Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
30. nov 2010

@meruska ja nemyslim,,je to akurat obdobie, ked zacinaju vychadzat zubky,,az do 1 roku,,takze moze byt..ale ked ma riedku tu stolicu,tak aby mal dostatok tekutin, treba preverit, co to je

meruska
30. nov 2010

@merikac pije pigi caj a ryzovy odvar...ale nechuti mu ☹

merikac
30. nov 2010

@meruska sa cudujes,,,a tebe by chutil?! 😀

meruska
30. nov 2010

@merikac jasne ze nie 😀

merikac
30. nov 2010

@meruska a este ma take paco stojate na hlave?

meruska
30. nov 2010

@merikac jasne 😉

noemarta
30. nov 2010

@mirka285 mirka svadbuuuuuuu!!!! 🙂 🙂 🙂 😉
aleboooo chce ist zas niekaaaam... hi hi
babyyy, my sme boli dnes skoro cely cas vonku a nela len spala a spalaaa. 😉

noemarta
30. nov 2010

@mirka285 cooo a to je zleee, ze chcel znova, to znamenaaa, ze si vcera bola dobraaaa 😉 😉

mirka285
30. nov 2010

@noemarta ale prd,chce sex...som ho zrusila,nech sa venuje malej trochu,a venuje sa jej tak ze obidvaja spia 😀

meruska
30. nov 2010

ked hovorite o svadbe...pozerali ste minuly tyzden ti nevesty na markize?

oacka
30. nov 2010

@noemarta prezraď,oddiaľ máte tie sánky, please, malá je na nich perfektná. boli aj s fusakom??????
Kika vydundala 210ml, a zaľahla. aj ona dnes chrápala ako medveď.... milujem Nutrilon.. 😀 😀 😀 😀 😀
@meruska pozerala som to,ale na konci to bolo fakt nepríjemné....

maxara
30. nov 2010

@mirka285 😀 😀 😀 sak pozneme sve lidi, nie? a co zajtra trhy? Ideme? @noemarta a zbytok BA?

maxara
30. nov 2010

@meruska ta Veronika sa veru riadne vyfarbila.. akoze v prvy moment sa mi zdala Gabina strasne nesympaticka a Veronika v pohode, ale straaaaasne som sa splietla.. teda Gabina mi je nadalej fyzicky nesympaticka, ale Veronika je nechutna aj tak aj tak

oacka
30. nov 2010

@maxara ale mne sa na tej Veronike ľúbilo,že hoci bola riadna macaňa,furt chodila polonahá! ako sexbomba... no ľutujem jej muža....

maxara
30. nov 2010

@oacka akoze nahodou na to, ze bola obezna, mala peknu postavu, vytvarovanu.. aj v tvari sa dala pozerat, ale akozeeee totalka.. vsetko takto kritizovat, no mam sa co ucit, lebo ja viem teda riadne kritizovat.. 😀

meruska
30. nov 2010

@maxara veru bola to riadna xantipa 😠

meruska
30. nov 2010

ktora svadba sa vam pacila?

maxara
30. nov 2010

@meruska mne sa pacila ta, co vyhrala a ta posledna

meruska
30. nov 2010

@oacka tebe sa Kika neako rozspinkala.....moj cez den nevie zaspavat ...iba v kociku...hruza..

meruska
30. nov 2010

@maxara aj mne sa ta v Michalovciach zdala taka pekna, premyslena.....romanticka,,, 😎

oacka
30. nov 2010

@meruska mne sa páčila moja svadba. stále sme s mm hovorili,že my by sme to určite vyhrali. 😀 😀 😀 😀 malá normálne hocikde zaspí, napapá sa, hodinku sa pohrá a už je unavená, ruky do úst,obrátiť na bok,a spí. 😀 uvidíme,dokedy.
@maxara hej,tvarovanú mala pekne. a vedela sa aj obliecť,ale niektoré róby si mohla odpustiť.

meruska
30. nov 2010

@oacka joooj my sme mali tiez perfis svadbu...vsetko som mala premyslene do detailu, vela veci som si robila sama...aj uvodny tanec sme mali nacviceny 😝

maxara
30. nov 2010

@meruska to ano, ale aj nevesta bola najkrajsia a celkovo.. hej premyslene.. nepacilo sa mi na tej relacii, ze tam hodnotili obrady a vlastne za to strhavali body, lebo podla mna si moc nenavyberas.. ta michalovcanka mala pravoslavnu svadbu, koruny, a pod, velmi efektne, casto nevidane, takze sa im to pacilo.. a ja som mala na urade a na tie pomery velmi pekny obrad, strucny jasny vystizny, ale teda urcite by mala viac bodov ona.. a ta posledna co mala svadbu v zatuchnutom obecnom urade, ci kde.. no ona za to nemoze.. ved niekam predsa patri a ked chce inde, plati sa aj obrad.. tak je to take cudne..

@oacka aj my by sme vyhrali.. my sme mali tiez premyslenu a veseluuuuuu 😀 ani nehovorim..

meruska
30. nov 2010

@oacka kedysi to aj u nas tak fungovalo..ked bol unaveny obratit na bok a spal...ale uz skoncili dobre casy ...ked ja neviem ked kojim, kolkym nutrilonom ho dokrmit, podla mna je aj unaveny a obcas aj hladny a to je zla kombinacia na spanok

nina88
30. nov 2010

Ahojte, prosim potrebujem pomoc. Idem si vybavovat rodicovsku dovolenku a otazku mam nasledovnu: ked som na materskej od 1.6. od kedy si mam dat rodicovsku? Ako ma vyzerat ziadost o rodicovsku pre firmu v ktorej robim? A to najdolezitejsie: budem dostavat tych 256 eur alebo 190 ked mi to vychadza takto prelomovo??

Prosim nejaku dobru dusu o pomoc

meruska
30. nov 2010

@maxara @oacka kazda z nas by vyhrala 😀

meruska
30. nov 2010

@aalexis007 do sociálnej poistovni treba ešte podať registračný list fyzickej osoby na dôchodkové poistenie, za knás platí štát z dôvodu starostlivosti o dieťa a to dňom nástupu na rodičovskú dov., týka sa to tých čo brali matersku

aalexis007
30. nov 2010

@meruska ved sa mi zdalo, že niečo ešte treba aj tam😉 A to aj keď som zamestnaná a do 5.12. som na materskej musím sa prihlásiť na sociálke do vtedy - dúfam že to stihnem ☹

maxara
30. nov 2010

@nina88 ak si na materskej od 1.6. tak to asi vychadza do 13.12. ze si na materskej a ked mas vyceroanu dovolenku z prace, tak na rodicak nastupujes od 14.12. ASI.. (lebo ja som sla na matersku od 3.6.) Ale kukni vyssie, pisala som, ze najprv musis ist na socialku po potvrdenie, ze si nemocensky poistena a oni ti tam aj napisu od kedy do kedy poberas matersku.. a do prace som ja napisala iba informativne, ze dna 3.6. som nastupila na matersku, ktora mi prinalezi do .. a odvtedy ich ziadam o rodicovksu dovolenku a to do troch rokov veku dietata, t.j. do.. A toto cele je v zmysle § 166 ods.2 Zakonnika prace

maxara
30. nov 2010

@meruska 😀 jasaaaan..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre