Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. júl 2010

babulôky tak aj ja idem do hajan.. dobru nocku.. 😲

izira
3. júl 2010

@tinka349 ja 6.7. niekedy - rano volam lekarovi, kedy prist

izira
3. júl 2010

@maxara dobru nocku aj tebe 🙂

izira
3. júl 2010

tak idem aj ja off. 🙂 este dopozeram film a ide sa spat 🙂 dobru noc a sladke sny 🙂

tinka349
3. júl 2010

este nespiiiim 😀 akurat mi akmoska napisala ze meno co chcem dat malej, rebeka - znamena ocarujuca, ale aj spojenie -chapane ako spojenie v rodine....ale znamena aj dobre zivena, tucna 😀 😀 😀

sunnygirl
4. júl 2010

dobré ránko,
konečne som lepšie spala, idem vás prečítať 🙂

sunnygirl
4. júl 2010

@adelaine GRATULUJEM, no konečne 😉 malý valibuk je už na svete 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
4. júl 2010

@izira gratulujem k včerajším narodeninám a 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aby si a necítila už až tak sama, škoda, že ste sa s Tinkou nestretli aspoň na kaféééééééééééééééééééééé 😵

sunnygirl
4. júl 2010

@kafoditka pozdravujem Kata1979 a prajem rýchle uzdravenie a pre malého veľa veľa mliečka 🙂

aj ostatným veľa veľa mliečka 😀 😀 😀

sunnygirl
4. júl 2010

@nika23t všetko naj a naj k narodkám 😉

sunnygirl
4. júl 2010

No tak ja z vás odpadnem, koľko je vás tu letných mamín a budúcich mamín, aj ja som letná, ale až koniec augusta 😀.
Moja mamina mala včera narodky a dnes ideme opekať a oslavovať do LC. Tak na jej som nestihla (ale to je dobre, lebo by to bolo u mňa skoro), nooo ocino má 8 júla meniny, možno stihnem, uvidím a ak nie svokrička so švagrinkou 22. júla meniny, to by už teoreticky bolo možné, lebo to bude blízko PT, no ale ja som včera mojej polovičke povedala, že mi ideme rodiť 15. júla, tak som sa dohodla s drobčiatkom v brušku 😀 😀 😀.

Tak vám prajem pekné písanie, neprežente to 🙂 , tie čierne lietajúce marhy už vonka škriekajú, ale ja si idem ešte troška zdriemnuť 😀, páááááááááááááááááááááááá

sunnygirl
4. júl 2010

@mojalili o týždeň idem na kontrolu, tak to skúsim s gynekológom nejako poriešiť, ďakujem za radu 😉

johanka331
4. júl 2010

Ahojte už máme Soničku narodila sa 29.6 o 14.00 klasicky v Trnavskej nemocnici merala 3320 g a 50 cm.

bambola
4. júl 2010

@johanka331 gratulujem, je krasna 🙂

aalexis007
4. júl 2010

@johanka331 - gratulujem ku krasnej Sonicke. Ty si mala taky isty datum porodu 5.7. ako aj ja a uz mas malicku. Nasmu malemu sa este stale nechce. Tak uvidime do kedy sa este bude roztahovat v brusku. Na kontrolu idem az v utorok, tak som velmi zvedavá ako to dopadne. 🙂

mirka285
4. júl 2010

ahojte 🙂 tak ja len tak v rychlosti,uz sme s malou doma,porod by som nazvala zaujimavy ale inac znesitelny,epi fakt pomohla len skoda ze to nakoniec aj tak museli ukoncit sekciou,ale tak pre zdravie babatka som ochotna podstupit vsetko...doktor bol uplne super,vlastne vsetci doktori na Kramaroch,o sestrickach to moc povedat nemozem ☹ prisla som domov s totalnymi kamenmi miesto prsnikov,upchate mliekovody,mala hladna,uz dva dni nahrievam a odsavam,mala chudatko zatial funguje na nutrilone,dnes uz som sa konecne tych hrci ako tak zbavila,ale nemam pre istotu skoro ziadne mlieko v prsnikoch...ledva si odsajem desat ml...no ale bojujem a dufam ze tvorba sa opat obnovi a spusti,fakt som si uzila svoje za tieto dva dni,dufam ze vy ostatne taketo problemy s kojenim nemate,lebo ja som si teda pekne poplakala 😢 mala je strasne zlata,ked budem mat cas hodim foto lebo teraz naozaj nic nestiham,este mam v tych prsnikoch aj zapal,chrasty miesto bradaviek,musela som sa obratit na laktacnu poradkynu no proste katastrofa,oproti tomuto bol porod prechadzka ruzovou zahradou...kocky drzte sa mi to,prajem pekne porody,zdrave babatka a hlavne kojenie bez komplikacii....

petzi
4. júl 2010

@johanka331
Gratulujem, nech je zdravunka ,..je peknucka 😉
@mirka285
Ahoj Mirka,gratulujem k malinkej princeznej, hlavne nech je zdravucka...
Je mi luto ,tych tvojich prsnikov,ale pevne treba verit,ze sa zotavis a bude vsetko ok....

patresko11
4. júl 2010

gratulujem k novym babetkam.....uz aj ja chcem mat malickeho pri sebe fnuk

oacka
4. júl 2010

jeeej, ženy,konečne som sa dddostalla k tabuľke a vidím,koľké ste už porodili! Dugy, mirka,, janka, zrzulka GRATULUJEEEEEM! A aj všetkým ostatným! Zrzi teda mala čo robiť pri svojej váhe s takým valibukom! Škoda,že nemám čas vás čítať,neviem, kto ako rodil.... ☹

maxara
4. júl 2010

@johanka331 Jeeej gratulujem k malinkej.. krasna je.. 😵 😵

@oacka aj to je v tabulke, CR je cisarak a alebo p je akutny alebo planovany a P je prirodzeny v vyvolavany a p prirodzene prirodzeny

@mirka285 😒 ☹ no teda, taketo problemy.. chudatko moje.. no snad sa to upravi.. drzim palceky. Bol pri tvojom porode aj Valent? Vies ked mal vtedy sluzbu, tak ci nahodou tam nestrasil a aky je, ak by tam nahodou strasil.

petulka_1
4. júl 2010

@sunnygirl A moj muz ma 8.7. narodeniny. On by chcel aby sa drobec nas vtedy narodil.
My sme uz boli od 7 na hriby a oplatilo sa, lebo za dve hodky sme nasli za kosik a aspon mam aj prechadzku za zebou. Som zvedava co povie v stredu doktor ako to s nami vyzera...... 🙂

petulka_1
4. júl 2010

Teraz ma este caka krajanie tych hribov...a potom varit....

maxara
4. júl 2010

@petulka_1 tolko hribov rastie? sranda.. ale krajat ich a varit by sa mi nechcelo..

maxara
4. júl 2010

@mirka285 ozaj a na ktorom si bola oddeleni, na nadstandarde?

luminkasp
4. júl 2010

@johanka331, gratulka, je nadherna 😉

izira
4. júl 2010

@sunnygirl dakujem 🙂 ...nieco pravdy na to je, ze clovek sa rano citi lepsie 🙂
ano....skoda, mohli sme sa stretnut a troska podebatit 😉

izira
4. júl 2010

@johanka331 blahozelam k dcerke 🙂

mirka285
4. júl 2010

@maxara ano bol tam aj Valent,boli zlati ,s Pruzincom to konzultovali ked som po 12 hodinach bola stale otvorena na 4 cm a nepozdavali sa im ozvy babatka tak sa spolu rozhodli ze sekcia...bola som na nadstandarte,ale aj tam su sprchy otrasne,ale to je to najmenej co ma trapilo...skor mi vadilo ze kazda sestricka mi hovorila nieco ine ohladne kojenia,absolutne neboli jednotne,ked sa mi tie prsniky naliali a zatvrdli tak mi sestricka povedala nech skusim menej pit aby sa mi tvorilo menej mliecka..dalsia ze odsavat a dalsia ze studene uteraky na prsia...no proste mali by byt skolenejsie co sa tyka kojenia,dost mi liezli na nervy,smrdeli od cigariet vsetky...ale doktory zase boli vsetci super 😉 a som strasne pekne zasite,taku krasnu jazvu mam ze ked sa uplne zahoji ani vidiet nebude 🙂

izira
4. júl 2010

@mirka285 Ahoj Mirka.. dufam, ze sa ti ta tvorba mlieka upravi a ranky sa zahoja. URcite vyhladaj laktacnu poradkynu, bude mat tipy co robit, aby sa to hojilo rychlejsie. Drzim vam prsty a urcite to nevzdavaj 🙂

alllexa
4. júl 2010

@johanka331 - gratulujem k peknemu dievcatku!

@mirka285 - Ty si si teda vytrpela s tym dojcenim:( ja si asi napisem cislo poradkyne zo zdruzenia Mamila a keby nieco, budem volat. Oni dokonca chodievaju aj priamo do nemocnice radit. To nechapem, ze radili tie studene uteraky, ved treba teplo, nie? A cim si si potom tie prsniky nahrievala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre