieska bananu medzi dvoma piskotami a poliate cokoladov. pre dospelakov piskoty zlahka namocene v kave ;)

bambola
20. okt 2011

@noemarta tak sem s nim 🙂
@mirka285 ja mam rada chrumkave 😝 ale treba povedat, ze zjem aj polotovar , to andrej tu ma fajnovu hubu 😀

noemarta
20. okt 2011

@bambola
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=38757 a plus tam daj na vrch uvareny puding a daj piect, bolo to take lahodnejsie.

bambola
20. okt 2011

@katty17 pocuj, toto robieval moj brat ked mal 10 rokov 😀

noemarta
20. okt 2011

@bambola nevyhovaraj sa, si fajnovaaaaaaa 😀

bambola
20. okt 2011

@noemarta cize ten puding este na surove cesto a tak piect? ci ho tam dat ku koncu pecenia?

katty17
20. okt 2011

@bambola - ja som to velmi casto robievala bratovi. 🙂 hrozne mu to chutilo. na posedenie dokazal spraskat cely plech 🙂 a potom este vylizat cokoladu ktora stekala na plech 🙂

bambola
20. okt 2011

@noemarta nuz vychovali ma domacej strave 😀 na horsie sa tazko zvykne tak sa snazim udrziavat standart 😀

noemarta
20. okt 2011

@bambola hej na surove cesto das pokrajane banany a potom na to vylejes horuci puding a das piect. Ja som dala cokoladovy a bolo to super...

bambola
20. okt 2011

@katty17 vsak o tom potom, ja viem , ze to je fajne len som si spomenula na mojho maleho brata ako strasne chcel spravit nejaky kolacik a toto bola jeho specialita 😉

noemarta
20. okt 2011

@katty17 tak ty sa kati nezdaaaas, tak casto to robit bratovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambola
20. okt 2011

@noemarta super, dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre