Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
21. okt 2011

baby, este som vam chcela napisat, ze existuje taka ochrana spiciek topanok pred tym, co sa stalo nele na teniskach ... barunke to asi na jar kupime, ked zacne seriozne odrazadlovat ...

http://www.hracicka.cz/ochrany-na-spicky-bot-23...

gabika41
21. okt 2011

Zdravim damy...tak ja ako obvykle v piatok,upratujem a periem......a zaroven tu teraz citam MK a riesim veci na pracovnom notebooku...takze asi tak a po obede sa chystam von na vychadzku.....majte pekny den... 🙂

sunnygirl
21. okt 2011

ahojte maminky,
tak najprv na tú Lenkinu riťku ozaj pomohla tá masť IMAZOL, Dr. povedala, že to môže mať aj od zubov, ak by to v budúcnosti niekomu pomôže.

Teraz by som vás chcela poprosiť o radu, ako je to ak by som chcela ísť do roboty, podotýkam, že u nás sú len jedny jasle vo Zvolene v meste. Či už nieje neskoro na prihlásenie Lenky do jasličiek, ona vôbec nechodí na šerblík, čo si myslím bude problém a ako sa postupuje v práci ,papiere a tak. Nechcela som ísť, ale nám to finančne vôbec nevychádza. ... ďakujem.

bambola
21. okt 2011

@sunnygirl no do papierov sa nevyznam, ale co sa nocnikovania tyka tak v jasliach urcite este nie je podmienka aby chodila na nocnik, vsak tam su deti od par mesiacov do 3 rokov 😕

sunnygirl
21. okt 2011

@bambola teda sa nosia len veci potrebné na prebaľovanie: plienky,...

sunnygirl
21. okt 2011

...a pracujete vôbec už niektorá ale na plný úvezok, lebo ja mám takú robotu, že mne sa nedá na polovičný alebo na pár hodín denne, ja som nechcela ísť do roboty ale musím...

bambola
21. okt 2011

@sunnygirl joj tak takto do podrobnosti to neviem 🙂 neviem ci tu chodi niekto na plny, ale v jasliach neni ani jedno dieta, myslim 🙂

sunnygirl
21. okt 2011

...ja sa bojím, že keď dám Lenku do jasličiek, že sato nejako negatívne odrazí, ale keď si vezmem, naši rodičia nás tiaž dali od 8 mesiacov a sme tu...

luludi
21. okt 2011

@sunnygirl my ked sme chceli dat buba do jasli, tak mali jedinu poziadavku a to, aby chodil sam alebo aspon s oporou (aktivne choditko), mna skor zarazilo, ze detom v jasliach, co sme vybrali davali uz od roka stravu, co nam nevyhovovala. 🙂 Na jasle nikto zrejme neumrel, len si zisti, co najviac info, aby ste boli co najmenej prekvapeni 🙂 🙂 🙂

gabika41
21. okt 2011

@sunnygirl ....staci ist na socialku,tam vypises papier odkedy budde za teba zamestnavatel platit ....je to tzv odhlaska a to je vsetko......

denisse
21. okt 2011

@sunnygirl
musis si pozistovat v konkretnych jaslickach .. ja som nelu davala do jednych sukromnych a vsetko bolo v cene, aj plienky aj vsetko ... nemali ziadne podmienky na to, aby dieta chodilo, sedelo, stalo .. beru deti od 6 mesiacov ... jedine, co chceli bolo potvrdenie o zdravotnom stave a riadnom ockovani ... ale naozaj mozu byt kazde jasle ine ... a radsej nepocitaj s tym, ze ju tam hned das na 8 hodin, vacsinou sa dava aspon tyzden len na hodku dve, aby si dieta trosku zvyklo ...
budem silno drzat palce, my sme to zatial vzdali, barunka tam tak strasne plakala, ze sa to nedalo vydrzat ... tak zatial som doma a keby mi to vyslo s pracou, tak uvidime ...

jaruska8
21. okt 2011

@bambola Jeeeej, akoby som čítala o mojej malej, aj my jeme dvoma lyžičkami, ona sa už musí kŕmiť sama, slečna veľká. 😀 😀 😀 😀 😀

janka256
21. okt 2011

@rolak ludka moja tak isto nechcela papat a tak som jej skusila dat lyzicku a zrazu papala sama a nekrmim vobec ju uz asi mesiac ona pekne papa sama narobi sice riadny bordel ale napapa sa aspon, ja ked som jej predtym dala nieco do pusy tam mi vsetko vypluvala a to co si dala sama aj pekne spapala takze mam doma zlatu sikovnicu okrem chodenia to nehrozi hadam ani do vianoc 😖

noemarta
21. okt 2011

@sunnygirl napr. pracuje @merikac... nic pojdes na socialku odhlasis sa ze uz nie je platitel stat , a zamestnavatel ta prihlasi ako zamestnankynu aj v soc.p. aj v zdrav.poistovni a mozes pracovat. A s jaslami nemam skusenost, ani som sa o to nejak nezaujimala, takze s tym ti neporadim... 😝

cigaretka5
22. okt 2011

baby dajte nejake tipy na vianocne darceky pre drobcov

bambola
22. okt 2011

@cigaretka5 sanky, boby, odrazatko, pingu car ..... 🙂

cigaretka5
22. okt 2011

@bambola pingu car? to je co?

mirka285
23. okt 2011

dobre ranko...tusim sa nikomu nechce pisat 😒 co porabate dievcata?ja varim paradajkovu polievku a este budeme mat vyprazane file so zemiakovou kasou,mnam...pocasie uplne o nicom,normalne ze depresivne,ale ja mam naladu dobru,akurat,ze netusim co budeme poobede robit ☹ vcera sme boli na prechadzke v starom meste,bolo krasne 🙂

monline
23. okt 2011

čaute kočky 🙂
tak mne konečne končí víkend v znamení oslavy, všetko prebehlo ako malo, práve sťahujem fotky, mám ich len zopár, nikomu sa totiž nechcelo fotiť..ale nejaké vám ukážem 🙂
na prvej som s rodičmi a bratmi vo štvrtok, zvyšné sú zo včera

a ešte niečo- dnes malý objavil zapchávanie uší, strká si pršteky do ušiek a vyberá a zas..a smeje sa na tom 🙂

luludi
24. okt 2011

Dobre ranko,

co dnes mate v plane? dufam, ze sa dnes miestami ukaze slniecko.

@monline: jeeeej, super fotky, velmi pekna vyzdoba 🙂

gabika41
24. okt 2011

Dobre rano....Jesen je uz vazne tu...majte pekny den..... 🙂

bambola
24. okt 2011

ahojte,
konecne sme doma a na slovensko nepachneme aspon mesiac 😀 to cestovanie to je napalicu 😠 esteze je maťka take trpezlive dieta, ale teda do chorvatska by som tak nesla 😀 (aj ked je to na km asi skoro to iste 🙄 )

ja dnes varim kuraciu cinu s ryzou, @mirka285 miri ako robis paradajkovu? lebo ja viem len s paradajkoveho dzusu 😀 nemusim pisat, ze to je z tych drahsich alternativ 😅
@monline staci par peknych foto ako vela rozmazanych 😉

mirka285
24. okt 2011

@bambola Mati ja robim z paradajkovej stavy co mi posiela svokra,ale mozes urobit z paradajkoveho pyre,to normalne predavaju ...urobim si svetlu zaprazku,vylejem tam podla podreby paradajkovu stavu,podla tolho,kolko chcem tej polievky,osolim,bobkovy list,cele cierne korenie,nove korenie a hodim tam jednu malu cibulu,miesam kym to nevrie,potom stiahnem ohen a varim asi pol hodinu,nakoniec prisladim podla chuti,..

noemarta
24. okt 2011

@monline ze jaka si fesanda na tych fotkaaach 🙂 🙂

aalexis007
24. okt 2011

@bambola a ak ti môžem ešte poradiť, tak do paradajkovej polievočky dávam ešte 2 klinčeky - dajú krásnu vôňu celej polievke a je fakt bombová. Inak ju robím tak isto ako @mirka285

bambola
24. okt 2011

@mirka285 @aalexis007 baby tak kupila som aj pretlak ale plus este aj supane paradajky tak uvidime co to bude 😝

bambola
24. okt 2011

inak sme sa akurat vratili z prechadzky, maťka spi takze mozem upratat a aspon dve hodky bude aj upratane 😀 skoda, ze to andrej neuvidi 😀
inac tu je vonku celkom teplo, trochu pofukuje.no dviham rit lebo sa tu usedim 🙄

mirka285
24. okt 2011

@bambola mozes ju pomixovat ked uz bude hotova ked tam nechces kusy rajcin a bude pekna hladka 🙂 ja uz mam poupratovane,Linda vtmysla s jedenim,nic jej neni dost dobre 😠 ani tu neni zima,ale uplne sa zatiahlo,asi bude prsat,ale nemuselo by treba mi ist na postu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre