Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
8. nov 2010

@tinaki1275 a my spravime maxi taku tabulecku, ze co ma doniest julovkam z krety 😉

maxara
8. nov 2010

@tinaki1275 ked sa stotoznim s myslienkou ze ma budu ludia vidiet v plavkach.. tak prideme urcite 😉 nie ze ma ako sprievodkyna budes ponukat ako minotaura alebo take cosi 😀

tinaki1275
8. nov 2010

@strasska ha to si odhadla..🙂a spoji to s vyletom do spanielska ...

maxara
8. nov 2010

@strasska no vidis.. KE sme absolvovali v juni pred tehu, tak teraz az v marci, tak na to pamataj 😀

tinaki1275
8. nov 2010

@maxara to by som si v zivote nedovolila😉 a Minotaurus je len mytus...mimochodom grekyne su skoro vsetky male a baculate...a vacsinou veelmi baculate..🙂tak sa nemas coho obavat ..a tebe to aka si pristane...😉

maxara
8. nov 2010

@tinaki1275 ved k luminke, nie? 😀 😀 😀

maxara
8. nov 2010

@tinaki1275 no lenze ty si lichotnicka 😀 😀 😀 moje brucho je v hroznom stave, stria na strii, katastrofa.. a tym ze som trochu schudla, tak mam kozu taku makku volnu a v nej tuk, no parada.. cela sa trasiem.. je to horsie ako huspenina 🙄

maxara
8. nov 2010

@tinaki1275 😲 to je fakt len mytus? to som sklamana.. akurat minuel som videla nejaky taky film, tak cudne sfilmovany minotaurus.. az som sa bala.. a pocuj, vam by to nevadilo, keby sme sa navtirkali? lebo my s mm seriozne sme tam chceli ist.. teda do grecka, nie konkretne na kretu, ale tak to uz by bolo jedno 😉

oacka
8. nov 2010

@maxara mne sa tie kalendáre nezdajú drahé za 10 eur A3, a ja tam dávam fotky skoro A3, za takú sumu a tak dobre by som to ja isto nevytlačila. vy asi máte lepšie profi tlačiarne. ja mám len v mužovej firme,a tú vlastnia moji rodičia,takže by si to vlastne zaplatili oni sami. 😀 a prečo sú niektoré v tabuľke červené? nesledujem debatu,tak som mimo aj z tých komentov....

merikac
8. nov 2010

@maxara maxi,,ved uz sme Matke davali serióznu ponuku, ze nech zorganizuje zajazd pre julovky,,,alebo nech nam vybavi v dakej lacnej cestovke daky termin,,a mohlo by nas ist viac 😀

oacka
8. nov 2010

@merikac to by mm nerozchodil... 😀 😀 😀 dovolenka na koníka 😀 😀 😀 už teraz má naňho alergiu

tinaki1275
8. nov 2010

@maxara tak tak..

tinaki1275
8. nov 2010

@maxara kludne dojdite..aspon postrazis Leiu 🙂 ked bude mama pracovat ..to som potvora co?

mojalili
8. nov 2010

@mirka285 MIrka, gratulujem k zubkom, super, ze vysli obidva naraz a bez bolesti.

Nam dnes vysiel druhy, ale to bolo placuuuuuu, hruuuuza. A este bude, to je nieco 😒

tinaki1275
8. nov 2010

@merikac fakt ze sa popytam znamych v cestovkach ..

meruska
8. nov 2010

mna asi poraziii!!!
odkedy sa maly narodil sme mali v oprave 2x fotoaparat, 1x digitalny celovy teplomer, minuly tyzden nam odskocil kamienok do celneho skla na aute a dnes mi mm vola z kupelov ze nam odisie notebook ☹
teda ked sa vrati domov po 2 tyzdnoch z kupelov a ja od nasich, budem istu dobu, kym ho neopravia (nastastie je este v zaruke) bez netu...ale ved ja som na koniku zavysla...a pokial viem reklamacna doba je 30 dni..ved to bude skoro 300 novych stran...to nebudem mat sancu vas docitat ☹ ☹ ☹

tinaki1275
8. nov 2010

baby mm sa domaha mojho pc..zabudol laptop v robote 😠 tak sa zatial lucim..🙂

maxara
8. nov 2010

@oacka ani mne sa to nezda drahe.. ved som mu to aj hovorila, ale ten zas vidi ich tlaciaren v robote a ma tam aj moznost to zviazat.. a tak,.. som nasrata, lebo mam ovela viac roboty s tym 😠

@tinaki1275 no ja ti kludne postrazim malinku.. a ako sa tam da ist? teda ked si predstavim ist s deckom, kocikom a tak.. fuuuha, da sa ist aj autom?

maxara
8. nov 2010

@mojalili gratulka k druhemu 😉

jaruska8
8. nov 2010

@maxara Maxi, mali sme 63cm a 5350g. 😉

strasska
8. nov 2010

zienky pozrite co som nasla na tejto stranke
http://www.bambini.sk/sk/store/product/3391/32/...
to mozu tak napisat, ze je to napodobenina a ze je to menej kvalitne 😲

maxara
8. nov 2010

@jaruska8 oki, registrujem, ALE nabuduce do IP, dobre?

@strasska 😲 😲 😲 to su co uz..

@oacka cervene v tabulke su baby, ktore som videla nazivo 😀

jaruska8
8. nov 2010

@maxara Jaj jasné, som si to ani neuvedomila, som tu bola nakrátko, tak som to sem šľahla. 😉 😉 😉 Sorry. 😉

jaruska8
8. nov 2010

@strasska Haluz. 😒

ywett
8. nov 2010

@tinaki1275
ty tiez pracujes?

elenka.k
8. nov 2010

@tinaki1275 snažím sa čo najdlhšie ostať v posteli, kedže je už dosť chladno, niekedy si už ani neviem vymyslieť aby som tie moje deťúrence tam udržala 😉 a zase ak buď Eli spí a Marko plače tak rýchlo preč...... a naopak, no Elu ešte nejako zabavím, ale----------------------------------

lela1809
8. nov 2010

@maxara no behas kade tade 🙂 dobra logistika 🙂 este zavitaj aj ku nam do Grobu 😉

cigaretka5
8. nov 2010

Caute baby po sto rokoch som sem nakukla. Kolega vo firme je pn už mesiac tak je to celé na mne, takze som sa vrátila do pracovného kolotoča hutnejsie ako som mala v pláne, takze nestiham vôbec nič. Des a hruza...... Inak dnes som si spravila voľno , a vybavovala iba cez telefón a naše dieťa, ktoré má dnes mimochodom 4 mesiace, sa pekne začalo pred maminkou za odmenu otáčať. Zatiaľ nás hadze iba na jeden bok ...... Zubky som
mala pocit že určujú už asi pred dvomi týždňami no zatiaľ som v puse ziaden neobjavila........

tinaki1275
8. nov 2010

@ywett teraz nepracujem len som odrobila zopar hodin v tyzdni (15 cca)v septembri aj v oktobri len aby som mala robotu aj buduci rok ..v cestovke pre ktoru budem buduci rok robit si to vyzadovali ..ale teraz uz som volna az do aprila.. 🙂 .

tinaki1275
8. nov 2010

@elenka.k no nastastie mi mame teplo😉 ale to ti nezavidim ,ty toho asi vela nenaspis...nie zeby som ja vel spala ale rano je to celkom ok,mala sa mi budi az okolo siedmej a potom este do tej deiatej spi a ja s nou 🙂 ozaj aky novy kociar si to kupila?

tinaki1275
8. nov 2010

@maxara jaj autom je to zlozite...vsetci tu chodia letecky ..lebo autom je to mozne len z talianska lodou do aten a potom lodou na kretu ..alebo autom az do aten a potom lodou na kretu ..takze najlepsie je letecky ..dobre sa lieta z Viedne priamo do Chanie (tu byvam)charterovym letom alebo aj do Heraklionu sa da..a aj z Prahy boli tento rok celkom dobre lety ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre