Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
16. okt 2010

@mirka285 z toho rýchlo vyrastie, však parádnica..🙂

mirka285
16. okt 2010

psychicky samozrejme

miki060707
16. okt 2010

@kafoditka ahojte, inak mne malý vôbec nepije, raz vypil jak tvoj, ale nechce vôbec čaj ani vodu...

@mirka285 aj mne malý reve jak tur, ked sa obliekame a ked to ide cez hlavu, bože to je kriku a tiež aj sona, ked ju obliekam, nekedy to ide ako po masle a nekedy mam sto chuti byť doma, kym ich oblečem tak ma aj chuť prejde isť na prechádzku, xi

niejako nestiham, xi......dobrú nôcku
baby malý mal sople a som mu ich odsala, lebo konečne sa sputili a ja hlupa som odsávala dosť dlho, lebo konečne stekali a on revaaal až zachripčal, chudák a bol uplne spotený z toho, ja som bola rada, že to išlo, ale nekukala som, že reve, tak som dala pri konci na silnejšie, nech to ide rýchlejšie a mne sa vysavač pokazil, totál sa spálil....ach a teraz som doma najhoršia, že som chudákovi ublžila, hadam to chripčanie prejde, inak som rada, že pekne išli sople von, ale...tak revaaal, ani malá to nemala rada, ani sa nečudujem

katarina7777
16. okt 2010

@katty17 mala je krasnucka s tymi chlpatymi papuckami...

aj ja by som este chcela dievcatko, ale co ak by to bol dalsi chlapec? uz teraz maju chlapy u nas prevahu - mm, leo, dvaja psy a kocur .... pomoooc 😀

mirka285
16. okt 2010

kafko vypije mi tak okolo 100 ml za cely den....

katty17
16. okt 2010

sandra este zboznuje sa kukat na akvarko. ked zacne plakat, vezmem ju k akvarku a hned stichne 😉
na prvej fotke sme v kociariku, na druhej sa snazi byt na brusku.neznasa to. na tretej kukaju s risim na akvarko a na stvrtej si strka rucky.
baby aj vase sa velmi pytaju sediet?

katarina7777
16. okt 2010

@kafoditka aj moj maly caj pluje.... vzdy tak zhavo zacne pit s nadejou ze je to mlieko a potom to skonci vsetko na obleceni a ked nahodou nieco prehltne tak to potom vygrca 😠 neda sa osaliet

katty17
16. okt 2010

@mirka285 , @kafoditka - aj sandra vypije okolo 90 ml cajiku. miri nieje to vela. ja mam pocit ze ona by najradsej len caj pila 😀 normalne ju musim odtrhavat od caju...

katty17
16. okt 2010

@mirka285 - miri to mala byt otazka na ten cajik ci to nieje vela za den?

merikac
16. okt 2010

mirka285- dufam, ze s mrchou je to uz lepsie,,,ja som bola na tom tiez nejako podobne,,az som musela zajst na pohotovost,,,a veru uzivam odvtedy zelezo a je mi ooomnoho lepsie,,,,
katty17 - ja by som na vasom mieste istotne spanikarila,,,ale pre istotu by som istotne sla k doktorke,,,,,
noemarta - wou,,tak kde na to beries cas a energiu,,rano mavas za sebou bezne pilates??........ja som rada, ked sa naobed dostanem z pyzama ☹ ☹
@monline- noo, dobre ti kocky poradili,,to je priznak anemie,,,toto iste som mala- tlak ok,,,ale doslova mi hucalo v hlave, az som sa bala, kde sa zrutim
@tinaki1275 - tak nakoniec bol problem v cumlikoch??....dufam, ze uz bude mala papat dobre a zas si na teba nieco nevymysli 😉
@adelaine - Risko je chlapina, ze to tak zvladol,,uz to mate za sebou,,,je tu este vari niekto koho krstiny este len cakaju?
@bellablonde - a ako Petko znasa tu zmenu?
@katty17 - zlata je-a na tych ostatnych, je tiez uplne rozkosna,,a kolko vlasov ma,,moja take haro nebude mat ani ked bude mat hadam rok,,,mne mala nevydrzi pozerat telku,,ked tak len ked ju kojim, vtedy je najzvedavejsia a pozera na vsetky strany, kde co brnkne, padne,,,len tak somnou kmasa

monline
16. okt 2010

@katty17 krásne akvárko, ani sa nedivím, že je malá facinovaná rybičkami 🙂 krásne fotečky...ten môj už ani nechce sedieť, on už chce rovno stáť..keď ho dám do kočíka a zdvihnem mu opierku, tak mu to nestačí- dvíha hlavičku, naťahuje sa, reve, lebo ho nikto neberie na ruky...a ak ho chcem posadiť, vyskočí na nohy

katarina7777
16. okt 2010

@katty17 krasne morske akvarko mate, keby s tym nebolo tolko roboty aj ja by som take chcela... ta hracia deka je nattou? zboznujem tu znacku, na vianoce chcem malemu kupit od nich hupacieho konika.

nas uz chce len sediet ked s nim sedim, samozrejme mu vzdy podopriem chrbatik

merikac
16. okt 2010

baby,,a hadam mate nietora podobny problem,,doteraz mi mala pomaly ani neplakala a teraz ked spi,,tak zo sna spusti taky hlasny lutostivy plac,,,,obvykle staci ak ju pohladim a spi dalej,,ale aj tak sa mi to zda nejake cudne,,,robia to aj vase niektore deti?- cim to moze byt?

noemarta
16. okt 2010

@merikac tusim si nas docitala cooo???
Iba v sobotu chodim rano na pilates, cez tyzden je vecer ked kupeme, takze to nehrozi 🙂
@katty17 Sandricka je na zozranie, uz nech si ju pomojkaaam 🙂

merikac
16. okt 2010

@monline 😀 tie deti su rovnake,,a ked ju chcem posadit,,,tak nie a nie zohnut nohy v kolenach,,,tak sa sponuje na tych nohach .-))))

katty17
16. okt 2010

@katarina7777 - ano je to nattou. 🙂 to mas pravdu s tym akvarkom. je sice velmi krasne ale vyzaduje si to neskutocne vela volneho casu. az sa na to zacinam pekne jedovat. 😠

monline
16. okt 2010

@merikac aj mne sa už stalo, že sa tak zo spánku rozplakal, asi sa im niečo sníva, lebo tiež to prešlo, stačilo pohladiť, či dať do pusy cumeľ...ale zas inokedy sa nahlas smeje zo spánku

katty17
16. okt 2010

@monline - sandru uz nebavi lezat. neustale by sedela a kukala kade tade. tak chodim s nou po byte a ukazujem jej vsetko 🙂

merikac
16. okt 2010

@noemarta- aj tak to je chvalihodne,,,,aspon trosku pookrajes

oacka
16. okt 2010

@katty17 aká je krásna!!!! naša zasa ľúbi pozerať na chladničku na magnetky. tak sa vie s nimi porozprávaať! 😀 😀 máte krásne akvárko.
my máme za sebou ukážkový deň. ja som aj okná umyla aj záclony vyprala a to sme boli samé doma! a večer Roman doniesol večeru z Mcdonalda, máme také zľavové kúpony zo schránky. nejdem vám hovoriť,že som zožrala BigMac, Mcchicken, a aj hranolky a potom ešte 2 banány v čokoláde..... ja zožerem asi aj nášho psa... 😖
naša tiež hrozne reve,ke´d ju obliekam, Roman sa čuduje,že ešte na nás susedia nevolali sociálku, lebo sa ide zadusiť od utrpenia, že musí mať bundu a čiapku.

noemarta
16. okt 2010

@merikac presneee, aj nasa to robi, pohladim ju a spi dalej, moj mm hovori, ze sa jej sniva o velkych zabach s velkymi zubami 😀 😀
A nasa asi dva dni sa tak sponuje, ze ked si ju zoberiem na ruky, tak kolena pokrci a nohy da dozadu, a tak ich ma nasponovane, ze ich jej neviem vystriet.

merikac
16. okt 2010

@katty17 hned som si to pomyslela-s tou robotou,,,,ked som ho videla,,je fakt nadherne,,ale ked si spomeniem na nasu jednu rybicku v tom akvarku- co je oproti vasmu len ako kvapka v mori,,a ze kolko krat-ako teraz jej nema kto ani vodu vymenit,,,a to ho staci zobrat pod pazuchu,,,,,kto sa on stara- Risi?

monline
16. okt 2010

@merikac oni nám tuším začnú skôr behať ako sedieť 🙂

monline
16. okt 2010

@katty17 toto sme aj my mali, že by len sedel alebo pozeral všade po okolí..ale ďalšia fáza je to stavanie sa na nožičky, to o chvíľu príde 🙂

merikac
16. okt 2010

@monline jeeej, to musi byt dojimave, ze sa smeje nahlas zo spanku,,,tie deti su obcas ako dobre divadelne predstavenie 😵
@noemarta a to ho daka asociacia napadla pri tych zabach s velkymi zubami 😀 😀 😀 😀 😀

zrzulka
16. okt 2010

@katty17 krasne foto a to akvarko neskutocneeeeeee, waw... to musi zabrat hadam pol izby 😀 😀

@mirka285 toto robi aj pato, kym malu obleciem tak vrestiiii, ale potom ked uz sme vonku stichne, kukuckuje okolo seba a zaspi... snad ich to prejde...

my tiez uz davame pata sedkat na kolena... on to vyzaduje, uz neznasa byt v polohe ako sa nosia babetka...

merikac
16. okt 2010

@monline vcera vecer som ju isla kupat,,odlozila som jej veci nabok a rano kukam,,ponozky take spinave, akokeby po zemi cely den behala 😀 😀

katty17
16. okt 2010

@merikac - jasne ze risi. je to jeho hobby. kazdy den sa o to stara. aj zajtra bude robit vacsiu udrzbu a rano si ide pokukat co je nove v rakusku ohladne ryb a koralov. je to vazne krasne ale na druhej strane si to vyzaduje mnoho...

merikac
16. okt 2010

@oacka 😀 😀 😀 😀 -jaaj som sa schuti zasmiala na tej tvojej chuti na psa 😀 😀 - ved vies kolko energie vydas kojenim???????? 😉

monline
16. okt 2010

@merikac veru dojímavé..som z neho namäkko keď sa tak smeje..vlastne furt som z neho namäkko 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre