Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
20. jún 2010

@oacka 😀 😀 😀
to je ako moj, ten sa tiez tak tesi, ma odlozene 4 Absolutky na tuto
prilezitost, budem rada, ze budem v nemocnici a nebudem ho vidiet v
opicnom a poopicnom stave....len som mu povedala, ze nech
sa neopovazi za mnou neprist do nemocky 😀

petzi
20. jún 2010

@tinka349
No ja neviem, mne zobrala vzorku s podvosku (ako pise oacka 😀 ) no a s vysledkov mi povedala, ze to ten moj dovliekol od nejakej inej.... Tak asi tam boli nejake stopy alebo co, ja som sa viac nepytala, sla som ho rovno nakopat do vajec 😅 .
A keby mne tak povedal,ako tebe, ze k byvalej nech mu brko natahuje, tak by som aj jeho nakopala.Co nie je kompletny?? 🤐 Prepac, ale ved mna to normalne vytocilo, no asi by som mu dala adios amigos.a ked ste spolu nespali 2 mesiace, to mu to ako ze nechyba??to moj by asi explodoval 😀 ved teraz si musi este dopomahat a to sexujeme 3 krat denne.
Baby sorry ale ja som uz raz taka, otvorena... 😅

petzi
20. jún 2010

@adelaine
to vies ze pride, este aj s partakmi 😀

adelaine
20. jún 2010

@petzi o tom vobec nepochybujem 😀

adelaine
20. jún 2010

@petzi to mas akeho doma chlapa nadrzaneho?
a to stihas? ja len preto sa pytam, ze na sex vobec nepomyslim,
naposledy, ked sme spolu boli, bolelo to, tak som si povedala,
ze za to mi to nestoji...uz som mala asi makky krcok, takze nic moc 😒
ty si v pohode, ani ti netvrdne potom brucho?

alllexa
20. jún 2010

@merikac - a keby si si vyslovene tie udaje vymazala - datum poslednej menstruacie a pod., lebo od toho sa to potom odvija. A rovno do profilu zadas pocet deti...
Inak tiez som pocula, ze tie nausnice az od pol roka....

petzi
20. jún 2010

@adelaine
😀 😀 no ja som do 5 mesiaca mala bolesti bruska a aj mi bolo zle ale pri konci druheho trimestra som bola ako salena,stale som chcela sexovat.a teraz zase chce stale on,.bolesti nemam ani brusko mi netvrdne, ved nastastie, iba ze sa pri tom uz nestiham spravit. 😅 ale inak pohoda a strasne teciem, neviem preco,ale lekara sa asi pytat nebudem. 😝

adelaine
20. jún 2010

...ani som si nevsimla, riesili ste nausnicky?
ak mozem poradit, nausnicky sa odporuca dat az po prvych ockovaniach,
min. v 3 mes., idealne je okolo toho pol roka, presne ako pise allexa 😉
musi aj usny lalocik narast, atd.
ale to vam pediater povie...
dopredu pred aplikaciou treba nausnicky nechat aspon 24 hod. v liehu.

tinka349
20. jún 2010

@petzi ci mu nechyba sex??? 🙄 no kedysi sme spolu sexovali kazdy jeden den a aj to mu malo bolo....na zaciatku tehu som sa mu akoby hnusila a nechcel nic, potom som ja dobiedzala a ani do mna nezakopol, a teraz nedavno chcel on ale som povedala ze ani nahodou, ze az sa da liecit.....A ci sa robi sam tiez newem, vacsinou chodi domov neskoro z prace a to bud uz ja spim alebo nemam naladu sa daco vyzvedat...

adelaine
20. jún 2010

@petzi to mam aj ja, furt chodim s intimkou,
pocas tehu je vytok asi normalny prejav...kym to nie je vytok
spojeny so svrbenim, tak je to ok.

alllexa
20. jún 2010

@nebbia - toto som nasla v zakonniku prace:
§ 141
Dôležité osobné prekážky v práci
(2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:
b) narodenie dieťaťa manželke zamestnanca; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas na prevoz manželky do zdravotníckeho zariadenia a späť,

petzi
20. jún 2010

@tinka349
ahaaa, no ja to viem od mojho, on mi povie sam, lebo chce vediet,ci sa robim aj ja. 😀 on je taky maniak na to.niekedy mi to az vadi, ale ved je to chlap, tak to beriem.ved chlapy maju v hlave iba jedno a vo vajciach to iste. 😀
A dobre si mu povedala, veru ,nech sa da liecit, ved co ked ta nejak nakazi, ze to ublizi miminu, ved to je nebezpecne.hoci co sa moze stat, jako neprajem nikomu,ale clovek nikdy nevie.Ja by som to tiez povedala, chod lekarovi, najlepsie chlapovi a nech ti nasadi liecbu, ked povie, ze si ok, tak mozme spolu spat, skor nie,aj sa na hlavu stavaj...mal si davat pozor, kade lozi a kam ho pcha.... 😅

alllexa
20. jún 2010

@katty17 - drzim palce, nech to dobre dopadne!

petzi
20. jún 2010

@adelaine
no ja to takto nemam, len ked sexujeme, tak to so mna leje jak s vola a ten moj na to len curaj, celeho ma os`ti. 😀 😀
inak nemam taky silny,iba niekedy hustejsi, ako inokedy.no ja neviem, nastastie ale svrbenie nemam, to by som uz drahemu vtacka odfiklila. 😅 to ja mam hned podozrenie.lebo aj sny mam sem tam take ,,ze ma inu...uz mi hrabe.

nebbia
20. jún 2010

alllexa,dakujem,skusim este popatrat

tinka349
20. jún 2010

@petzi no to hej, ja som mu povedala ze este maximalne s kondomom a on povedal ze za 34 rokov zivota si kondom nedaval a ani davat nebude 😠 tak som mu povedala ze ziaden sex nebude....a to aj mienim dodrzat....nic jak sa nic povie nech sa aj na hlavu postavi, mne je zdravie malej prvorade....

petzi
20. jún 2010

@tinka349 spravne, len sa drz.
A dost by ma este zaujimalo ( teda ak ti to neva) ...si pisala, ze ak si otehotnela, ze si sa mu hnusila,,,A TO PRECO? nerozumiem.moj znamy ta videl na miss tehuliek a povedal, ze si riadna jeb....ka. 😅 prepac... 😅

tinka349
20. jún 2010

no ked som sa vydavala tak som vazila 56 kil, za dva roky v UK som pribrala na 66, a co som tehotna tak vazim 79, a jemu sa pacia vychrtliny co nemaju ani prsia ani zadok.....no a odkedy som tehotna tak mam aj prsia aj zadok 😖 a brucho samozrejme

cigaretka5
20. jún 2010

@tinka349 Tak tomuto nerozumiem, to akože 34 ročný miluje ženu preto ako vyzerá a nie preto aká je? Myslela som že tento level dávajú pubertiaci

sunnygirl
21. jún 2010

Bré ránko bábiky 🙂
u nás opäť pršalo celú noc a stále to vyzerá na spadnutie, dažďu opäť visia nohy 😒
spala som celkom OK, celú noc, len to maličké asi opäť cez noc narástlo, cítim, že je o niečo ťažšie 😀

idem si vás prečítať, pekné písanie prajem 🙂

oacka
21. jún 2010

dobré ránko! ako pozerám,prišla som o dobrú pikantnú debatu včera! 😀 😀 😀 nechcete to rozoberať radšej v súkromnej? že keby vás tu náhodou vymákli nejaké známe z reálneho života..... 😉
s tým hodnotením postavy tehotnej ženy to ja vobec nechápem, ako môžu známi pindať,že ty si teda pribrala a podobne, veď too je normálka nie, čudné by bolo,keby tehotná chudla... a zhnusiť sa mužovi kvoli tehotenstvu? to bz sa tedda on zhnusil mne.... šak o tom je život,že sa meníme..... moj muž mal úraz, mal otrasné jazvy na nohe a to mu mám povedať,že sorry,ale tú nohu máš hnusnú,nejdem s tebou sexovať? veď v živote sa nám môže kadečo stať a ten náš partner je tu na to,aby vtedy stál pri nás....

mojalili
21. jún 2010

@oacka tak tak, nech si to pekne uzije a zapije Kristinku, aby bola zdravucka. Ale nech to urobi, pokial nebudes este doma. Moj muz bol do rana 5.hodiny s kamaratmi, jeden kamarat im nechal otvoreny bar....no a rano isiel potom do prace 😀 😀 😀

oacka
21. jún 2010

@mojalili moj muž robí u mojich rodičov aj s mojím bratom a vo firme sú všetci kamoši,takže predpokladám,že chlastať sa začne tam.... 😀 najhoršie je,že na ňom hneď vidno,že chlastal,vyzerá potom hrozne zúbožene a hlavne sa tvári,že akože nič... 🙂

sunnygirl
21. jún 2010

tak som vás prečítala. Čo sa týka tých zavinovačiek, ja mám tiež dve, jednu klasickú a jednu na suchý zips. Do nemocnice si zoberiem tú klasickú, lebo ja sa stále bojím, že nebudem vedieť manipulovať s tým drobčekom a okrem toho neviem, kedy mi odíde to tŕpnutie rúk.

@oacka aj tebe dobré ránko 🙂

inak ten tlak je otrasný, ja by som len spala a spala a spala. Ale už mám sem tam pobolievanie v krížoch, ako pred menzesom

sunnygirl
21. jún 2010

idem si urobiť kávičku a doraziť pitný režim 🙂

oacka
21. jún 2010

@sunnygirl jaj sunny, ty až 26.7., ako ti je dobre, ešte máš kopec času!

mojalili
21. jún 2010

@oacka MAs pravdu, naozaj sa tu rozoberala žhava tema...jedine co mozem povedat....takeho chlapa by som hned vymenila....a aj som tak raz urobila a nelutujem, oplatilo sa... 😉

sunnygirl
21. jún 2010

A DUGYna bola v nemocnici? Som si myslela, že sa jej nedá chodiť na koníka 😨

mojalili
21. jún 2010

@oacka vies co je najlepsie??? ze to neuvidis🙂))) 😀
@sunnygirl Sunny, k tomu trpnutiu ruk....potom mi povies, ci ti to preslo...ja som bola u lekara, vraj to je od chrbtic, lebo aj tu som mala dorasovanu a plnu zacvaknutych nervov....tak chodim stale na masaze.......ale prd.... 😖 nie je to z toho, trpnutie mam stale stale horsie, bolesti az take nie su,ale to trpnutie je hrozne a uz mam vsetky prsty strpnute, necitim ani teplo na ne - spicky prstov, takze sa musim do otho obut a ist na specialne vysetrenia, aby som to nezanedbala a nemusela na operaciu....-Raz Deniska davala sem, ze by to mohlo byt SYNDRÓM KARPÁLNEHO TUNELA , HROZNEEE.... ☹

sunnygirl
21. jún 2010

@oacka no veru jamám ešte kopu času, ale každý sa ma pýta, že či mi Dr. dobre vyrátal termín.
Inak sme včera s mm skonštatovali, že akoby som teraz chudla z tých ritných zásob 😀 , nejako sa mi ten tuk zo zadočku zmenšuje, tak som zvedavá, koľko budem budúci pondelok vážiť. Naposledy to bolo 71 (z 53 kg)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre