Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
21. nov 2010

@bambola ano ,nahodou.Prave ked som mu sla povedat zbohom, tak som bola 2 mesiace tehu.
nerypes, odpoviem na cokolvek chces 😉 ja som zvyknuta na vsetko mozne.... 😅
@oacka No chyba bola asi v tom,ze som stale verila,ze sa zmeni a zlepsi.potom neskor uz som
len hovorila,ze urcite sa zlepsi,ked sa narodi maly.A nakoniec,ze na 100% sa zmeni,ked zbada
maleho a on sa zmenil,ale uplne inak,ako som cakala.stal sa z neho bezcitny neohladny potkan,
ktory ma rad len sam seba a chce uspokojit iba svoje potreby.Tak nech si uspokojuje ako vie.... 😀

PS: A to bol so mnou cely cas na klinike a prezival to so mnou a aj porod si odsledoval.teda cisarak....
a drzal ma za ruku a hladil.....neuveritelne.... 😖

bambola
21. nov 2010

@petzi jej krasna foto 😵 si dost neskoro zistila 😉 ja praveze viem, ze si uz na vselico zvyknuta, preto sa ta nechcem tolko vypytovat lebo urcite vzdy dookola odpovedas na to iste.
urcite si zatial vystacite vy dvaja a niekedy sa vam podari najst si aj toho vasho ocka 🙂

merikac
21. nov 2010

@bambola rozkosna,,aj vo fusaku a herecka aka je sikovna a sedi,,,, 😵
@oacka no to je fajn,,ze konecne tvoje riadky srsia optimizmom a nie trapenim,,,,,,,,,,,,,
@maxara- splnila si svoju misiu 😀 - mali ste krasny vylet,,,,
@petzi vitaj- si si nasla konecne cas sa tu kazat 🙂

baby,ja zajtra nastupujem do prace,,,mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaak nechce ☹

oacka
21. nov 2010

@merikac sranduješ? do práce? nemáš jej dosť doma? 🙂 do akej práce?

merikac
21. nov 2010

@petzi jeeej nove foto-krasna fotka 🤐

robika
21. nov 2010

@oacka super sprava ze Tvoje zlaticko Ti pije z flase, mne Filipko stale flasu odmieta ☹ , podla mna si super mama, ved robis pre svoju malu princeznu vsetko co mozes a uz sa netrap, musis byt v pohode a aj mala bude uvidis

@bambola zlatucka je v tom fusaku a ako pekne si sadla, to ja mam doma maleho lenivca 🙂

@merikac do prace ? a ako to budes riesit s malou?

merikac
21. nov 2010

@oacka,,ale mam,,no ale co uz,,vyskusame,,ak sa nebude dat,,tak zostavam pracovat zas z domu,,,,,,,

bambola
21. nov 2010

@merikac ty ides do prace? 😕 a kde bude emka?

mirka285
21. nov 2010

@petzi to je taky smrad,velmi dobre si urobila,ze si od neho odisla...najdes si lepsieho chlapa,ktory si ta zasluzi 😉
@oacka pozitivne spravy od teba,som ti hovorila ze sa to nauci,a Linda tiez nepije caj,v lete este celkom pia,ale teraz vobec nechce,ponukam jej ale vypluva,ale vraj to neadi,stolicu ma pravidelnu a ked bude papat viac prikrmov tak bude aj pitat pit...
@merikac Marianka moja tak ty si od zajtra pracujuci clovek ☹
@bambola malu sikulu mas doma 😉

oacka
21. nov 2010

@mirka285 preto sa pýtam na čajík, lebo kike sa veľmi ťažko to husté kaká. nespomínali ste,že im UM zarábate do kamilkového čajíku? môžem aj do feniklového,či nie? dnes som jej musela rozopnúť plienky,aby sa vykakala, a videla som,že si asi zas natrhla riťušu.. ale ona dosť málo pije, ja som mliečko nahradzovala kašou, a to nemôžem, ale ke´d už ťahá z fľaše, tak nemusí jesť toľko kaše.

mirka285
21. nov 2010

@oacka ano ked zarobim mlieko do caju,tak to vypije...kludne mozes aj do fenikloveho,kamoska to tak zaraba stale...

mirka285
21. nov 2010

@merikac a ty co vlastne robis,uz som zabudl,alebo si nespominala?

merikac
21. nov 2010

@robika
@mirka285
@bambola
budem chodit domov kojit - pracu mam 5minut od domu,,takze vyskusame, ci sa to bude dat zvladat,,pretoze kojit nemienim prestat,,Z domu sa mi zle pracuje,,mala ked ma vidi za pc,,tak sa certi,,takto s nou bude moja mamina- inac profesionalna sestricka v jaslickach kedysi 😵 - cize ta uz odchovala deti a deti- dufam, ze nezabudla a pojde im to s Emmkou hravo

merikac
21. nov 2010

@mirka285 administrativnu pracu- papierovacky

mirka285
21. nov 2010

@merikac jasne ze mamina to s Emmkou zvladne,len som si neni ista ci to ty zvladnes bez Emmky 😀

bambola
21. nov 2010

dievcata, priserne ma boli hlava, asi ma vonku ofuklo, uz von som citila, ze neni dobre ale teraz sa mi to vystupnovalo a ako vzdy ked ma boli hlava (raz za mesiac) tak nemam paralen 😒 🙄 co mam robit 😖

mirka285
21. nov 2010

@bambola Mati no musis nosit capicu....ale to som ti asi moc neporadila 🙂

ericica
21. nov 2010

@merikac takze zajtra ti to zacina budem drzat palce aby islo vsetko hladko.....
@maxara uz som cakala na tvoj prispevok ,,,dobre sa mi citalo 🙂
@oacka super,vidis ze to ide a bude to len stale lepsie uvidis 😉
baby aj mne sa zda ze ma na tyych mandliach hnis ,ono to vyzera akokeby ste mali na jazyku afty aj teraz tu lezi vedla mna a je hrozne nekludna a zda sa mi ze ma aj horucku,,,,a to ma atb uz od piatka ,,,,,podla mna by uz mali davno zabrat nie???aj teraz cakam na 11 kedy jej ich musim dat,,,chuda male aj ked place uz ju nepocujem bo nema hlas 😨 ☹
len dufam ze nas s tym neposle do nemocky 😖 😖 😖

bambola
21. nov 2010

@mirka285 mala som celenku na usi ale to mi je asi prd platne 😒 ciapky mam este v BB 🙄

kava by nepomohla? trochu kofeinu....

mirka285
21. nov 2010

@bambola to pomoze len ked boli hlava od tlaku,ale tebe asi nachladlazajtra pekne treba kupit capicu,ja som dnes mala,aj rukavice...

bambola
21. nov 2010

@mirka285 dobry napad a zamienka na nakupy 😀 😀

merikac
21. nov 2010

@mirka285 to je to--- ci to zvladnem ja ☹ ..tak stale sa utesujem,ze idem skusit a ked s nebude dat,,tak zostanem doma a kaslem na vsetko,,
@bambola chod si lahnut,,a pokus sa zaspat,,,

oacka
21. nov 2010

@bambola nedáš si paralen?

macik27
21. nov 2010

ahojte tak ten môj anjelik konečne spinká...konečne si udrží v rúčke žvachtadlo tak už ho žuje a asi jej to pomáha...zúbky sme pozerali ale ja tam nič nevidím...dnes sme si urobili radosť, dorazila nám nová autosedačka 😀 ...suprová

oacka
21. nov 2010

@macik27 aká kategória sedačky? 0-18? 9-18? či vajíčko?

macik27
21. nov 2010

to je concord ultimax 0-18 som si myslela že bude moc velká ale dá sa krásne naštelovať a aj dať takmer do ľahu

petzi
21. nov 2010

@mirka285
@bambola
@merikac
Dakujem vam dievcata za podporu.Prajem krasne sniky a dufam,ze si zase skoro najdem chvilku na
forum,aby sme mohli pokecat.
Deges mi prave napisal,ze zajtra pride na SVK a ze sa mu mam ozvat.tak len dufam,ze nebude sliedit
a otravovat,lebo inak volam asi policajtov,alebo ja neviem...asi infarkt dostanem,ked ho zbadam... 🙄

petzi
21. nov 2010

@mirka285 aj aj som mala dnes rukavice.ved bolo hrozne,aj sal si zajtra
pribalim. 🙂

oacka
21. nov 2010

@macik27 aj my hľadáme 0-18, nie je veľmi veľký výber... idem si tú tvoju obzrieť na nete. 😉 ja uvažujem o Inglesine alebo Britax.

petzi
21. nov 2010

Dievcata, mam otazku, .... 😕
Do akej vahy mate vanicku a do akej sportak??
Ja som dnes zistila ,ze vanicku do 9 a sportak do 15kg a zda sa mi to malo... 😔 strasneee.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre