Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
18. okt 2010

@alllexa ja som kúpila tu v bazare na Vánoce:

alllexa
18. okt 2010

@oacka - jej, to je zlatunke🙂 Kristinka bude v tom chutnucka. Ja mam dilemu, ze aku velkost kupit, ci 62 alebo 68, Misko teraz meria 63 cm a c. 62 mu je dobre, len neviem, co o dva mesiace.

sarai
18. okt 2010

@mojalili sikovny je ten tvoj Danko. z chrbatika na brusko to nie je lahke pre deti. ucia sa to niektore az od polroka.

oacka
18. okt 2010

@alllexa 62 mu určite nebude dobré...

merikac
18. okt 2010

@oacka kde kupujes?????

merikac
18. okt 2010

@alllexa tiez myslim, ze 62-mu bude mala

oacka
18. okt 2010

@merikac predávajúca je ludka a nejaké číslo..... vieš koľko času strávim očumovaním inzerátov? 😀 tá tunika má stála 4,- to už je aj s poštovným a je nová. supišná!

bambola
18. okt 2010

@alllexa no moja dnes uz zase zacala ☹ celu som ju vyzliekla tak pritom sa bavila, spievala som jej , riekanky a pritom sme cviciili nozickami, snazila som sa ju odprdiet lebo mala nafuknute brusko a masirovala som jej cele telicko. hned ako som ju obliekla tak plac, vlastne rev ako keby ju rezali, nosenie nepomahalo 😖 podarilo sa mi ju nejako ucicikat a zo zufalstva som jej navarila kamilkovy caj, samozrjme chnapla po flasi ale ked zistila co tam je tak sa zaksichtila 😨 no ale nieco som do nej nasukala a teraz mi tu zaspala na ciciku. ty si ako dala trn fenyklovy?chcel to?

alllexa
18. okt 2010

@bambola - ano, moj ten fenyklovy chcel, hned ho vypil, a potom sa aj vykakal. Ale onedlho zase spustil plac. Nosenie na chvilu pomoze, ale potom zase plac. Ja uz som z toho taka unavena, ze vobec cez nespi, nic nestiham, ani najest sa normalne nemozem.

bambola
18. okt 2010

@alllexa o jedeni mi ani nehovor, ja som uz druhy den sama, vcera nejake suchare a dnes tri pagace 😒

bambola
18. okt 2010

mne mala pije z prsa a pritom rozhadzuje rukami a nohami a je taka nekludna, ja neviem co jej je co sa deje ☹ potom nespi, ked ju zdvihnem na ruky tak strasny plac....... priznajte sa, kto mi vymenil dieta 😠

maxara
18. okt 2010

Ideme spinkat, dobru noc vsetkym 🙂

alllexa
18. okt 2010

@bambola - aj moj je dost nekludny... Nastastie mm je uz doma, tak sa striedame. Blbe je, ze v stredu a vo stvrtok ide na sluzobku, takze to budem mat stresy. Uz len to vecerne zaspavanie bude fuska.

oacka
18. okt 2010

@alllexa a nemôže byť,že je hladný,ke´d tak rýchlo vypil čajík? neviem,len tipujem...

katarina7777
18. okt 2010

caute , idem si precitat co mate noveho... dneska som bola kupit novu autosedacku lebo do vajicka sa maly zmesti len tak tak, vy este pouzivate vsetky vajicka? Kupila som iseos od bebe confort, tak dufam ze som dobre zvolila 😉

bambola
18. okt 2010

@katarina7777 a nie su tie vacsie od vajicka len pre deticky co uz sedia? no ja som malej len teraz vybrala novorodenecku vlozku takze snad sa vo vajku este povozi 😀 my ale uz mame aj tu dalsiu (dostali sme k autu) je to romer, snad dobra

meruska
18. okt 2010

@katarina7777 my sme vo vajicku este ani neboli, my mame vanicku od kocika ktora sa da po vlozeni takych mantinelov a priputani leziaceho babatka pouzivat ako autosedacka...takze my sa vozime nalezato a spinkame akoby sme sa kocikovali

meruska
18. okt 2010

vajicko planujeme pouzivat ked bude mat maly cca 5-6 mesiacov

montinka
18. okt 2010

ahojte my este pouzivame vajicko.ved tie vacsie su az ked vedia sediet nie? teda aspon Tamy ma taku. tak ja veru neviem. ale zatial sa maly zmesti do vajicka tak to neriesim.

miki060707
18. okt 2010

ahojte, prajem peknú noc, malý ma horučký, tak len reve, našťastie zaspal, sona je hroozna, nechce sa umyť, do pyžama dať, raz zaspala v teplákoch a teraz chce stále, také nervy mi robí,a ni zuby umyť, nič....hadam to prejde, lebo som zúfala, jeden mi reve od bolesti a druhá robí nervy a to nieje prvý večer, čo sa nechce umývať, potom ju musim chytiť a niejako ju trochu umyť, sa mi treba, porád dostáva záchvat, lebo si nevynútila, čo chcela..ale zuby umyť sa mi nepodarilo...teraz už spí....mm je v práci ....tak ahojte

strasska
18. okt 2010

@meruska ahoj, dakujem ze si na mna nezabudla s tym stvrtkovym stretkom, ale zial musim Vam dat kosom, ja totiz budem v ke v stredu a teda vo stvrtok sa tam nechystam. Mozno keby som sla iba s Julkou tak ano, ale s obomi detmi nevladzem. ☹

meruska
18. okt 2010

@strasska skoda, ani oacka nejde..hadam nakoniec nebudem v meste sama 😲

miki060707
18. okt 2010

@kafoditka nám tiež brali výter, aj z nosa aj s hrdla a dnes som volala a má to dobré, tak len odsávať, ale tiež ked započuje vysavač, tak reve jak ....a to som mu ešte nič neodsala a tolko mu ide....ale dnes došla horučky, chudák, už to ma mesiac, tak týžden mu začali konečne stekať, lebo mu to nešlo odsať, ale hadam už nebude zajtra horučká, sakra.....

montinka
18. okt 2010

@miki060707 uplne viem o com hovoris. nasa mala je podobna ako tvoja. joj hneva ma ked maly reve a ona neposlucha a furt mi robi napriek,alebo ked ho uspavam a ta mala potvorka vidi že spi nahlas vykrikne nejake slovko aby ho zobudila no niekedy joooj mam take nervy. 🙂

petrap001
18. okt 2010

ahojte baby,citam citam,ale akosi nepisem 😝 pozeram,ze sa bavite o vajickach.no ja som malemu novorodenecku vlozku vyberala uz asi pred dvoma mesiacmi a tera z zacinam mat pocit ze mu je sedacka akasi mala ked ho lepsie obleciem.taka uzka ci co 😒 to akoze mam kupovat vacsiu??? no isto.v aute prezije a na vonku mu ju aj tak uz nedavam,lebo je uz kosa a davam ho do fusaka.a tie vacsie sedacky su az od 9 mesiacov,ze??hm tak to je este dost 😖
@bambola moj maly sa v poslednej dobe tiez strasne rozhadzuje rukami ked je a neskutocne sa zlosti a stipe ma od zlosti.asi preto,ze mu mlieko nestieka same 😀 a pritom mlieko mam,lebo ked si stlacim,tak strieka.takze nechapem.ale neverim tomu,ze sa mlieko moze vytracat len tak.a v noci mi este stale blbo spi.od 7mej do takej pol 2 vkuse,tak sa naje zas a tak uz okolo 4 katastrofa.vkuse kazdu pol hodinku tipujem.ale neplace,len sa hadze,s hlavou myka,dam mu jest tak nechce.taky je ako keby chcel spat ale nemoze.a brusko ho neboli urcite,lebo to su len take fanty ci co??mate aj vy take stavy? co mam robit??? ci uz je akoze vyspaty?lebo ked sa ku nemu ozvem,hned sa smeje,rozprava.takze som ticho a aj on mlci 😀 ale spat mi neda.a tak som potom cely den ako otapena,kruti sa mi hlava obcas,tak dufam,ze je to z unavy nie z nicoho ineho..ale inak cez den je super musim povedat 😉 idem si vas kus pocitat co sa dnes dialo 🙂

katarina7777
18. okt 2010

ta sedacka je od 0-18 kg a da sa pekne sklopit a z vajicka som tu novorodenecku vlozku vybrala po 2 mesiacoch.

takato je len ta novorodenecka vlozka je seda.

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/27826

katarina7777
18. okt 2010

@petrap001 ja mam ten isty problem s vajickom ze ked maleho teplo obleciem uz sa tam nezmesti, my chodime autom dost cize som to uz musela riesit. v tejto novej si leo sedi/lezii ako kral 🙂

strasska
18. okt 2010

z vajicka treba babo vybrat, ked mu zacne pretrcat hlavicka...tie mesiace, alebo kila su len orientacne. 🙂
A ja malu obliekam do vajicka nalahko, pretoze v aute vzdy zapneme klimu, takze jej nie je uzka.

strasska
18. okt 2010

@meruska sak este vas je dost, neboj 😉 a kebyze sa este niekto "odhlasil", tak stretko presunieme 😉

bambola
18. okt 2010

@petrap001 no moja praveze by aj spala ale skrz toto rozhadzovanie jej to nejde 😖
inac som prisla na super vec, zboznuje ked jej masirujem chodidla, teraz vecer si nechala masirovat vyse polhodiny a aj si pri tom poprdkala 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre