Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
13. feb 2010

ja som počula, že je zlé,keď ťa to tlači ako na stolicu.

petrusk
13. feb 2010

tak to ma tak netlaci, tam to vobec necitim, skor vpredu akoby hned pod kozou na bruchu

zuzik1983
13. feb 2010

no je na celom podbrusku,ale neprirovnavala by som to k takemu ako na stolicu.ale ked zmenim polohu,tak uz ma to netlaci

petrusk
13. feb 2010

ja ked si lahnem na bok, tak ma to prestane tlacit, ked som moc unavena tak to chvilu trva, kym mi to prejde. davam si magnezium, to pomaha. tak snad to nebude nic zle. v stredu sa spytam doktorky ak bude vsetko v poriadku, ako to zistim, aj ked vraj niektore na to nepridu sami, az u lekara.

zuzik1983
13. feb 2010

no najlepsie je sa poradit s lekarom,ja som bola v stredu a nepovedala mi nic,ze by cosi nebolo v poriadku

petrusk
13. feb 2010

tak keby tie tlaky mali sposobovat otvaranie, tak to by ti uz povedal hadam. aj ked to asi netreba podcenovat. ja som sa len zlakla, aby sa cosi nedialo a je vikend a tu pohotovost moc nemusim. uvidim co bude do stredy a v stredu sa poradim s doktorkou. idem si lahnut a vyspat sa, som nejaka dobita, unavena. dobru noc a dakujem.

liluu
13. feb 2010

Dievky, dnes sme boli v aquacity troška na bazén, tak dúfam, že som si nič nepriniesla. 😀 Drahý išiel aj do sauny a ja som len tíško závidela.
A dali sme si aj predvalentínku večeru, že jahody so zmrzlinkou.takže romantika. Dobrúúúú.

zuzik1983
13. feb 2010

no hadam by mi povedala.ja som isla k doktorke,lebo som si nasla trosicku krvi na nohavickach,tak som sa zlakla,ze sa nieco stalo s malou,ale nastastie je babenko v poriadku,vobec to s nou nesuvisi,len ja mam nejaky zapal,

ved pockaj a uvidis,potom si budes istejsia.

mojalili
13. feb 2010

JEjda konečne sedím....ja mávam kočky také akoby tŕpnutie lona...ked dlhsie stojím, strasne nepríjemné 😕 Sem tam mi tvrdne brusško, tak som zvedava, ako to v praci vydrzím.

Kočky, dnes som posrala obed, maso sa mi nepodarilo,ale jedla som ho len ja. Bolo mi z neho riadne blbo...a ostali mi zemiaky. Manzel sa vrati z futbalu, tak som za hodinu s LILI zmakla slivkove zemiakové gule s orechmi a makom 😀 SOm zveddava, co mi na to povie 😉 Ale uz vazne nevladzem, som vazne unavena... 🙂

zuzik1983
13. feb 2010

no mna akurat vypisala doktorka,ze lepsie bude,ked nebudem v praci stat,nech mi daju nieco jednoduchsie.
musime viac oddychovat.
mne sa tiez stava,ze pokaslem obed,urcite castejsie,ako tebe 🙂ja totiz to varim este len kratko,takze som neni nejaka kucharka,mam sa este co ucit 🙂

oacka
13. feb 2010

Joj, mojaalili, oddychuj, máš riadne bruško, musí ťa to vyčerpávať. Ja sa už tiež tak rýchlo zadýcham, ako stará baba, a po dvoch hoďkách na nohách ma tlačí v podbrušku všetko. Sme tehotné,čo narobíme... 🙂
Tak ja zajtra plánujem jahody so šampanským na toho valentína, dúfam, že trošku šampáňa neuškodí!

zrzulka
13. feb 2010

Dugy, Bella tak to sme potom "skorosusedky" My sme byvali pri Tescu.... Vlastne v strede vas dvoch .... no svet je maly....Budeme sa stretavat v Budatku... 🙂

Bella tie konstelacie som uz aj ja pozerala. zaujimaju ma taketo veci tak ak vyjde tak tam skocim....

maxara
13. feb 2010

Zrzulka, Dugy, Bella, Kafoditka ja som tiez povodne z Peeetrzky

zrzulka
13. feb 2010

Maxara a kde si byvala?🙂)) este tam chodis???
Inak som citala teraz ake ste mali trable s autom, ufff tak ja som na adrenalin ale dakujem pekne dnes niekde zapadnut. .... ale nastastie to manzel vytiahol... a nastastie to bolo pri baraku. ja som zobrala malu a sli sme do teplucka. Hlavne ze ste natrafili na normalnych ludi ktori pomohli.... tomu sa hovori stastie v nestasti....

zrzulka
13. feb 2010

kafo super nakup.... tie iste ponosticky kupila moja mamina vnucke/vnucikovi ... ja som dnes kupila bodynka krpcekovi a neoddolala som tomu pristroju na pocuvanie srdiecka.... 😵

kafoditka
13. feb 2010

zrzulka.. v auparku bolo tolko krasnych veci, no nevedela som sa rozhodnut, co skor 🙂 Teda co sa veciciek pre maleho tyka..

petrap001
13. feb 2010

joj zeny,len si davajte pozor na tych cestach..ziadna sranda,chvalabohu my tu nic take nemame..konecne som doma,konecne sobota,este som musela kupat nasho nadmerne chlpateho psa,co nie je sice az take strasne,ale poupratovat kupelnu po nom je makacka riadna.konecne sa zajtra vyspim,uz sa tesim a bufam ze ma mily niekam zajtra vezme,lebo dostane na rit 😀
a vcera som tiez akurat pozerala na nete na tie zavinovacku,velmi prakticka vecicka.boze ja som este nekupila nic pre to nase bejby,strasne.boze ved ja nemam vlastne ani cas..ach jaaj ako sa ja tesim na matersku a na 3mesiace na slovensku kde svieti slnko 🙂 🙂 tak aby sme to uz mali za sebou a uzivali si tazda to svoje malinke.

zrzulka
13. feb 2010

kafo, ja som bola dnes len v Mothercare lebo sme boli s muzom a on moc nakupy nemusi ... ja ked idem tak sama alebo s mojou maminkou....A kupila som len tri bodnyka ale inak mam uz oblecka dost na zaciatok. to som proste len neoddolala... uz nemozem chodit do Auparku. nebezpecne pre mna 😀 😀 😀

Co sa tyka kocika tak ja si ho obzriem teraz v Uk ked budem a asi ho aj tam kupim. Je to tam lacnejsie nez tu u nas.... nakoniec sme sa rozhodli pre Jane Slalom Pro kolekciu 2009. Aj pri malej sme mali jane a boli sme spokojni.... Ako povedal moj muz ze sa mu ten kocik tak zapacil ze bude chciet aj tretie dieta aby si mohol kocik poriadne uzit 😀 Verim ze len srandoval 😀 😀 😀

maxara
13. feb 2010

Byvali sme na Lachovej, to je ako je policia na Namesti Hraniciarov, teraz tam byva sestra, takze obcas, malokedy, sa tam stavime... ALE... pri tescu byval moj drahy, jeho rodicia tam byvaju dodnes, takze tam chodime asi raz mesacne... na Budatinskej.
Este stale som tym doobedim poznacena... najviac ma desilo, ze dobru chvilu tadial nikto nesiel a tak tam fucalo, ze nas stale viac zaviavalo... ved mi sme na to miesto, kde sme zapadli, dosli po 10 cm snehu a ked nas o hodinu tahal ten dzip, tak tam bolo asi 30 cm... 😕

zrzulka
13. feb 2010

Peti a kde zijes??? ked tam nemate slniecko?
Uzite si to s drahym zajtra.... my ideme s malou na karneval zajtra 😀 😀 😀

zrzulka
13. feb 2010

Kde ste to zapadli??? Muselo to byt fakt o nervy, klidek hlavne ze sa nic nsetalo a ste vsteci traja v poriadku.... zajtra bude lepsie....

kafoditka
13. feb 2010

jooj, v mothercare mali krasne veci pre chlapcov, hned pri vchode po lavej strane, ale kedze je to nova kolekcia tak nebola v zlave a tie ceny boli dost prehnane... Este sa chystam do tesca a do HaM do hypernovy-tam je vacsi vyber ako v auparku 😉

petrap001
13. feb 2010

tak to je pravda ze v zahranici kupis o hodne lacnejsie kocik ako na slovensku.slovaci zdieraju kde mozu 😖 ja uz som sa rozhodla pre quinny speedi,chcela som najprv ten buzz ale nevyzera az taky siroky a pohodlny ako speedi.a vanicku asi nebudem,lebo ju v lete vlastne ani nebudem pouzivat a v zime uz bude bejby velke.a ta sedacka maxi cosi vyzera uplne super s tym kociarom.a objednavam urcite cez net.

maxara
13. feb 2010

zrzulka - zapadli sme medzi Vistukom a Bahonom...taky chalan, co prisiel prvy, isiel nakoniec spat, cez Blatne do Bahona a akoze oproti nam, lebo vraj isla k nemu frajerka a ta zapadla este vyssie ako my...takze jedini sme neboli... tam dalej bolo este viac snehu naviateho... ved nakoniec nas tahali dva dzipy naraz za sebou zapojene.. milujem tych chlapov 🙂

petrap001
13. feb 2010

zrzulka: my sme v irsku,praca,domov a dookola..a zima,dazd a strasna nuda..boze ani neviem co tu este robime 😀 a naposledy celkom fajn leto sme nali v roku 2005,takze ma to dost deprimuje ☹ ale uz sa tesim na tohtorocne leto jeej asi ako nikto.takze moje babo mi spravu dvojitu radost,vdaka nemu bude dlhe leto 😀 😀

jaruska8
13. feb 2010

Peťa, ja si akurát pozerám presne tieto kočíky. Dizajnovo sa mi viac páči Buzz. Lenže dôležitá je pohodlnosť. Ale ešte ho aj tak musím vidieť naživo, akú farbu si si vybrala ty? Lebo Speedy nemá až také pekné odtiene, aspoň som nenašla.

petrap001
13. feb 2010

tak jedine cierny asi..ved to je jasne ze ten buzz je ovela krajsi ale aj napriek tomu,ze tak mas vlastne dve sedadla ci ako to nazvat,jedno sa mi zda ze do roka a to druhe je xl ale pocula som uz od viacerych ze uz dvojrocne dieta sa donho skoro nezmesti ak chces napriklad v zime daj daj fusak.tak neviem no.ale speedi je uplne lahucko ovladatelny,suseda ho ma a ten buzz na vrajze blbe to predne koleso,ze sa netoci dookola.vyzera sice dost vacsii ten speedi ale tak ked rozmyslam asi sa mu tak aj lepsie bude spinkat v takom sirsom..a je aj o dost lacnejsi 🙂

jaruska8
13. feb 2010

Ve´d práve, vyzerá väčší, len tie farby, ale tak, veď uvidíme. 😉

tutifruti
14. feb 2010

Dobré ráno, no ja už zasa nemôžem spať... Ale aspoň mám čas čosi napísať, lebo ženy vás dočítať... 😀
Pozerám a čítam, že niektoré už máte slušné zásoby.... Mňa zatiaľ nákupný ošiaľ nechytil, zatiaľ úspešne odolávam... Kočík tiež budem riešiť až neskôr, som asi poverčivá... 😅
Mňa skôr chytá depka z toho ako vyzerám... Tiež som sa objednala na štvrtok ku kaderníčke, ešte sa chcem objednať na kozmetiku, lebo keď sa vidím... 😒 škoda reči. Normálne by som radikálne zmenila farbu vlasov alebo čo, ale zasa ak mám ostať nejaká "nevydarená", ak mi to zle chytí, tak neviem, či budem až tak experimentovať... Tak by som chcela byť taká pekná mamička,namiesto toho sa ledva pracem do zimnej bundy... Ani som tak veľmi nepribrala, ako mi narástlo bruško... Ak to pôjde týmto tempom... Asi ma už chytá depka z tejto zimy... keby už viac svietilo slniečko...

sunnygirl
14. feb 2010

ahojte bábiky,
tak ja som zopár dní nebola na MK a neviem vás dočítať. Budem reagovať tak zbežne. Síce som už 4. deň doma, ale ja som si v piatok kúpila látku a ušila som si tehu nohavice a malému bábätku šijem deku. Tak som sa zabavil a ana MK nejako pozabudla. No a včera nám vypadlo MAGIO a teda až vtedy človek zistí, aký je bez TV bezradný, koľko času mu TV zaberie. 😖

Ani neviem či som vám písala s tým mojím srdiečkom. Doktor ma pozrel (vo štvrtok) povedal že magnezium môžem aj 3x denne a vypísal ma na EKG, takže v pondelok sa pôjdem objednať.......asi som to písala 😅

A ja si idem robiť zoznam čo mi treba. Dám na vás a veľa oblečenia kupovať nebudem, zatiaľ som nakupovala len v neutrálnych farbách. Kúpim si výbavičku s perinkou do pôrodnice a popridávam nejaké čísielka oblečení 😉

Prajem vám pekné písanie a inak včera som mala aj ja veľmi pochmúrny dník. No svokra doniesla šišky, tak som maličkému dopriala a zopár mu ich poskytla.

tutifruti, dobré ránko, ja som tu už skoro pravidelný uvítací ranný vtáčik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre