Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
25. nov 2010

@strasska sú také dediny,kde cítiš,že sa ľudia majú radi, podľa mňa sú také košické Olšany - vedľajšia dedina..... alebo sú dediny,kde sa všeličo organizuje, všelijaké akcie, u nás sa ľudia len furt porovnávali,ale možno je to už úplne iné,neviem,lebo som už dlho mimo. ja tiež kočíkujem sama,hoci po KVP chodí milión mamičiek,ale ja keby som sa rozprávalla,tak malá nezaspí, pri kočíkovaí nemôžem ani telefonovať,lebo kráska počúva. 🙂

oacka
25. nov 2010

moje zázračné dieťa spalo doobeda dve ho´dky v kuse a teraz už ďalšiu hodinku... asi nie je vo svojej koži.

strasska
25. nov 2010

@oacka tak babula je iny pripad, ze by ockov spion? 😀

oacka
25. nov 2010

@strasska zvedavá je jak stará baba! 😀

monline
25. nov 2010

@strasska na prvej fotke si s julkou a na druhej s miškom? lebo sa mi zdalo, akoby na oboch bol miško, však to vyzerá na identické dieťa ! ty si ich robila podľa kopiráku? krásne sú..a aj ty si veľká fešanda

strasska
25. nov 2010

@monline ano, tak tak...ale nemozu byt az taki rovnaki, sak je medzi nimi skoro 2rocny rozdiel, ci? a dakujem cmuk

monline
25. nov 2010

@strasska rozdiel je vidno..ale vyzerá to akoby to bola stará miškova fotka, veľmi sa na seba podobajú...a tuším aj ty mladneš 🙂

strasska
25. nov 2010

@monline 😀 😀 😀 😀 potesi

monline
25. nov 2010

@oacka aj mne malý zaspal o druhej, dúfam, že potiahne ešte aspoň hodinku či viac..skúšam ho naučiť na doobedný 30-60min spánok a poobedný dlhší, už pár dní nám to funguje..ale zaspí pri kojení na mojej posteli, musím si k nemu občas ísť ľahnúť, lebo inak by bol hore..ale vidím, že mu to robí dobre...v kočíku by mi spal polhodku a to mu nestačí, potom aj večer horšie zaspáva...

monline
25. nov 2010

@meruska my keď ideme na nákupy, tak berieme len autosedačku a aj s malým ju dávame do nákupného vozíka, malý zvyčajne v nej zaspí (má to ako kočíkovanie), ale stane sa, že sa mu prestane páčiť a vtedy ho má muž na rukách...na podvozok naklikávame len ak ideme niekam do mesta po obchodoch, či k lekárovi, vaničku som brala autom so sebou len raz, ku svokrovcom na hody

monline
25. nov 2010

máme prvý zub! jednotka naľavo dole...Nika objavila...ja osm predvčerom pozerala a ešte nemal

lutsine
25. nov 2010

Tak my sme dnes boli na druhom ockovani...aj sme si poplakali,dala som mu Viburcol a teraz spinka v postielke. Máme 7110 g a 67 cm.

lutsine
25. nov 2010

mali ste teploty po druhom ockovani?

merikac
25. nov 2010

ahojte baby,,,tak idem si vas precitat, od spodu,,nech to mam jednduchsie🙂

@lutsine - my sme mali,aj pri prvom, aj pri druhom,,ale co som citala dievcata,,tak vacsina z nich si presla ockovanim v pohode
@monline no gratulky,,hned som pozerala malej do pusiny a my nic,,,,,aj bol Daniel nejaky viac mrzuty?

jaruska8
25. nov 2010

@lutsine My sme mali po druhom teploty, ale dalo sa to, mala 38,5. 😒

merikac
25. nov 2010

@meruska mne mala v pohode si aj vo vajicku,,ked zaspi,,necham ju tam a len dam na kosik- ak idem len do tesca,,ak do nejakeho nakuneho centra, tak nakliknem,,ale vanicku neberavame so sebou

merikac
25. nov 2010

@strasska - ved ty mladnes,,este dve deti a budes vyzerat na 18nast 😀 - aJulka s Miskom sa neskutocne podobaju,,,,,su ako dve hrozna 😀 ...krasne deturence

aalexis007
25. nov 2010

@meruska a nasla si tu stolicku aj niekde na slovenskej stranke odkial by sa dala objednat? 🙂

merikac
25. nov 2010

@petrap001 krasne fotecky, ta smieskova nem a chybu 😀

aalexis007
25. nov 2010

@oacka aj ja chcem kupit Zopa stolicku na jedenie a je naozaj super. Videla som ju nazivo a podla mna jej nic nechyba. Da sa jednoducho skladat - uz by som ju mala aj doma, len si musim pockat na taku farbu aku chcem 🙂
http://www.bambini.sk/sk/store/product/2797/68/...

denisse
25. nov 2010

ahojte ...
tak my sme dnes s nelou a barunkou piekli pernicky ... nela je chora, nechodi tento tyzdne do skolky a uz sa doma nudi, tak som jej musela vymysliet nejaku zabavu 😀

oacka
25. nov 2010

@aalexis007 takže je dosť pevná? dobre sa s ňou manipuluje? klasika ako ostatné stoličky? ja by som chcela tú pistáciovú. neviem, či ju nemajú aj na www.hrajko.sk
sorry,nie, tú včielkovú chcem, to je tiež zelená,nie?

katarina7777
25. nov 2010

dakujem maminam a ich krasnym drobcekom za prijemne stravene popoludnie.... boli to specialne meniny dneska 😀
a maxinka vsetko bolo krasne pripravene .... nabuduce spravime stretko u mna v nitre 😉

maxara
25. nov 2010

Ahojte babule,
tak pozeram, ze dnes tu mali tusim vychodnarky solo 😀 To asi preto, ze Blavacky boli nasackovane u mna 😀 😀 Katke7777 sme vyrobili male prekvapko. Tak dufam, ze sa pacilo a ze nebudem mat pupak na jazyku. 😝
Takze ja ako hostitel som vyrazne nespokojna s hostami, nakolko listkove tycinky, ktore sa mi nepodarili som vyjedla radsej sama a zbytok nikto nechcel papat 😀 .. nuz.. mm vravel, ze k nam prisli vtaciky. Trosku pozobkali a odisli.. celkova skoda po navsteve je asi 7 chlebickov, 5 chrumiek, 3 listkove tycinky, 3 kavy s mliekom a 2l viney 😀 😀 😀 Takze si vas baby mozem dovolit hocikedy 😀 😀 😀
Vsimla som si, ze sa tu vyskieram ako taka trubka, ale ked ja mam teraz tak supernu naladu. Naozaj super padne take pokecanie o plienkach, soplikoch, kramoch a vyrazkach. 😀 Chudak mm, cele to absolvoval s nami a bol ukazkovy. Na vsetky baby pozitivne vplyval a zaposobil, aky je on galantny hostitel a ukazkovy manzel. Cmuk pre Miska. 😵
kukuk
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...

lenuss84
25. nov 2010

caute.kočky ja niesom teda až taka blba blondina ako som si myslela.uz som spravila konecne fotoglog.huraaaaaaaaaa.

maxara
25. nov 2010

@lenuss84 huraaaa, idem kuknut 😉

lenuss84
25. nov 2010

@monline gratulujem k zubku

kafoditka
25. nov 2010

Ahojte babule 🙂
Tak my sme dnes boli na mega stretku u nasej Maxinky. Bolo perfektne, Uhostila nas, Misko je ztelesneny poklad a prvotriedny hostitel, deticky boli kludne. Najvacsim prekvapenim bola nasa Katarinka 777 z Talianska 🙂 Dobre sme si pokecali, poohovarali pri krbe s ohnikom 🙂 Poriadne ma zmohla unava, takze ledva myslim, preto vam to urcite podrobnejsie popisu ostatne babulky 😉 Pozrite si ale fotos, stoja za to 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kafoditka/al...

bambola
25. nov 2010

@maxara maxi fotky superske 🙂 si vyborna hostitelka, dakujem aj ja vsetkym za pekne popoludnie 😎

maxara
25. nov 2010

@bambola 😵 😎 keby tam nebol Misko, tak ani nepijete nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre