Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
26. nov 2010

baby moj Timi vcera prvy krat spinkal od 20-tej do 3-tej, zvycajne vstava uz okolo polnoci...cela vytesena som ho v tej skorej rannej hodine nakojila mysliac si ze konecne aka super noc...lenze moj krasavec potom vstal aj o 4, 5,6 a 7:30 sa rozhodol ze uz je den ..teda tak ci tak..vstavala som 4 krat ako vzdy 😠

@monline ty si spominala ze maleho ucis na doobedny a poobednajsi dlhsi spanok...kedy rano vstavate a o ktorej ho teda cez den ukladas spinkat?
moj cez den spi vseliako..ziaden rezim..proste som rada ak ho hocikedy uspim na tych 30-40 min..obcas 25 :(

maxara
26. nov 2010

Pekny vecer baby..
tak my sme cakali dnes medzi 19 a 21 chalanov, mm kamaratov.. jeden nakoniec mal cosi v praci, druhy skysol na dialnici pri brne a treti cakal na toho z dialnice.. akozeeeee teraz dorazili.. ale momentalne ich drbem, mam farmara 😀
dakujem baby za pochvalu ale musim sa skritizovat.. som na ten obraz pozerala a fakt netusim, kde, ako a ake svetlo by tam muselo byt umiestnene, aby boli tie kvety takto vytienovane.. alebo zeby mali take cudne plastovo vydute lupene? 😲 ale aj tak som na seba pysna.. 😒

tinaki1275
26. nov 2010

dobry vecer babule,tak vas dufam do vianoc docitam..ja este furt medzi krabicami ☹ale uz v novom ...ja to snad nedoupratujem ani do leta..v nedelu odide aj kamoska tak to potom bude horror...mala si na nu zvykla totalne uz ju ma ako mna...🙂..nase psy su uz s nami (yorkshirak je uz velky kamarat s nasim labradoroma uz treti den zavyjaju v kuse) a aj jedna macka a este dve vezmeme v nedelu ..nechceli sme ich stahovat vsetkych naraz..aj tak su to soky ..(hlavne pre mna)..Leia je nervozna odkedy sme tu ,vobec sa jej zmena prostredia nepaci ..a idu jej zuby je to hrozne zaslinena s rukou az v krku a furt ju napina...a prestala samozrejme normalne jest ..zase mi miesto 150-180ml pije ledva 120... prikrmy zeleninove jej ale chutia -teda okrem brokolice..pri tej napinalo na zvracanie...(ten isty problem ma aj mm)..tak skusim pokukat co tu mate nove..

maxara
26. nov 2010

a inak ani ja som tusim nepopriala Katkam k vcerajsku vsetko naj, tak dodatocne @katty17 @meruska @katarina7777 @katka55 @katy1979 ? myslim tym Katku, co ma Sebastiana a Marca 😅

PS @meruska veeeelke prekvapko, ze ty si Katka.. to odkedyyyyy??? 😀 a preco si Meruska?

strasska
26. nov 2010

@sisull jasne pridaj sa, len aby to vyslo 😉 ja by som teda mohla aj inokedy, ale to by som musela zobrat aj starsieho...no a to by som si vas asi neuzila, furt by som na neho musela davat pozor 😎

strasska
26. nov 2010

@maxara veeeeeeelmo pekny obraz, plastovo vydute lupene hen tam, mne sa paci 😉

oacka
26. nov 2010

jaaaj, kočkyy,musím vám srandu napísať: mm išiel dnes ráno k lekárke a mal doniesť moč.... a on vám načúral úplne plnú sedemdecku!!!!! a aj ju odniesol! som sa rehotala polhodiny,keď som ju zbadala. 😀 😀 😀 😀

maxara
26. nov 2010

@strasska hej svatka, takato podpora z rodiny, to je ono 😉 😀

maxara
26. nov 2010

@oacka 😲 to na jeden sup?

maxara
26. nov 2010

baby idem kuknut tych hajtrosov dole.. nech nehovoria, ze som trapna.. 😀

oacka
26. nov 2010

@maxara no! celý ranný moč. 😀 to má z toho piva,čo večer chlasce.. 😀

zrzulka
26. nov 2010

@lela1809 leli dostali ste aj vysvecko??????my chodime ku monike inak a tato (neviem ako sa vola) ma trosku iny pristup. pri monike sme sli na vsetko tak nejako pomalsie. 😀 Ale pato to zvladol perfektne aj dnes... dokonca dostal pochvalu ze bol super....tak som pysna mamina 😀 😀 😀 od utorka dalsi kurz.... tesiiiiiiiiiim:O)))) do judo haly nebudete teda chodit na cvicenie?

bambola
26. nov 2010

@merikac @oacka no asi som s tou cigaretou aj vyzerala smiesne 😀 ale ja mam taky pocit, ze ja som taka generacia, ze v istej faze zivota fajci skoro kazdy 😅
@petrap001 tiez som nemala problem prestat, nemysli si, ze som bola niekedy naozaj zavisla, u mna to bolo skor o chuti a ze som nemala co robit 😠 a z jedneho dna na druhy proste nic 😉 a priznam sa teraz mi trosku cigaretovy dym vadi 😠 resp. ignoranstvo niektorych ludi 😠 😠

zrzulka
26. nov 2010

@oacka to vazne??? a co mu povedala na to dr????? 😀

katy1979
26. nov 2010

@maxara a ja ze kto si na mna spomenul. hej meniny boli vcera. tak dakujeme

zrzulka
26. nov 2010

@lela1809 jaj este to som chcela vy ste teraz koncili prvy kurz ci uz druhy? a uz ste aj zanarali deti???

tinaki1275
26. nov 2010

baby nechcete mi niektora strucne zhrnut co take najpodstanejsie sa posledne 3-4 dni udialo? som uplne mimo ...☹a net mam stale len cez mobil)
registrujem zatial len nejake plastovo vypukle lupene ? 😀

petrap001
26. nov 2010

@bambola 😀 ved ja som nepovedala,ze si bola zavisla ani nic takeee.ja som tiez nebola si mysli,lebo som tiez prestala z dna na den a hlavne dobrovolne hm! a tiez si ta akosi neviem predstavit s cigaretou 🙂 na fotkach posobis ako take jemne ziena,take uplne neskodne 🙂 🙂 🙂 ako v dobrom myslim!

@tinaki1275 to stahovanie ti nezavidim vobec a kde to este s malym babom.at musi byt uplne mimo ze co sa deje ☹
my sme sa tak tiez kedysi stahovali skoro kazdy rok od kedy sme v irsku ale uz druhy rok sme na tom istom mieste a dufam,ze uz tu aj ostaneme.je to na nervy...zbalit este ako tak,ale to vybalovanie...ved ja este zo slovenska co som prisla,tak nemam svoje veci vybalene,lebo mi ich nerteba.ale to asi preto,ze ich mam v inej izbe a nezavadzaju...a tiez neviem,co sa tu stalo.asi vela 🙂 kolko mamiciek tolko storyyy 🙂 a tie lupene su maxine,co namalovali s Ninkou 🙂

tinaki1275
26. nov 2010

@petrap001 joj tak idem tie lupene hned pozriet....my sme sa stahovali za poslednych 9 rokov teraz tretikrat a dufam ze najblizsich aspon 5-6 sa uz nebudeme ☹ fakt je to s malym dietatom horror..ozaj ake mate teraz v irsku pocasie?

bambola
26. nov 2010

@tinaki1275 vcera sme mali u maxi stretko, foto najdes u maxi, kafko a noe 😉
ericica bola v nemocnici s edi ale uz su aj spat
maxi namalovala obrazm odtial tie lupene 😉 kuk v albume
kosicanky planuju stretko
denisse ma baby tiez chore na striedacku ☹
maxi bola na vylete v tatrach a cestou sa stavila u tuti a v tatrach stretla aj yvett a ta jej kyvala ale maxi nevedela ze kto to je 😀
bavili sme sa o vianocnych darcekoch a mirka uz ma kompletne nakupene 😀allexa je s malym v nemocnici kvoli pluzgieriku co mu vyberaju

a neviem co by som este napisala.....oacka je konecne spokojna, ze mala pribera a papa UM z flase 😀

tinaki1275
26. nov 2010

@bambola joj dik si poklad..😉co by som si bez teba pocala....idem mrknut tie fotky zo stretka..toto vam zavidim ze sa mozte baby nazivo aj stretnut..ja tu jak taka butlava vrba...☹

oacka
26. nov 2010

@bambola dobreeeeee 🙂

petrap001
26. nov 2010

@bambola 😀 tak ty mas lepsi prehlad ako ja.
@tinaki1275 no pocasie asi ako na slovensku teraz..v noci primrza a cez den tak do 5 stupnou.ale aspo je jasno posledne dni,chvalabohu..
a vy tam ake mate pocasicko teraz???taku kosu asi az nie,ze?ale mozno je to aj dobre,lebo v horucavach by sa asi blbo stahovalo..

baby ja mam este mesiac a pol a idem do prace ☹ ☹ ☹ ako to zvladneme???som z toho nestastna,ale aj trosicku sa tesim,lebo doma ma ide drbnut takto samu..ale koli malemu sa mi pojde velmi tazko...ale to len na polovicny pojdem,na 3 dni a mam to vybavene tak,ze ked budem v praci,tak Palo bude doma s malym.lebo on robi na shifty 3 dni do tyzdna a ma naplanovany cely rok,takze o to lepsie,ze viem,kedy mozem chodit do prace.aspon nemusime maleho nechat s niekym cudzim.to by som asi ani nesla tak skoro...len ako to moj mily zvladne to netusim 😕 😕 😕

bambola
26. nov 2010

som trosku prelistovala vsak to si nepamatam setko 😉 no idem spat...........zajtra skola 🙄 dobru noc 🙂

petrap001
26. nov 2010

@bambola dobru 🙂

tinaki1275
26. nov 2010

@petrap001 my pocasie fajn cez den aj 20 ..v noci okolo 13-14...tu pracu ti nezavidim ..srnada to urcote nebude..ale mne uz tiez chyba robit aj nieco ine okrem domacich prac..tak na 3-4 hodk y denne by som aj ja uz asi sla..

tinaki1275
26. nov 2010

@bambola dik a dobru a prajem pekny den zajtra v skole..(jak to divne zneje😉

tinaki1275
26. nov 2010

@oacka to co citam ze mala uz dobre papa? ako a kolko?

tinaki1275
26. nov 2010

jaj baby tak uz ste vsetky prec?

tinaki1275
26. nov 2010

tak prajem dobru ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre