Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
6. máj 2010

No Ja zvazujem
kramare a antolsku od ruzinova
ma odhovara aj lekarka

noemarta
6. máj 2010

mna zas odhovaral lekar od antolskej, tak ja fakt neviem.....

kristip
6. máj 2010

ja idem na antolsku, ale najprv som bola dlho rozhodnuta pre ruzinov. antolska vyhrala preto, lebo sa stahujeme k nej uplne blizko. A ja si ani nevyberam lekara. skor keby sa dali vyberat sestricky... 😉

agika1982
6. máj 2010

baby ved sa chodte do tych nemocnic pozret....ja osobne by som uprednostnila ruzinov,kedze kramare su mojim zamestnavatelom skoro desat rokov...teda boli,kedze pojdem na matersku....kramare nie su zle, ale ked vystihnete eru ciganov,tak neviem neviem....a lezala by som tam len keby som mala zaplatenu izbu samotku....

mirka285
6. máj 2010

caute babule,tak ja som sa tiez konecne vyspinkala do ruzova...mozno preto ze som isla spat taka dobre najedena 🙂 podla mna je jedno v akej porodnici rodit,to urcite zazitok z porodu neovplyvni,skor zalezi na tom aky lekar vas odrodi a pristup personalu a tak...ja mam kupene tri balenia tych vloziek,vraj aj doma je dobre ich pouzivat...dnes nevarim,mame kura od vcera,aidem si dat dnes na kozmetiku vytrhat obocko nech nevyzeram ako breznev 😀

agika1982
6. máj 2010

kristip som kukala album,byvate v garsonke a stahujete sa do vecsieho? ste kupili bytik?

noemarta
6. máj 2010

ved ja si chcem ist obzriet nemocnice. a Agika, mas v ruzinove uz aj vybrateho lekara?

agika1982
6. máj 2010

ja nejdem rodit do ba,budem rodit v Trnave.....ale keby som mala byt v BA tak asi by vyhral ruzinov.....na kramare bych nesla ani za milion....asi aj preto ze to tam dobre poznam a hlavne vela ludi......

kristip
6. máj 2010

agika - ano uz kazdu chvilu by sme sa mali stahovat, dufam, ze buduci tyzden. Byvame v podnajme v garsonke a kupili sme v Petrzalke 3-izbak.

mirka285
6. máj 2010

Agika vela ludi je vsade,jednoducho je vela rodiciek,a ver tomu ze Kramare nie su o nic horsie ako Ruzinov,sestra rodila v Ruzinove a uz by tam nesla,a na Kramaroch je navyse detske oddelenie,takze ak by boli komplikacie s babom nedajboze,netreba ho nikam prevazat...kedze ty si tam pracovala chapem ze tam nechces ist rodit ale napr. ja som si vybrala Kramare a myslim si ze to je dobra volba.....

agika1982
6. máj 2010

my sme tiez v garsonke..teraz mame prenajaty dvojizbak v Trnave....tu budeme asi rok,rok a pol a pak uvidime

agika1982
6. máj 2010

mirka ja vravim o tom,ze je tam vela ludi,kt.poznam.....a co viem kolegyne co sa rozhodli rodit tam,mali vybrateho lekara a vzdy ich odrodil niekto iny.....nevravim ze su zle,ale proste ja by som tam nerodila...vsade je to ine...iny system,ine izby,iny ludia....a mozno je vyhoda detske oddelenie...ale keby sa s babom nieco stalo,vsade su dobry zdravotnici....je to kazdeho osobna vec,kde chce rodit...osobne by som si vybrala rodit tam,kde je o najblizsie k domu.....

katty17
6. máj 2010

ahoj noemarta. 🙂 a vitaj medzi julovkami 🙂 co sa tyka vyberu nemocnice je to velmi individualne. na kazdu nemocnicu su ci uz pozitivne tak aj negativne referencie. cize ide aj o stastie, o vyber porodnika, atd. atd. atd. ak nemas vybraneho porodnika, tak sa skus ist kuknut v BA do vsetkych nemocnic a uvidis ktora porodnica ta zaujme 🙂 . ja som si vybrala ruzinov a aj porodnicku podla referencii od znamych. ale nie vsetky baby si chcu zazmluvnit porodnika... cize ide aj o stastie 🙂

kristip
6. máj 2010

mirka, mam kamaratku a ta rodila na kramaroch a bola velmi spokojna. 🙂
Baby, vy si vsetky platite porodnika?

adelaine
6. máj 2010

dobre ranko 🙂
kocky, u mna bola noc zla, ale ododnes som doma, rano som zaspala, ked siel manzel do prace,
a spala som az doteraz a citim sa fajnovo, konecne 😉

a ked uz pisete o porodniciach, je to cisto individualne, sestricky su potvory vsade,
nakoniec ide o nejaky feeling, mamicka, ktora mala dobry porod bude tvdrit ze dobre je tam,
druha opacne....tazko si vybrat...
ja planujem rodit v ruzinove, nemocnicu mam 10 min. autom, keby nieco,
a tiez tam vykonava porody lekar, ktoreho si chcem zazmluvnit....
u mna je podstatnym to zazmluvnenie, nech mam pocit istoty, ze sa na mna v nemocke nevyflaknu,
keby nieco....tak ako som si citala, uz opakovane, ze zeny ktore prenasali, tak tie chudata behali
ako bezprizorne, posielali ich domov...atd.

agika1982
6. máj 2010

kristip, ak si vyberas porodnika,myslim ze je to vzdy platene....a ak by ta nahodou neodrodil,peniaze ti vrati

katty17
6. máj 2010

prave mi pise kamarat ktory rodil, teda jeho zena 🙂 , v ruzinove pred troma tyzdnami. tak vyzvedam info 🙂

mirka285
6. máj 2010

agi ved to ze tam vela ludi poznas by si mala brat ako vyhodu,ci?no a ked sme pri tych izbach,tak v Ruzinove boli na nadstandarte plesnive sprchy ☹ ale teraz vazne,ako som uz vyssie pisala ked mas porod nahovno,mozes rodit aj vo Svajciarsku na sukromnej klinike a tvoj dojem z porodu to nezmeni...ja uz jeden porod za sebou mam,tak viem o com hovorim ☹

agika1982
6. máj 2010

jedno je iste.....tie co maju dobry porod,si budu stale pochvalovat a tie co mali zly porod,tak opacne

tinka349
6. máj 2010

bre ranko prajem 🙂

ja som sa konecne super vyspinala, a nemusela som vstavat o 6tej rano do skoly 🙂

joj inak vcera ked som bola v nemocke na tej pohotovosti to som bola na porodnom oddeleni a za jednou tehulkou prisiel manzel a doniesol jej veci a ona mu hovori: ''nechod preeeec, nemozes ist teraz prec!'' a on jej na to hovori: ''a preco nemozem, budes uz rodit?'' a ona: ''nie nieee, ja len budem revat ked odides lebo sa bojim tu ostat sama'' 😀

a mi bolo smiesno lebo ja revem uplne pri vsetkom, este len som dosla do nemocky vcera a uz som taaak revala a lekarka pozera na mna a ja jej hovorim : HORMONY, TO NIIIIIC . . . a ona sa smiala 😀

ja este tiez nemam podprdy ani nic do nemocky...nechce sa mi do toho nejak.....pre malu nakupujem s radostou ale veci pre mna - asi sa bojim ze ked ich uz kupim tak uz budem rodit 😲

agika1982
6. máj 2010

mirka,ty si mala aky porod??ja sa strasne bojim bolestiii

katty17
6. máj 2010

ozaj, v pondelok na prednaske v ruzinove sme sa opytali lekarky aky ma nazor na epi. 🙂 bola som zvedava co odpovie. ona bez najmensieho vahania hned odpovedala ze urcite je za. ze ona sama by si urcite dala....

agika1982
6. máj 2010

jaj katty epi si chcem dat aj ja, heh len ja sa bojim snad vsetkeho...som strasny sralko.....sa bojim aj toho ci ten epi boli ked sa picha hehe

mirka285
6. máj 2010

Agi ja som mala ten najhorsi porod na svete 😢 Baby letim na obocko a potom idem kamoske co rodila v Ruzinove minuly tyzden tak vam dam ifo co hovorilazatial pa

noemarta
6. máj 2010

katty, vidim ze mame podobny termin, takze mozno sa vidime v ruzinove... hi hi
a aku lekarku si si vybrala, lebo aj ja zvazujem lekarku odtial.
tiez zvazujem aj epiduralku, radsej si ju zaplatim, ze keby daco....

kristip
6. máj 2010

agika, mne je jasne, ze sa zato plati, len som bola zvedava, ci si vsetky zazmluvnujete. Ci som jedina, kt. to nechavam tak volne... 😉

agika1982
6. máj 2010

myslim si ze nie si jedina,ja osobne si tiez zazmluvnim a chcem aj epidural...dufam ze to neboliiiii....ale co mi aj kamosky vraveli,tak epidural im ani nestihli podat...ale peniazky sa im vratili

zuzik1983
6. máj 2010

kristip ja to tiez nechavam tak,ved niekto ma odrodit musi...a ked budem mat velmi zle skusenosti,tak pri druhom uz budem rozmyslat inak

katty17
6. máj 2010

kristip, nie si jedina ktora nezazmluvnuje. aj tu niektore kocky pisali ze nebudu zazmluvnovat, ze to nechaju na osud 🙂
neomarta, ja som sa dohodla z dr. Kozolkovou. pocula som na nu vyborne referencie, tak idem do toho 🙂 . ale vraj je tam viac dobrych lekarov. vraj aj dr. divin, mlady krizko je vraj super... ale aj na kramaroch su skveli lekari o ktorych som pocula...

kristip
6. máj 2010

"Rodicia prezivaju nesmierne stastie, ked sa im narodi dietatko.
Tak ako ho prezival Boh, ked stvoril svet." 🙂

noemarta
6. máj 2010

katty, presne aj mne tuto pani doktorku odporucuje moj gynekolog.
kristip, to je krasny vyrok....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre