Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. dec 2010

@mirka285 No co, zvyka si na lepsie ako je mlieko 😀 😀

mirka285
7. dec 2010

@oacka to kup v Tescu tam su najlacnejsieje to super aj ked niekam ides a ja som to chcela aj domov,lebo mam sice asi 8 bodbradnikov ale Linda tak slinta ze tie mi nestacia a ked jej ich dam ked ju krmim,vydrzi kazdy len jedno krmenie a aj tak si vzdy zaspini bodynko,tak som chcela vyslusat tieto jednorazovky,tak uvidim...

kafoditka
8. dec 2010

Dobre ranko 🙂

bambola
8. dec 2010

Dobre rano ,

pozdravujem vas a zaroven sa aj lucim. Kedze aj tak kon hapruje a aj mne debilnie pocitac (asi preto, ze je vkuse zapnuty 😀 ) a ja mam ucenia vyse hlavy tak vypinam svoju zavislost- kona a ksichtoknihu a idem sa ucit co mi to len moje dieta dovoli 😉
prajem pekny den

oacka
8. dec 2010

dobré ráno, bože dobrý,moje dieťa od rána ranného spieva! škrieka,nie spieva! asi jej to robí dobre na ďasná. a pľuje jedlo,zákeráčka!

ericica
8. dec 2010

ahojte pekny den sa zela 🙂
@oack 😀 xixi moja zas vyplazuje jazyk ako taka jasterka 😀 ozaj co davate uz drobcom jest...?a ake mnozstvo spapaju??,lebo moja dost casto pyta prsnik tak som zacala dokrmovat ale vsetko vypluva 😝

kafoditka
8. dec 2010

@oacka moj feši si zasadne vzdy kychne s plnou pusou prikrmu.. 🙂

meruska
8. dec 2010

dobre ránko 😉

meruska
8. dec 2010

@kafoditka aj môj rád kýcha pri papaní..a potom hľadám kde na tričku si nájdem nejakú tú dobrotu 😝

meruska
8. dec 2010

@oacka inšpirovala sa tou mladou speváčkou čo vyhrala talentmaniu?? 😀

oacka
8. dec 2010

@meruska pozerali sme repete ráno,no vrešťala so spevákmi ako najatá. 😀
@ericica aj moja vyplazuje jazyk!

meruska
8. dec 2010

@oacka no vidíš, máš doma talent 😵

oacka
8. dec 2010

moja máti je na liečení a každý deň mi telefonuje z nejakého obchodu,či mi môže to a to kúpiť. dokonca aj mi fotky tých vecí pošle! a aj Romanovi. takže budú darčeky! 😀 😀 malej už nakúpila krásne handry. 😀

oacka
8. dec 2010

@meruska hej, len na čo? na pílenie nervov. 😀 😀 😀

meruska
8. dec 2010

@oacka bude bohatý ježiško 😵

bambola
8. dec 2010

jaaaaaaaaaaaj, a dnes mame 5 mesiacov 😵

mirka285
8. dec 2010

dobre ranko..
@oacka a z coho sa lieci?zo zavislosti na nakupovani 😀 Linda robi to iste,skrieka ze az hlava ma z toho obcas boli,a strasne rozhadzuhe rukami a nohami.

oacka
8. dec 2010

@mirka285 jaj, tak to sú rovnaké. a Linda cez deň spí? lebo na kristínu prestávajú platiť osvedčené uspávadlá... 😠 máti sa lieči z únavy z rodiny. 😀 aj s otcom. obaja mali teraz narodky,tak si to dali ako darček. a najlepšie je,že sa málo vidia,lebo každý má iné proceddúry. 😀

luludi
8. dec 2010

bre ranko 🙂,

@bambola vsetko najlepsie matke k vymesaciu 🙂

Chcem sa opytat, tie z vas, ktorych babatka sa uz otacaju, aj ste s nimi cvicili nieco konkretne, co im pomohlo? alebo sa zacali otacat same?

v piatok ideme na kontrolu k neurologicke som velmi zvedava, co povie.. chcem sa s nou poradit o cviceni, lebo ma dnes na rehabke vytocila doktorka dvakrat, dufam, ze ked musime cvicit, najdeme nejaky vhodny sposob, alebo aspon ine stredisko... Ja neviem, cim som tej doktorke taka nesympaticka 😒 😠

oacka
8. dec 2010

@bambola gratulujeme! nám už tiahne na šiesty... si viete predstaviť,ako trpnem,či bude mať na pol roka dvojnásobok váhy... 😀 😀 😀 vyzerá to že ltt.

luludi
8. dec 2010

@oacka mna zase mata jedna japonka, co mala rocneho chlapceka, ktory vazil 20 kg... ja sa zase bojim, ze kolko zase ten moj zazrak nabral za mesiac, zatial sa drzi na prirastku 1200 g mesacne, co nechapem z coho, lebo na jedno kojenie vypije tak 60 ml MM a v noci a rano 80 ml... 🙂 ktovie... mozno budeme v spravach

mirka285
8. dec 2010

@oacka kdeby ta spala...ona si tri krat za den zdriemne,raz doobeda 15 minut a dva krat poobede...ked ideme von,tak obcas sa jej zadari aj 45 minut 😖
@luludi a co ma ta doktorka stale za problem?

kafoditka
8. dec 2010

@luludi asi mas miesto mlieka smotanu 😀 a co ta doktorka je na teba vysadena? by som ju poslala krajickom.. 😠 sak nie je jedina na svete..

luludi
8. dec 2010

@mirka285
@kafoditka

najprv som ju prosila, ci sa este raz nemoze pozriet na to, ako cvicim s malym, lebo vela plakava po cviceni, ci nerobim nieco zle, tak vraj nemoze a nie je jej problem, ze mam predrazdene dieta, nasledne pozrela maleho a pyta sa, kolkokrat denne cvicime, na co som jej povedala, ze 4x denne sa mi dari najst si cas. Skomentovala to slovami, ze to mi teda radi, si najst cas, ked si viem najst cas na nalakovanie nechtov (teraz ich zvyknem lakovat na malinovo, lebo malemu sa to paci, ked mu nimi beham pred ockami). Juuj, to uz som bola vytocena na ex a povedala, ze teda ci si nemysli, ze toto je moja vec a ze si taketo komentare moze odpustit a pani doktorka mi odporucila, ze teda ked sa mi nepaci, mozem ist... aj som isla.. :( Sice by mi mohla byt matkou, ale to neznamena, ze sa ku mne bude spravat ako k nejakej pubiske, ved som pre nu cudzia osoba...

oacka
8. dec 2010

@luludi jaj, mojka, každá máme svoje problémy. 😉 v našej rodine by si bola aj s malým úplná hviezda! keď priberá z MM,tak je to proste ok, taký má metabolizmus... a čo doktorke sa vidí,že je veľmi bucko? kamoška váži 47kg, čisto kojí a malý mal na 8 mesiacov 12kg. obrovské dieťa! ale také šťastné. 😀

oacka
8. dec 2010

@luludi tak to je čistá pi.... sorry,ale toto je fakt silná káva! stará krava premúdrená! nájdi inú. 😠

mirka285
8. dec 2010

@luludi to co je za kravu??co si to dovoluje,no tak to by aj mna nasrala,co je vela,to je moc 😠 😠 😠

jaruska8
8. dec 2010

@luludi Ak sa smiem opýtať, prečo chodíte cvičiť??? Veď na otáčanie je ešte čas, teda, pokojne aj mesiac. Všade je písané, že šiesty mesiac. Hm???

jaruska8
8. dec 2010

@mirka285 Ty kokos, tak toto je už sila, ja neviem, niektorí doktori, čo si už dovoľujú, akoby oni boli niečo viac. 😠 😠 Nie??? To už kde sme???

kafoditka
8. dec 2010

@luludi krava pridrbana neukojena 😠 😠 Luci kasli na nu, nemozes proste zmenit doktorku alebo ist do ineho strediska?? Ved co je toto za pristup?? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre