Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
26. sep 2010

@oacka vyslusak fotoshop genialna vec

boddez
26. sep 2010

@cigaretka5 hehhe...tak taku diagnozu som este nepocul..🙂))ze tehotensku demenciu..D:D:...to nemas v pohode som otecko na 100%uvazok som na materskej o svoju dcerku sa staram sam ..preto myslim ze sem patrim🙂))

adelaine
26. sep 2010

@boddez
teeda vitaj, teraz si budeme musiet davat pozor na jazyk,
ked tu mame muza, ze? 😀 😝 ale nie...

aj ja sa pripajam k nazoru, ze je takych malo ako si ty...skor je
to tak, ze ujde zo vztahu a od rodiny muz... takze "smekam: klobuk...
a mozem otazku? to odisla z porodnice? ale ked nechces, neodpovedaj....

cigaretka5
26. sep 2010

@boddez jasne ze sem patris a podla mna si uz teraz minimalne otec roka. Nic ma nie je do toho preco si s malou sam,ale viem ze len maloktory chlap by si na to trufol . V kazdom pripade klobuk dolu ale neda mi sa nespytat, ako na teba reaguje okolie, a nemyslim zeny ale skor chlapi, byvali kolegovia a tak

cigaretka5
26. sep 2010

@adelaine ale sme sa prejavili klasika baby zvedave 🙂

boddez
26. sep 2010

@adelaine heheh nemusite si davat pozor na jazyk vychovavam svoju babiku..🙂))tiez je to žena..teda bude a uz chystam kulomet..na okno..prd napadnikmi...a dakujem ..zvladam to a tesi ma kazda sekunda s nou ...ide nam to a robi sofinka tatikovi velikansku radost... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a na tvoju otazku ti odpoviem rad v pohode som si uz zvykol...ale radsej na Pošte...

mirka285
26. sep 2010

@boddez my tu navzajom o sebe zhruba vsetko vieme,a my sme zvedave zeny,tak nam povedz v skratke svoj pribeh nech sme v obraze,ze baby?

pepppe
26. sep 2010

@boddez dakujeme,,,,krasne nam rastu,,jajha vsak to ako keby bolo len vcera co sa narodil krpcek a teraz si uz velice stebota 😀

mirka285
26. sep 2010

@cigaretka5 a ty tiez nebud tajna a hod niake foto co ste nafotili.

boddez
26. sep 2010

@cigaretka5 ale noo noo...som obycajny chlap...normalne na mna reafuju...kolegovia si vravia ze take niečo by nedokazali a zeny?..hehhe no tie mi velmi casto kladu take otazky...ako to zvladam s a ke to je...ale stale poviem ....je to ako mamina len ja som dva v jednom .a zvladam to vdaka tomu ze svoju dceeku milujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cigaretka5
26. sep 2010

@mirka285
@boddez alebo ak chces nam to vsetkym skopiruj do RP lebo klasika vsetky chceme byt v obraze no nie baby ?

merikac
26. sep 2010

@mirka285 kolac- ci zakusok, ci ako by som ho nazvala, je hotovy,,,este som nekrajala,,tuhne,,ale ako pises, mam radsej rychlejsie recepty s ktorymi je menej roboty,,,uvidim ako bude chutit 😀

cigaretka5
26. sep 2010

@boddez jasne lenze niektori ludia byvaju kruti a z takych ako ty si robia srandu ze chlap v sukni a tak, tak preto ma to zaujimalo

meruska
26. sep 2010

@cigaretka5 tak tak, vsetky chceme byt v obraze..

@boddez vitaj 😉 dalsi vychodniar

cigaretka5
26. sep 2010

@mirka285 nechcem byt tajna, len ma trochu vystrašil manžel ked tocil jednu relaciu o urieknutie a lietadielka upozorňovala aj na to ze tieto verejne zalezitosti ako FB a online diskusne chaty a publikovanie foteciek moze byt nebezpečne aj z tohto hladiska. Mozno sa vam to zda baby smiesne ale ja tomu verim po tom ako ma sice face to face ale predsa niekto uriekol

adelaine
26. sep 2010

@boddez vidis, mas to marne...uz sa z toho nemozes vykrutit 😉

merikac
26. sep 2010

@oacka Kika je aka paradnca!! a aka veka,,vobec na foto nevyzera, ze by malo priberala,,alebo nieco podobne 😉

merikac
26. sep 2010

@cigaretka5 a nam fotecky neukazes???????? 😉

mirka285
26. sep 2010

@cigaretka5 tak hod par foto do sukromnej,my ta neuriekneme 🙂
@merikac som pisala ze trosku piplacka je s nim,ale teraz vecer,uz uplne sadol a aj Tomas si dal a to uz je co povedat...no a hlavne som sa zbavila tych jablk...

oacka
26. sep 2010

@boddez ako poviem na rovinu, že aj mňa by tvoj príbeh zaujímal. my sme si tu už také veci pohovorili... a máme aj súkromnú tému,kam chodíme len my, tam sa to nikto cudzí nedozvie. si na materskej teraz???????

oacka
26. sep 2010

@cigaretka5 tú reláciu som videla. po nej som hneď stiahla fotky malej z facebooku.... ľudia sú svine neprajné, to je fakt.... a tá zlá energia môže poškodiť.

cigaretka5
26. sep 2010

@mirka285 do sukromnej nemam heslo

merikac
26. sep 2010

@cigaretka5 😀 kym som si vas precitala,,tak som sa aj dozbedela, ze preco nemas fotecky ☹ ...tak aj toto je rozhdnutie a sama vies co a preco robis,,nikto ti to nemoze zazlievat,,ale pravda, je,ze my baby sme zvedave, na krasne fotecky,,co istotne su- o tom nepochybujem 😉

boddez
26. sep 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 Môj Príbeh 🙂 🙂 🙂

S Sofinkinou Matkou sme sa spoznali v septembri 2009 pracoval som v BA ona bola z HAndlovej v oktorbri sme uz spolu byvali v KE u mna vzal som si ju domov aj s jej dvojrocnou dcerkou mimochodom narodenou presne tak ako moja sofinka..len o dva roky skôr... 😲 😲 😲 to je asi aj nieco ine nejake znamenie...v novembri bola uz tehotna...potom nam to prestalo klapat uplne bolo to zle..stale som si vravel to je tehotenstvom ...chapal som ju teda snazil som sa....v januari bola doma v HAndlovej a zistil som ze ma tam podvadzala to bola uz v tretom mesiaci🙂) 😕 😕 😕
posôal som ju preč ...trapilo ma to stvalo zvykol som si na nu na malinku sofinkinu sestričku venoval som sa im naplno robil som vsetko aby bolo dobre jej to ale nevyhvovalo bola mlada a nevybehana ..po večeroch sme sa hadali ...a ked mi par krat povedala ako ona babatko nechce aj ked bola sofinka planovana ako ju obtazuje ako ona nenavidi to malinke v brusku...okej v januari odisla cele tehotenstvo som sa zaujimal ako je z babam či je vsetko v poriadku ..ako sa citi...z jej strany to bolo len ze tty aj tak nikdy neuvidis to male a ako ja som neschopny..aky ja som ..a bla bla bla...a napokon asi mesiac pred pôrodom mi poslal sms ze sa rozhodla ze to dieta neche ze nech sa staram ked mi tak srdce pišti...od vtedy som stastný aj ked som si vravel ze to nebude lahke....10.7 sa mi v bojniciach narodila moja mala sofinka...11teho som bol uz tam ked som ju dostal prvy krat do naručia ona aj ked ma este neviudela pozrela na mna pritulila sa a spinkala dalej....rozplakal som sa od stastia ..a od vtedy sme spolu bol som s nou medzi maminami v pôrodnici...ucili ma kupkat ucili ma vsetko ...bola t sobota ked sa sofinka narodila v pondelok za mnou prisla doktorka a povedala mi ze sofinka mala abstinencne priznaky ze ta ....ehm ehmm...neviem uz na nu slovo..ze uzila pred pôroodom extazu...chvalabohu to na sofinke nenechalo trvale ani čiastone nasledky..a je zdrava a krasna.... 😀 😀 😀 😀 😀

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂o par dni nas prepustili a od vtedy som s nou doma sam ..a uzivam si ju ...je to moje vsetko ..a neskutočne ju milujem ...je to najkrajsia laska aku mi kedy kto daval ..a ako som kedy koho miloval ..je to mej vytuzene babatko moja mala princezna.... 😅 😅 😅
verime ze dakedy v buducnosti si najdeme maminku ktora nas bude lubit oboch ...

to je môj pribeh....jau bolia ma prsty....

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak čitajte maminky...:D::D

boddez
26. sep 2010

@mirka285 🙂 🙂 🙂

merikac
26. sep 2010

@boddez ..povodne som sa ani nechcela ozvat,,ale ked ta tu uz dievcata vyzvali,,nemal by si byt tajnostkarsky,,citam kazdy jeden tvoj dnesny prispevok,ale okrem toho, ako nesmierne lubis malu,,som sa- a aj divecata, nedozvedeli nic blizsieho,,,,Verim, ze lubis, kazda ktora sa o deti starame lubime a tiez aj povacsine ich oteckov ich nesmierne milluje,,,je ine, ze ty zvladas aj rolu matky,,,ale preco ta zivot obdaril aj tymto udelom by bolo mile, keby si napisal,,, 😉

boddez
26. sep 2010

@adelaine nevykruucam...uzivam si ...svojej malej princceznej..🙂)) 😅 😅 😅

boddez
26. sep 2010

@merikac uz sm napisal svoj pribeh..🙂)) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

merikac
26. sep 2010

@boddez 😉 si ma predbehol 😉 ...co na to dodat?!.........myslim, ze kadze slovo a pismenko je zbytocne, tovje ciny rozpravaju za vsetko 😵

boddez
26. sep 2010

@merikac 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre