Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
3. dec 2010

@mirka285 podla mna slepa zavist z jej strany.. asi nemoze predychat, ze ma Gabko novu rodinu a chce to silou mocou nastrbit.. 😠 Gabo jej nevysvetlil ako sa veci maju?? Nerozpraval s nou??

meruska
3. dec 2010

@strasska veru dnes je hrozné pocasie, ani von nebudem môcť ísť ☹ to bude dlhý deň

oacka
3. dec 2010

@strasska ja nechápem...som ostala dobre zarazená...Kika keď je s cudzími,tak je ticho a pozoruje...ale všetci ju chvália,že sa cudzích nebojí a nereve... doma sa pritom rehlí a kecá od rána do večera. to že nerastie,ma trochu desí..... stále má 65cm...možno fakt málo papala a tu sa to odrazilo, ja sa bojím,aby nebola zakrpatená...už si vymýšľam všelijaké scenáre. ☹

@mirka285 a to svokra tak dobre vychádza s oboma nevestami? to je fakt neobvyklé. a tá druhá má partnera?

mirka285
3. dec 2010

@kafoditka ona si furt mele svoje,akoze stazovala sa svokre jak sa jej dotklo,ze Gabo ma na FB Lindine fotky a Lujzine nie...a k tomu to neni pravda,su tam aj Lujzine,akurat,ze Lindine su nove a pridane teraz,co je logicke kedze sa nedavno narodila....neviem o co jej ide,lebo oba ma tiez uz 5 rokov vztah,byvaju vo velkom rodinnom dome,jej partner je majitel firmy kde ona robi,ziju si nad pomery,tak fakt neviem co rype???by som pochopila keby mi nieco zavidela,ale ona sa ma tak isto viac nez dobre....akurat ze ona nema s partnerom spolocne dieta,tak nam to asi teraz zavidi...

oacka
3. dec 2010

@meruska dala mi 2 recepty - 1. na jeden, aby som zistila,či jej chutí nutrilon2 a na druhý recept ani neviem,koľko napísala...asi 3...

oacka
3. dec 2010

@mirka285 čože???? to jaká je chobotina! ona sa asi veľmo nudí,keď takéto pi...iny rozoberá.

kafoditka
3. dec 2010

@mirka285 nenechaj sa nejakou kravou vyviest z miery.. pre pokoj vas vsetkych nech sa s nou gabko porozprava o co jej ide a nech da pokoj.. sak ked si zije nad pomery ako hovoris tak sa asi veeelmi nudi a ma potrebu rypat a robit rozbroje. 😠 😠

oacka
3. dec 2010

ženy, Edita Sipeky zomrela. a tak zdravo žila....

mirka285
3. dec 2010

@oacka to som aj ja povedala...napr. na pokeci ma Gabo zase iba Lujzine fotky a v zivote ma nenapadlo mu to vycitat 😕 mam ine starosti v zivote ako sliedit ci si tam pridal Lindine fotky...venuje sa svojim detom podla moznosti,myslim si,ze Lujze sa venuje viac lebo je vacsia a s Lindou este nema co robit,tak jej sa venujem ja....niektorym ludom je asi tak dobre,ze nevedia co od nudy 😠

mirka285
3. dec 2010

@kafoditka ona by bola spokojna keby jej posielal mesacne 300 eur a bol kazdy den s malou...a ona mohla chodit po nakupoch a po kavickach s kamoskami...
@oacka ona tusim mala rakovinu,ci?

strasska
3. dec 2010

@oacka ja by som sa na to meranie az tak nespoliehala, napr. podla mna ma Julka viac ako 66, bola urcite stocena, ked ju merala. 😒
Inak raz este pri Miskovi mi namerala na poradni 77cm a o mesiac mal 76 😀
A az teraz pride zase obdobie rastoveho spurtu, tak sa Kika vytiahne

kafoditka
3. dec 2010

Dnes rano som citala o Sipeky, ano mala rakovinu.. 😒 baby ja sa tesim, ze mame nove auto ale sme tak vyhadzany s penazi, ako este nikdy... Akoze havarijna+zakonna poistka, poplatok za poskytnutie uveru, darceky kupene len z polovice a nehovorim o tom, ze este treba malemu autosedacku lebo neviem neviem ako pocestujeme do Cadce vo vajicku, ked maly v nom tak vyvadza.. Teraz dostanem posledny krat vysoku matersku a potom... no pocitime to teda riadne ☹ ja sa nechcem stazovat, ved to auto sme potrebovali ako sol, ale vydavky s tym spojene...no dovidenia

macik27
3. dec 2010

ahojte baby, to kto objednal toľko snehu ...včera som si odhrabala auto a dnes už zase skoro nevidím 😒 asi sa nato vykašlem a začnem používať MHD...ako riešite ( venčenie ) detičiek v takomto nečase

mirka285
3. dec 2010

@kafoditka a museli ste si dat havarijnu,tam sa dost plati,ci?

mirka285
3. dec 2010

@macik27 no ja akurat uvazujem ci ist ci neist s malou von...musim jej dat igelit na kocik a ona to nema rada ale zase vyvetrat by som ju chcela...tak asi pojdem len hodinku v okoli domu...

macik27
3. dec 2010

@mirka285 no ja by som tiež šla okolo domu len neviem či sa dostanem s kočárom ☹

kafoditka
3. dec 2010

@mirka285 Miri kedze mame na auto uver, nebudem riskovat, ze nam ho niekto ukradne.. radsej sme ho dali poistit a mozme kludne spavat..

mirka285
3. dec 2010

@macik27 my mame okolo domu poodhrnane,vy nie?to musi spravca domu zabezpecit nech su chodniky prejazdne,u nas sa odhrna jedna radost chvalabohu...
@kafoditka hm,ja som mala poistene auta aj havarijme a nikdy som to nevyuzila...ked som mala golfa,platila som havarijnu poistku 32 ooo rocne,no hruza...na opel som platila 1000 korun mesacne,to sa uz dalo,lebo mala som to v lizingovych splatkach....

kafoditka
3. dec 2010

@oacka este ma napadlo, ked ti mozem poradit... Skus Kike zarabat tak preventivne nutrilon do odvaru z ovsenych vlociek. Vdaka tomu bude mat maksiu stolicu a lahsie sa vykaka. okrem toho je to vyzivnejsie a sytejsie, tak sa mozno na nu nejake to deko prilepi 😉 Mne to poradila moja pediatricka.. Na 1l vody 1 poliev. lyzicu cistych ovsenych vlociek uvarit do makka, scedit a do toho zarobit nutrilon. Davala som to malemu takto obden cely tyzden a stolica sa mu upravila..

macik27
3. dec 2010

@mirka285 no ja to mám kúsok cez chodníček na cestu lenže ani tá cesta nie je odhrnutá ...našich cestárov zima opäť prekvapila 😀 a chodníky to už nikto nerieši

kafoditka
3. dec 2010

@mirka285 sak to.. ale vies, ze nahoda je blbec.. 😒 my to platime raz rocne. No co - to co dostane peto v aprili vratene z dani, rovno poputuje na havarijnu..

mirka285
3. dec 2010

@kafoditka ja som tak rada,ze nemam ziadny uver ani lizing...mne to vyslo uplne uzasne,ja som v lete vsetko splatila,to bol pocit,normalne akoby ma odviazali z retaze...inak si neviem predstavit akoby som to z materskej splacala...

kafoditka
3. dec 2010

Baby lucim sa, odchadzam do Polusu na čínu.. jaaaj taku mam chut na nu 😝

oacka
3. dec 2010

@kafoditka si predstav,že to mi radila aj svokra. ona to dávala Romanovi od začiatku,lebo sa narodil veľmi drobný a priberal potom kilo a pol za mesiac. 😀 tak to teda skúsim. 🙂
aké čajíky dávate deťom??? Kika nechce feniklový.....
práve hrali mojmu ockovi pozdrav na šesťdesiatku 😀

meruska
3. dec 2010

sme papali obed a môj hladoš sa rozplakal keď ostala prázdna miska a ďalšia lyžička už do pusy neprišla 😀 našťastie ešte mám prso 😉

cigaretka5
3. dec 2010

@mirka285 mirik mozes mi pls poslat link na sanky co si kupovala? kujem

denisse
3. dec 2010

baby, tak ja som moje urevane decko navliekla do overalu, druhe do kombinezy a sli sme na balkon 😀
vacsia odhrnala lopatou sneh a mala ju pozorovala a cuduj sa svete, neplakala ... len jednu chybu to malo a to, ze som ju musela drzat na rukach ... no ale aspon sme sa nadychali vzduchu a uz aj spi, druha kuka Krtka a ja mam druhu zasluzenu kavu 😀

denisse
3. dec 2010

@meruska
a ty preco uz prikrmujes, ked este kojis? kedy si zacala? ja este pockam, mne sa to furt zda skoro 😀

mirka285
3. dec 2010

@denisse no vidis...vsak vytiahni aj lehatko na balkon a malu tam posad 😀

mirka285
3. dec 2010

idem vyvetrat malu lebo ma uz mrdne doma,zatial caute...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre