Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
22. nov 2010

@maxara ahoj..a čo sú tie delobuchy? my máme odvčera kura a ryžu....včera som sa fajn pobavila na tvojom príspevku..ty by si mala mať blog na sme a pravidelne písať, určite by si mala dosť čitateľov, píšeš vtipne a zľahka, dobre sa čítaš 🙂
@ericica držte sa ..snáď konečne nasadia takú liečbu, ktorá rýchlo zaberie a malinká bude fit
@alllexa máš patálie s tou poštou..mala by si tam zavolať v stave najväčšieho rozčúlenia..nech si to pekne krásne vypočujú!!!
@bambola pekná predstava,,že 5 mesiacov 🙂 ale možné to je..švagriná kojila rok a celý ten čas menzes nemala..a tiež je to také fifipierko ako ty...ja som dostala po 3 mesiacoch, potom po 38 dňoch a teraz po 32...takže sa už cyklus upravuje...našťastie nebolí...a malá aká šikuľka..sama si sadne 🙂
@tinaki1275 Leia aká šikuľka ..Danielovi sa nechce pretáčať, on vyvíja snahu len na to, aby sme ho zdvihli a aby mohol stáť...to sťahovanie musí byť hrozné ☹ ale vydrž, už to nepotrvá dlho...ešteže malá to tak dobre znáša

bambola
22. nov 2010

@maxara co su delobuchy? 😕 teda kedze to ma byt jedlo 😅

bambola
22. nov 2010

@monline no do sedu sa taha, posiluje to brucho riadne 😅 ale vobec sa netoci ani z bruska a ani na brusko 🙄 neviem ako by som ju to mohla naucit, ved som jej to uz niekolkokrat ukazovala 😠

maxara
22. nov 2010

@monline @bambola 😀 😀 vy ten nazov nepoznate? to su tie knedlicky plnene udenym a k tomu kysla dusena kapusta.. ale mnaaaaam. Uz som normalne zavolala mame, ze ich urobila dokonale 😀

bambola
22. nov 2010

@allexa tiez si myslim, ze tam treba zavolat v stave najvacsieho rozculenia len bohuzial je to vacsinou tak, ze si to zlizne niekto kto za to ani nemoze 😒 ja som niekolkokrat tak vyfasovala 😠 ale kedze system padajuceho hovna funguje tak by sa to mohlo potom dostat aj k tej konkretnej postarke 😀 😀

bambola
22. nov 2010

@maxara mnam mnam 😝

monline
22. nov 2010

@bambola ukazovala na sebe? 😀 😀 ani Danielovi sa nechce pretáčať, a to je starší..ale netrápim sa tým, každé dieťa napreduje inak..raz sa to naučí, zatiaľ aspoň nestresujem, že mi spadne z postele

monline
22. nov 2010

@maxara nerobievam to..to je zo zemiakového cesta? to mi nika neje, tým pádom sa mi nechce variť na dvakrát..ale dala by som si -) aj tie bačove gule čo si raz opisovala som chcela robiť a nevyšlo ešte...ale tuším tento týždeň ich skúsim

cigaretka5
22. nov 2010

@merikac Jasne že zvládneš , hovorím z vlastnej skúsenosti. Ja som šla na prvé pracovne stretko v auguste to mala mala skoro dva mesiace , teraz chtiac nechtiac chodím minimálne na dva plne dni po klientoch . S
keď som s malou venujem sa jej maximálne a keď robím užíva si ju Mamina alebo manžel. Dolezite je zbaviť sa vycitiek a byt v pohode .

bambola
22. nov 2010

@monline by na mna pozerala ako na debila 😀 nieeeeeeeeeee, tocim ju tak ked ju davam konickovat a spat 😉

lenuss84
22. nov 2010

@sarai ahoj.ja tiez este menzes nemam.svagrina kojila 11 mesiacov a cely ten cas menzes nemala.tak ma tesi taka predstava.

lenuss84
22. nov 2010

@ericica drzim palce a rychlo nech ste domka.

maxara
22. nov 2010

@monline ano zo zemiakoveho cesta a udeneho predneho kolena 😀 som totiz volala mame, ze su vymakane a ta mi hned vyklopila recept aj trikrat po sebe 😀

petzi
22. nov 2010

@mirka285 tak to si ma potesila 😉 s tymi kileckami...

cigaretka5
22. nov 2010

@bambola Vy sa už vizite v sportaku?

maxara
22. nov 2010

Baby ked uz ste prebehli tie golface, tak co tento? Poznate ho?
http://www.babytrend.sk/bumbleride-golfovy-koci...

cigaretka5
22. nov 2010

Baby tie čo máte prehľad v golfacoch, to sú všetky s tými mini pre mna retro koleckami? Ja tomu nejak neviem prist na chuť ........
Ja som to teda zatiaľ nejak neriesila ale tie čo som videla pre mna teda nič moc ...... A čo autosedacky už ste riešili? My mame vajicko to menšie tak pomaly začne riešiť to .

monline
22. nov 2010

@bambola ale však mne to bolo jasné, len som sa zasmiala na tej predstave, ako jej to predvádzaš ty 😀

bambola
22. nov 2010

@cigaretka5 ja som vanicku ani nemala 😉 sportiak bol doteraz uplne nalezato ale uz som jej to trosku vyzdvihla 🙂 ale napriklad uz aj mirka vozi v sportiaku a neviem kto este spominal 🙂 no zvedave su baby tak im treba trosku svet ukazat, bez toho teda aby sme mi prisli o chrbat 😠

monline
22. nov 2010

@bambola ja vozím vo vaničke a dúfam, že celú zimu aj budem...ale našťastie sa dá zdvihnúť opierka na chrbátik, tak vidí von

lulu1983
22. nov 2010

Dobry den julovky a julovciatka,

my dnes mame narocny den, tak vas aspon takto idem pozdravit, kym mam 5 sekund cas a dufam, ze vas docitam do vecera.
@bambola: no to verim, ze sa ti zda Martinka tazka, ked ty si take fifipierocko drobucke... ty by si mala mat zakazane dvihat cokolvek nad 3 kg ;)

alllexa
22. nov 2010

@bambola @monline @maxara - dakujem!
Tak bola som osobne na poste, kde si vyzdvihujem balicky, tak som si tam vypytala reklamacny formular. Tam na mna pozerali dost divne, ze nic take nemaju, a ze musim ist na Tomasikovu, ze tam su zodpovedni za dorucovanie.
Teraz som dosla domov, nasla vase prispevky, tak som tam hned volala. Prepojili ma na Bratislava II a tam mi pani povedala, ze to zisti u postara, ze sa tam ten postar uz roky nemeni. Co dost nechapem, lebo doteraz som vsetko dostala a za posledny mesiac viem minimalne o 4 zasielkach, ze mi nedali vediet o ulozeni a pritom ich mali na poste. Tak tam zajtra zase zavolam, ze co zistila.

oacka
22. nov 2010

@cigaretka5 ja tiež vozím v športiaku. ale v leže a smerom ku mne. je to ako vo vaničke. ani ja som vaničku nemala. občas ju zdvihnem,keď je zlostná. 😉

monline
22. nov 2010

@bambola ide nám pec nám spadla, malý mi tu nadskakuje na kolenách..super pesničky

monline
22. nov 2010

@oacka kamoška takto vozila v lete /snáď sa nenahnevá, že sem dávam foto/

bambola
22. nov 2010

@maxara maxi ten golfac vyzera velmi dobre 🙂 ale preco zase ciernyyyyy 😠 😀 ale naozaj vyzera fajne, to je nejaka znama znacka?nepoznam 😕

bambola
22. nov 2010

@monline jeeeeeeeeeeeeej bohovsky su 😀

pesnicky si aj my pustame kazde rano 🙂 ale zatial tie anglicke, trosku mi uz lezu krkom tak asi budeme musiet trosku zmenit 😀 inac niektore tie piesne tam su tak nabozensky ladene tak to uz tak bolo to som tam nedala ja 😉, niekomu vyhovuje niekomu nie tak nech si kazdy vybere 😉

cigaretka5
22. nov 2010

Kocky ako bavite vaše ratolesti keď prší tak ako dnes.mala tu diskutuje s hrazdickou ale neviem dokedy ju to bude baviť. Vonku by pekne spinkala no doma to vydrží až 10 minút

monline
22. nov 2010

@bambola malému je zatiaľ jedno ktorá pieseň hrá, ale ja si pospevujem...páčia sa mi..veľa z nich nika nosila zo škôlky, pamätám si ich ešte...sú super...teraz hrá cip cip cipovička mak mak makovička cipovička cipová makovička maková....úúúúžasnééé

monline
22. nov 2010

@cigaretka5 aj môj bol doteraz pod hrazdou pri pesničkách, teraz ho mám na kolene a za 5min (lebo dlhšie pri pc nevydrží) ideme na posteľ hrať sa...prevaľovať, naťahovať, cvičiť, nechám ho be plienky trocha, unavím ho..nakojím potom a uvidím, či zaspí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre