Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
9. feb 2010

Čaute kočky! Spomínate na svadby? 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som mala sto ľudí a bol to druhý najkrajší deň môjho života. najkrajší bol, keď smee boli na 3D ultrazvuku a počuli sme srdiečko nášho bábätka.
No veru, yoda,ja by som to za mesiac a pol nezvládla 😀 ale určite sa to dá. ale len oznamka trvali 2 týždne a potom ich rýchlo rozposlať s pozvánkami, to nejaký čas zaberie. ale je pravda,že dnes je tých možností už viac a ľudia si robia oznamka sami a rýchlejšie. ja som to plánovala rok a stresovala som jak blázen! 😀 😀 ale dopadlo to nad očakávania. tak držím palce, treba si ten deň hlavne poriadne užiť!!!!!! 😉

carrie84
9. feb 2010

Caute babule 🙂
Mojalili - recepty vyzeraju super 😉 Kedze som PN, tak varim skoro kazdy den a uz mi nejako dochadzaju napady 😀
Baby, zajtra ma caka poradna - teda - tak sa tesim a zaroven bojim, ci je vsetko v poriadku - uf, uz aby bolo zajtra 🙂
Yoda - vsetko sa da stihnut. Najdolezitejsia je fakt sala, hudba a fotograf. Video mi napr. robil bratranec a uplne super - stacilo a usetrili sme 10 tis. (Sk samozrejme). Ale co som usetrila, to som vrazila do siat ... hehe ... ale bola som kocka 🙂 Hlavne si zajednaj aj dobru kadernicku a skoc si k nej na skusku ucesu 😉 Inak - ak nemas absolut sajnu, ze co treba, skoc si do knihkupectva (v tych vacsich urcite budu mat) svadobny bedeker - to by Ti mohlo celkom pomoct sa zoorientovat, ze co ako.

katkaking
9. feb 2010

ahojte

mojalili, tie recepty vyzeraju super, asi vyskusame...

inak ten tvarohovo cucoriedkovy kolacik sme robili a bol super,vsetci sa len obzerali ze kde je...hned sa zjedol. a moj muz bude tento tyzden oslavovat v robote, tak si uz nakazal, aby som mu ho upiekla...

suny, neboj sa na to trhanie, ja som pred par mesiacmi prisla o dva zuby mudrosti...a to som uz bola tehotna...pri prvom som to sice nevedela, ale pri druhom som uz vedela ze som tehu...a dopadlo to velmi dobre...tak neboj

idem nieco este porobit, potom sem este nakuknem, zatial pekny dnik

janka256
9. feb 2010

ahojte kocky tak ja som vcera asi stresovala zbytocne 🙂 vecer sa babo ozvalo aj este cez den trosku lebo sme sa pohadali s mangelom tak asi z toho stresu sa pohlo hihi aspon na nieco to bolo dobre uz len zasa dnes cakam na daky pohyb ale co som postrehla tak 2-3 dni asi spinka a na dalsi sa aspon trosku pohne dufam ze je to oki aj som vcera skusala pocuvat babo stetoskopom ale sa mi zda ze som pocula len vodu teda tak mi to pripadalo a obcas slabe buchnutie to sa asi pohlo vtedy tak som rada dufam ze uz ma nebude takto strasit 😉

sunnygirl
9. feb 2010

Oacka_:
nohavice už dorazili, som zvedavá 🙂, potrebujem ešte jedny

maxara
9. feb 2010

janka 256 - ze je to super, ho pocuvat? ja som tiez pocula take prelievanie vodicky a obcasne tuknutie, buchnutie...

maxara
9. feb 2010

baby, skoro som zabudla na velmi dolezitu vec... som pisala, ze si nie som ista pohybmi, doktor ma ubezpecil, ze v ziadnom pripade ich nemozem citit, ale teraz som presvedcena o tom, ze to su a aj boli pohyby a je to super... takze ste mali pravdu... 🙂 tesim sa velmi

oacka
9. feb 2010

sunny, nohavice dorazili včera, super rýchlo. som spokojná. sú to také klasiky. ale musím si ich skrátiť. 2 sú XXL a jedny XL. tie XL sú mi dobré, XXL budú ešte počas nosenia trocha voľné,ale ja do nich rýchlo dorastiem. 🙂 tie dves sú také teplejšie,do apríla ich ponosím a potom asi ešte dašo dokúpim.

janka256
9. feb 2010

maxara ano je to super pocut babetko ked budem zas vystrasena len vytiahnem stetoskop a bude ale nejako srdiecko som nepocula a to som skusala pocuvat vsade ale vraj cez stetoskop to malokto pocuje tak neviem sa spytam na najblizsej poradni 🙂

maxara
9. feb 2010

janka - ja som tiez nepocula srdiecko, ale dugy pisala, ze v 18tom to este nie je pre mna pocutelne.. ze najskor v 20tom. Ale ja si myslim, ze ja by som to asi nezistila, ci pocujem srdiecko, lebo som si to predstavovala inak... totiz pocuvala som svoje zapastie a teda to bolo tiez len take tukanie a nie take buch buch, ake som si predstavovala... to by som sa musela trafit asi na babatko uplne presne

mirka285
9. feb 2010

ahojte kocky 🙂 tak ja uz mam navarene,spravila som brokolicovu kremikovu polievku,malemu pirohy so slaninkou a smotanou a este ostali od vcera francuzske zemiaky.Ja varim velmi rada,mna to bavi 😉 a svadby nemusim,ani moju ani nikoho ☹ podla statistiky sa aj tak kazde druhe manzelstvo rozvedie ☹ no veru aj to moje tak dopadlo,tak dufam ze teraz to bude to prave orechove..ja ked sa vydam,budu na svadbe len moji a zenichovi rodicia a surodenci..no aspon nebudem musiet riesit oznamka,salu a pod..pojdem radsej za tie peniaze na krasnu dovolenku 😀 asi som divna,co?Miki neboj,vsetko bude ok..

maxara
9. feb 2010

Mirka - nie si divna... ja som si to tak predstavovala, ale bohuzial som bola z rodina jedina s touto predstavou a tak som bola aj patricne prehlasovana... ale uzila som ju poriadne, myslim v dobrom, veselili sme sa do 5tej do rana... A potom z darovanych peniazkov sa nam usla aj svadobna cesta..

zrzulka
9. feb 2010

Mirka nemozes to vidiet tak cierno ale je fakt ze vela manzelstiev sa rozvadza.... Ja si to u nas neviem predstavit i ked nikdy nehovor nikdy .... mozno aj nas to raz postretne, kto vie kde raz skoncime?????.... zatial neriesim.... a ked nahodou nebudeme prvy ani posledny, ja osobne neuznavam zotrvat vo vztahu "len" kvoli detom .... kazdy ma pravo na to aby bol stastny.... a ked to nevyjde tak nevyjde.... naco to zbytocne silit a hrat sa na "dokonalu rodinku"??????

babulky vy tu kuchtite ze mne sa zbieraju slinky 😀 .... ale vdaka za tipy... my mame dnes hovadzi vyvar s abecedou a koprovu omacku s knedlou a varenym masom... tiez sa dnes nepretrhnem s vymyslanim.... mna osobne varenie velmi nebavi, skor to beriem ako nutnost.... manzel nefrfle a pochvali ked uvarim ale co ja viem????? stale mam pocit ze varim to iste🙂))))

mojalili
9. feb 2010

Mirka, to som si hovorila i ja, ale manzel sa zenil prvykrat, je jediny chlap, ktory sa v ich family mohol ozenit, tak sme mali aspom 20 ludi, len taku malicku svadbu stihla som vsetko vybavit za mesiac.Myslim, ze behom dna som mala vsetko vybavene, ked su kontakty, tak sa to da.NO a este taku akcnu povahu k tomu treba 😀 🤐
Takze teba to tiez len caka, podruhe? Vidis, ja sim do toho vhupla po pol roku 😀 😀 😀

Inak ma tak uz 2 dni napada...MIri, ako si dopadla s tou PNkou? to u teba tusim bola socialka, ze?

zrzulka
9. feb 2010

Mojalili po pol roku? to fakt? my sme sa tiez brali skoro po roku a pol.... nam sa nechcelo chodit spolu dlho.... A nechceli sme spolu byvat pred svadbou akoze na skusku 😀 tak sme si povedali ideme do toho a uz nam to klape pomaly 6 rokov.... ani verit sa mi nechce ze uz tolko....

mojalili
9. feb 2010

Kočky, ja prihodim plech, ktory som prave vrazila do truby, mrknite, nech mate slinky dokonale 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Inak k tej svadbe este.----svokrovci planovali 100 ludi z ich strany, presadila som si 20 ludi spolu 😀 😀 😀 A nakoniec usudili po svadbe, ze to bolo najlepsie... 😉 Miri , tu svadobnu cestu s detickami ti schvalujem.

Zrzulka - ani nerozmyslaj teraz nad rozvodom kym si stastna, ak zacne clovek raz pochybovat, nezbavi sa toho 😉 POnam to na vlastnej kozi 🙂

stanka33
9. feb 2010

ahojte...
rybanka ja neviem ale ono tak nejako sedelo, ze mu nebolo vidiet medzi nozky, alebo zeby tam chybal pindur????ale dr. povedal ze tam nevidi..ze fakt nevie povedat...mam prist k nemu do inej ordinacie ze ma lepsi ultrazvuk, tak uvidime potom....
Zrzulka ja uvidim zeci kramare...ak ma tam odrodi moj gyndos tak idem tam...to mam najblizsie ASI 10 min. autom, ze ak keby to bolo vnoci nemusime sa z malym trepat cez celu blavu polhodinu na antolsku..a nemusim tam chodit na tie posledne poradne...

baby mna varenie bavi ale cim dalej tym viacej sa mi nechce a zacinam ho neznasat, ked to musim robit kazdy den...

mirka285
9. feb 2010

no veru podruhe a dufam ze uz aj na posledy 🙂 no a s tou socialkou,tak sama som zvedava ci mi poslu peniaze..ale obvodak povedal ze si s tym nemam robit starosti ze on tam zavola,ze som bola u neho..no tak dufam ze to vybavil a neostanem bez koruny ☹ lebo silno sa chystam nakupovat detske vecicky 🙂

mojalili
9. feb 2010

Mirka, snad si to "silno" uzijes 😀 😀 😀 Uz vies, co to bude? JA uz nemam prehlad, kto ma tych pindurikov 🤐 😵

JA som sa nadlbla momentalne obedom, robila som si dusenu zeleninku na masle a mam dost 🙄 Esteze nie som nastalo doma, lebo by som vyzerala hrozne asi, keby som si takto vyvarala 🙂

yoda_
9. feb 2010

mirka s tou svadbou nie si divna, ja to citim tak isto.(teda az na tu skepticku cast o rozvode, na to nemyslim)
Tiez som nechcela velku svadbu, nie som na take candrbaly, ale moj muz chce, tak co uz. Co sa tyka penazi, vsetci naokolo co robili svadby hovorili, ze sa im peniaze vratili a niektori este aj zarobili 🙂 Ale co ja viem, ja len chcem mat pokoj a byt vydata, nech sa dieta narodi do kompletnej rodiny, a ked muza urobi stastnym velka svadba, nech ju ma. Mne je to nejak jedno.

Dakujem vam vsetkym za rady, normalne uvazujem, ze to dam spravit nejakej agenture, ak za to budu pytat rozumnu cenu.

stanka33
9. feb 2010

mojalil potom napis ake to bolo, lebo to vyzera fakt dobre...ja som malaaj s malym parad. polievku, a tie francuzke...a maly ma spenatik s vajickom a jogurtikom...ja vyvram hlavne cez vikend cez tyzden iba jednoduche pre mna..nechce sa mi..ked som nebola tehu stacila mi aj sackova polievka...

a termin svatby sme mali naplanovany tristvrte roka dopredu..ale hop a ja som ostala tehotna tak sme ju museli zmaknut za dva mesiace....ale kedze salu sme mali vybranu tak sa to dalo...rodicia pomohli s vybavovackami...l

zrzulka
9. feb 2010

Mojalili nedrazdi....
a mas pravdu s tym rozvodom, ale tak veruze ma to uz aj napadlo.... vsak koho nie??? moja naj kamoska ma teraz problemy vo vztahu nejako sa to na mna zacina prenasat....(ja som taky typ ze s kazdym vsetko prezivam akoby sa to mna tykalo).i ked viem ze lepsieho chlapa ako je moj manzel uz nemam sancu spoznat. jasne ze ma chyby ale kto ich nema????? Hlavne ze je tolerantny, lebo pri mne to nema jednoduche 😀 😀 😀 ja som zivel....

Stani ja neviem este vobec kam ist 😒 nakoniec tej znamej sestra rodila v Ruzinove a nie na Kramaroch a bola spokojna. ja mam ku Kramarom odpor lebo som tam uz ako doma a uz to tam poznam jak chodi... ale na novorodenecke som vo vacsine pripadov pocula same chvaly....Vraj su tam velmi ochotne sestricky, poukazuju, poradia. co sa napriklad na Antolsku povedat neda....(aspon ja som to tam nezazila, par sestrier bolo ochotnych ked som sa pytala ale vacsinou radili neochotne, proste bolo vidiet ze ich to obtazuje) A este velke plus je v tom ze tam nedokrmuju deti umelacmi ale mliekom z banky....kazda nemocnica ma svoje plusy aj minusy. Zase na antolskej je najlepsie novorodenecke....

mirka285
9. feb 2010

mojalili no ved este neviem,vo stvrtok idem na tu morfologiu,tak snad sa ukaze 🙂 jaj a viete co baby,ja si nepotrpim na svadby,zato by som chcela dostat briliantovy prsten 🙂 som neni narocna ze?ale ked mne sa to tak paci,ked sa tak krasne ligoce...no vsak blizi sa Valentin,mozno sa hecne ten moj 😀

stanka33
9. feb 2010

a ked mozem poradit pri vacsej svatbe rozhodne sa oplati obetovat par tisiciek a objednat si starejsieho, kt. bude viest svatbu a robit program....

liluu
9. feb 2010

No my plánujeme svadbu až budúce leto... najskor. Drahý by chcel teraz aspon taku na úrade s 2 svedkami. A potom naozajstnú.Ale ja si počkám na takú v kostole a poriadnu. Aspoň bude bejby s nami na svadbe.

zrzulka
9. feb 2010

mirka 😀 😀 😀 😀 briliantovy prsten 😀 a preco nie ked sa ti to paci?????... ja nenosim vobec prstene ani obrucku ....mne to zavadzia

stanka33
9. feb 2010

zrzi ani mne sa nepacili sestry na antolskej a ja som mala malo mlieka a ani jedna neprisla a nepovedala mi ze daju malemu aspon trosku umeleho, bol hladny lebo si nevedel vysosat, dost schudol a mali sme potom zltacku vyse ľ mesiace, a ja som si ledva odsala 10 ml aj to nechcel, keby som vedel, ze tam maju tak by som pytala...doma sa potom rozpapkal leo som mala klud a muz mi pomahal a tam iba nervy a nervy

stanka33
9. feb 2010

2 mesiace

zrzulka
9. feb 2010

inak najlepsiu svadbu mal svagor. Zobrali sa v piatok na urade... v ramci svadobnej cesty, len dvaja svedkovia + my sme tam boli a potom mali oslavu s rodinou a priatelmi ked sa vratili..... pohoda, klidek, ziadne ceremonie popri tom... kto vie ake svadby budu mat nase deti ???? 😀 tie nam uz len oznamia ze sa zobrali .... 😀

mirka285
9. feb 2010

zrzulka ani je nenosim,ale ten by som nosila 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre