Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
27. sep 2010

Ahojte baby, my sme teraz vo fáze superrýchleho napapania sa, doteraz sme papkávali aj extréme dlho, bežne 40 min a teraz 10-15 min z oboch prsníkov. V noci možno trošku dlhšie. Ale malá pravidelne kaká a stolica je praženicová, tak hádam si dá aj to zadné. A papkáva tak po dvoch hodkách a niekedy aj po troch, štyroch. Sranda je, ako už vie dať najavo, že má dosť. No a zaspávanie na cicíku??? Ešte sa to sem-tam stane, hlavne v noci, cez deň málinko. Včera večer by aj zaspala, ale potom... Potom sa 2x pokakala.
@oacka malá mala trhlinku kde?????

zuzik1983
27. sep 2010

to moja vypije 200ml a este by aj viac vypila,keby jej dam,potom sa dogrca a za hodinu aj cosi znova place,co sa neda ziadno utisit,len flaskou ☹ ale nechcem jej davat tak casto tolko mlieka,keby to aspon nevygrcala,tak dobre,ale takto?
@oacka super dobre to dopadlo.to tvoja mala si uz udrzi hryzatko?

kafoditka
27. sep 2010

Jeeeej vyslo slniecko, utekam s malym von, kym zasa nezajde 😉 😵

oacka
27. sep 2010

@zuzik1983 ale kde! ja jej ho musím držať. 🙂

zuzik1983
27. sep 2010

@oacka aj ona grga casto a grca po kazdom jedeni a dost,skusala som jej dat aj feniklovy cajik,ale ho moc nechce.ju ani nezapeka,lebo kaka do kazdej druhej pliernky

zuzik1983
27. sep 2010

@oacka uz som myslela,ze je taka sikovna 🙂

zuzik1983
27. sep 2010

@mirka285 ako ti to doktorka kazaka masirovat tie ocka,ked malej hnisali?viem,ze uz si to tu pisala,ale nechce sa mi to hladat 🙂dokia som jej kvapkala kvapky od ocnej,tak bolo dobre,ale ak som prestala,tak zas hnisaju ☹

katty17
27. sep 2010

@noemarta - marcelka uz je velmi fajn vonku. ja som akurat prisla k nasich a je tu slniecko. dnes asi nebude tak skaredo ako vcera. zbehnem sa kuknut na mileticku , nakupit tam zeleninku 🙂
@adelaine - vy uz nosite 74? wooooowww. chalaniska mate doma 🙂 . aj nasa zacala nejako menej papat. ale zas ako kedy. tuto noc potiahla bez papania 9 hodin a potom vytiahla celu svoju davku 😀 a opat zalomila na styri hodky 😉

zuzik1983
27. sep 2010

u nas stale len prsi a prsi.uz ba som tiez rada isla s malou von,lebo je nejaka umrncana.zaspi mi len vonku v kociku alebo na rukach.ked ju polozim,tak je zle ☹

lutsine
27. sep 2010

pekny dnik 🙂

noemarta
27. sep 2010

@katty17 ahoj kati, hej hej, aj u nas sa vycasilo, mala teraz zalomila, tak ked sa zobudi a napapa tak hajdeho vooon.
koksoooo, nechcem provokovat napr. adelaine, ale ja som od rana este ani prstom nepohla, akurat som vyvesala pradlo, ale ja mam dnes ozaj taky den, ze niiiiic nemusiiiiiiiiiiiiiiiim. hi hi 🙂 🙂

zuzik1983
27. sep 2010

ja som tiez od rana ani prstom nepohla,ale nie preto,ze by som n emala co robit ☹ mala mi dnes stale iba place,musim ju mat na rukach a druhou rukou pisem

carrie84
27. sep 2010

Zdravim babule 😉
Hlasim sa do klubu vytazenych matiek .... maly je od rana velmi nekludny, len place, chce sa nosit alebo si pcha pasticku do ust 😒 Tak som ho teraz na chvilku strcila tatinovi - nech sa aj on zabavi. Ja idem robit obed ....

Ale v pia sme boli u dr. - 60,5cm a 5160g! A maly sa predvadzal - drzal hlavicku, hrkutal si 😵 A ze mi potom nikto neveri, ze po veceroch vymysla 😀 😀

ericica
27. sep 2010

ahojte babule 🙂 idem sa vam postazovat,,,,manzel je chory ,tak mam doma dalsie babetko 😒 len dufam ze to nedostanu aj baby...
si predstavte raz som tu pisala ze som si objednala z MMB supravu swarovsky sperkov.este davnejsie ta baba co to predava je z ciech ale mala dobre hodnotenia a viacerym kockam posielala aj privesky + ako darcek....no a raz mi poslala mail ze sa balik trochu opozdi ze vraj caka na zasielku striebra a dnes idem pozriet na MMB ze jej napisem co bude s tym balik a skoro mi oci vypadli z jamok ucet mala pozastaveny 😲 😲 😲 pritom ma obchodik na stranke a mala toho tam straaasne vela....tak teraz si mozem ist kupit tie krystaliky do mesta ,,,,booze a ja som cakala na postarku kazdy den jak kravaa 🙄 😠 😠 😠 😠 juj ale som nasrata

meruska
27. sep 2010

byt vyupratovany, malinky spinka....teraz uz len cakame na baby z prace aby sme zacali klebetit 😀
samozrejme su nachystane i dobrotky ..MNAM

lulu1983
27. sep 2010

@meruska : mnam mnam... same dobroty... sikovnica

zuzik1983
27. sep 2010

@meruska no teeda,vyzera to lakavo 🙂

meruska
27. sep 2010

uz len aby maly bol ukazkovy ...ale to ovplyvnit neviem

lulu1983
27. sep 2010

@meruska maly je vynimocny, to staci, komu sa nepaci, nech sa pokuse, tak..

meruska
27. sep 2010

ale spinka uz 2 a pol hodinky a zatial sa nebudi... a oni pridu uz o chvilu, teda bude krasne vybuvinkany...

jaruska8
27. sep 2010

@meruska Aj moja malá už zopár návštev prespinkala a tiež zopár preplakala. 😀 😀 😀 😀

meruska
27. sep 2010

@boddez krasne videa ma malinka, ty budes mat zdokumentovane hadam vsetko 😉

boddez
27. sep 2010

@meruska uz to davam na DVD potom si to bude moje male vonave klbko ked ju uz nebudu bavit babmbulky a ostatne rozpravky potom si to budeme pozerat ..aha aka si bola ked si bola este drobuliatko...🙂) 😉 😉 😉

meruska
27. sep 2010

@boddez popravde ani ja nemam tolko videa natoceneho ako ty..sa musim polepsit 😝

boddez
27. sep 2010

hihih noo to bude asi týým ze moja sofinka je starsia o týždn ...dobiehaj dobeihaj 🙂 🙂 🙂 🙂

meruska
27. sep 2010

@boddez 😀

strasska
27. sep 2010

Ahojte, tak pocasie na nic, parime sa doma. Malu som sice vystrcila do kocika pred dvere, ale dajako sa jej nepacilo, lebo sa zobudila po 2 hodkach. A teraz si schrupla "az" 40min 😖
Inak spi krasne, ale len v kociku, sa desim ako to bude, ked bude musiet spinkat ia dnu 😕
@boddez vitam dalsieho Kosicana

@meruska Kebyze som pojazdna, tak normalne pridem na hody, sak by som sa medzi tolkymi zenami stratila 😝
@oacka Tak som rada, ze to nebolo nic vazne. Trhlinka sa zahoji a Kika bude zase usmievava a tiez som chcela napisat, ze na tej fotke vyzera dobre zivena. Takze gramy uz neries! 🙂

boddez
27. sep 2010

@strasska 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujeme...my spinkame v tatikovych perinach na tatikovom vankusiku ...najprv 4 hodiny..a teraz sa napapala a spinka zase... 🙂 🙂 🙂

strasska
27. sep 2010

@boddez tak to gratulujem, nasa potiahne dlho iba v kociku 😉

boddez
27. sep 2010

@strasska 🙂 🙂 🙂 v kočiiku to heeej to spinka aj 5 hodiin...saamozrejem len ked je vonku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre