Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
10. feb 2010

dakujem maxara, vyskusam, potom napisem ci pomohlo...hadam pomoze.

meruska
10. feb 2010

vdaka oacka..ja sa uz neviem tiez dockat, tiez mam zajtra poradnu a mal by ma objednat na ultrazvuk... mojho muzika si velmi potesila ze moze ist so mnou 🙂 mna uz u dankovcika objednali, mne uz len treba vymenny listok 🙂

maxara
10. feb 2010

katkaking - dufam aj ja... ja som odvtedy uz krce nemala (sice ani predtym, ale moj oco maval krce a bral na to magnezium urcite)

mojalili
10. feb 2010

OACKA - gratulujem moc k dcerke...je to pekne mat prvu dcerku a potom si pockas na parik...chlapceka🙂 ako ja 😀 😀 😀
Kubka - snad narazis na lepsieho lekara, ktory bude ludskejsi.Drzim palce... 😉

mojalili
10. feb 2010

SUNNYGIRL - ako ti je? Pomohlo to viacej pit? Ci stale mas silne busenie srdca???

petrap001
10. feb 2010

ahojte kocky,normalne nestiham sledovat co sa tu deje 😀 vsetky viete,co budete mat,ako vam fajne,ja tu v irsku idem na dalsiu prehliadku az v marci...akoze naposledy som bola v januari a to bolo akoze prvykrat.ale to som bola uz predtym v decembri na slovensku.a na dalsie sono sa tu vraj ide az v 7.mesiaci a ziadne testy na geneticke vady ani nic.takze dufajme ze vsetko ok.a domov idem v marci tak navstivim svojho doktora,nech mi povie ze na com sme.ci bude chlapcek alebo dievcatko 🙂 inac ja som pripbrala asi 5kil a brusko mam uz take dost viditelne 😎 a minuly tyzden ma zacalo kopat.teraz ho citim uz aj cez den ako sa hybe.sila no 🙂 ale krize ma strasne bolia,ale to asi z prace..a ja sa natieram s takym voskom burts bees,je to uplne prirodne a kamosky maju orestovane,ani jedna stria,nic.tak sa natieram kazdy vecer a duufam ze nepopraskam 😀

oacka
10. feb 2010

petrap, kríže ťa nemusia bolieť len z práce, mňa bolia z tehotenstva už pár týždňov a niekedy,napr. po výsaávaní teda poriadne!
Katkaking, magnézium je verný kamarát tehotnej! 🙂 to mi povedal dnes moj doktor, mne tvrdne bruško a beriem MagneB6 3x denne.

oacka
10. feb 2010

Ináč, mojalili, to s tým páriko ja presne tak cítim. že zanedlho po malej bude ďalšie - chalan. 😀 😀 😀 tak dúfam, že to pánbožko zariadi!

petrap001
10. feb 2010

ale je dobre brat vela vitamonov naraz?alebo len co ti lekar poradi??ja beriem maderna ci ako sa to vola a tak je vsetko.no malo by byt 🙂 tak dufam,ze to staci.

lucka_o
10. feb 2010

Ahojte
Oacka blahozelam 😉 😉 😉
len nech sa to vrece s dievcatkami roztrhne konecne🙂
mna okrem krízov boli aj bedrovy klb, lekar vravel ze tehotenstvo je zataz na klby....no ja ze som pribrala len 2 kg a on ze to je jedno kolko som pribrala....ze to celkovo
😒

lucka_o
10. feb 2010

inak ja nebriem ziadne vitaminy....jem vela ovocia a zeleniny 😉

karinnka
10. feb 2010

Ahojte...Tak gratulujem oacka k slecne 😉
Meruska kedy ides k dankovcikovi?Ja som tam bola v pondelok,ze mi zavolaju,kedy ma objednaju,vraj este nevedeli,kedy budu mat volnooo 😖
A ja uz chcem vediet,ze cakaaaaam DIEVCATKO 🙂

janatt23
10. feb 2010

ahojte kocky, no to je uplne super, ze viete co budete mat. aj ja by som uz chcela. dnes som bola za dr, ktory ma bude rodit. uz budem chodit len k nemu. este mi nevedel povedat, co to bude. v marci ideme na 3D/4D tak tam nam to oznamia. uz sa neviem dockat 🙂
krize bolievaju aj mna ale strasne. uz od prveho mesiaca. bolesti na maternici nejako nepocitujem, len sem tam. nastastie. ale za to tie krize si to odnesu. aj to tehotenstvo mi dost sadlo najprv na krize az potom sa mi zacalo trosku vyduvat brusko. ze sa daju predpisat u dr masaze, tak sa skusim na to opytat. neviete nic o niecom takom???

meruska
10. feb 2010

karinnka...ja som objednana na 8.marca a objednali ma uz 8. januara ked som tam bola 🙂

lucka_o
10. feb 2010

janatt ja som pocula ze masaze su v tehu zakazane....

janatt23
10. feb 2010

ale ja myslim profi masaze od specializovanych ludi. tam poistovna by mala preplacat nejakych 80% to sa dava pri bolestiach krizov a chrbta. a masaze nie su vobec zakazane. mna manzel masiruje kazdy vecer. len po sediacky 🙂

karinnka
10. feb 2010

Dakujem Meruska 🙂

lucka_o
10. feb 2010

mozno po sediacky je to ok....mne bolo povedane ze sa masaze nesmu...

petrap001
10. feb 2010

ach co by som dala za taku poriadnu masaz chrbta 😀 ale co uz,nejako prezijem..

maxara
10. feb 2010

ja som pocula tiez,ze masaze by sa nemali... ale ziadna 100%na info to nie je...

carrie84
10. feb 2010

Caute babule 🙂
ste sa teda snazili. Budem vas musiet docitat. Dnes som mala poradnu - vseto ok, aj vysledky z tripple 🙂 Co sa tyka krizov - tie ma bolia neskutocne, naposledy som vysavala po 4nozky .... a aj tak som ani nedovysavala - jednoducho sa nedalo 😒
A dnes sme este boli pozerat aj kociky - mate niektora skusenost s x-lander xa 2009 alebo 2010? 2009 je teraz v 3kombi + fusak + taska + neviem co este len za 470 Euro, tak sa mi to celkom pozdava 🙂

carrie84
10. feb 2010

Inak masaze sa mozu - ale nie vsetky a maser by mal mat speci kurz pre masaze v tehotenstve. Dokonca niekde maju aj stoly, kde je v strede otvor na brusko 😉

maxara
10. feb 2010

carrie X lander som si bola vyskusat v obchode, tiez sa mi pozdaval, ale potom som ho uz nechcela... je to polsky kocik, sice vyrabany pre EU trh, ma aj tie potrebne certifikaty, ale mne na nom strasne vadilo, ze ma dost blby system nasuvania vanicky na take plastove nastavce (cize ked ho davas do auta, das dole vanicku, nastavce a potom zlozis konstrukciu) a vajicko ma zase ine nastavce... a tiez plastove.. a sportiak sa tam dost tazko montuje, ale je fakt, ze ked raz zacnes pouzivat sportiak, uz vanicku spat nedavas... neviem, mna to dost odradilo
inak, ja som si nakoniec kupila tiez polsky, ale s nim som totalne spoko... je nacvakavaci, lahucky, lahko manevrovatelny a este k tomu aj pekny ... a lacny (skoro o polovicu)

maxara
10. feb 2010

carrie musim dodat pre istotu, ze je to len moj nazor... a nikomu sa ho nesnazim vnutit 😒 pre istotu

carrie84
10. feb 2010

Ziadne pre istotu 😉 Kazdy nazor sa rata - ja som v tych kocikoch dost stratena .... 😒

maxara
10. feb 2010

ja som tiez bola na nervy... kamoska do mna hustila, ze ona mi vyberie ten najlepsi, lebo si uz o tom precitala vela, ked si hladala pre seba a nakoniec si kupila bertini (ten som chcela este pred x landerom) a potom zistila, ze ma strasne malu vanicku... a nase babatka budu potrebovat velku, lebo budu mat pol roka (este nebudu v kociku sedkat) akurat v zime, cize budu nabalene v overaly a fusaku... ona tak dopadla, ze maleho pchala do sportiaku... ale on bol trosku uz starsi, mal asi 8 mesiacov, takze pre nu este v pohode....
X lander sa mi zdal velkostne v pohode

dugyna
10. feb 2010

ahojte baby 😉 idem docitat co ste napisali dneska 😉

inak vcera vecer 23.21hod nam poslali smsku z genetonu ze cakame dievcatko..takze kolko nas je baby? sme stvrty 😉
cize moja intuicia..nic moc v tomto..trosku ma to mrzelo ze ste nam nenechali chlapceka...ale aj tak sa velmi tesim na princeznicku..som jej dneska kupila 2ks polodupaciek a satocky+bodinka a capacky 😉 😉 😉 tak budeme mat princeznicku a tesime sa na nu velmi..hlavne je aby bola zdrava 😉 nasa malinka princeznicka dugynka 😉
a inak dneska som sa zobudila na to ze ma tak bublinkovo kopka v brusku..velmi prijemne..a potom poobede sme si isli este s drahym zdriemnut a malinka po 16h do 17.30 sa mrvila vrtela a kopkala..aj drhy citil to bublinkove kopkanie jemnucke na ruke 😉 😅 strasne super pocit..a strasne som rada..lebo od 29-30 som ju necitla..takze jupi

yoda na tu prednasku o plienockach som nakoniec nesla..a ty chces latkovat? lebo ja mam nejake uz doma ak by si to chcela vidiet..

baby Mirka..je teraz chorucka..takze nemoze ist za malinkou..ale malinkej Harmony ustupila zltacka a ma 610g..a srdiecko jej pracuje tak ako ma uz bez liecikov...len Mirku trapi ze sa jej este nepustilo mliecko..tak ak mate nejake rady babske bude urcite rada ak jej poradite 🙂

maxara
10. feb 2010

preto som ho aj chcela... mal aj kolieska nafukovacie, predne otacacie... ale ta konstrukcia mi fakt vadila

oacka
10. feb 2010

Maxara,tak daj fotku kočíka do albumu,aj jeho názov, všetky sa rady inšpirujeme! Ja tiež neviem,čo s kočíkom. pani v predajni midnes zas povedala,že ten čo sa mi páči a má ho karinka je vraj malý,tak ja už neviem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre