Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
20. okt 2011

@bambola a do toho kolaca daj urcite puding,inac by to bolo suche,ale s tym pudingom nam to chutilo 😉
@katty17 a potom ze kto nakpuje,vsak tusim tri zimne bundy si kupila Sandre 😀

katty17
20. okt 2011

@mirka285 -miri lenze ja musim mat aj u nasich na dvore jednu bundu a tri ciapky. tak som to podelila.
mimochodom ja som len napisala ze som velmi rada ze mam nakupene veci pre sandru lebo ma to nebavi. prepacte ak som sa tu niekoho dotkla. !!!

mirka285
20. okt 2011

@katty17 to si sa akoze urazila???vsak sa tu len dotahujeme 😕 😕 nechapem 😕 😕

noemarta
20. okt 2011

@katty17 kati, ved jasne ze sa len dotahujeme a ja som tiez napisala ze jaaa osobne rada nakupujem a netajim sa tym ale nekupujem nic navyse, a o tebe je zname ze si maniacka na capice no a cooooo 😉

bambola
20. okt 2011

tak my uz sme vychystane a ideme 🙂

gabika41
20. okt 2011

Pekny i ked uprsany den prajem....dnes som doma,tak som konecne malej prebrala veci,teplakov mame este aj na dve sezony...... 🙂

lutsine
20. okt 2011

@kafoditka aj nas zlieza pekne, len zrazu ho napadlo vrhnut sa hlavou dole a smial sa pri tom.....nestihla som ho chytit.

lutsine
20. okt 2011

@bambola vy byvate v prahe? myslela som ze v BA.

noemarta
20. okt 2011

@bambola zlata je, len pekne icte a dobre vybavte, nakupte 😉
@gabika41 u nas zatial este neprsi, chvala bohu 🙂

tatianka.g
20. okt 2011

ahojte tak u nas leje uz od rana
prave sme spapali obedik, cestovinu s kuracim maskom a zeleninu
my sme tiez kupili oteplovaky v tescu, take cierne na traky a k tomu oranzovu bundu
@noemarta ja by som aj sla na rok do prace ale neviem ci mi zoberu Tomiho do skolky a vobec, ci by to zvladol
inak super fotecky zo stretka a mala Bamby je kocica
u nas otvorili h&m tak tam pojdem asi niekedy pozriet, ja zhanam bodynka s rolakom, uz ste to niekde videli?

noemarta
20. okt 2011

@tatianka.g ani moc nie, tiez to baby zhanali, a nikde nie su, a ked su v tych drahsich znackach, tak to stoji ze dooost, tak zas nemusime mat vsetko 😝 😀

tatianka.g
20. okt 2011

no nemusime mat vsetko len ten holy krk ma potom doooost mrzi
a tiez neviem ako poriesim rukavice, Tominko ich nechce ale vobec 😒

mirka285
20. okt 2011

@tatianka.g aj ja by som chcela rolakove bodynka a nevidela som nikde zatial..pocuj ved mozno ked bude naozaj zima,tak si tie rukavice necha,alebo ked uvidi,ze aj ty mas...u nas zabera,ze ked nieco nechcela,napr. satku na krk,dala som si aj ja a potom si ju aj Linda nechala...

tatianka.g
20. okt 2011
rolak
20. okt 2011

tak aby ste vedeli, aj Kika má tri zimné bundy!!! a asi tri jesenné,ktoré vôbec neponosila, lebo bola furt teplo a zrazu zima.a možno to neni konečné číslo! 😀 😀 😀 len otepľovačky nemá ani jedny...
ja vás vôbec nečítam,ani nepíšem,mne sa nechce... ☹ u nás je každý deň všetko inak,tak ani neviem,ako sa máme..... zas má sople po kolená, von nechodíme, kúpila som jej ajčosi na imunitu,ale neviem,ako jej to vôbec budem dávať.....
chcemsa opýtať: 1. spia vaše deti na vankúšiku? ak áno,kde ste ho kupovali?
2. čítate deťom pred spaním rozprávky? odkedy sa to má? lebo naša zaspáva v poslednej dobe pri telke,to ju jediné ukľudní,inak by revala alebo behala po izbe ako motorová myš donekonečna, to má asi 2 týždne také hyperaktívne zaspávanie... ale ja to nechcem,nechcem ju zvyknúť na telku.... lenže keď jej začnem čítať,tak sa preberie,začne listovať v knihe a potom mi chce nosiť všetky,čo má v spálni....
3.. aké odrážadlo sa vám osvedčilo? @mirka285 vy máte doma viac, ktoré má Linda najradšej? lebo to čo máš na fotke, to tenké,je vraj nestabilné,Ondrík z neho padal na chrbát,keď bol malý... ja neviem,ktoré vybrať.

mirka285
20. okt 2011

@rolak vsak ty si nakupna maniacka 😀 Ludi a co davas na sople,ja som davala stale ten Sinupret ale uz s mi zdalo,ze jej neprejdu sna nikdy a nakoniec nastastie presli...Linda zaspava sama v izbe,ona je v toto super aj cez obed ju dam do postielky a sama zaspi..pocuj a co keby si jej nejaku rozpravku pustila...proste by len pocuvala a nerozptylovala by sa knizkou...Linde je jedno ktore odrazadlo,ta motorka co je na fotkach je taka dost nestabilna,ale zase je najmensia,ze lahko ju zoberiem...mne sa zda najlepsie to auticko,kukni moj album jedna fotka tam je...take mal aj Tomas a vemi sa nam osvecilo...

mirka285
20. okt 2011
rolak
20. okt 2011

@mirka285 ja nedávam na sople nič...šak oni tečú aj bez toho,mne povedali,že ten Sinupret je nato,aby vyšli aj hustejšie hlieny, a jej zatiaľ ide požehnane,zas vodové,takže sme zas v prvom štádiu.... 😠 prešlo jej to na 3 dni, boli sme v rozhanovciach a musela chytiť dačo od malého,lebo je už asi mesiac chorý... ona pozerá DuckTV alebo Jim a Jam a pomaly sa ukladá.... vidíš,skúsim kúpiť nejaké nahrávky....
nemajú teraz vaše deti nejaké extra mamičkovské obdobie????? Kika ma ide zadusiť, furt ma stíska, na nohu sa mi vešia, nedajbože,že ju nechám samú... behá po byte a hľadá ma....

mirka285
20. okt 2011

@rolak jaaj tak ked tecu tak je dobre....teraz celkovo je strasne vela deti usoplenych ☹

rolak
20. okt 2011

@mirka285 a odráža sa na tom? či radšej tlačí? aj ja som rozmýšľalaa o takom... bratranci by mali mať, taknám hádam požičajú na vyskúšanie...
hojdacieho koníka alebo iné hebedo nemá nikto? oplatí sa to kupovať??????

mirka285
20. okt 2011

@rolak najprv tlacila a teraz ked uz pochopila princip odrazania tak sa odraza...hupacieho kona mame este po mne ale moc ju nebavi..

rolak
20. okt 2011

a ešte jedna otázka,Už máte všetky fusaky na kočíku????? nestačí ešte deka alebo nánožník?

bambola
20. okt 2011

ahojte, uz sme spat. nic som nekupila, isli sme len tuto kusok pozriet, ze ci nieco nemaju lebo som videla, ze uz je spacia. poobede zbehneme kupit topanocky, to uz mam konkretnu predajnu ale su tam len poobede a podla malej nalady aj do NC ale tak ratam, ze tam budu len drahe znacky ale aspon C&A by som potrebovala, tam maju fajne bodynka 🙂
@lutsine my sme sa prestahovali asi pred troma tyzdnami 😉
@rolak mas doma veselo ☹ nasa zaspava tak, ze ja lezim a ona pri mne rumadzga (ale zase nie nejak krcovito) az nakoniec zaspi. tesim sa, ze tento rumadzgaci interval sa pomaly skracuje 😉

bambola
20. okt 2011

@rolak ja mam lodgera cize tazko povedat ci fusak alebo deku 😀 ale keby som mala nanoznik tak dam asi len ten s dekou

rolak
20. okt 2011

@bambola Kika zaspávala tak,že sme ležkali spolu na posteli pri malej lampičke potichu,ale najprv začalo rumázganie a teraz je z neho neustále zliezanie z postele a pokriky: Ot,ot!!!!! to stojí pri dverách a chce,aby som ich otvorila, ke´d neotvorím,tak behá okolo postele a zlostí sa,až kým niekam nebuchne hlavu...
ci bože,ja som sa niekedy sťažovala,že malá je neaktívne bábo.... jaká som bola sprostáááááá!!!!!!
a rozprávky sa odkedy oplatí čítať?????

denisse
20. okt 2011

ahojte ...
tak my sme dnes dost blbo spali navyse s nami v spalni spala aj nela, lebo mm nebol v noci doma ... nela spala pekne, ale bara nic moc, furt sa vrtela, dvihala zadok, potom na 4, sadala si, nedalo sa jej spat .. prakticky celu noc, az nad ranom tuhsie zaspala a to som ju uz budila, lebo sme isli cvicit ... nelu sme mali so sebou, lebo ju nemal kto odniest do skolky, to by som uz pred cvicenim nestihla ...
vcera cestou zo skolky som zistila, ze nela ma uuuuplne derave tenisky, si ich cez vikend totalne zodrala na odrazadle a vcera fest prsalo, tak prisla domov s mokrymi puncochami .. tak som jej dnes este narychlo kupila u vietnamca za 200 Kc obycajne tenisky, buduci tyzden ideme do BA a nasi jej uz kupili cizmicky, tak bude nosit tie ...
kedze mam nelu doma, tak nemusime do skolky, ale uvidime, ci pojdeme niekam von alebo do herne ... podla toho ako sa nam bude chciet ...

@rolak
ja mam len nanoznik, ani deku jej tam nedavam, obliekam puncochy a podsite nohavice, bodynko, mikinu, vetrovku ... myslim, ze staci zatial 🙂 ved este bude o 20 stupnov menej, tak keby jej teraz dam fusak, tak potom co? 😀 😀
a so zaspavanim neporadim, my stale na cicke 😀 ale nele som spievala ... knizku som jej citala az neskor a zaspavanie sa tym znacne predlzilo, pretoze to nebolo citanie, ze ona lezi, pocuva a zaspava, ale kukala obrazky, stale chcela dalsie a dalsie .. myslim, ze take to uspavacie citanie ma zmysel az tak od 3 rokov, kedy deti nemusia kukat do knizky a len pocuvaju ... skus rozpravky na CD ako radi mirka, alebo uspavanky .. my mame CD od Katky Koscovej, velmi krasne aj barunka pri nich jeden cas zaspavala, ked nechcela na cicke

http://www.artforum.sk/index.php?mod=catalog&de...

denisse
20. okt 2011

@rolak
aj barunka sa uz vie odrazat na odrazadle, okukala od nely ... ale len u svokrovcov na dvore skusala, najprv jej islo cuvanie a potom prisla na to, ako dopredu ... 🙂

bambola
20. okt 2011

mala by som zdvihnut rit a zacat varit 🙄

denisse
20. okt 2011

@rolak
na vankusiku nespi, nemalo by to ziaden zmysel, ved cestuje po posteli ... to by musel byt vankus na "kazdom kroku" 😀

denisse
20. okt 2011

@bambola
my sme uz aj po obede 😀
barca spi, nela kuka macha a sebestovu ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre