Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
18. aug 2010

@kafoditka tak tak a Gabo vcera pouzil moj pilnik,skoro som ha zaskrtila 😠

kafoditka
18. aug 2010

@mirka285 Miri, ja som si kupila v Bepone krasne cierne vzorovane silonky, vyvalila som za ne skoro 15eur a moj drahy manzel za mnou dosiel - v jednej ruke noznice, v druhej noznicky - ze ci ich moze roztrihnut, bo potrebuje nalestit topanky 😲 😲 😲 Skoro som ho zahlušila! (alebo on by mna - keby vedel, kolko stali 😉 )

kafoditka
18. aug 2010

... v druhej ruke silonky..

mirka285
18. aug 2010

@kafoditka no co ti poviem-chlapi 😀

kafoditka
18. aug 2010

@mirka285 pocuj, ked bol maly este v brusku a ja som kupovala posledne veci do vybavy, co sa tyka kozmetiky, hodila som v DMke do kosika vlhcene servitky a on ti mi hovori, ze naco? A ja ze sak malemu tym budem utierat ritku ked sa pokaka a on ti mi zapoti: a to nebbudes toaletakom?? No uznaj.. 😉

mirka285
18. aug 2010

@kafoditka 😀 😀 😀 jasne vsade budes nosit so sebou kotuc 😉

mirka285
18. aug 2010

@kafoditka Domi a dosiel mi dnes ten kabel,tak 43 euri,no povedz za kus drotu ☹ lucim sa s tebou idem pozerat ten film Pycha a neviemco...ale bola dobra uputavka nato 😝

kafoditka
18. aug 2010

@mirka285 ok pa, ja idem do postele..

mojalili
18. aug 2010

@cigaretka5 No to je fakt nafigu, ze vas nezobral.....no veru som telefonovala s bratom, lebo som si zasekla bezpecnostne dvere a nemohla som sa dostat domov....byvam hned vedla POlikliniky, vedla kostola... 😉 NO vidis, tak sme mali rovnakeho tusaka🙂

Ja som prvy mesiac zle balila maleho, pokial mi to jedna pani doktorka neukazala, tak preto to mame asi Ok.... 😉

mojalili
18. aug 2010

@kafoditka jaj KAfko, nalakovane nechty su pekne na zene, ale co ked mi to nevydzi.....sranda - farba na vlasy mi poriadne nechyta, ked tak za 3 tyzdne je dole , lak na nechty mi nechyta, ked tak sa hned zosupe. KEd som si davala nalepovat gelovky, tak mi 1/2 vzdy z nich odletela...takze marna snaha u mna. Ale v sobotu idem na radikalnu zmenu ucesu,velmi sa tesim a aspon ma to snad odstartuje...
@oacka - ja tiez zeriem ako kyselina, ani nechcem, ale mi chuti.....musim sa krotit.....Dnes som chcela ist konecne plavat - ved len o tom basnim, manzel dosiel o 21 hod zo sluzobky, tak prd prd cililing.....

Zajjtra ideme do Bojnic s detmi...nejdete niektora? O 11 hod je prehliadka zamku pre deti MŠ s bábkou, tak sa tešime... 🙂

zrzulka
18. aug 2010

@kafoditka tak to s tym toaletakom je dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 sa tu rehlim .. ale tak istu logiku to ma treba uznat 😉

zrzulka
18. aug 2010

@ericica 875??? nie je to nieco vyse 600eur???inak muz to bol zaniest na urad a tam mu dali este jedno tlacivo co som nechapala. nejakych 40€ za opatrovanie starsieho surodenca ci co???do 6tich tyzdnov... viete o tom nieco co mate 2 a viac deti???

kafoditka
19. aug 2010

Dobre ranko koceny,
noc bola fajn, maly vacsinu prespal.. dnes ideme s muzickom pozriet na nove auto, potrebujeme totiz nieco vacsie, lebo do tej nasej Astry dame akurat tak kocik a hotovo..

@mojalili no to sa tesim, ked pridas foto. Ja idem ku kadernicke v utorok, zmena sice nie radikalna, na to by som musela mat chut a odvahu, ale musim sa prefarbit a skusim tentokrat ofinu do rovna ostrihat.. 😉 A ty by si sla normalne aj nakratko s vlasmi??

adelaine
19. aug 2010

dobre ranko, ja som mala s mm zase pernu noc 😖
maly bol hore od pol 2 do 4 rana a reval, reval, reval 😠

mavaju to aj vasi drobci? nas so zeleznou pravidelnostou
place vecer 3 hodiny v kuse, dnes sme boli v poradni,
a zevraj je to normalne 😔 😨 ach jaj
ale co je potesujuce tak nas dubacik ma 62 cm a
5900 g 😀 😀 😀

denisse
19. aug 2010

@adelaine
nasa mala tiez kazdy vecer place .... vzdy medzi 19 a 21 ... nie cele dve hodiny, ale proste reve, je to taky zlostny rev ... nosim ju cely cas na rukach ... a tie cca dve hodiny prebiehaju tak, ze napriklad 5 min reve, potom sa na par minut utisi a akoby drieme, naberie sily a znova reve ... a takto dookola ... niekedy su intervaly medzi dvoma zachvatmi palcu vacsie, inokedy mensie ... ale nemam odvahu ju nikam polozit, len ju nosim, hojdam, spievam, sepkam jej do ucha ... obidve sme spotene ako mysi .... potom ju vacsinou okupeme, nakojime a este chvilku ju nosim, kym nezaspi ... niekedy este aj po kojeni place dlhsie ako chvilku ...

adelaine
19. aug 2010

@denisse aach jaj, ten moj nechce vtedy ani pit, nechce sa nosit, nechce byt polozeny...
tazky pripad, jedine co zabera je voda a vanicka, ale ved tam nemoze byt od nevidim
do nevidim .....no hroza

noemarta
19. aug 2010

@denisse @adelaine caute, toto preeesne ma aj nasa mala, proste pokial sa ide kupat tak tie dve hodiny je schopna sa furt jedovat, revat.... a po kupani dostane ceco a hned spi, nechaapem....

mirka285
19. aug 2010

@denisse to co opisujes je podla mna kolika...takze velka nadej ze po tretom mesiaci s tym prestane 😉 baby mne je to blbe ale mt sme soali zas do pol desiatej 😎 j u vas fuka taky vetrisko?
@kafoditka Domi a ktore auto idete pozriet?moja corsa je uz tiez v bazari,ja som nafasovala druhe,ale som trochu rozcarovana lebo neda sa vpredu vypnut airbac tak malu vozim vzadu co mi trochu vadi...snad sa s tym bude dat nieco spravit...

agika1982
19. aug 2010

ahojte..chcem sa spytat, stava sa vam ze maly alebo mala nespi aj cely den???ja uz neviem co s nasim krpcom...vcera spala naposledy o deviatej a potom zaspala az o pol 4.....

agika1982
19. aug 2010

a to je kludnucka...neboli ju brusko..prodste uz zatvara ocka a pak ich rozdrapi a bodka...

alllexa
19. aug 2010

Tak ja som bola u tej gynekologicky a uz je mi jasne, preco ma to stale boli - mam tam zapal, takze mi poradila Rosalgin. Stve ma, ze som na to nedosla skor.

@agika1982 - ani ten moj nechce spat - spi cca hodinu a pol doobeda a hodinu a pol poobede, inak je stale hore.

@adelaine - no presne, aj ten moj mava take zachvaty placu, najcastejsie vecer, ale stava sa, ze aj doobeda. A nic nepomaha - hodinu v kuse reve.

@oacka - ja tiez mlsam - keksiky a tak. A tiez ma stve, ze som za posledne tyzdne nic nezhodila - pritom celu noc nic nejem a beham hore-dole s malym a kojim.

@mojalili - fiha a to uz mozes v pohode ist plavat?

@kafoditka - no sranda manzela mas🙂 Mne zase stale vypraval, ze nejako vela toho kupujem, pricom oblecko som pre maleho skoro vobec nekupovala, lebo som mala od svagrinej.

@mirka285 - pekne fotecky, dobre vyzeras!

katty17
19. aug 2010

ahojte babulky.
miri tvoja korzicka je v akom stave? ja by som potrebovala auticko 🙂
@denisse, adelaine.. - babule aj nasa ma taky cas kedy je nervna a nic nepomoze. je to okolo siestej, siedmej, osmej... a to nepomoze ani kupanie. ale potom je kludnucka ako baranok a v noci prespi aj sest hodiniek 🙂

mirka285
19. aug 2010

@alllexa dakujem...no veru zapal som mala aj ja,takze presne viem ako ta to boli,tak aspon ze na to prisli...lebo mne vtedy tvrdili ze nic tam nevidia...no bodaj by videli ked mi hnisali vnutorne stichy ☹ tak snad sa to uz teraz da do poriadku 😉

luminkasp
19. aug 2010

@kafoditka , kafko, tak s nechtami sme na tom rovnako 😎

mirka285
19. aug 2010

@katty17 moja corsicka je ako nova ale neviem ci Jane kocik by sa do nej zmestil...Gabo ju dal do bazaru,lebo mame styri auta tak dve treba predat,lebo platit poistky a tak je zbytocne...ja som ju najprv nechcela predat lebo Teutonka sa do nej v poho zmesti,ale uz tam nedam nic ine..ked sme isli minule do Sale k svokre velke auto malo defekt tak sme isli corsou a boli sme tam uplne natlaceni jak sardinky,a cestovat takto hodinu nebolo bohvieco...ja dost auto pouzivam,kamosky mam v Piestanoch kde chodim a chystam sa na babske jazdy s deckami ked podrastu tak ja by som preto brala nieco vacsie...

alllexa
19. aug 2010

@mirka285 - a Ty si potom na to co brala? A za ako dlho Ti to preslo?

mirka285
19. aug 2010

@alllexa to si uz nepamatam,ale fakt dlho ma to bolelo..ja som bola fit asi az styri mesiace po porode ☹

alllexa
19. aug 2010

@mirka285 - tak to je teda poriadne blbe:( Esteze teraz si ok.
Snad to moje nie je zapalene aj zvnutra, lebo to by ten kupel v Rosalgine moc nepomohol.

oacka
19. aug 2010

@adelaine to chlapci robia, to budú tie večerné koliky,nie? moja nevie chudera vytlačiť hovienko, raz sa jej podarí,raz nie. tak si trošku poplače,ja ju ponosím na rukách, dám rúrku a výjde, ale dnes od rána má hovienko na krajíčku a ani rúrkou nejde von,tak som to nechala tak, zaspala, tak hádam ho vytlačí. to sú problémy,čo? 😀 😀 😀 ono to hádam v troch štyroch mesiacoch prestane! tešme sa!

oacka
19. aug 2010

@mirka285 😉 😉 😉 ok! žiadne stresy! takže Corsa ide preč? a ten cabrio ste už predali?
naša je už 3.deň kľudná, šetrí sí šou na víkend! 😀 😀 😀 ale ona za to nemôže. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre