Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
30. okt 2011

obedujeme samozrejme...

merikac
30. okt 2011

ahojte babulky, som nasrata,,,,,,,,,,,ako niekto ma nahlasil, zevraj moj fotoprtret nesplna pravdla 😠 😠 😠 😠 ................. to sa tu mame ozaj vsetci" radi "- sa udiviujem nieked nad ludskou tupostou,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

merikac
30. okt 2011

@monline to znelo asi ako hodena rukavica- myslim, ze uplne zbytocny pokus,,,,,,,,,,,,,, 😕

merikac
30. okt 2011

@noemarta hyrile sme AZ do 24-00 😀 dala som si 2 piva-mm ma vecer smykol 😀 a sladko sme spali az do rana............ 😀 - typicka rodinna idylka vo vacsine domacnosti 😀 😀

merikac
30. okt 2011

@bambola 😀 az teraz som sa dostala k tvojmu "smominaju ma"- vystizny pojem v tychto dnoch 😀 - no vidis, profilovka je v cudu,,,,,,ako nechapem preco,,,to ako cakam kedy stopnu profilovku
@monline zato ze ju nieje dobre vidiet,,,,,,,,,,,,, stupidne pravidla a este supidnejsi ten kto to nahlasuje a vyziva sa v tom

merikac
30. okt 2011

@bambola ako si na tom s tvorbou mlieka?? aj si nico brala, ci zmizlo samovolne,,teda ak zmizlo

merikac
30. okt 2011

baby, tak rada by som vas precitala, ale mm uz nervozone na mna krici co riesim,,, musime po povinnostiach,,caute- dufam vecer sa nas tu stretne viac- 😀

noemarta
30. okt 2011

@merikac no krasny idylicky vecer 😀 😀 😀 len to pivo ste mohli nahradit niecim romantickejsiiim 😀 😀 😀

bambola
30. okt 2011

@kafoditka no tak hadam sa rozkakci, a on to zadrziava, ze nechce alebo mu ide tazko?
@luludi lulu ja malej uz ani nemixujem ani nepucim OKREM masa, to rozmixujem rucnym mixerom ale tiez len na take trhance a nie na kasu (andrej minule mixoval a spravil z toho pastu, lebo sa hral a jemu sa paci ako to mixuje....ach jaj chlapi 😠 ) lebo vsak v masku su tie ziviny cico tak aby jej to neprebehlo len tak crevami. kusky nenachadzam ale zhodou okolnosti vcera aj predvcerom papala a o dve hodky na to hned aj kakala tak boli kusky aj ryze aj mrkvy, nestihla stravit 😉 tym som chcela povedat, ze ona hryzka 🙂 ale masko je na nu prilis velke asi 😅
@merikac tak uz vieme ako prebieha romatikus vecer u merikacovcov 😀
mlieko uz nemam (teraz som stlacila a este kvapka vyleze ale tak to je normal 😉 samo nevyteka ), zmizlo same, asi sa vstrebalo lebo som nepouzila ani jeden tamopon do podprdy.pila som akurat ten salviovy caj a neviem ci to pomohlo alebo zhoda nahod a potom sa mi dost ulavilo (ale pila som ho az tyzden od odstavenia) akurat, ze s mliekom zmizli aj kozy 😠

bambola
30. okt 2011

@mirka285 dakujem. ja prave rozmyslam, ze ci aj 80 nevystaci kedze je jej trosku vacsia. ale mam vyhliadnutu peknu nextovu bundicku v bazare 86 tak rozmyslam 🙂 holka poslala rozmery tak premeriavam a skusam

mirka285
30. okt 2011

@bambola Mati 80 neber,ja som jej ju skusala v auguste a bola jej akurat,takze urcite zober tu 86 😉

bambola
30. okt 2011

@mirka285 tak som zrusila jednu 80 co som mala vyhliadnutu, lebo tam bol presne v cm rozdiel vzdy 2-3cm, este mi ma teta poslat fotky tej 86 tak cakam 🙂

mirka285
30. okt 2011

@bambola Mati na tej fotke co Linda stoji a ma za sebou kvety tak tam pekne vidis,ze ta 86 jej neni vobec velka...a som dost prekvapena ze Linda narastla za dva mesiace 4cm 😕

merikac
30. okt 2011

@noemarta ked my sme doma mali toko dobrot, ze sice som sa poriadne nenajdla, no zato som zo vsetkeho zobla,,cize som sa v koncnom dosledku citila prezrata- tak som sa potrebovala vygrgat 😀 - icze to pivo mi padlo vhod 😀

noemarta
30. okt 2011

@merikac ved jasnackaaaa 😉

bambola
30. okt 2011

vsetko najlepsie Šimonkovi k meninkam 🙂 @miki060707

gabika41
31. okt 2011

Ranko...tak my uz ficime od 5tej.... 😖 uz mam aj pozehlene,som zvedava do kolkej vydrzi.....

bambola
31. okt 2011

dobre ranko, alebo vlastne len ranko..... ach jaj zuby 😒 myslim, ze tuto noc som to pocitila uplne prvykrat, doteraz to bolo nic. dnes som za vampira s tymi cervenymi ocami 😀 ale jeden smrtak uz dopity, o chvilku robim dalsi 😀

baby, chcem ist malu prihlasit k pediatrovi, je lepsie tam ist na koniec poradne alebo na zaciatok ambulancie?

cigaretka5
31. okt 2011

@bambola najlepsie zavolat a podla mna je najlepsie sa dohodnut na koniec

mirka285
31. okt 2011

caute koceny...tak ja som stravila doobedie v Ruzinove na ocnom,uz mam nervy lebo ta doktorka co ma liecila ma dovoenku,od stredy tam mala byt a dnes citam,ze si predlzila dovolenku o dalsie dva tyzdne ☹ tak ale lieky beriem,len je to hrozne tam stravit tolko casu,dnes mi robili ultrazvuk oka 😀 a teraz cakam na maminu,kym dojde a zoberie tuto moju krasavicu vyluftovat,lebo uz nevie co so sebou,a ja zbehnem do banky rychlo a do O2,konecne sa zbavit T mobilu....

merikac
31. okt 2011

ahojte babule, mam dilemu, chcem Emme objednat cizmicky,,teraz nosi 21- 22, mysllite, ze 22 jej bude cez zimu ok?- 23 sa mi zdaju uz velke............

merikac
31. okt 2011

@mirka285 a uz sa aj polepsio, ci stale to mas take,,,,,,,,pocuj a co sa na tom ultrazvuku dozvedeli o tvojom oku?? aj ho merali? 😀

merikac
31. okt 2011

@gabika41 fuuuuuuu , ze 8 hodin rano a ty mas pozehlene 😀 tak toto sa u nas nemoze stat,,,,,,,,,,,

mirka285
31. okt 2011

@merikac Mery ja som kupila 22,take cislo teraz nosime a skusila som jej aj o cislo vacsie a bolo vidiet,ze su jej velke,nechodila v nich dobre...takze mame 22 a ked z nich vyrastie,kupim vacsia...

mirka285
31. okt 2011

@merikac neviem,nic mi nepovedali,iba aby som prisla zase v stredu rano..

merikac
31. okt 2011

baby, ako davate deti spat, drzite sa stareho , cinoveho casu?? lebo vcera som Emmu drzala do 8- cize povodne do 21- a veru bolo to o drzku aj dnes na obed mala z toho dobry misung 😖

mirka285
31. okt 2011

@merikac Mery ja som ju chcela dat vcera podla noveho casu ale nevydrzaa,takze zaspala ako vzdy o osmej,co je podla stareho casu devat....a aj mi vstala o osmej cize o deviatej...ale nevadi mi to,skor mi to vyhovuje,aspon mam uz vecer o osmej frei 🙂

merikac
31. okt 2011

@mirka285 no mas pravdu,,na detoch sa asi moc setrit neda 🙂 ,,lebo take prechodne mame,,no keby napadol sneh, tak veru by mi chodit v nich nemohla.........Tak ani netusis, co s nim mas,,no pekne 😖

merikac
31. okt 2011

@mirka285 mne to moc nevyhovuje,,lebo to bude aj zavcasu vstavat,,ved hadam sa to casom nejako utrasie,,,,,,,,vobec nechapem toto menenie na co je bore,,ved aj tak uz vecsina pracujucich zacina na 8 a nie ako kedysi na 7 ci 5 rano

gabika41
31. okt 2011

@merikac ...my sme dnes vstali o 5tej cize po starom o 6tej,zaspala mi v kociku o 9:15 a 10:45 uz bola hore,tak som ju dala aj po obede spat,co uz davno nebolo a teraz mi este stale z postielky vykrikuje.......ale dufam,ze do tyzdna sa prehodime.... 😉 inak zimne cizmicky mame aj my 22 a neviem kde by Emma nabrala vacsiu nozicku.....este asi Lucku nepreskocila.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre