Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
10. dec 2010

@bambola ano, uz tam nepojdem viac.. asi by som aj tak nemohla, lebo ma pani rehabka naposledy v podstate vyhodila..

rozmyslam, ze ked sa risi okolo polroka nauci sediet, budem ho davat kakat do nocnika, lebo vzdy, ked ide spachat toaletu, davam ho do lehatka, lebo mu to ide lepsie.. rovnako ako pisala @booklover rovno ho proste posadim na serblicek a nech sa realizuje

a ozaj DAMY z KLUBU UZ LEN 5 KG DOLE a som spokojna, taaaaak mna vcera tak motivovalo stretnutie s @mirkou285, ze som si povedala, ze idem konecne cielene do toho.. Nehanbite sa, pridajte sa, kazda ako vam je dobre a po kazdom kg co budete mat menej sa verejne pochvalte 😉

tot vjso

s laskou tvá máňa ;)

jaruska8
10. dec 2010

jaj, by sme mali vidieť tú moju žubrienku, sa napapala, ani za svet odgrgnúť, tak som ju dala, do sedačky a tam grc, som sa pozrela na ňu a ona taký ksichtík nahodila... ˇ6e nevinnosť sama, taký ten previnilýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, sa pototo z nej a ten úsmev k tomu, no nezožrali by ste ju. 😉 😉 😉 😉

luludi
10. dec 2010

@jaruska8 😀 😀 😀 sikovnica

tinaki1275
10. dec 2010

Tak sme po dalsej hroznej noci (spali sme od dvanastej do tretej a potom uz nic..az od osmej do desiatej)uz nazad s ockovania...mala uz mrnci statocne,prvy cipok vykakala hned druhy sa dufam udrzi ..ta blba sestricka ju do jednej nozky pichla tak zle ze jej tiekla krv este 10 minut..skoro som ju chytila pod krk ..uz teraz vidim ze najblizsich 48 hodin uz bude klasicky hororovych ... 😠
baby bola tam taka blba dr..lebo mi chodime na ockovania akoby k dr.na poistovnu ..a ta na mna kukala jak puk ked som jej povedala ze davame zeleninku uz 3 tyzdne..vraj sme mali zacat s ovocim,tak som jej kludne vysvetlila ze u nas je to inac a je lepsie podla mna ked sa dieta nauci najprv papat zeleninu ..a ona ze to u nas je ZLE!!!a ze vraj mam davat s jablkm a hruskou aj pomaranc..ja som si myslela ze do roka su citrusy zakazane?a ze vraj mam davat urcite kasu vecer.. malej sa kasa velmi nepaci ..tak ja aj tak zatial zostanem pri ovoci na desiatu a zelenine na obed..
inac mala ma 6560g a 65cm ..no pribrarala tak ako som cakala za 40 dni nejakych 830g..zostava v modelkovskej kategorii.. 🙂
@bambola tak ti drzime s Leiou palce..
@maxara ser na take kamaratky ,ani by som s nimi uz neprehovorila..tuna na krete by bola Ninka super hviezda (nie zeby na svk nebola🙂 tu uznavaju len baculate deticky ,inac bola s nami jedna mamicka na ockovani s 3mesacnou dcerkou a ta mala vahu 8,5kg...sestricka hlasila dr.mala ma vahu ako rocne dieta co s tym ?a dr.na to pochvalte mamicku .. 🙂 tak som si spomenula na teba..ta mala ani nevyzerala zeby mala az tolko ..pravda je ze jej mamina mohla mat tak 150kg... 😒 takze tam problem s vahou casom uricte bude..
@alllexa drzte sa nech to uz konecne skonci ..to uz je neuveritelne co sa vas vsetko nalepilo ...😢

no idem pocitat co ste popisali ky m sa mala vytesuje 5 minut v hojdacke v ktorej 3 dni nesedela..tak asi zabudla ze ju ma..😉

maxara
10. dec 2010

@jaruska8 Dobre ale ale ako potom napisem zene ked jej vykam, ze bude odtiahnuta? Napisem Budete odtiahnuti? Budete odtiahnuta... 😖

luludi
10. dec 2010

@maxara nieeeeeeee, napises jej: Draha dama, parkujte prosim na miestach na to urcenych, inak Vase auto bude odtiahnute.. Ja mam taku svojsku logiku, ale preco furt odtahujete ludi a nie auta? 😅 🙂 😀

jaruska8
10. dec 2010

@maxara Aby si nenapísala blbosť, tak napíš, že vaše auto bude odtiahnuté, veď aj tak bude odtiahnuté auto a nie žena. 😝 😝 😝 😀

luludi
10. dec 2010

@tinaki1275 chuda Leia :( aj nas risi byva po ockovani mrzuty. Jasne, kazda dr ma iny nazor, urob tak ako je tebe dobre

maxara
10. dec 2010

@luludi @jaruska8 Jaaaj baby, ved jasne, ze auta a ze ja by som to inak napisala, ale POINTA ma trapi..
ta tabula uz existuje a je tam y a ja chcem vediet, ci existuje moznost, ako napr ze by som vykala jednemu muzovi a bolo by to tym padom spravne, ako pise @booklover , ale ci je to proste vzdy zle. A ak ten y je skratka za ziadnych okolnosti neprijatelny, tak preco sa potom zene vyka s ackom na konci .. "Vy ste pekna, Vy ste odtiahnuta" a preco sa potom muzovi musi pisat "Vy ste pekni, Vy ste odtiahnuti" a nie "Vy ste pekny, Vy budete odtiahnuty" blik? chapete, co chcem?

luludi
10. dec 2010

@maxara chapem o co ti ide.. to bol vtip.. nooo ja si ohladom vykania pamatam len to ze, ked vykas zene mala by si povedat boli by ste odtiahnuta, nie bola by ste odtiahnuta a muzovi boli by ste odtiahnuty a nie bol by ste odtiahnuty.. Mam pocit, ze dolezite je to boli.. aspon tak pamatam 🙂 teda pridavne meno potom ostava so zachovanim rodu

zuzik1983
10. dec 2010

baby tak my sme sa vratili z poradne a mame 7675g a 69cm.inak pridala som nejake fotky do albumu,ak chcete kuknite 🙂

mirka285
10. dec 2010

@maxara no podla mna sa muzovi pise vy ste pekny a vy ste pekni len ked tym myslis viacerych muov naraz...aspon ja to tak pisem....

mirka285
10. dec 2010

a baby moja Linda sprasila celu tu malu flasku prikrmu,ked pojdeme takto dalej tak nakoniec bude moja dcera najtucnejsia...

maxara
10. dec 2010

@tinaki1275 aj mne sa nasa Ninka paci 😉

mirka285
10. dec 2010

@luludi na ja sa dnes mozem pochvalit,ze som obedovala jahodove gule...ale vecer poctivo budem cvicit...ved do maja je to 5 mesiacov,takze staci kazdy mesiac kilecko 🙂

maxara
10. dec 2010

@luludi @mirka285 no takze "boli" je zachovane, cize pridavne meno so zachovanim rodu znamena, ze Budete odtiahnuty je vlastne spravne, ak mam na mysli iba jedneho muza...
Vies co mi na to povedal mm? Ze nusko, ale vies co to znamena? ze zeny tam parkovat mozu 😀 😀 😀 ale hned som mu trefne kontrovala, ze veru nemozu, lebo je tam aj znacka a nam zenam staci ta, my nepotrebujeme k tomu slova 😀 😀

luludi
10. dec 2010

@maxara a este k tomu vykaniu: este si zlahka pamatam, ze ked sa prihovaras vsetkym, teda nevies urcit vopred rod, potom by mal na konci byt y.. uff... tymto som uplne vycerpala svoju poslednu logicku bunku, co este svojvolne neumrela 😵

tinaki1275
10. dec 2010

@mirka285 ja sa ale cudujem aj mojej ovocie nejako chuti ale bude z toho aj priberat?

mirka285
10. dec 2010

@maxara to bolo dobre 😀 musim sa vam pochvalit,ze napriek mojmu rannemu rozculeniu konecne moje telo prijalo cipok bez toho aby ho opat vypudilo 😀

luludi
10. dec 2010

@maxara chudak tm.. ale si mu dala 😀 😀 😀 ale nekric hop, kym si ja neurobim vodicak 😉 😀

tinaki1275
10. dec 2010

baby povedzte mi svoj nazor na tie citrusy? ja vacsinou citam ze az po roku ..ja mam za domom 2 pomarancove stromy a teraz je ich obdobie takze tu to nie je ze dovozove ovocie..ale podla mna je tp mozny silny alergen nie?

oacka
10. dec 2010

@katty17 a stiahla si si ich softvér na objednávanie? jeden majú na objednávanie fotiek a jeden na kalendáre a knihy. musíš si to stiahnuť do počítača a potom cez ten program objednávať.

oacka
10. dec 2010

@zuzik1983 to kedy ste stihli toľkou pribrať?????? gratulujeme ku krásnym mieram. 🙂

mirka285
10. dec 2010

@tinaki1275 moja zjedla teraz zeleninku s masom,ovocie dostane az na olovrant,mne vcera dokina povedala,ze vobec nevadi ked vypije iba pol litra mlieka za den ked pekne papa prokrmy...takze ja som uplne spokojna,lebo Linda je prikrmy naozaj ukazkovo...

luludi
10. dec 2010

@tinaki1275 ja osobne mam alergiu na tp, takze ja davat nebudem, ale ma sa davat domace ovocie a pokial vam tam rastiu pomarancovniky, je vlastne domace ovocie? hm.. som svoju logicku bunku spotrebovala pri maxinke..

tinaki1275
10. dec 2010

@mirka285 s pol litrom mlieka je to potom v pohode..moja pije este stale okolo 650 ..ale este nepapa plnu porciu ani zelen.ani ovocny ..ozaj a davas jej pit aj caj alebo vodu? mne este aj toto vytkla dr.ze mam jej davat s ovocim vodu ..ale mne sa zda ze caj jej zatial uplne staci ..

tinaki1275
10. dec 2010

@luludi no je sice domace ale mne sa to zda priskoro a ja mam tiez zopar alergii ..ja radsej pockam ..

luludi
10. dec 2010

@tinaki1275 radsej neskor, ako ked sa ti ma vyhadzat

@zuzik1983: krasne foto 🙂

jaruska8
10. dec 2010

@luludi
@maxara Luludi má pravdu, presne takto to je, ale na značke sa myslí množné číslo, platí to pre všetkých a nie pre konkrétneho človeka. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre