Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
10. jún 2010

nela si vymyslela, ze chce na narodeninovu tortu ferdu mravca a lienku .... tak hladam nejaku predlohu, podla coho by som ich vymodelovala z marcipanu 😀

denisse
10. jún 2010

@oacka segra je 79 a studovala filozofiu a slovencinu

drievko
10. jún 2010

@any23 no tak to hej tie vonkajsie su super! chrenova je lepsia ako klokocka ! na klokocine ides stale do kopca fuj!

maxara
10. jún 2010

@oacka ja prezradim, ked bude mat podobne vystrelky, aby si nemyslela, ze ja som bola svata, ale ze ocakavam od nej umudrenia sa 😀 tak ako sa jej mamicka umudrila.. inak tym, ze to sem pises, si to hovoris v duchu a tym padom ona uz o tom vie.. len si to asi nebude pamatat 😀

achojka
10. jún 2010

@maxara Ale aj taka radost s teba vyzaruje, obdivujem ludi, ktory su takyto fotogenicky

maxara
10. jún 2010

@drievko @any23 aj na klokocine som byvala.. aj na zobore a na parovciach 😀

maxara
10. jún 2010

@achojka no ale ja na normalnych fotkach nie som.. prilozim z grilovacky?

adelaine
10. jún 2010

@agika1982 nemas za co, ste tam zlati 😀
a inak s tymi pocitmi, aj ja to mam tak,
mne doki povedal, ze hlavicka je velmi nizko, aj to tak citim...
tlaci ma to ako slak, aj na mechur 😖

a inak aj ja sa cudujem, ako tie nase "hviezdy z obrazovky"
sa vedia tak rychlo dat dokopy, uz len tie kila...

@janulienocka to mas pravdu, ja cele tehu nic, a asi pre tyzdnom
sa zacali svine strie objavovat, kremovala som stale ako o dusu
spasenu a nepomohlo, ked to ma prasknut, asi to praskne....

a inak, sorry, ze tu pisem taketo veci,
ale kedze sme vsetky na jednej lodi, tak sa opytam...viem,
ze mojalili niekedy davnejsie pisala, ze sa jej to stalo....
ale chcem sa opytat, desne ma bolela suska, tak ze sa kuknem
a tam krcova zila ako svina, co s tym? normalne ma to boli aj
ked chodim :((((((((((

drievko
10. jún 2010

@maxara no to poznas lepsie NR ako ja 😀 aj sem sem tam zabludis ci uz ani nie?

oacka
10. jún 2010

denisse,ak bola ročník nižšie, tak asi nepoznám, ale dosť zabijácka kombinácia!!!!!
maxara, moja naj kamoška jej to isto všetko vytrepe s radosťou! ona už má syna a je to taký istý zbojník ako ona! sa jej ten divoký lifestyle teraz vracia. 😀 😀 tak dúfam, že moja bude kľudná...ale minule mi svokra ukázala diplom mojho muža s titulom Najväčší pijan Košíc.... tak už neviem,čo vyrastie z našej dcéry....

denisse
10. jún 2010

oacka a jej muz, vtedy este frajer studoval filozofiu a nemcinu ako ty ... ale on vobec neviem, v akom rocniku, lebo on je stary ako ja, ale toto bola jeho uz druha vyska 🙂

achojka
10. jún 2010

@maxara No mozes 😀

oacka
10. jún 2010

a neštudoval preddtým v Poľsku?

maxara
10. jún 2010

@achojka iba pre teba, ale nikomu ich neukazuj 😀 😀 😀

achojka
10. jún 2010

@adelaine Tento problem ma presne moja kamoska, tiez je tehotna. Bola s tym u gynekologa a predpisal jej nejake lieky na tu zilu.

maxara
10. jún 2010

a tu su 😒

achojka
10. jún 2010

@maxara OK, neukazem.....

denisse
10. jún 2010

oacka ... studoval 😉

achojka
10. jún 2010

@maxara Ale ved si tam dobra. To si nevidela mna na fotkach, ja som totalne nefotogenicka....

maxara
10. jún 2010

@drievko obcas .. chodila som tam k lekarovi do krskan, k tomu chrbticiarovi, najblizsie idem v septembri, tak mozme skocit na ... neviem na co sa chodi s babom a kojaca mamicka 😒

denisse
10. jún 2010

maxi, aj tie neretusovane z grilovacky su super ... 😉
ty si podla mna presne ten typ, ktory skvele vyzera aj ked nema postavu modelky ... super 😉

oacka
10. jún 2010

denisse, si robíš srandu????? nevolá sa Peter N.?

maxara
10. jún 2010

@adelaine myslim ze mojalili dostala detralex a inak nic, musela vydrzat, ale teraz pisala, ze sa jej to pekne dalo doporiadku

denisse
10. jún 2010

jasne, ze vola .. je to moj spoluziak z gymka a mojej sestry manzel 😀

maxara
10. jún 2010

@denisse no jasneeee 😀 😀 😀 sak sa ani na stolicku nezmestim 😀

oacka
10. jún 2010

maxara, ty jaké pózy hádžeš!!!!! to ja sa na takých fotkách tvárim ako ťuťo! ja dúfam,že ťa neurazím....ale nezdá sa vám, že páničkovia a psy sa na seba po čase začnú podobať?????? 😎 😎 😎 u mňa s Gejšou to teda platí.

maxara
10. jún 2010

@achojka jeeej nova fotocka.. 😵 sak hod aj ty nejake, nech vidime tu obludu 😀 😀 😀

maxara
10. jún 2010

@oacka 😀 😀 😀 😀 to akoze narazas na tie moje rychlo rastuce chlpy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisse
10. jún 2010

@maxara mne sa teda pacis 😀 hoci sa nezmestis na stolicku ... aj ked tomu neverim 😅

oacka
10. jún 2010

denisse, ja odpadávamm!!!!!!!!!!!!!!!! a ak sa má, kde bývajú, majú detičky? On v posledných ročníkoch chodil s takou príjemnou tmavovlasou mladšou babou, meno neviem, tak žeby to bola tvoja sestra? a tuším študovala filozofiu! Ježííííš, nanho veľmi rada spomínam, strašne zlatý pohoďák, teda ak je to on... mal dlhé ryšavé vlasy? bohvie,či by si ma pamätal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre