Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
21. jan 2010

ahojte kocky 🙂 tak rano sme sa trepali hodinu na Kramare v tej metelici ale isla som si pre dobre spravy 🙂 ten opakovany test na DS bol v poriadku,tak som velmi velmi rada,som si od radosti isla kupit tehotenske rifle 😉 zrzulka na ten kocik mrkni referencie v teme vybava,tam som to videla..

oacka
21. jan 2010

tesim sa s tebou, mirka, super sprava 😀 😀

yoda_
21. jan 2010

uzasna sprava, mirka, gratulujem

denisse
21. jan 2010

mirka, super 😉 uplne chapem tvoje nakupne nadsenie 😉

mirka285
21. jan 2010

jaaj dakujem kocky,hned mam lepsiu naladu dnes🙂

katkaking
21. jan 2010

mirka aj ja gratulujem... 🙂 tesim sa spolu s tebou, my ideme na testy v pondelok, tak dufam ze tiez dopadnu dobre 😉

petusko, dakujem za gratulaciu 🙂

katkaking
21. jan 2010

mirka, mam na teba otazocku...alebo na vsetky 😉
stale neviem ako to tu modrykonik vypocitava termin porodu...tu mi pise ze 5.jula, ale ja mam termin 8.jula...tak otazocka, vsimla som si ze ty tu mas napisane 4.jul...kedy mas naozaj termin, dakujem vopred za odpoved... 😉

denisse
21. jan 2010

katka, konik to pocita podla zaciatku posledneho menzesu ... podla nejakeho algoritmu ... doktor ti urci termin presnejsi podla uzv ... takze ver tomu, co mas od doktora, konik je len orientacny 😉

mirka285
21. jan 2010

kati ja mam aj v tehotenskej knizke 4.jul,ale tiez mi vypocital konik zle,tak som si musela v nastaveniach namiesto 31. dnoveho cyklu napisat 28 aby mi ten termin sedel..ono gynekolog vzdy upresni casom termin porodu,lebo sa to vypocitava z poslednej menstruacie,ale mne povedala doktorka ze mne to sedi..a tebe to vychadza ovela inac ako mas v tehu knizke?

kafoditka
21. jan 2010

kocky, poslednej mrchy by som mala rodit 2.jula a ked mi robil doktor sono tak mi povedal, ze sa mi termin posunul na 28.juna...

mojalili
21. jan 2010

MIRKA - gratulujem, tesim sa moc s tebou 😵 😵 😵
KATKAKING - ako si spokojna s tym kocikom DEMA?

KATKA - konik pocita aj podla toho, aky mas cyklus...tak si to tak nariad, aby to sedelo, ja mavam sice 31 dnovy, ale musela som si dat 28 dnovy, aby mi vysiel den porodu, ako spominala Mirka 😉

any23
21. jan 2010

tak som tu zas...som si robila poriadok v byte-prach poutierala,povysavala,dlazky zmyla,este by som mala wcko a vanu vydrhnut ale kaslem na to,uz sa mi nechce-vsak netreba to prehanat neutecie mi to😝MOJALILI kociarik je peknucky😉ja uz mam tiez viac-menej vybraty,teda vlastne rozhodujem sa medzi jane nomad a bexa b3,oba sa mi velmi pacia,neviem sa rozhodnut😅KATKA ja som si tiez musela upravit dlzku cyklu-aby mi to ukazovalo TP a tyzdne tak ako mi to vypocital doki😉dnes je malinke aktivne,hmyri sa ostosest a rano ho prvykrat aj tatinko citil-ako zacal hladkat brusko zacalo sa hybat a jemnucko kopkat😵bolo to take zlate,uz ho citim zase o nieco silnejsie...MIRKA to je supeeer,gratulujem...ja som bola na testy predvcerom,teraz uz len dufat ze budu vysledky v poriadku...🙂

meruska
21. jan 2010

Ahojte, tak ja som si konecne vydychla.... mam uz zaokruhlene vsetky znamky, konecne pokoj... niektore decka su sice nespokojne, ale na druhej strane aj ja s nimi 🙂

co sa tyka jazykov...moja mamka je madarka a otec cisty slovak... pri starsom bratovi rozpravali oboma jazykmi odmala, tak on vie aj aj... pri mne sa uz mamka preorientovala na slovencinu, tak na mna hovorili uz len slovensky... a teda sa na mna nic nenalepilo.. a dnes to vsetci lutuju

mojalili
21. jan 2010

Jejda MEruska, mna to len caka, teraz idem nahadzovat znamky do internet.ziackej knizky a idem na papierovacky 😠 😠 😠

katkaking
21. jan 2010

denis, mirka dakujem...zadala som si inu dlzku cyklu a uz mi to sedi... 🙂 tak fajn.

mojalili, tiez dakujem
s tym kocikom som nadmieru spokojna, je fakt super a tiez dobre vyzera. Len je trochu velky ked sa zlozi, takze do auta ho davame bez koliesok. Inak je dost pevny a malej ani v tychto zimach do neho vobec nefuka...Ja som spokojna, mozno niekto iny by povedal nieco ine... 😉
Teraz pri druhom ani neplanujem zmenit kocik, budem mat tento isty...nemam zbytocne peniaze na vyhadzovanie, a ked som s nim spokojna....nie?

mojalili
21. jan 2010

KATKAKING - citam prave tu na Koniku kritiky a musim povedat, ze na Demu je ich dost, ale specialne na tento kocik co chcem ja su tam praveze dobre kriteria. JA nemam auto, nejazdim na autobusi, a ak by som sla, zoberiem si JANE, aj do auta pojde JANE. Toto bude len na vychadzky po meste, tak snad nam postaci a to je podstatne, ze nefuka v zime do neho... 😉 DAKUJEM ZA NAZOR...

lumimi
21. jan 2010

Zdravim 🙂

ako som precitala, tak aj som si zmenila dlžku cyklu na 28 - maju to teda riadne zle nastavené - ta dlžka cyklku je tama uplne zbytočná podla mna. ale termin upravi dr aj tajk podla ultrazvuku takže orientačne to stačí 🙂

bellablonde
21. jan 2010

mojalili, k tomu mas velke plus, ze servis je priamo v meste. Kamoska ma tiez znacku dema. Stalo sa jej,ze sa im kocik hned na zaciatku nejako poskodil a v pohode, kym ho opravili, dostali nahradny uplne zadarmo a v rovnakej kvalite. Takze aspon mas istotu, ze ak sa naaaaahodou nieco stane, neostanes bez kocika.

baby, ja som sa tak nasmiala, ked ste minule pisali o pohyboch. Ako moze doktor - chlap tvrdit, ze zena nevie ci citi pohyby babatka alebo vetry 😀 😀 😀 akoby on to niekedy zazil ... heheh.

Este som chcela na nieco reagovat, musim ist precitat dozadu. Skleroza

lumimi
21. jan 2010

tiež si myslim že doktor nič o pocitoch nemože vediet -

neviem či to u mna nie je skoro ale včera som mala take šteklenie v bruchu - som si tak myslela že mimino ma mejdan - ale kto vie - neviem ako su cicit pohyby 😅

oacka
21. jan 2010

Bože,zaokruhľovanie známok! Aj mna vydurila zástupkyňa z PNky, a šla som krúžkovať, po dvoch hodinách som bola vyšťavená jak citrón... ja by som teraz nevládala učiť...

bellablonde
21. jan 2010

este je u teba asi dost skoro lumimi, ale urcite, ked to bude pohyb, budes to citit s istotou. materinsky instinkt je strasne silna vec.
ja som pri prvom az niekedy v 20tt zaregistrovala, ze sa konecne hemzi 😵 😵 , teraz tipujem, ze si tiez pockam aspon do 17tt 😵

mirka285
21. jan 2010

kocky vy uz zaokruhlujete o stosest a moj syn sa stale tvari ze nevie ake bude vysvedcko 😒 dnes sme urobili definitivnu bodku za menami-dievca bude Linda a chlapec Viliam 🙂 vy ako?ste uz uvazovali nad menami?

bellablonde
21. jan 2010

ja stale verim, ze bude dievcatko. Mam taky mini zoznam mien, ktore sa mi pacia, ale pre ziadne z nich sa neviem rozhodnut. Manzel ma podporuje, ze si mam vybrat sama. Vyslovene povedal, s ktorymi nesuhlasi. On si vybral meno Petko pre prve dieta, tak aby bola spravodlivost. Ale ja... vaha vahava nerozhodna sa asi nerozhodnem ani na porodnom sale 😕

bellablonde
21. jan 2010

Vcera ste mali debatu o pupocnikovej krvi. Som nestihla nic napisat, lebo sme mali cely den bracha s manzelkou na navsteve.

Hm, pri Petkovi sme nad odberom neuvazovali. Teraz ked tak nad tym premyslam, moje dve svagrine a svagor su doktori. Obom babam sa narodili minuly rok deticky a ani jedna si nedala pupocnikovu krv odobrat. Musim sa ich pri najblizsej prilezitosti opytat, ake boli ich dovody. Z toho jedna z nich pred otehu pracovala tusim v hematolog. amb., druha je interna a svagor je momentalne na aro.
Biznis a reklama je jedna vec, na mamickach sa velmi lahko zaraba. Kazda chceme pre nasich zlatusikov len to najlepsie. Ale realne ma zaujima pohlad ludi, co s tym priamo robia...

stanka33
21. jan 2010

Ahojte,
mojalili peknucky kocik si vybrala, ja som ho u nas videla jednej babe, hned sa mi zapacil, hlavne ale ze bude prakticky....

ja tiez este necitim pohyby, pri prvom okolo 20 tt, cakam tak do dvoch tyzdnov ze to bude, inak pri malom to teraz nejako nestiham vnimat,on kopal ostosest, hlavne posledny mesiac 😀

podla mna doktor hoci ma vedomosti, nikdy nemoze vediet ako sa tehotna zena citi, a ake ma bolesti pri porode,mnohi si myslia ze zjedli mudrost sveta, by som im to dopriala nech skusia...

bellablonde aj moz muz vybral meno pre Jurka,sa vola po nom, pri tomto vyberam ja, sa ho ani nepytam ake by chcel...spravodlivost musi byt...
dievcatko bude Lilianka, chlapcek asi Filipko, este trochu uvazujem nad Adamkom,Kristianom...

stanka33
21. jan 2010

co sa tyka tej pupocnikovej krvi, ani my sme pri jurkovi nedavali, tiez som pocula nazory, ze je to biznis..uz si to presne nepymatam co som si vtedy o tom precitala, musim sa na to pozriet, zatial to nechavame otvorene..ja verim ze to nikdy nebudeme potrebovat......

bellablonde
21. jan 2010

Lilianka je pekne. V nemecku je teraz vraj velmi popularne. Znama byva na ulici, kde je vela zien povodom z ruska. Kazda druha sa vola Liliana 😉
Aj nasa cica-mica sa vola Lili 😵 😵

stanka33
21. jan 2010

babenky teraz odbocim, nemate niekdo receptik na dobru kremovu cesnakovu polievocku, taku co sa dava do bosniakov, som to strasne dlho nerobila, nechce sa mi hladat recepty,,ak niektora viete 😝

bellablonde
21. jan 2010

Ide aj o to, ze mnoho uverejnovanych clankov je vlastne platena reklama

stanka33
21. jan 2010

no len neviem kedy bude mat meniny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre