Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
24. máj 2010

@drievko NEcudujem sa ti, takze CS4 je este celkom fajn, Vidis, ako krasne rastie 😉 😉 😉 JA idem zajtra na poradnu, pred 2 tyzdnami som mala CS8,citim, ze sa nepolepsilo, urcite som sa nezavrela, tak uvidime,ale je mi to uz jedno,aj keby som sla o tyzden rodit 😀

drievko
24. máj 2010

@mojalili kludne to uz si mozes dovolit aj rodit!!! Ale pekne ste to dotiahli! 🙂 inak som sa bala ze bude malika lebo som pribrala asi 4,5 kg!

tutifruti
24. máj 2010

No ked mne sa do toho ani pustit nechce, ked vidím aké je počasie a ja mám predstavu, že budem na slniečku sušiť prádlo, aby voňalo.... 😅 Tak len čakám, že kedy bude akože krajšie.... No aspoň sa mám na čo vyhovoriť....
MM ma začína naháňať, že už je čas... chce,aby sme sa už dohodli na mene...a ja mám stále čas....

mojalili
24. máj 2010

@drievko jejda, super, ze si tak malo pribrala, ja som dost, ale co narobim. Parada, bude sa ti dobre zhadzovat na leto🙂
@tutifruti noooo, je nacase, alebo to mozete nechat na poslednu chvilku, na porodny sal 😀

drievko
24. máj 2010

@cigaretka5 ohladom DNP lekar vypisuje 2x papier na matersku?Dik

mojalili
24. máj 2010
mojalili
24. máj 2010

@kafko - tam nad tymto to malo byt pre teba, tak sa pozri,ty si tusim ohladom dojčenia mala obavy, ak sa nemylim, tu je to krasne popisane, odfotene.... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/annag/album/...

cigaretka5
24. máj 2010

kolko poisteni tolko formularov vypisuje lekar, teda ak mas zamestnanie a DNP tak dva, ak mas dve zamestnania a DNP tak 3 formulare.

Inak baby som v soku, kukam spravy ze zomrel PETER MUK, ufff

silvia.vesela
24. máj 2010

ahojte kocky,

idem dnes do poradne, tak som zvedava, ci krcok drzi tak ako ma....lebo furt ma nieco pobolieva.
Dnes som bola na predporodnej priprave v ruzinove, zajtra ide aj manzel so mnou. Bolo to celkom fajn. Na maleho mi povedala ta pani, co to viedla, ze to bude macko, ked mal v 30tom tyzdni 1800g!
Aj na mna, ze som dost pribrala, ze 14kg je dost!

tinka, bola si najkrajsia a som z toho v soku, ze si to nevyhrala! lebo tie ostatne baby boli obycajne a ty si tam svietila! takze zuuuurim na porotu!!! 😠

nebbia
24. máj 2010

tutifruti aj ja som cakala na ten den,ked prestene prsat,ze vyhodim malinke vecicky susit na slniecko.Ale dnes rano ma cakanie prestalo bavit,vyprala som a hotovo.Uschne aj na susiaku.Uz som to nevydrzala 😀 .Chodila som nazerat do skrinky,ktoru som si vyhradila pre babatko a vnutri stale prazdno.

erytrea
24. máj 2010

caute kocky 🙂

tak som dnes oficialne na matreskej juchuuuuu 😀 no a chcem sa vas popytat tie co uz ste, ze co vsetko ste odovzdavali a kde? zamestnavatel to oznamil socialke aj na zdravotnej a ze ci este niekde nepotrebujem nic nahlasovat alebo zaniest, poradte pls!!!! 😉 🙂

vopred vdaka 🙂

nebbia - nic si z toho nerob ja som tiez este len v sobotu zacala prat ale pri takomto pocasi neviem kedy budem pokracovat kedze chcem veci susit vonku 😝 a to hlasali do konca tyzdna prsat - asi ma porazi!!!!!

mojalili
24. máj 2010

@cigaretka5 hej, prave som si to precitala v spravach, skoda veru, Česku vsetci vyznamni velki umelci odchadzaju....mne osobne sa jeho pesnicky pacili 🤐 😔 😢

cigaretka5
24. máj 2010

no ja som prave kukaa ze to bola bud sebevrazda, alebo nahodne predavkovanie liekmi. Sakra co je toto za svet ked kazdy druhy clovek sa lieci na depresie. Mam niekedy pocit ze ja mam tiez poriadny nabeh.................

cigaretka5
24. máj 2010

Erytrea po spravnosti ak si zamestnana by vsetko nahlasovat za teba mal nahlasovat zamestnavatel. ty by si mu mala iba odovzdat papier od lekraky ze nastupujes na matersku, ale prax je taka ze niektory zamestnavatel to dava poistenkyni nech si to obeha, co je podla mna pekna blbost. Ty by si mala ist na socialku iba ak si priplacas DNP

cigaretka5
24. máj 2010

dievcata budeme mat nase babatka v obdobi komarov ako riesite tuto vec? idete kupovat sietky proti hmyzu na kocik? co vy , co uz ste maminy? je to vec ktora j potrebna alebo komare a hymz kociky obchadzaju?

drievko
24. máj 2010

jednoznacne sietku treba!

noemarta
24. máj 2010

ja si tiez myslim,ze sietku na kociar jednoznacne treba !

denisse
24. máj 2010

ahojte ... tak som dnes bola na uzv, vsetko je OK, je to naozaj dievcatko ... ale sedi si tam dole nohami 😕 tak vraj uvidime, ci sa este pretoci, mam jej dohovarat 😉
tak budem dufat, ze sa este umudri a pretoci ...

mirka285
24. máj 2010

ahojte,tak je len k tym nohavickam stahovacim alebo pasu by som chcelapridat vlastnu skusenost-po porode som mala kopec koze na bruchu ktora mi visela a keby som nemala stahovacie nohavicky,tak si ju musim neustale drzat aby som vobec mohla dychat 😒 vobec si nemyslim ze je to blbost,sestra tiez nosila pas a 4 mesiace po porode mala krasne ploche brusko 😉 takze ja mam s tym len dobre skusenosti,a neverim vsetkemu co niekto povie...

denisse
24. máj 2010

baby, date mi prosim niekto link na taky pas? kde sa to kupuje? diiiky .. urcite ste to to uz davali a pisali, ale ja som to nepostrehla a nemam sil hladat dozadu ....

adka1311
24. máj 2010

caute babulky....a pekny den prajem...

drievko - gratulujem k poradni, je to super a ste aj pekne velki....

miki - neboj este sa pretoci...

mojalili - super, ze si este kinderko...tiez kazde rano trpnem, ci ta tu najdem....mozno nakoniec vydrzis aj do terminu 😀 alebo budes prenasat....

cigaretka - ty si nasa poradkyna v socialnych veciach...este ze ta mame....a sietku na kocik urcite ano...nebude predsa v lete trpnut, ci ti k babu nevleti nejaka osa, vcela, komare...je to dobra vec a nestoji skoro nic...

a k tomu MUKOVI - skoda ho...mal pekne pesnicky a nasa rodina sa s nim poznala kusok blizsie...moja mamina je maliarka a on mal od nej obraz, tak sa nejako zblizili a ked tu mal koncert vacsinou sa nam ozval jeho manazer a mali sme vzdy listky 😅 .Je mi luto aj jeho rodiny...ved ma len 3 a pol rocnu dcerku...ale aspon sa uz netrapi...maval strasne depresie.... ☹

mirka285
24. máj 2010

Deniss pozri tie pasy a nohavicky na www.maderna.sk

mirka285
24. máj 2010

no a veru skoda ze ten Peto Muk takto odisiel,ja som ho rada pocuvala...a ja sietku urcite musim mat,ved by mi malu zozrali komare tu v Devinskej...

stanka33
24. máj 2010

Ahojte dlho som vas necitala, a hned zacnem a co sa nedozviem o Mukovi, ja som tiez mala rada jeho pesnicky, no skoda ho...

inak my sme mali oslavy cez viken maly mal dva rocky, tak sme mu pozvali kamosov, vcera svokrovci a zajtra nasi pridu aj s maminym bratom z ciech kt. prisiel na stretavku ...tak mam toho dost, vcera mi bolo strasne zle aj som vas chcela citat ale nemohla som, a mala sa strasne krutila je neviem ci sa chcela pretocit ale asi sa jej to nepodarilo ☹

inak ja tiez este neperiem dufam ze zajtra bude pekne a mozem zacat dnes som musela nase poprat a vcera Jurkove no dost toho je..

ten pas aj ja chcem ale pockam ci pojdem cisarskym alebo nie, moze sa aj vtedy davat????

mojalili drz sa este chvilu 😀

sietku chem aj ja ked si predstavim minulorocnu invaziu komarov v ba tak urcite....

ja som pribrala necelych 7 kg teraz za tyzden 1,5 kg dufam ze to takto nepojde dalej a to si za cely& den sadnem na hodinu vecer...

mojalili
24. máj 2010

SIETKU NA KOMARE mam uz doma, este po prvej dcerke a urcite sa zide, ked dam maleho pod strom do chladku nasho sadu🙂

@mirka285 ako som uz pisala hore, pridavam sa k MIrke.....vlastna skusenost 🙂

kafoditka
24. máj 2010

@mojalili zlatinko dakujem za link 🙂 🙂 🙂

Baby ja som uz po obede. Dala som si 2 lupačky s džemom a som vybavena 😀

mojalili
24. máj 2010

😠 😠 Dnes som nechcela cez den spat a zrazu som sa nasla, ze som zadriemala 😠 😠 Zase nebudem v noci spat 😒
Dnes idem autom pre dcerku, tak neviem ci ist skor a pomotat sa v jednom obchode, co som chcela, alebo ist nacas a....co si zacat doma aby som nezaspala? No to mi je nieco.... 😉

mojalili
24. máj 2010

@kafoditka za malo, len viem, ze si sa bala, ako budes a tu sa mi to taaak pacilo, ako je to vysvetlene, dobre aj pre mna 😉

drievko
24. máj 2010

@adka1311 dakujem teskam sa!

stanka33
24. máj 2010

ja som si dala teraz penovu tortu a este taku nugatovo bananovu...inak mam este skoro celu penovu, mozete prist kto ma chut 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre