Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
6. júl 2010

@tutifruti - mne zase mm hovoril, ze by som mala robit nejake fyzicke aktivity, ze mi to mozno urychli porod! Ako to fakt mam rada take rady, ked mi pri stati alebo chodzi vystreluje bolest do stehien a som rada, ze umyjem riad alebo urobim nejake zakladne veci v domacnosti...

maxara
6. júl 2010

@tutifruti ja ideeeeem, sadnem si k tebe 😀 😀 😀

noemarta
6. júl 2010

@alllexa no ved sa necham prekvapit s fotkami, uz som pomaly aj zabudla na ne, tolky cas je tomu...
alllexa, zatial otocena nie je, stale je dole ritkou, citim ju ze si slecinka sedi....
pri najhorsom hrozi asi cisarak, ale uz som sa s tym akosi zmierila. a ty cooo, kedy mas kontrolu zajtra, ci stvrtok??

tutifruti
6. júl 2010

@alllexa No vies co? Ty nezvládas fyzické aktivity? No to si nejaká divná nie v termín pôrodu a žiadna stojka na hlave ?😀

tutifruti
6. júl 2010

@maxara tak z tebou by som sa dala nahovorit.... 😀 😀 😀

lenkaaninka
6. júl 2010

@maxara ono vieš musí sa to vykompenzovať... 😀 mne všetci od nich závidia chlapčeka nemôžu to precediť pomedzi zuby vieš.. 😝

@tutifruti klasa čo si budeme vravieť 😉 ved len v chládku budeš čo to po tom že už ani sedieť sa nedá no nie 😅

lenkaaninka
6. júl 2010

@alllexa ako a to sťahovanie ništ ako nejaký brejk ništ 😀 😀

tutifruti
6. júl 2010

@lenkaaninka ale čo si... Ved on mi zastane autom, ked bude treba... No aký pozorný... nie? A na vzduchu mi bude fajn.... si dám pivko.... nohy hore.... 😉

lenkaaninka
6. júl 2010

ked som sa ho spýtala ako je krásne všetko upratané aj skrine proste vsjo po malovke tak mi na to povedal ved to je normálne v podstate ako čo by som aj chcela ked som žena že??? 😅

lenkaaninka
6. júl 2010

@tutifruti hej no odskočíš si odrodiť pokukáš levov a ideš domov. 😀

maxara
6. júl 2010

@tutifruti 😀 😀 😀 to by si si kukla, porod life, co? uz si asistovala? zvladla by si to? 🙂

@lenkaaninka no vidis.. aspon si prisla tomu na korienok.. ser na nich, ved je chlapcek tvoj.. a daj mu cervenu stuzku, ked vies, ze ti ho zavidia. 😉

strasska
6. júl 2010

zeny vy teda davate muzom do tela 😀 😀 😀 😀

maxara
6. júl 2010

@lenkaaninka no to preto, lebo si taka akcna.. keby si ho nechala tak ako ja obcas, nech sa aj on chyti, tak by si to hned vsimol.. mne staci, ked pinda na podlahu, ze ved to trva 5 minut a ja mu poviem, sak umy.. tak umyje a potom mu ukazem a tu? a tu? a tieto nohy? to su koho? a potom sa uvedomi, ze ja jemu to sice trva 5 minut, ale kvalita je dovi

lenkaaninka
6. júl 2010

@maxara len tolko že som asi akčná ale môj je bordelár tak jeho nejaká neumytá podlaha neserie vôbec absolutne neviem ako podla neho vyzera bordel lebo jeho očami tu nebol nikdy ako jemu nič vôbec nevadí 😀

lenkaaninka
6. júl 2010

ozaj ma napadlo či vôbec vie že tu máme nejakú tu podlahu 😀 😝

tutifruti
6. júl 2010

@lenkaaninka 😀 😀 😀

tutifruti
6. júl 2010

@maxara zvládla.... privolala by som ti pomooooooc..... 😀

oacka
6. júl 2010

jaj ženy, tak som sa potešila - prišli sme z poradne a malá váži 3370g a meria 53cm. pribrala 240g a 4 cm!!!! taká odmena ze tie nervy. 🙂 🙂

oacka
6. júl 2010

a Kikuška nám očúrala sestričku!

mojalili
6. júl 2010

@denisse Deni, 3x denne po 5 guliciek.....

Deni, ta biolampa je dobra aj na nahrievanie tych nasich bolavych ruk - karpalneho tunelu @sunnygirl - aj pre teba, toto je jedno z tych co vraj sa moze...

mojalili
6. júl 2010

A este kočky, tie podlozky, ktoré si beriete do porodnice pod seba....mne taka jedna ostala doma a super ju vyuzijem pod Danyho, ked je tak horko a chce si chladit gulky, tak ho rozbalim a supnem na tu podlozku a taaaaaaaaaaky je spokojny🙂 tAKZE ak ich nevyuzijete v porodnici, doniest domov 😉 😉 😉

denisse
6. júl 2010

@mojalili
a ty ju doma mas? tu biolampu? aku znacku? som niekde citala, ze aj na ten moj ekzem by mohla byt dobra ...

mojalili
6. júl 2010

@merikac hej veru, musim to pretrpiet, ale uz to nie je take hrozne.... Inak ja som davala nastrelit nausnicky okolo 3,mesiaca po ockovani akomsi..., a keby som mala opet dcerku, tak jedine nastrelit...bezbolestne, rychlo a nehnisalo....ziadna krv....

mojalili
6. júl 2010

@denisse praveze nemam, doktor mi ju odporucil ☹

tinka349
6. júl 2010

@izira v paitok mam poradnu o 8mej 🙂 tak sa mozno uvidime 🙂

tinka349
6. júl 2010

baby newete mi poradit aku velkost oblecka kupit na krst? 56, 62, 68 ???? ja sa do tych cisiel voooobec nevyznaaaam 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisse
6. júl 2010

@mojalili
ja som tieto podlozky "pod seba" pouzivala namiesto detskych prebalovacich ... tie som vobec nekupovala ... tie dospelacke su vacsie aj pevnejsie a ked ich nela nepocurala, tak urcite dlhsie vydrzali, aj ked na nich "mydlila" s nozickami .. tie detske su take nejake slabucke, ze po kazdom raze ked na nich chvilu kopala, tak sa to vnutro zozmolkovalo a na niektorych miestach nebolo vobec ...
takze ja aj teraz len tieto budem pouzivat ...

mojalili
6. júl 2010

@maxara MAxi, veru aj mne to lezie na nervy, ze som uz nespinila, ani vytok a zrazu opet jasna cervena krv a stale..jeden den OK, druhy opet....stava sa to vacsinou pri kojeni....no uvidim, este mam tyzden do konca sestonedelia, potom pojdem k lekarovi a uvidim, co mi povie. JA uz neviem, co mam muzovi hovorit, chudatko moje, ved uz aj mna mrle zeru a najradsej by som na neho vhupla. Inak problemy necitim, v pohode...len nechcem,ak stale spinim.. ☹

denisse
6. júl 2010

baby, tak kto mate tu biolampu, tak prosim napiste aku a ci ste spokojne ... diiiiik 😉

mojalili
6. júl 2010

@tinka349 Tinka, podla toho, kedy budes krstit...preco to teraz riesis? v obchodoch je toho kopec, a ak by ti niekto chcel dat....no musis si rozmysliet, kedy chces krst, ci do 1: mesiaca, ci 2.. My sme krstili ako 3. tyzdnove a mali sme 56....teraz mame vyse mesiaca a stale mame 56....ale uz nam zacina byt dobra 62.......takze v tychto cislach by som sa pohybovala. Ale este nevies, aka velka sa ti bambulka narodi, tak pockaj radsej... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre